שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • 29 באוק׳ 2007

Re: האמנם?

זאלופון​(שולט) • 29 באוק׳ 2007
שוגי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

קוראי האתר זה הם אנשים בוגרים שמסוגלים לגבש דיעה בעצמם על חומרים שהם קוראים. הם אינם ילדים שצריך להגן עליהם מפני חומרים מסוימים שנפשם הרכה אינה יודעת כיצד להתמודד עמם.

מה אתה אומר???
פשש...

האם ערכת סקר על יושבי הכלוב, גילאיהם, משלח היד המאוננת שלהם, מצבם הסוציודמוגרפי, כלכלי, טראומות משפחתיות ואישיות וכדומה שאתה מגיע למסקנה שיש פה אנשים בוגרים?

יש פה המון מבולבלים ומבולבלות בני 12-69 שלכל אחד יש את השריטה שלו,
לידיעתך.

ששש חמודי, זו שיחה של גדולים.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 29 באוק׳ 2007
מייפל כתב/ה:
בודיגארד, המילים שכתבת לי מעידות אך ורק עליך. על חוסר היכולת שלך לקבל כל סוג של ביקורת ועל הבריונות שאתה מפעיל כנגד מי שמבקר אותך.
בריונות זה משהו שאין לי שום כוונה לשתף איתו פעולה.
אני מעדיפה פוצי מוצי וממה תרזה על בריונות ואלימות.

לא...

נא להיות מדוייקת !

במקום אחר ואישי כתבת לי שזו ביריונות מכוערת ועניתי לך בפשטות.

תחליטי היכן נוח לך לנהל את זה...כאן או שם.
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 29 באוק׳ 2007
וכרגיל,זו הפכה להיות שיחה על דקויות משפטיות במקום משהו על מוסר,טבע האדם
אינני תומך בצנזורה כמעט ובכל, רק אם יש קריאה ממשית לפגיעה באדם אחר המהווה סכנה ברורה (וכאן אין).אין לי שום בעיה עם זה שהסיפור מופיע פה,לא זו הנקודה העיקרית

העניין הוא אחר לגמרי.אם הסיפור אמיתי (וע"פ התגובה השניה בבלוג מצד דולי הוא אמיתי) הרי שיש פה התבהמות.פני הדולי כפני החברה.חיצוניות יפה (נניח) שעוטפת,אינטליגנציה והשכלה (נגיד) וכבונוס משכורת נדיבה. אבל מה בפנים? רק רוע בחסר ישע. אגב,מעניין מה היו אומרים נאורי הכלוב לו היו מכריחים כלב או חיה אחרת למצוץ ל-5 גברים, זה הרבה יותר גרוע מהזאופיליה שמופיעה בגבולות של רבים מאיתנו.גם כאן מדובר באדם חסר ישע ובעל תודעה שנויה במחלוקת.

לכן,אבקש שוב להחזיר את הנושא למקום הראוי לו.לא בין כותלי בית הדין בפילפול משפטי כזה או אחר,אלא בין כותלי הנשמה של כל אחד מאיתנו.אינני חושב שיש צורך למחוק כאלה פוסטים,גם אם הם לא חוקיים במיוחד. בשביל זה יש מערכת אכיפת חוק. חוץ מזה,אני חושב שכל אחד ראוי לומר את דברו באופן החופשי ביותר
אז כן,דולי,בעיני את תת אדם. הנרקומנית עשתה דברים מגעילים במצב תודעתי לא ברור,תחת השפעת סמים. את עשית זאת תחת השפעת ליבך הערל.
העיקר שאת יפה ועשירה
שוטרת*
שוטרת* • 29 באוק׳ 2007
את דעתי על מה שנכתב בבלוג שלה , כתבתי שניה אחרי שהיא פירסמה.
מה שאותי משאיר בחוסר הבנה מוחלט , זה החיפוש שלכם אחרי אותו SSC נערץ באותו סיפור.
SSC , אם קיים , קיים בבדס"מ.
מה שקראתם - לא בדס"מ, מכאן ברור שלא תמצאו בו SSC.

ולהעיף? למה? להפך. להשאיר ולתת במה ולהסביר כמה רחוק זה ממה שאנחנו מכירים כבדס"מ.
קבלי ח"ח מייפל.
Afroditi

מעולה

Afroditi • 29 באוק׳ 2007
קוזו כתב/ה:
וכרגיל,זו הפכה להיות שיחה על דקויות משפטיות במקום משהו על מוסר,טבע האדם
אינני תומך בצנזורה כמעט ובכל, רק אם יש קריאה ממשית לפגיעה באדם אחר המהווה סכנה ברורה (וכאן אין).אין לי שום בעיה עם זה שהסיפור מופיע פה,לא זו הנקודה העיקרית

העניין הוא אחר לגמרי.אם הסיפור אמיתי (וע"פ התגובה השניה בבלוג מצד דולי הוא אמיתי) הרי שיש פה התבהמות.פני הדולי כפני החברה.חיצוניות יפה (נניח) שעוטפת,אינטליגנציה והשכלה (נגיד) וכבונוס משכורת נדיבה. אבל מה בפנים? רק רוע בחסר ישע. אגב,מעניין מה היו אומרים נאורי הכלוב לו היו מכריחים כלב או חיה אחרת למצוץ ל-5 גברים, זה הרבה יותר גרוע מהזאופיליה שמופיעה בגבולות של רבים מאיתנו.גם כאן מדובר באדם חסר ישע ובעל תודעה שנויה במחלוקת.

לכן,אבקש שוב להחזיר את הנושא למקום הראוי לו.לא בין כותלי בית הדין בפילפול משפטי כזה או אחר,אלא בין כותלי הנשמה של כל אחד מאיתנו.אינני חושב שיש צורך למחוק כאלה פוסטים,גם אם הם לא חוקיים במיוחד. בשביל זה יש מערכת אכיפת חוק. חוץ מזה,אני חושב שכל אחד ראוי לומר את דברו באופן החופשי ביותר
אז כן,דולי,בעיני את תת אדם. הנרקומנית עשתה דברים מגעילים במצב תודעתי לא ברור,תחת השפעת סמים. את עשית זאת תחת השפעת ליבך הערל.
העיקר שאת יפה ועשירה
[

העיקר שאת יפה, עשירה, מחוננת, אשכנזיה, מוצלחת, חזקה וכו..

כבר כתבתי דעתי על התקופות האפלות בהיסטוריה האנושית בו "האדם העליון" זילזל ב"אדם

הנחות"....ודולי עוד גאה בעצמה על הסנוביזם וההתעללות בחלשים.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אני חושב שמרבית המגיבים גילו אחריות .

אני שמח מאוד שאנשים מבדילים בצורה ברורה בין BDSM לבין התעללות סדיסטית חולנית.

BDSM זה לא רק הסכמה זה גם רגשות של אהבה.זה יכול להיות זוגיות מדהימה.

להתעלל באישה חסרת ישע נרקומנית שהיא במצב של חולשה ולהשפיל אותה בשביל 350

ש''ח .והאומללה נאלצה להסכים .

מה שמעצבן אותי שהעשירה והיפה מתגאה ברייטינג שלה .אתמול זכור לי שהיה משהו בבלוג שלה שהיה כתוב שהיא שמחה מרייטינג.

בושה היא שמחה על חשבונה של הנרקומנית .

אני חושב שצריך לשים את הפוסט הזה בדביק שדולי תראה אותו יום יום מופיע בראש הדף.

אני אשים פה שיר שכתבתי פעם על אישה שהיא הרוסה כמו הזונה הנרקומנית למשל:
אותה אישה בשיר היתה מצליחה בהתחלה.
במקרה הנוכחי אפשר להגיד מה היה יכול להיות אילו הזונה הנרקומנית היתה נולדת למישפחה
שיושבת טוב.

שירת המוות.

שרים בדממה
בחלקת השממה
אין שרך על פני האדמה
ורק העורבים מלקטים את חלקי גווייתה
צלקות הכאב נשאו את מילתם האחרונה

בכי הפנינה
שלא מבריקה
אלא דהויה
אין תקווה ואין חמלה
נותר העצב שהביא לנפילתה

מתגלגלת ומתייסרת
נשמתה מפוררת
שרועה על אדמתה
שותת דם

נמקה לתוך העפר
דעכה והתבוססה בהרס עצמה
לא היה איש ששמע
את קריעת הנשמה
וצרחות כאבה

רצתה כבר למות ברגע קט
בהשתוקקות מרה
עצרה את נשימתה
חיכתה כבר לסופה
אך ההמתה ארכה
ונמשכה עם יסוריי נפשה
עד שגופה נשחט
והתיז שטף דמו
אט אט
שכל טיפה מכאיבה מקודמה

טיפות הדם לא נשכחו
ריחם העז פיזרו
הרס וחורבן זרעו
כאשר נמכה קומתה
עד שהיא נמסה
בשלולית הדם של עצמה

היא היתה נערה יפה
מלכת האדמה
שלפתע כבר לא כאן
האדמה בוכייה למותה של המלכה
בכי מר
בכי,שלא נגמר

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 29, 2007 4:13 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כלובי
כלובי • 29 באוק׳ 2007
ממה שאני מבין עד כאן, לדעת רובכם יש מקום באתר לפרסומים המכילים אלימות קשה.

האם יש לדעתכם לציין בסמוך לפרסומים כאלה הבהרות/אזהרות/הסתייגויות כדוגמת הנוסח שהציע Mass Production כי הכותב סולד מאלימות, ואין לראות בכתוב משום עידוד לאלימות, וכל הנאמר בא לשמש תמרור אזהרה לתוצאותיה של אלימות, או דברים בסגנון הזה?

ומה לגבי פרסומים של התרברבות / גאווה / נסיון לשכנע או להתארגן לביצוע מעשי אלימות / שנאה?
ווסטה
ווסטה • 29 באוק׳ 2007
כלובי, אני לא ראיתי שמס פרודקשן הציע את ההצעה הזאת..ההצעה שלו היתה ניסוח כללי בתכני האתר, שמסיר ממך את האחריות.
האם מה שהצעת היתה הצעה של מס פרודקשן?

BODYGUARD, אני יודעת שיש באתר הרבה עורכי דין. icon_smile.gif (נחש איך..) לא כולם עוסקים בתחום שאתם צריכים...
במבט ראשון אני רואה בעיה משפטית בהצעה האחרונה, אבל אשמח לשמוע הסברים ממס פרודקשן.

קריאות שמעודדות למעשים בלתי חוקיים הן בלתי חוקיות וההערה בסיומן לא תשנה את אי חוקיותן.

נילי ונילי

אזהרת תוכן בעייתי

נילי ונילי • 29 באוק׳ 2007
קשה. קשה.

מצד אחד, לא הייתי שמחה לוותר על טקסטים עם תכנים שהם לא בהכרח חוקיים, כיוון שיש דברים מופלאים שנכתבים בז'אנר הזה (דוגמא מיידית שקופצת לי לראש היא פנטזיות האונס ש[אישית] עושות לי דיגי דיגי באיזורים מוצנעים).

מצד שני, ברור לי הצורך לסמן תכנים כאלו כמשהו שהוא בעייתי, כדי שאנשים חדשים ולא מנוסים ידעו לזהות אותם בבירור כדבר לא מייצג ולא יתבלבלו בין כפייה והתעללות ובין בדסמ.

קשה. קשה לי הדילמה.

כאופציית ביניים, בין הדיון המשפטי שהתעורר פה ובין הנטייה האישית שלי לאפשר תוכן, כל תוכן, בשם חירות הכותב, הייתי שמחה אם כלובי יוסיף לרשימת האופציות גם את האפשורת להוסיף אזהרת "תוכן בעייתי".

באתרים אחרים יש אפשרות לכותב לסמן את הטקסט כ"תוכן פוגעני" ואז רק מי שמאשר בלחיצה את הכניסה, יכול לקבל גישה לטקסט.

בהקבלה, אני מציעה שתהיה האופציה לכותב לסמן את הטקסט שלו כ"תוכן בעייתי", וכל מי שירצה לקרוא, יצטרך לעבור דרכה.
משהו בנוסח-
"התוכן שלפניך עלול להכיל קריאות לאלימות בוטה, הפרת חוק, או גזענות. הנהלת האתר אינה מעוניינת להפעיל צנזורה על תכנים, אלא לאפשר חירות מקסימלית לכותבים באתר. הגולשים מתבקשים להפעיל שיקול דעת הן בהעלאת תכנים והן בקריאה שלהם"

ניתן לכפות אזהרת "תוכן בעייתי" על כותב שלא סימן את הטקסט שלו מלכתחילה, ואז האפשרות של מחיקת הבלוג וחסימת משתמש תהפוך לאפשרות אחרונה ברשימת סנקציות אפשריות קודמות.

ואל תתחילו איתי עכשיו עם טיעונים בנוסח "מי יקרא את זה בכלל? כולם מסמנים 'וי' וזהו". מי שלא טורח לקרוא אזהרות צפייה או אזהרות התקנת תוכנה, כשהן ניתנות לו, שלא יתפלא אם הוא קם בבוקר עם וירוס במחשב ופוסט של דולי במוח.
ווסטה
ווסטה • 29 באוק׳ 2007
נילי ונילי, מה שהצעת מטיל אחריות כבדה על כלובי.
אם הוא היה שואל עו"ד הוא היה אומר לו שמבחינה משפטית לא כדאי לו..