צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעוניין להקים את חוג הקוטב הדרומי - יש מצטרפים ?

שפן שובב​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2006

לפני שאני זז לדרכי....אתגרון קטן לסופ"ש

שפן שובב​(שולט) • 21 ביולי 2006
למא שרק עני יאבוד קשה ? .......(נו.....תקפצו כבר ותגידו שזו הוכחה שאני עילג אנלפבית סכיזופרן פרנואידי... icon_razz.gif )

ובאמת. למה שרק אני אקרע את התחת ואתם תשבו לכם רגל על רגל ?
אז יש לי בשבילכם/ן שיעורי בית לסופ"ש ואני מבקש לקבל את זה בצורה סדורה ואינטליגנטית ובלי שגיאות כתיב ורצוי בעריכה נאה ומושכת עין שלא כמו כפי שכתבו הזכרונים המיוחמים שהגיבו למעלה.
ומהו האתגר :
תחשבו טוב טוב ותסבירו לי...למה לעזעזל אני עדיין לא מצליח להקים את חוג הקוטב הדרומי ?
למה לא מצטרפים אלי ? מה עשיתי לכם ? ...... icon_rolleyes.gif
אני מקווה שהתשובות יהיו ברמה כזו שלא אצרך שוב להתחיל לבעוט.... icon_twisted.gif

ולקינוח והדרן להיום :

גברת לוטוס שחורה . נורא נחמד היה לבקר את הכרטיס שלך . באמת מושקע .רק דבר אחד אני לא מבין לגבייך . תגידי ...כל הסטודנטיות כאלה לא יצירתיות ? לא יתכן . איך תסבירי את העובדה שאת תמיד... אבל ממש תמיד כותבת בצבע וורוד מגעיל . את לא יודעת לגוון ? כך ניראים חיי המין שלך ? באותו הצבע ? זאלופיליסליס שלך לא מתלונן על שיעמום איתך? icon_rolleyes.gif
למשל...בואי ואראה לך רבגוניות :
האם את מוכנה לשמש כיחצנ"ית שלי ?

טרולים מתוקים שלי , אתגעגע אליכם .
dragon fly
dragon fly • 21 ביולי 2006
dragon fly כתב/ה:
החברה מורכבת מ2 שבטים אדירים
המשעממים והמשןעממים....
סוד השעמום הוא באי ידיעה מתי להפסיק............

שפן שובב לאיזה שבט אתה שייך?

נראה לי שאם אתה לא מוצא מקום אני אדאג לארגן שבט נוסף........
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: לפני שאני זז לדרכי....אתגרון קטן לסופ"ש

ציטוט: למה לא מצטרפים אלי ? מה עשיתי לכם ? ......

אה זה פשוט. כי אתה לא אטרקציה מכל בחינה שהיא: לא חכם, לא מצחיק, לא מרשים, לא ענייני ולא יודע לנהל שיחה לגופו של ענין ואפילו לא נחמד.
אם עדיין אתה לא מבין, בחצות תגיע זאת שעושה שפת סימנים.

ציטוט: גברת לוטוס שחורה . נורא נחמד היה לבקר את הכרטיס שלך . באמת מושקע .רק דבר אחד אני לא מבין לגבייך . תגידי ...כל הסטודנטיות כאלה לא יצירתיות ? לא יתכן . איך תסבירי את העובדה שאת תמיד... אבל ממש תמיד כותבת בצבע וורוד מגעיל . את לא יודעת לגוון ? כך ניראים חיי המין שלך ? באותו הצבע ? זאלופיליסליס שלך לא מתלונן על שיעמום איתך? icon_rolleyes.gif
למשל...בואי ואראה לך רבגוניות :
האם את מוכנה לשמש כיחצנ"ית שלי ?

טרולים מתוקים שלי , אתגעגע אליכם.

קוראים לזה מיתוג. יש דבר כזה לטוב ולרע. אצלי נגיד, הורוד הוא חלק מן המותג- הכתיבה שלי. זו דוגמה למיתוג טוב. לעומת זאת, אצלך הטמטום הוא חלק מהכתיבה שלך. וזה חלק ממיתוג רע.
לגביי הגעגועים - צר לי אך זה לא הדדי. ואל תדאג לחיי המין שלי, הם מאושרים. וכן, מלאים בורוד. אולי פעם תשיג לך גם כאלה - מומלץ.
וטיפ קטן לסיום - תנסה מדי פעם לעמוד אחרי המילים שלך. זה יכול להוסיף לתדמית שלך כדום.
שפיץ רציני
לפני 18 שנים • 22 ביולי 2006

איך יש לכם כוח לזה?

שפיץ רציני • 22 ביולי 2006
באמת שאני לא מבין אותכם אנשים

לא עדיף להקדיש את הזמן המוגבל שיש לנו לפעילויות מהנות
במקום לבזבז אותו על התנצחויות חסרות טעם
עם אנשים וירטואלים?

באמת אכפת לכם מה אנשים
שלא משחקים תפקיד משמעותי בחיים שלכם
חושבים על החיים בכלל
ועליכם בפרט?
עינבר

Re: איך יש לכם כוח לזה?

עינבר • 22 ביולי 2006
זה לא יפה, מה שאתה כותב, באמת שלא, זה חוסר פתיחות לסטיות של אחרים.

יש אנשים שבדיוק זה הקיק שלהם , כמו שתיארת בזלזול שאני לא ממש מבינה;
The Big Bad Wolf כתב/ה:
התנצחויות חסרות טעם עם אנשים וירטואלים

ואני מצפה, אפילו מזאב גדול ורשע שכמותך, שיכבד כאן את הפטישים של הזולת icon_wink.gif .
שפיץ רציני

Re: איך יש לכם כוח לזה?

שפיץ רציני • 22 ביולי 2006
שיעשעת אותי icon_smile.gif
עינבר

Re: טיעון מעניין....חחחח....שבת שלום חברים

עינבר • 22 ביולי 2006
נמש כתב/ה:
שפן שובב כתב/ה:
.....נמשיך בסשנים הוירטואלים רק ביום א'.
[/color]icon_eek.gif

אוי... מי יצחיק אותי במהלך סוף השבוע? icon_cry.gif icon_cry.gif

הגיע הזמן שגם את תצחיקי אותנו, יש כאן עוד הרבה עמודים פנויים בשבילך.
כל ההשקעה וכל האימונים המפרכים שעברת עם דינמו חיריה, הלשווא הם?

נ.ב.
היה ממש כיף לראות אותך, אפילו לרגע }{
שפן שובב​(שולט)

פנייה נרגשת ללוטוס שחורה . אנא עיזרי לי !!!

שפן שובב​(שולט) • 22 ביולי 2006
לוטוס יקרה
אנא עיזרי לי למצוא סאבית ראוייה . מצורף פה מכתב ואודה לך באם תפיצי אותו בין חברותייך , כאלה שאת חושבת שהן פוטנצייאליות למשימה הקדושה .
אבל לפני שאני מוסר לך את המכתב , יש לי רק הערה קטנה למה שכתבת לי :
ציטוט: וטיפ קטן לסיום - תנסה מדי פעם לעמוד אחרי המילים שלך.

אני חייב לציין כי יש לי בעייה עם מה שכתבת . אני מכסימום יכול לעמוד או מאחורייך או מאחורי המילים שלי . * אחרי * המילים קצת קשה לי .

ועכשיו לעניינינו . שרשרי מכתב זה ותצרפי גם את חוות דעת טובה עלי !!!

ולהלן נוסח המכתב :

שלום לך סאבית ,

אני משפחה שמורכבת מאדם אחד בסביבות גיל ה-38 , בחור נקי ומסודר, גבוה, חכם, נועז, אמיץ ואינטליגנטי. פעיל מאוד מינית, בעל חוש הומור ציני ושחור וידיים מחוספסות שמחפש משפחה שתארח אותי אצלה בדירתה , עם אופציה להארכה לזמן בלתי מוגבל .

אין לי דרישות מיוחדות, בסך הכל אני מחפש פינה קטנה ובטוחה לשים בה את הראש.

עדיפות עליונה תינתן למשפחה חמה שתכלול רק אישה, עדיף לא נשואה, אפשר אך ממש לא הכרחי עם ילד אחד . על האישה להיות מתחת לגיל ארבעים וכמה שיותר קרוב לגיל עשרים עם עדיפות למפותחות לגילן , כמוך למשל . היקף מותניה צריך להיות לא יותר משישים וחמישה ס"מ, היקף חזה לא פחות משמונים ס"מ .

גובה האישה מהרצפה ועד שורשי שערות ראשה כשהיא עומדת צריך להיות לא פחות ממטר שישים וחמש אך לא יותר ממטר שבעים וחמש, סטיות קלות לכאן או לכאן תיבדקנה לגופן.
עצמאות כלכלית של המשפחה המארחת הינה תנאי הכרחי . עדיפות גבוהה תינתן למשפחה שתארגן לי מכונית שתעמוד לרשותי ללא הגבלה. רצוי מכונית משנת ייצור אלפיים ושש ומעלה. חשוב שיהיה מותקן במכונית דלקן . אין חשיבות לאיזה סוג דלקן . אני גם אהיה מוכן להתפשר על כרטיס אשראי ובתנאי שיהיה לו צבע זהוב כזה ? .

אני מבטיח שהשהות שלי תהיה נעימה ומרגיעה, לפחות לעצמי. אני גם מבטיח לא להטריד את המשפחה המארחת בשום צורה אלא אם כן המשפחה תראה סימנים של הסכמה להטרדות קלות עד כבדות. הסימנים ייקבעו על ידי בהתאם למצב רוחי וכושרי הגופני באותו זמן. אני גם מבטיח שאני לא אעשן בבית אלא אך ורק בשעות הנוחות לי.
יש לציין שאני מאז ומעולם בחור מבטיח.

על האישה, סליחה, המשפחה המארחת להיות בעלת סבר פנים נעים ומקבלת אורחים, עליה להיות חכמה אך לא מספיק חכמה, יופי אינו תנאי הכרחי אך לא תהיינה פשרות בנושא . נשים לא פעילות מינית תיפסלנה מראש כמובן , אך זאת לא הנקודה החשובה . הנטיות המיניות של המועמדת צריכות להיות מסבילה וכנועה ועד לרמה של שיפחה במידה המקובלת עלי.

אני מבקש לידע את המועמדת שעליה להיות מודעת לכך שייתכנו חסרונות אצלי ולהתחייב לקבלני כמו שאני . כמובן שיהיה עליה להוכיח ללא הפסקה שהיא ראויה לכל מה שאני אסכים לקבל ממנה .

אני רוצה לציין שאני אינני מהראוותנים או הנהנתנים, איני חפץ במותרות ואני לא מרבה לאכול בחוץ . אני מבקש שארוחת הבוקר תוגש בזמן , לא לפני שמונה בבוקר אך בשום פנים ואופן לא אחרי השעה עשרה לתשע משום שבשעה עשר בבוקר יש לי תור במכון אדמסון לשיזוף חופשי חודשי שאני מקבל במסגרת הטיפול הרפואי אחרי הפגיעה הנפשית שנגרמה לי בעבודתי הקודמת . פרטים יימסרו לפי דרישה, בתום שלושים יום של שהות אצל המשפחה המארחת.

שעות היום שלי הינן גמישות למדי, הודעה נפרדת תבוא לגבי שעות ארוחות צהריים וערב.

אין לי דרישות מיוחדות מהדירה המיועדת, אני לא צריך יותר משניים שלושה חדרים שיעמדו לרשותי הבלעדית לאחסון חפציי השונים . החדרים צריכים להיות מאובזרים קומפלט אך לא רק - גם מיטת מים , מיטת עיסוי, ומיטה נוספת שאני הזמנתי במיוחד מסדום.

אני גם יודע להגיד שאני מוכן להסתפק במועט . אני אפילו לא מבקש מיטה משלי לישון בה, אני אסתפק בחצי מיטתה של המשפחה המארחת עם אופציה להרחבה . כוונתי , של המקום במיטה , לא של המשפחה !!! .

אני לא נוחר, עמיתיי לחדר אומרים שנעירות של חמור תוך כדי שינה אינן נחשבות לנחירה.

כדי למנוע תסבוכות ואי נעימויות שעתידות לצוץ עם השנים , אני מבהיר שאין לי מינוס בבנק, אני לא משלם מזונות ויש לי הכנסה קבועה, לפחות הייתה לי עד לא מזמן.
אין לי מינוס בבנק מהסיבה הפשוטה שאין לי חשבון בנק , החשבון עוקל על ידי חברה ידועה בארץ שנקראת הוצל"פ בעקבות זה שלא שילמתי מזונות בשנה האחרונה מחמת נזילות כספית נמוכה שנבעה מאי אילו אי-הבנות כספיות עם ספקים שלא קיבלו תמורה לסחורה שהזמנתי מהם עבור חנות אביזרי המין שהייתה בבעלותי עד לפני זמן קצר.

אין בבקשה זאת משום הודעה על הגבלת חירותי , אין בבקשה זאת אפילו רמז להצהרה על כך שאני עשוי לשנות את אורח חיי . אני מבקש שלא יפריעו לי במשך היום כפי שאני מבטיח לא לשנות או להפריע למהלך חייה של המשפחה המארחת . הפרעות ליליות מצד המארחת תתקבלנה בהבנה כי הפרעות במובן הפרטי האישי של המילה , הוא תחום מוכר למחבר בקשה זאת .

על החתום:
שפן שובב
tongue.gif
בי"ח ממשלתי גהה
פ"ת , ת.ד. 97, 31000

*** כל הקרדיט למכתב שייך כמובן "ללזרוס" . עבר שיפצורים , הגהה והתאמות נדרשות
מלכה עקרבית

זה הכל?!!!!!!!!!!!!!!

מלכה עקרבית • 22 ביולי 2006
זה הכול שובבון ?
אין עוד דרישות בקשות , רצונות , חשקים , תאוות ??????
אתה צנוע נשמה

שבוע טוב ושקט לכולנו
נשיקות שובבון , למרות שאני לא מתאימה , זהו, שברת את ליבי השבריר , הלכתי לישון בוכה .
אבדה לי אהבת אמת . icon_wink.gif
}}}}}}}}}{{{{{{{

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ולא להסתלבט על ורוד , אני אוהבת את הצבע הזה!!!!
נוריתE
לפני 18 שנים • 24 ביולי 2006
נוריתE • 24 ביולי 2006