בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה נוראית

אלימלך
לפני 17 שנים • 6 בדצמ׳ 2006

Alice, who the fuck is Alice

אלימלך • 6 בדצמ׳ 2006
אולי עד לפני שבוע ידעו על אליס רק באי הדאנג'ן,
אבל עכשיו כל קהילת הבידיאסמיסטים יודעת טוב מאד מי זאת אליס.
לא יודע אם בכוונה או שלא ,אבל שיחקת אותה אליס,
תרגיל שיווקי בסיסי ,אבל עובד.
יכול להיות שהפרינצסה קצת מסוכנת,
אבל אין ספק שהיא בהחלט שולטת,
חגיגה לפאמדומיסטים...
kaly

Re: שלום לכולם.

kaly • 6 בדצמ׳ 2006
Princess Alice כתב/ה:

כל הקשור לד"ר שטן כפי שהוא קורא לעצמו - הוא נהג בטיפשות רבה וקיבל את עונשו כראוי.
אינני מתכוונת להתחרט על שום דבר מכיוון שאיני חשה את אשמתי בעניין!

רצית להעניש את שטן? לא מכירה דרכים אחרות מלבד לרמוס את הגבולות שלו ללא הסכמה?

מישהי אמרה: "כך לא נוהגת מלכה אמיתית!"
יקירתי, אם הנך רגילה להיות סמרטוט - תמשיכי! אני לעומתך לא רגילה לשקרים, מרידות והבטחות שווא מצד הנשלט! אני שומרת על כבודי עד הסוף, ולא מעניין אותי באיזו צורה יגיבו האחרים, גם הם לא מעניינים אותי כלל כאשר העניין נוגע לכבודי העצמי!

נשמע שיותר מעיניין של בטחון עצמי יש לך בעייה חמורה של אגו

אני לא נוהגת לשחק משחקי סאדו לחובבנים, יש לי את החוקים שלי והם ממש לא רחוק מחוקי בדס"מ.

לבדס"מ אין ממש ספר חוקים כמו עשה ואל תעשה,למעט השפוי,בטוח והסכמה.
חשבת פעם למה אלו 3 חוקים שכ-ו-ל-ם נצמדים אליהם?
בואי נעזוב לרגע את השפוי והבטוח.בואי נדבר על הסכמה-הייתה הסכמה משניכם לפני הסשן לשבור גבולות ולהתעלם מהרצון שלו להפסיק את הסשן?

כל מה שקשור ל CBT- שהשטן לא אוהב במיוחד - זאת הייתה ההשתקפות של הבטחת השווא שלו!
ושישים לב לדבריו כאשר הוא אומר לי: "תעשי כל מה שבא לך!"
צריך לדבר, כך נוהגים בני - אדם, זה מה שמפריד אותנו מן החיות שגם הם מתקשרות לפעמים.

אז את בעצם אומרת שבגלל שהוא הפר הבטחה הוא נענש ע"י כך שעשית לו CBT בניגוד לכל מה שידעת על גבולות שלא נחצים אצלו?
"תעשי מה שבא לך",זה טוב ויפה,לא שמעתי אותו מציין שמצידו את יכולה גם לשבור גבולות ולרמוס אותם

!

אליס,אין לי כוונות להתנגח איתך או משהו,אני חושבת אבל שכדאי שתסתכלי על האירוע מצד ג' , ותנסי להבין.
אני כדומית מאוד אוהבת להגיע עם הנשלט שלי לסף הכאב שלו וכל פעם לעבור אותו בקצת,אבל זה בלתי אפשרי להעניק לנשלט כמות כאב רצינית אם הוא לא נשלט שלך לאורך זמן והקשר המנטאלי חזק מאוד,כי את הכאב הוא מקבל ממך כי הוא רוצה לרצות אותך.ואל תשכחי שנשלט לפני הכל הוא בן אדם,עם רצונות ויש להתחשב בגבולות שלו,ואל תפרשי דברים כמו שאת רוצה להבין אותם, תעשי מה שבא לך לא אומר תחצי את הגבולות שלי ועוד בסשן פומבי.

תהיי סדיסטית,תהיי קשה,תהיי אקסטרימית-אל תפגעי ללא הסכמה מפורשת.

חוץ מזה-לא לימדו אותך שאם שוברים צעצוע,אחר כך אי אפשר לשחק בו יותר?....
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2006
אני לא רוצה לסכסך, אבל צ'יטה עושה תחרות- איזה שירשור מקבל יותר תגובות- זה, או השירשור שלו של "חברים, אתם כוכבי קולנוע".

eat.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 6 בדצמ׳ 2006
ציטוט: זה למה אני אומרת בדס"מ רק מעל גיל 30.

אין מצב שהייתי מחכה 30 שנה כדי לעשות קצת אהבה בדרך טיפה שונה. לא שיש לי משהו נגד גיל 30, חלילה. החברים הכי טובים שלי הם בני שלושים. אבל פשוט... זה איזה שלושה עשורים אחרי שהחיים שלך התחילו. למי יש סבלנות לחכות כל-כך הרבה זמן? ומה אני אמור לעשות עד אז? לשחק שש-בש?

אני בכלל לא יודע לשחק שש-בש..

ציטוט: אני לא רוצה לסכסך, אבל צ'יטה עושה תחרות- איזה שירשור מקבל יותר תגובות- זה, או השירשור שלו של "חברים, אתם כוכבי קולנוע".

לא יודע, אבל יש לי הרגשה ששרשור בסגנון של "בעד או נגד ההתנתקות וחוקי בדסמ בסיסיים, עם מאסטר חור וליגת הפמיניסטיות הארצית" יהיה שרשור הרבה יותר מוצלח. icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2006
[quote="מקבי"]
ציטוט: אני בכלל לא יודע לשחק שש-בש..

ציטוט: אני לא רוצה לסכסך, אבל צ'יטה עושה תחרות- איזה שירשור מקבל יותר תגובות- זה, או השירשור שלו של "חברים, אתם כוכבי קולנוע".

לא יודע, אבל יש לי הרגשה ששרשור בסגנון של "בעד או נגד ההתנתקות וחוקי בדסמ בסיסיים, עם מאסטר חור וליגת הפמיניסטיות הארצית" יהיה שרשור הרבה יותר מוצלח. icon_smile.gif

אני רק אומרת... monkeedance2.gif
Princess Alice​(שולטת)

!!!

Princess Alice​(שולטת) • 6 בדצמ׳ 2006
קאלי יקירתי, שמעתי עלייך רבות... (מהשטן כמובן) icon_lol.gif
ממש לא רואה צורך בלהגיב להודעתך, יצאת כדמות נאכזבת בסיפוריו של השטן icon_lol.gif
או שזה היה עוד פרסומת רעה עבור מלכה נוספת... מי יודע.

kaly כתב/ה:
Princess Alice כתב/ה:

כל הקשור לד"ר שטן כפי שהוא קורא לעצמו - הוא נהג בטיפשות רבה וקיבל את עונשו כראוי.
אינני מתכוונת להתחרט על שום דבר מכיוון שאיני חשה את אשמתי בעניין!

רצית להעניש את שטן? לא מכירה דרכים אחרות מלבד לרמוס את הגבולות שלו ללא הסכמה?

מישהי אמרה: "כך לא נוהגת מלכה אמיתית!"
יקירתי, אם הנך רגילה להיות סמרטוט - תמשיכי! אני לעומתך לא רגילה לשקרים, מרידות והבטחות שווא מצד הנשלט! אני שומרת על כבודי עד הסוף, ולא מעניין אותי באיזו צורה יגיבו האחרים, גם הם לא מעניינים אותי כלל כאשר העניין נוגע לכבודי העצמי!

נשמע שיותר מעיניין של בטחון עצמי יש לך בעייה חמורה של אגו

אני לא נוהגת לשחק משחקי סאדו לחובבנים, יש לי את החוקים שלי והם ממש לא רחוק מחוקי בדס"מ.

לבדס"מ אין ממש ספר חוקים כמו עשה ואל תעשה,למעט השפוי,בטוח והסכמה.
חשבת פעם למה אלו 3 חוקים שכ-ו-ל-ם נצמדים אליהם?
בואי נעזוב לרגע את השפוי והבטוח.בואי נדבר על הסכמה-הייתה הסכמה משניכם לפני הסשן לשבור גבולות ולהתעלם מהרצון שלו להפסיק את הסשן?

כל מה שקשור ל CBT- שהשטן לא אוהב במיוחד - זאת הייתה ההשתקפות של הבטחת השווא שלו!
ושישים לב לדבריו כאשר הוא אומר לי: "תעשי כל מה שבא לך!"
צריך לדבר, כך נוהגים בני - אדם, זה מה שמפריד אותנו מן החיות שגם הם מתקשרות לפעמים.

אז את בעצם אומרת שבגלל שהוא הפר הבטחה הוא נענש ע"י כך שעשית לו CBT בניגוד לכל מה שידעת על גבולות שלא נחצים אצלו?
"תעשי מה שבא לך",זה טוב ויפה,לא שמעתי אותו מציין שמצידו את יכולה גם לשבור גבולות ולרמוס אותם

!

אליס,אין לי כוונות להתנגח איתך או משהו,אני חושבת אבל שכדאי שתסתכלי על האירוע מצד ג' , ותנסי להבין.
אני כדומית מאוד אוהבת להגיע עם הנשלט שלי לסף הכאב שלו וכל פעם לעבור אותו בקצת,אבל זה בלתי אפשרי להעניק לנשלט כמות כאב רצינית אם הוא לא נשלט שלך לאורך זמן והקשר המנטאלי חזק מאוד,כי את הכאב הוא מקבל ממך כי הוא רוצה לרצות אותך.ואל תשכחי שנשלט לפני הכל הוא בן אדם,עם רצונות ויש להתחשב בגבולות שלו,ואל תפרשי דברים כמו שאת רוצה להבין אותם, תעשי מה שבא לך לא אומר תחצי את הגבולות שלי ועוד בסשן פומבי.

תהיי סדיסטית,תהיי קשה,תהיי אקסטרימית-אל תפגעי ללא הסכמה מפורשת.

חוץ מזה-לא לימדו אותך שאם שוברים צעצוע,אחר כך אי אפשר לשחק בו יותר?....
Princess Alice​(שולטת)

Re: Alice, who the fuck is Alice

לא שאני דאגתי לכך...
אבל ידעו עליי icon_biggrin.gif
קשה לפספס אחת כמוני.

אלימלך כתב/ה:
אולי עד לפני שבוע ידעו על אליס רק באי הדאנג'ן,
אבל עכשיו כל קהילת הבידיאסמיסטים יודעת טוב מאד מי זאת אליס.
לא יודע אם בכוונה או שלא ,אבל שיחקת אותה אליס,
תרגיל שיווקי בסיסי ,אבל עובד.
יכול להיות שהפרינצסה קצת מסוכנת,
אבל אין ספק שהיא בהחלט שולטת,
חגיגה לפאמדומיסטים...
Princess Alice​(שולטת)
אגב, כל הקשור לדרישות בפרופיל שלי - ענייני האישי.
ואם זה באמת יעניין מישהו, ולא בשביל "סורקזם" כלשהו - מוזמנים לפנות אם השאלה המסויימת הזו לתיבת ההודעות שלי.