שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנת בדס"מ לילדים

תמימות לא קדושה
לפני 16 שנים • 26 במרץ 2008
תמימות לא קדושה • 26 במרץ 2008
אנשי מקצוע היא ההצעה המקובלת ביותר בעולם ובדרך כלל היא גם טובה.

יש פסיכולוגים שמתמחים בילדים. יכולים לשאול אותם מה לעשות.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 במרץ 2008
[color=orange]ילדים מבינים הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים ותת להם הסבר על חיי המין של אמא ואבא זה כמו שהגורה אומרת " T.M. I" .
אם הילד שאל שאלות אז צריך לענות לו ברמה שמתאימה לגילו .
אני עדיין זוכרת את אמא שלי מסבירה לי על אמצעי מניעה ומראה לי את הדאפרגמה שלה , זאת לא תמונה שאני נהנת להזכר בה .
המחשבה שההורים שלנו יצורים מיניים היא לא מחשבה שאנחנו נהנים ממנה , גם עם ההורים ונילים , אוהבי מיסינרית ושכבו רק לצורכי רביה כל שכן ההורים חובבי אביזרים ושליטה .
אין לי ספק שהגורה מודעת להעדפות המיניות שלי ואם היא תרצה לנהל על זה שיחה היא תקבל הסבר הכי פשוט שיש .
ילדים שגדלים בבית ליברלי ויש שיחות פתוחת שבינהם גם שיחות על מיניות אין סיכוי שיגדל שם פוריטני קטן .
אני רוצה למרות הבטחון שלי שאני מגדלת מלכה לתת לה את הזכות לבחור את הדרך שלה בלי לנטב אותה לכיוונים שאני בחרתי . הבדס"מ בעיני הוא בחירה שלי לחיי הזוגיים ולא תרבות או טפיסת עולם בבית שלנו את הבדס"מ עושים בחדר השינה או כשאין ילדה בבית .
הרבה יותר חשוב לי לגדל ילדה בריאה מאושרת ובטוחה בעצמה ובשביל זה אני לא צריכה לזיין לה את השכל .
כשיבואו השאלות ימצאו גם התשובות .

חוץ מזה שאני גננת מעל 15 שנה יש לי תואר בחינוך מיוחד ואני מדריכת הורים ב8 שנים האחרונות .
[/ color]
נוריתE

Re: ניסויים בבני אדם, קטנים אבל בני אדם

נוריתE • 26 במרץ 2008
אתם רוצים לאסוף הורים למען המטרה ,דהינו הרעיון שלכן
דרך אגב אילוזיה..תמימות(?) תמהני
לא עלה על דעתכן שיהיו פה הורים שלא לדבר על לא הורים שיזדעזעו
ובטח לא יסכימו עם הרעיוןן ההזוי הזה?
או שכן ?לכן אמרתן תגובות חיוביות בלבד? או משהו כזה?
(כדי להשיג הסכמה גורפת של מעבר ל"ספק סביר" או שוללים שיהרסו..)
אז הרי לכן חדשות חדשות
לא כל הורה רוצה להכניס את הילד שלו לזה לא כל הורה חושב שהילד שלו צריך להבין מה ולמה הוא עושה בזמנו הפרטי המיוחד
ולא רק זה, שגם לא הורים חושבים ככה.

אי לכך אם אם כבר אספתם קבוצה של מאמינים
דרך הודעות פרטיות בלבד (וזה לכשעצמו אומר משהו) via con deos
ובהצלחה.
רק אל תשכחו לפתוח קרן חיסכון לטיפול פסיכולגוי ממושך,לא לכם, לילדים שלכם.

תמימות לא קדושה כתב/ה:
ביקשו דיון?
ביקשו מאנשים שאינם הורים להביע את דעתם?

אילוזיה זמנית כתב/ה:

הורים מעוניינים מתבקשים לפנות אלי בפרטי. קוראים יפי-נפש שמחפשים נושאים לוויכוח מתבקשים לדלג לשרשור הבא.

אחר כתב/ה:
תמימות לא קדושה כתב/ה:

אולי עוד כמה שנים תהיה לך פרספקטיבה שתאפשר להבין את הנושאים האלו בצורה טובה יותר, וממקום בוגר יותר. לאו דווקא להסכים, אבל להבין.

אילוזיה זמנית כתב/ה:

כשאמרתי שאין לי רצון לדין ודברים עם יפי הנפש שכאן, התכוונתי ממש כך למקום בו התפתח השרשור הזה. אני בזה לשולי החברה שכל כך רוצים להיות במיינסטרים, עד שהם מוכנים לנשוך ולהתלהק נגד כל רעיון חדש.

בכל אופן, יש כאן מייל, ומי שמעוניין להתלהק ולהתאחד, הפעם כדי לבחון אפשרויות אחרות מהמקובל בנושא זה, מוזמן לפנות. כל השאר – מיציתי. באמת
.

נילי ונילי כתב/ה:

כפרות עלייכי, זה שתגחיך את הדיון לא יעשה אותך לצודק יותר. זה רק יעשה את הדיון למגוחך.
(אותו האמור ממוען גם למיוחדג'ת, המלט ושאר ההוגים שאותם אני מעריכה עד אין קץ, אבל בחרו בדמגוגיה זולה על מנת לשטוח את טיעוניהם)

אחרי שכותבים שמטרת ההודעה היא שהורים מתאימים יפנו למייל.
מבין ההוגים מי הורה שרוצה לחנך את ילדיו לפי הקווים הכלליים שהוצעו? .

אילוזיה זמנית כתב/ה:

האם באמת אי אפשר לקיים חברה באופן אחר כפי שהאמינו ניטשה, פוקו, דלז? האם אי אפשר לקיים חברה ללא גבולות, אלא כדבר שמתהווה ומתרחב. שלא הגבולות מלכדים, אלא השאיפה להתרחב ולפתוח את החיים לאפשריות חדשות?

האם זה אומר, בין השאר, שאי אפשר לקיים חברה ללא סוטים, וללא משוגעים, וללא אפיקורוסים?

כנראה שלא בכלוב ..

אני מגיעה מחברה עם הגבולות הנוקשים ביותר שקיימים אבל מכירה גם גנים אחרים בחברה חילונית. יש מחקרים על ילדים וגבולות לא בגלל שמותר לעשות ניסויים פסיכולוגים על ילדים, אלא בגלל שעשו שגיאות לא בכוונה ואחרי 20 שנים הילדים דיברו.

מה מביא אנשים להגיב כאשר מדברים על ילדים של אחרים? אלה לא הילדים שלנו ומה אכפת לנו מה יעשו להם?

התגובה הזאת??

אליאס כתב/ה:

אני בעד ללמד את הילדים שלי בדרך שלי, גם אם אחרים רואים אותה יוצאת דופן או מסוכנת וחסרת אחריות. אני לא בטוחה שאפשר להתווכח על זה.

יש חברות קדומות שהאב היה מלמד את בנותיו הכל על סקס, וזה היה בסדר. ויש חברות כיום שיש מורות למין לילדות צעירות, וגם זה בסדר.

ילדים הם גם מיניים, ורוב העיוותים שקורים בתפישה שלהם, זה מאי הבנה, מהסתרה, מהחושך!

אני עובדת עם ילדים בגיל הגן.
מיוחדת כתבה שהיא עובדת עם ילדים בני 9 .
ביקשו דיון או ביקשו הורים שיצטרפו לקבוצה?

אני מאמינה שבסוף הם יחנכו את הילדים שלהם יותר שמרני מהדברים של פוקו, עם גבולות.

פוקו מת מאידס וניסה למתוח את הגבולות עד הסוף.
אני מאמינה שהילדים שלהם יגדלו בסדר כי מהכתיבה הם דואגים לילדים.
הם מספרים שהילדים כבר קיבלו את ההסבר שההורים בבדסמ ועם התגובות השליליות מהסביבה הילדים עם ההורים ומגלים מה שמצפים מילדים-נאמנות מוחלטת להורים.

אני מאמינה שהם מדברים יותר ממה שהם יעשו ובסוף ישמרו על הילדים.

גבולות תמיד יהיו ופוקו שמת מאידס יכול לבקש חברה ללא גבולות. בלי גבולות יש רק בספרים.

בהצלחה להם.
נוריתE
נוריתE • 26 במרץ 2008
תמימות לא קדושה כתב/ה:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תכיני תיק ומברשת שיניים לאשפוז/מעצר ממושך קודם לפני שתלכי לשאול פסיכולוג מה דעתו על זה..
תמימות לא קדושה

אני???

תמימות לא קדושה • 26 במרץ 2008
אני???אני רוקה ואין לי ילדים.
עבדתי עם ילדים בגן.

אני חושבת שלא רע להקים קבוצות תמיכה של הורים בלבד, בלי הילדים.
בתוך קבוצת התמיכה ההורים מדברים בינם לבין עצמם ועם פסיכולוגים לגיל הרך.

מכל השרשור הזה יצא דבר טוב כי בטי בום היא מומחית לילדים, פאמדום ומנחה להורים. אם הם רוצים יש להם מומחית מוכנה מתוך הבדסמ.

היא כתבה מה שכולנו ניחשנו על Too Much Information
הם יכולים להתיעץ איתה על הפרטים המדויקים.
נוריתE

סאדו one on one 2-השיחה עם הדוקטור

נוריתE • 26 במרץ 2008
כן.. שלום דוקטור,שלום
אני ורצה להתייעץ איתך על משהו חשוב מאוד
כן בבקשה,על
מה
אז ככה תראה
אני וידידים שלי מחפשים להקים קבוצת הסברה ותמיכה לילדים שלנו,
יפה יפה
ובמה בדיוק מדובר
זהו דוקטור
זה עיניין מאוד רגיש ומיוחד ואנחנו מחפשים דרך להסביר לילדים שלנו את העניין
וגם להקים להם קבוצת תמיכה באינטרנט
חשוהב לנו שהילדים יבינו את העניין לאשורו ויקבלו אותו כמקובל ורגיל, לחלוטין
אכן אכן ראוי לשבח
ובכל זאת מה הוא העיניין המיוחד הזה שצריך לעשות את כל זה?
ובכן דוקטור
כמו שיש כיום מודעות לאורח חיים משפחתי ובייתי שונה בקהילה ההומו-לסבית
וגם קבלה חברתית משפחתית מורחבת לעיניין,
אז גם לנו כקבוצה, ישנה קהילה ואורח חיים מיוחד ואנחנו מבקשים להסביר לילדים שלנו במה מדובר
בכדי שיבינו שהורים שלהם למרות האורח חיים הם בניאדם ומשפחה נורמלית לחלוטין
וגם להסביר להם, למה בחרנו באורח החיים הזה ובמה הוא מתבטא בבית ובמשפחה
ואפילו בהשפעות על המירקם המישפחתי ,כי אולי הילדים כן מרגישים מה קורה אבל לא מבינים כי זה לא מה שהם רואים אצל הדודים או הסבא סבתא וגם לא אצל חברים
כן כן יפה ידידי
אבל אולי בכל אופן,כדי לשאוכל לייעץ לך כראוי ,הסבר לי מה הוא אורח החיים המיוחד הזה
טוב דוקטור....
אישתי היא גם השפחה שלי....
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 26 במרץ 2008
השם ירחם, למה כולם כל הזמן מנסים לשגע לילדים ת'שכל?! די, תנו לגדול בשקט! גם ככה כל הזמן קורה פה משהו, מתפוצץ איזה מישהו או משהו, מלחמה, פיגוע או קסאם, שחיתות ואונס... גם ככה מורכב פה לחיות, וכמעט בלתי-אפשרי לגדל ילדים. אז לסבך את זה עוד יותר?

די, תגידו שאתם רוצים לאשרר לעצמכם את זה שאתם בסדר, שאתם לא באמת סוטים, שזה בסדר שאתם אוהבים ללקק כפות-רגליים או לקבל פליקים בטוסיק, ונסגור עניין.

אני מאשר לכם - היו מה שאתם רוצים להיות. רק בחייאת, תניחו לילדים שלכם ואל תערבו אותם בתסביכים שלכם.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 16 שנים • 27 במרץ 2008
Buttercup כתב/ה:
תמימות לא קדושה כתב/ה:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תכיני תיק ומברשת שיניים לאשפוז/מעצר ממושך קודם לפני שתלכי לשאול פסיכולוג מה דעתו על זה..

אולי תתפלאי לשמוע שאנשי מקצוע לא נופלים מהפתעה ו/או נחרדים כשנתקלים בבדסמ.
כמו כן, יחסים בדסמיים בהסכמה עדיין אינם עילה למעצר במדינת ישראל, ולמיטב ידיעתי - אשפוז כפוי נעשה בנסיבות מאד ספציפיות של פסיכוזה.
אבל כמובן שיתכן ו*לך* יש נסיון אחר.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
מקבי כתב/ה:
השם ירחם, למה כולם כל הזמן מנסים לשגע לילדים ת'שכל?! די, תנו לגדול בשקט! גם ככה כל הזמן קורה פה משהו, מתפוצץ איזה מישהו או משהו, מלחמה, פיגוע או קסאם, שחיתות ואונס... גם ככה מורכב פה לחיות, וכמעט בלתי-אפשרי לגדל ילדים. אז לסבך את זה עוד יותר?

די, תגידו שאתם רוצים לאשרר לעצמכם את זה שאתם בסדר, שאתם לא באמת סוטים, שזה בסדר שאתם אוהבים ללקק כפות-רגליים או לקבל פליקים בטוסיק, ונסגור עניין.

אני מאשר לכם - היו מה שאתם רוצים להיות. רק בחייאת, תניחו לילדים שלכם ואל תערבו אותם בתסביכים שלכם.

האמת? צודק icon_biggrin.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 27 במרץ 2008
חברה

עזבו אתכם מויכוחים מיותרים, מומחי ילדים, ושיחות סלון...

יש רק דרך אחת ללמד ילדים כיום על בדסמ