סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורה של השפחה יובל. פרק 1

בכוח המוח-אשה
לפני 17 שנים • 14 ביוני 2007
בכוח המוח-אשה • 14 ביוני 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
בבקשה. אבל אל תתאמץ יתר על המידה. כי....
כי זה פשוט לא שלך.
ברנש icon_rolleyes.gif

חכה לבוקר, שם תהיה נפיחה משוחררת, קשת העורף, זאלוטוסיק, מאוחדת בכל אמות התבל, עבודה כלשהי הטוענת למאסטר, חתולה מגזע מוזר אבל פראי למדי, מאסטרים לפי אלף בית ואפילו שומר ראשם ושל המאפיה האיטלקית, וגם בעוז אבנטא נקבית וכל מיני כאלו צבעוניות וצבעוניים שיעמדו לצדך פן חס ושלום האנושיות בלבדה תנער את לוח לבך.

וכפי שאמרתי כאן מכבר, איני זוכר באיזה שרשור צמא דם, לא עם הגמד, אלא עם עצמך, שיהיו לך חלומות פזZZZZ

זו אני, נכון?
עכשיו אני נחשבת סלבס, לא...?

ואם כבר, היית הולך על: בעוז אוואנטא נקבית..
הצבעים לצה"ל.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
Brave Dwarf כתב/ה:
שימי לב, לוטוס, שלכל אחד מטיעונים שהבאתי לאורך ההתדיינות המייגעת, צירפתי הסבר. לא נופפתי אף אחד ולא התעלמתי מאף טענה. וגם כאשר הוטחו בפניי האשמות על התנשאות או סתימת פיות (ואיזו טענה מוזרה של העקשנית בנושא שליטה וכאב), לא השבתי להן באותו מטבע אלא המשכתי להסביר בסבלנות.

את לעומת זאת, כאן, הוספת את תגובותיך הבודדות ונטולות התוכן לשרשור זה הטומנות בחובן ניסיון לפוגע בלבד ונראות בערך כך => icon_moon.gif . אז מה אני אגיד לך.... שיהיה לך יום סגול. (-:

באמת יפה מאד שצירפת הסבר. אמרתי שלא צירפת? כל מה שאמרתי הוא שאתה מנסה בכוח להיות מצחיק ולא הולך לך. הנטיה להגיב לדברים שלא אמרו לך היא עוד בעיה שלך, אבל פרה פרה. אין כאן "נסיון לפגוע בלבד" אלא ביקורת. אתה יכול לקבל אותה או לא לקבל אותה ולהמשיך לכתוב על נפיחות וחתולים של שכנות תוך אמונה שזה מוסיף חן לדבריך. אבל אם זה התחליף שאתה מציע, אל תניא את אלו שמסוגלים באמת להצחיק מלכתוב.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 ביוני 2007
אז בואי, מאותגרת שלי, אני אסביר לך בפעם נוספת ואחרונה כי נשברו לי כלי רבייה. לא אמרתי שמה שרוזי כתבה אינו שנון או מצחיק או חד או ורוד. דעתי בנדון שמורה עמי ואינה קשורה לנושא הדיון. אני אמרתי שמה שהיא כתבה פוגע ברגשות של אדם אחר.

כן, כן, בדיוק כפי שאת נפגעת מעיוותו של הניק שלך. בדיוק מאותה סיבה שבגללה החלטת לפזר פה את אבקניך בשרשור שכבר נפטר, בדיון שכבר גווע, בו אלו שהיה להם מה להגיד, אמרו את דעתם. לא החתול הפריע לך, אלא העובדה שקראתי לך זאלוטוסיקית. ובצדק.

ומעניין מה היית אומרת לו הייתי לוקח ערב אחד בפורים נשכח בו את ואהובך פסעתם ברחובות כאשר את קשורה לרצועה והאנשים סביבכם מתפלצים. כן, את הערב ההוא אותו תיאר זאלופון באהבה רבה בימים בהם גם בניק שלו נהגתי לטעות (ולא תמיד בכוונה). אם אני, הכותב הלא מוכשר כמו רוזי והלא מצחיק להבדיל ממנה, ואפילו בטאטי כפי שאמר עוזרד5, הייתי כותב משהו דומה, עם קווים מקבילים מובהקים וקורא לזה סיפורם של "זואולוג וציפורן או זואופורן". גם אז היית מתלוננת על החתול של השכנה?

ובכלל מה הבעיה? לא נעימות לך תגובותיי, אינך מוצאת בהן עניין, הן דלוחות ומטופשות, אל תקראי אותן. אני למשל לא קורא אותך לעולם ולכן זאת פעם ראשונה מזה ארבע שנים במהלכן התנהלנו זו לצדו של זה, שיצא לנו להחליף מילים. והאמיני לי שלא היה קורה דבר אילו היו חולפות להן ארבע שנים נוספות, מבלי שכל אחד מאתנו ייאמת את דעתו על חברו.
Yosefus​(שולט)

אני ירוק מקנאה

Yosefus​(שולט) • 14 ביוני 2007
פאקן 11 עמודים!!!
Josephin​(לא בעסק)

Re: אני ירוק מקנאה

Josephin​(לא בעסק) • 14 ביוני 2007
Yosefus כתב/ה:
פאקן 11 עמודים!!!

ומן הסתם זה לא הסתיים, אני מקווה שכן icon_smile.gif
אולי נסכם והענין יסגר כי טוחנים כאן מים בכמויות .
מה היה לנו כאן?
אנשים שטוענים שזה הצחיק אותם וזכותה כל כל אחת לכתוב על מה שבה לה .
היה לנו פגיעה שלא במתכוון וגם התנצלות שנשמע לי מאוד כנה ואמיתית .
וכן הפוסט של רוזי הצחיק גם אותי ולא ידעתי שזה מכוון לפלג .
אם נתיחס לכל ענין בצורה קרה ומחושבת ,זו תההי המסקנה .
לכל אחד מותר לכתוב על מה שבא לו ואיך שבא לו כל עוד לא נעשה האוטינג .
אבל לדעתי ענין של כיבוד רעך גם אם אינו מחבריך הקרובים , מן ההגינות לשאול את רשותו של זה שהפוסט ניכתב אליו, כי אחרי הכל יש אנשים מאחורי הניקים אנשים בעלי רגשות רצונות וכו ......
רוזי דיר בלאק להתקרב לבלוג שלי icon_lol.gif
מרשה לך רק לקורא וגם להגיב גם ביקורת תתקבל בברכה icon_wink.gif

שבת קסומה לכולם
חברה תקחו את הדברים קצת בקלות לא הרבה טיפונת כזה icon_smile.gif
בבקשה לא לסקול אותי באבנים לא קטנות ולא גדולות ,אני רגישה icon_smile.gif
רק אישה
לפני 17 שנים • 15 ביוני 2007
רק אישה • 15 ביוני 2007
אני מקווה שהחברים שקראו ונהנו מכל הפארודיות יגיבו בבלוג שלו לאחד החברים שלנו ששוקל להפסיק לכתוב אחרי שקרא את הפארודיה שנכתבה עליו.
הוא כתב פוסט ותיאר בכאב מה הוא מרגיש.
חופש הביטוי הוא עקרון חשוב ואני מסכימה מבחינה עקרונית עם רפאל ורוזי אבל אי אפשר לשכוח שאנחנו קהילה קטנה ואנחנו חברים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 ביוני 2007
לא רק.
spectro

Re: סוף פסוק

spectro • 15 ביוני 2007
רוזי כתב/ה:
לא ידעתי שאין לכם שום בסיס למה שאתם אומרים - לא אמת, לא חוק, לא נורמה, לא כלום - למעט דעה אישית סובייקטיבית והרבה מאוד צדקנות.

צדקנות? בכלוב??

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אם הבנתי נכון, רוזי, למרות הרושם שקיבלנו, ל "מחווה" שעשית בבלוג שלך לבלוגים של ונוס וצ'יטה- ל א התקבלה רשותם, האין זאת?
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 15 ביוני 2007
עוד לא הבנת איימי, כאן לוחמים את מלחמתה של פלג שהפוסט מראשיתו בכלל לא נכתב עליה.

אבל כולם חושבים שזו פלג למרות הצהרותיה של הכותבת כי זו לא ממש פלג אבל היא זיהתה שם את הקיצוניות שלה ושייכה אותה אליה icon_smile.gif

להבדיל מציטה וונוס שגם לא נשאלה רשותם (זה רשום בתגובות רוזי) הם לקחו את זה אחרת icon_smile.gif
והם לקחו את זה אחרת כי נכתב מפורשות שזה עליהם אבל פה כולם רק ניחשו שזו פלג ולוחמים את מלחמת העלבון שלה, מלחמה שלמה שבכלל זו לא היא בפוסט.