שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמתיות .

שושנה אבן
לפני 16 שנים • 25 בפבר׳ 2008
שושנה אבן • 25 בפבר׳ 2008
זאלופון, בשבילך:

אדון שי כתב/ה:
צריך להכנס לצ'אט עם כינוי נשי על מנת לחזות בהתנהלות הזו קורת ובהתנהלויות זולות אחרות . ( אני ממליץ לך כלובי לנסות פעם ) .
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 בפבר׳ 2008
שושנה אבן כתב/ה:
זאלופון, בשבילך:

אדון שי כתב/ה:
צריך להכנס לצ'אט עם כינוי נשי על מנת לחזות בהתנהלות הזו קורת ובהתנהלויות זולות אחרות . ( אני ממליץ לך כלובי לנסות פעם ) .

rffl.gif
פנטין
פנטין • 25 בפבר׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
אני שואל שוב: האם שי עורך לך את התגובות, או שאת מגיבה לגמרי בעצמך?

תגיד, אתה לא יודע מתי לעשות אחורה פנה.

תהית, אולי, למה אני שואל זאת?
לא, אני בטוח שלא. ראית הזדמנות לתקוף בצדקנות דוחה וניצלת אותה בלי לחשוב, כדרכך.
אני אסביר בכל זאת, עבור האנשים שכן טורחים לחשוב פה ושם (קבוצה שכדאי לך להצטרף אליה, יש לנו עוגיות!).

יש תופעות שהן נדירות. נניח, אנשים שמאליים (במובן של יד דומיננטית, לא של סמולנים אוחלים בתחת). נדירות, אבל בכל זאת רואים אותן פה ושם. כולנו מכירים אנשים שמאליים. אבל מעטים מאתנו מכירים זוגות שבהם גם הגבר וגם האישה שמאליים. הסיכוי הסטטיסטי לזה הוא באמת נמוך.

גם בכתיבה, או ליתר דיוק בטעויות כתיבה, יש תופעות נדירות יחסית.
לדוגמה, אין כל סיבה לעשות רווח (ספייס) גם לפני וגם אחרי סימני פיסוק (עם פסיקים , למשל , זה נראה ככה). לא. צריך לעשות רווח רק אחרי (עם פסיקים, ככה). אבל יש אנשים שבכל זאת עושים רווח גם לפני הפסיק וגם אחריו, גם לפני המרכאות וגם אחריהן וכן הלאה. הרוב לא, יש כאלה שכן.
מי למשל? אדון שי, לדוגמה. מי עוד? זעקה אילמת, למשל. מי עוד (אבל זה כבר לא קשור)? לוחמת הצדק מלווה פוסילה. כל ההוכחות מופיעות בשרשור זה ממש.

טעות אחרת שאנשים עושים היא אנטר אחרי כל משפט. מי שיתבונן היטב במה שכתבתי הרגע ישים לב שכתבתי משפט, סיימתי אותו בנקודה, והמשכתי מיד במשפט נוסף. וואלה! אבל יש כותבים שאחרי הנקודה לוחצים אנטר ומתחילים שורה חדשה. למה? ככה. עובדה שיש.
מי למשל? הקורא הנבון עם העוגיות כבר ינחש: אדון שי וזעקה אילמת.

עכשיו, יש ציניקנים שיגידו: קיים סיכוי סטטיסטי שבמקרה שני בני הזוג הנ"ל עושים את אותן טעויות כתיבה לא כל כך שכיחות, אבל הסיכוי הזה קטן מאד. קטן יותר, למשל, מהסיכוי שאותו אדם כותב בשני הניקים, רק שבאחד מהם הוא שותל מילים לועזיות כדי לבלבל את האויב.
במילים שאפילו לוחמות צדק מסוגלות להבין: ניק כפול לכל דבר ועניין. זו נראית האפשרות הסבירה ביותר, לאור הטעויות הדומות וכמובן המסרים הדומים להפליא.

אלא שיש עוד אפשרות, מלבד הסיכוי הסטטיסטי הקטן שבמקרה שני בני הזוג חולקים סגנון וטעויות כתיבה. יתכן ששי עורך את הודעותיה של שפחתו ושותל בהן את אותן טעויות שעושה הוא. לכן אני שואל. כמובן שתשובה חיובית לשאלה הזו היתה אמינה יותר לפני שכתבתי את כל זה, כך שברור שתשובה שלילית תשאיר חשד כבד לניק כפול, אבל נו מילא.

אתה מתוחכם. וואו.
איך אתה שם לב לדברים כאלה בכלל?! icon_eek.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2008
זאלופון רצה להיות גשש-בלש, אבל בסוף זה לא הסתדר, כי הוא לא הסכים לפתות נערות צעירות.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
זאלופון כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

אני אסביר בכל זאת, עבור האנשים שכן טורחים לחשוב פה ושם (קבוצה שכדאי לך להצטרף אליה, יש לנו עוגיות!).

יש תופעות שהן נדירות. נניח, אנשים שמאליים (במובן של יד דומיננטית, לא של סמולנים אוחלים בתחת). נדירות, אבל בכל זאת רואים אותן פה ושם. כולנו מכירים אנשים שמאליים. אבל מעטים מאתנו מכירים זוגות שבהם גם הגבר וגם האישה שמאליים. הסיכוי הסטטיסטי לזה הוא באמת נמוך.

לדוגמה, אין כל סיבה לעשות רווח (ספייס) גם לפני וגם אחרי סימני פיסוק (עם פסיקים , למשל , זה נראה ככה). לא. צריך לעשות רווח רק אחרי (עם פסיקים, ככה). אבל יש אנשים שבכל זאת עושים רווח גם לפני הפסיק וגם אחריו, גם לפני המרכאות וגם אחריהן וכן הלאה. הרוב לא, יש כאלה שכן.
מי למשל? אדון שי, לדוגמה. מי עוד? זעקה אילמת, למשל. מי עוד (אבל זה כבר לא קשור)? לוחמת הצדק מלווה פוסילה. כל ההוכחות מופיעות בשרשור זה ממש.

טעות אחרת שאנשים עושים היא אנטר אחרי כל משפט. מי שיתבונן היטב במה שכתבתי הרגע ישים לב שכתבתי משפט, סיימתי אותו בנקודה, והמשכתי מיד במשפט נוסף. וואלה! אבל יש כותבים שאחרי הנקודה לוחצים אנטר ומתחילים שורה חדשה. למה? ככה. עובדה שיש.

עכשיו, יש ציניקנים שיגידו: קיים סיכוי סטטיסטי שבמקרה שני בני הזוג הנ"ל עושים את אותן טעויות כתיבה לא כל כך שכיחות, אבל הסיכוי הזה קטן מאד. קטן יותר, למשל, מהסיכוי שאותו אדם כותב בשני הניקים, רק שבאחד מהם הוא שותל מילים לועזיות כדי לבלבל את האויב.
במילים שאפילו לוחמות צדק מסוגלות להבין: ניק כפול לכל דבר ועניין. זו נראית האפשרות הסבירה ביותר, לאור הטעויות הדומות וכמובן המסרים הדומים להפליא.

אלא שיש עוד אפשרות, מלבד הסיכוי הסטטיסטי הקטן שבמקרה שני בני הזוג חולקים סגנון וטעויות כתיבה. יתכן ששי עורך את הודעותיה של שפחתו ושותל בהן את אותן טעויות שעושה הוא. לכן אני שואל. כמובן שתשובה חיובית לשאלה הזו היתה אמינה יותר לפני שכתבתי את כל זה, כך שברור שתשובה שלילית תשאיר חשד כבד לניק כפול, אבל נו מילא.

בחיי, מזל שמלווה שאלה... מעניין גם שנראה שזעקה אילמת (שלמעשה דווקא די חביבה בעיני, נו שיט), צצה בדיוק אחרי ששמידט התוקפנית ציינה בפני שי שהוא שמוק וירטואלי שבטח בחיים לא הייתה לו סאבית... אז לפתע פתאום- יש. ועוד איזו סאבית. דוברת לועזית icon_smile.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 25 בפבר׳ 2008
למדתי מחברה שלי כתב/ה:
לפעמים יש לי הרגשה, שחלקנו כאן קצת כמו ה"סורגות" - בתקופת המהפכה הצרפתית. שהיו יושבות בשורה הראשונה של הצופים כאשר היו עורפים בגיליוטינה את ראשיהם של כל מי שעיצבן את האספסוף, סורגות ומריעות לתליין. ...רק תנו לנו קצת אקשן ויאללה בלגאן ( אם לצטט את אחד מותיקי האתר... ) מישהו זרק מילה, מישהי ענתה ו ---יאללה בלגן. האמת קצת חבל כי לפעמים יש באמת דברים שכדי לשמוע עליהם איזה מילה או שתיים דווקא של מי שלא חושב כמו כולם. רק מה - הסגנון , והעצבים ......... הופכים את זה לחוויה קצת מעייפת.

ולמען הסר ספק - אני ממש לא מכירה אישית אף אחד מהמגיבים כאן , ככה שכולם מוזמנים להעלב באותה מידה...........

אין לך בושה!
מזתומרת כולם יכולים להעלב באותה מידה?
את שמה אותי באותו קו עם האספסוף הנבער הזה זאלופון והגמד הגידם שאת שניהם כל ירח מלא אני מקלל בפטריות ברגליים וטחורים בעורף.

אני רוצה להבהיר לך יקירתי
שאני נעלב מעל ומעבר לאחרים
כל כך נעלב
שאני פשוט מסרב להעלב יותר ממך ומשכמותך כיוון שאני לא רוצה לבוא ביחסי העלבות עם אנשים שהעליבו אותי בצורה כזו מעליבה.

ואני אוסיף ואומר
שאנחנו לא כמו זקנות סורגות בשורה הראשונה לגיליוטינה.

אנחנו יותר כמו זוג הזקנים ביציע של החבובות.

רודפת מרדף לא ידוע
רודפת מרדף לא ידוע • 25 בפבר׳ 2008
זאלופון כתב/ה:

זאלופון, אני לא כותבת הרבה בכלוב. כמו כולם אני רוצה שאתה ולוטוס, יחד עם כותבים איכותיים אחרים, תכתבו יותר.

התווכחתי והתכסחתי עם "אדון שי" על כל נושא בעולם. מהפעם שכתב לי שאני לא בדסמית אמיתית ולא צריכה להיות בכלוב, ועד לויכוחים אם במחזות של חנוך לוין יש פאמדום. icon_smile.gif
אני חולקת עליו בכל הערכה ודעה שלו על האנשים והנשים בכלוב, אבל אני בטוחה ש"זעקה כפולה" היא לא ניק כפול שלו בגלל כמה סיבות:
המריבה הראשונה של "אדון שי", אחרי העלבון הטפשי מאוד והלא נכון ללוטוס, היתה עם בודיגארד.
הוא כעס על בודיגארד ש"התחיל" עם שפחתו המקולרת "זעקה אילמת" וטען שבודיגארד דיבר איתה.icon_smile.gif בודיגארד כעס בצדק רב ואמר שהיה נימוסי. בודגארד הציע ל"אדון שי" לשאול את שפחתו מה קרה. "אדון שי" התנצל בפני בודיגארד ובצדק.

איתי הוא מתווכח כל הזמן ועם הכעס שהדעות שלי מעוררות אצלו הסגנון שלו שונה כשהוא מתווכח. icon_smile.gif

קראתי את השאלות על הפסיקים וה"אנטר".
השגיאה עם הרווחים היא שגיאה נפוצה. עוזראד, הקיסר והקיסרית, עשו את השגיאה וגם מלווה פריסילה. לאנטר יכול להיות הסבר אחר. נשלטת קוראת את ההודעות של השולט שלה ומחקה את העריכה. נשלטת יכולה ל"אמץ" את הדעות שלו על איך צריך להתנהל צ'ט ויכולה לכתוב דעות דומות.

אני לא אוהבת את הסגנון שמוסיף מילים לועזיות, לא מסכימה לדעות על הצ'ט ועל הכלוב כי אחרת לא הייתי פה, אבל אני לא חושבת שדום יריב עם מישהו שהתחיל עם הניק הכפול שלו.
כשאני מרגיזה את "אדון שי" בדעות שלי, וזה קורה כמעט תמיד, הוא עונה באופן אחר. icon_smile.gif
דובדבן

זקנים שווים

דובדבן • 25 בפבר׳ 2008
tebayes כתב/ה:
למדתי מחברה שלי כתב/ה:
לפעמים יש לי הרגשה, שחלקנו כאן קצת כמו ה"סורגות" - בתקופת המהפכה הצרפתית. שהיו יושבות בשורה הראשונה של הצופים כאשר היו עורפים בגיליוטינה את ראשיהם של כל מי שעיצבן את האספסוף, סורגות ומריעות לתליין. ...רק תנו לנו קצת אקשן ויאללה בלגאן ( אם לצטט את אחד מותיקי האתר... ) מישהו זרק מילה, מישהי ענתה ו ---יאללה בלגן. האמת קצת חבל כי לפעמים יש באמת דברים שכדי לשמוע עליהם איזה מילה או שתיים דווקא של מי שלא חושב כמו כולם. רק מה - הסגנון , והעצבים ......... הופכים את זה לחוויה קצת מעייפת.

ולמען הסר ספק - אני ממש לא מכירה אישית אף אחד מהמגיבים כאן , ככה שכולם מוזמנים להעלב באותה מידה...........

אין לך בושה!
מזתומרת כולם יכולים להעלב באותה מידה?
את שמה אותי באותו קו עם האספסוף הנבער הזה זאלופון והגמד הגידם שאת שניהם כל ירח מלא אני מקלל בפטריות ברגליים וטחורים בעורף.

אני רוצה להבהיר לך יקירתי
שאני נעלב מעל ומעבר לאחרים
כל כך נעלב
שאני פשוט מסרב להעלב יותר ממך ומשכמותך כיוון שאני לא רוצה לבוא ביחסי העלבות עם אנשים שהעליבו אותי בצורה כזו מעליבה.

ואני אוסיף ואומר
שאנחנו לא כמו זקנות סורגות בשורה הראשונה לגיליוטינה.

אנחנו יותר כמו זוג הזקנים ביציע של החבובות.

יש להם שמות

סטאטלר ווולדורף
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 25 בפבר׳ 2008
נו זאלופון ? כמה משועמם אתה כבר יכול להיות ?
אני רואה שאימצת לחיקך חלק מההמלצה הקודמת שלי . והתחלת לקרוא את התגובות שלי . אבל כמה לא מפליא שאתה בוחר להתעכב על הצורה ולא על התוכן . ואתה עדין לא לומד את הלקח שלך וטורח לערב ולהעלות אותי שוב ושוב בשירשור . וזאת על אף ולמרות שאני לא הנושא כאן בשום צורה . אבל למה שדברים מסוג זה יפריעו לך ? אתה הריי כאן במטרה מסויימת . יותר נכון פעם הייתה לך מטרה אחת ( להתנשא מעל שאר האנשים ) היום יש לך מטרה נוספת . לסגור חשבון איתי . אז ניסית לסגור חשבון דרך תקיפה של הנשלטת שלי . לא מכובד ולא ראוי . אז אם גירשו אותך מהדלת אתה מנסה להכנס מהחלון . תגיד זאלופון יש לך שלפוחית רגיזה ? כי נראה לי שבכל פעם שדיברו על המשפט " אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו " הייתה כנראה בשירותים .
אתה בוחר לעצמך ( כמו רבים אחרים ) להצמד לניסוח ולא לדברים הנאמרים . וכשזה מסתיים אתה מפריח האשמות שווא . אתה בהחלט תופס מקום מכובד במועדון האובססיביים של אדון שי .
וזה מדהים אותי עד כמה אתה חש מאויים מכל אדם שנראה טיפה יותר אינטיליגנט ממך .
תגיד כמה זמן לקח לך לעשות את ניתוח הכתיבה הזה ? כמה הודעות שלי קראת ולא התייחסת לתוכן ? כמה זמן ביזבזת מחייך על מנת להפריח את האשמה הזו שאין דרך אמיתית להכחיש או לאשר אותה . ואם לכלובי יש את האפשרות להוכיח או להפריך את טענותיך . אני מאשר לו בזאת קבל עם ועדה לעשות זאת . אבל מה יהיה השלב הבא אחריי האשמות האלה ? מה עוד האגו הרעוע שלך ימציא על מנת לפצות על ההתנהלות של עצמך שגורמת לך להשפיל את עצמך פעם אחר פעם . שים לב , אני לא עושה דבר , לא אומר דבר . אתה עושה את העבודה עבורי יופי .
ואגב אם אתה בקטע של לערב נשלטות במלחמות האישיות שלך אז תרשה לי לומר שאידאליסטים כמוני ששואפים לשינוי ומעבירים ביקורת על הסביבה לא נמצאים רק בבית שלי . אלא גם בבית שלך . אבל מהצד שלכם מדובר בהתנשאות לא קטנה . רוצה להיווכח בעצמך ? הנה קישור :

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=127182&blog_id=2215

עכשיו מה הסיכוי ששני צדדים של זוגיות יסבלו מאותו סימפטום של התנשאות שמבוססת על כלום ?
מה הסיכוי ששני צדדים של הזוגיות כלכך יחששו ממה שהם לא מכירים ?
מה הסיכוי ששני צדדים של זוגיות יחושו כלכך מאויימים מאנשים חדשים ?
ואגב לפוסט הספציפי של לוטוס אני עוד אגיב בהזדמנות אחרת . אבל יש לי שאלה טכנית אליך . היות שאתה מתעקש להפוך את השירשור הזה לאישי אז אני חש נוח לשאול .
ליד הכינוי שלך כתוב " שולט " וליד הכינוי של לוטוס כתוב " מתחלפת " . אז תהיתי איך קשר כזה מתקיים ? עם מי היא מתחלפת ?

זאת התגובה שלי ל " גשש בלש " זאלופון .
אמרתי לך בעבר ואומר לך שוב . יש לך בעיה איתי ? תסגור את העניינים שלך איתי . תעזוב את הנשלטת שלי מחיסול החשבונות העקיף שלך איתי .
ואם אתה תוהה למה זעקה אילמת לא מגיבה לך . אז זה מסיבה פשוטה . אני ביקשתי ממנה לא להגיב לך . ולא היית לי כל מחשבה להגיב לך בעצמי עד שהתחלת להפריח אשמות שווא באוויר .
אתה לא ראוי להתייחסות . ואתה יכול לנסות להתנשא מעל לכל הכותבים כאן בפורום ולהרגיש חכם .
אבל בשורה התחתונה תחשוב קצת לבד מה זה אומר עליך אם יש לך דחף כפייתי לנסות להתנשא מעל לכל אחד . האם על זה מושתת הביטחון העצמי שלך ? נראה לי קצת ילדותי ואינפנטילי אם לומר את האמת .
לגביי שאר התגובות אני אגיב בהמשך ...

אבל כשרות לציבור אני אתן לכם פשוט קישור לבלוג של לוטוס . ההנאה מובטחת לבעלי חוש הומור אירוני .

http://www.thecage.co.il/blog/userblog?blog_id=2215

אז זאלפון לפני שאתה יוצא בקריאה הנרגשת הבאה שלך כי בני ישראל לא אוהבים שמטיחים בהם ביקורת מתנשאת . תבדוק מה קורה בשאר חדריי הבית .

icon_smile.gif
Josephin​(לא בעסק)

זאו

Josephin​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

לא תהיתי למה שאלת כי זה לא מענין אותי .
אני תוקפת ? LOL , רק ציינתי עובדה קיימת , עם אתה רואה בזה תקיפה זו בעיה שלך.
תודה על ההזמנה להצטרף לקבוצת הוגי הדעות וחכמי הכלוב ,אני מוותרת על התעונג ,אכילת עוגיות לא עושה לי טוב בבטן .
נו טוב,שיקרתי אני מתה על עוגיות אבל תלוי בחברת מי אני אוכלת אותם.
הפוסט הזה נלעס נטחן ירקו אותו ושוב לעסו אותו ,כאילו כמה אפשר .
לי שלא כמוך אין את הזמן או את האנרגיה לשבת כל היום מול המחשב ולנתח כתב יד שלה או שלו או שלהם .
לשמחתי יש לי דברים אחרים לעשות בחיים האמיתיים,דרך אגב אתה מבין למה אני מתכוונת החיים האמיתיים .
אתה הוא זה שעוסק ברדיפה אחרי רוחות רפאים .
תעשה חיים !

אפרופו עוגיות אני ממליצה לטבול אותם בכוס תה עם נענע , זה לא נתקע בגרון .