בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

רצה עם זאבים​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008

Re: דום בעייתי או מסוכן

רצה עם זאבים​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2008
Buttercup כתב/ה:
רוקדת בגשם כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
:

?

מנסיוני, הדרך היחידה היא ליידע את החברות שלך והן את החברות שלהן, כי שום פורום סגור לא ממש מתנהל לטובת אפ'פחת (חווץ מלמנהלות עצמן).יש כאן נשלטות מנוסות, שיכולות לעזור לך יותר .....
.
כי לא יכול להיות שנשלטות יכריזו כל יום שני וחמישי על "מסוכן" אחר מכל סיבה אחרת.
זו רק דעתי
icon_smile.gif

HMG
אדם שחי בארמון זכוכית יקירתי
אל לו לזרוק אבנים....
מאחלת לך שאת לא תצטרכי עזרה.ושלא תתקלי בחלאות מהסוג המסוכן.

חמודה שלי....
מאוחר מידי לקוות שאני לא אזדקק לעזרה, קרה לי ועוד איך, ואפילו לא מזמן...
עד היום יש לי נזקים פיזים ונפשיים... מה שבטוח יקירה, שאת העזרה לא קיבלתי משום פורום כל שהוא, ובטח לא הסגור, דווקא מי שעזר לי זה בודי גארד ועוד דומים, וחברות נפלאות שהכרתי כאן, אבל לפרסם את שמו כדום מסוכן, לא מיהרתי לעשות, כל מי שרצתה שמעה את פירטי המקרה, והיא זו שתחליט אם מסוכן לה א לא....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אפר' 28, 2008 9:43 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
רצה עם זאבים​(נשלטת)
אנימה כתב/ה:
אני מסכימה איתך לגבי המורה.
הבעיה היא רק שאנשים ותיקים בבדסמ יודעים על אחרים רק אחרי שהם הוציאו לעצמם שם
טוב או רע. בדרך הזו היו כמה שעל גבם נבנתה התדמית- והכוונה בעיקר לרעה.
מטבע הדברים דומים יחפשו סאביות , לכן איך הם מתנהגים ואיך הם פועלים על זה יכולות להעיד הסאביות. לא את כולם כולם מכירים.
לכן אם תשאלי בסגור נניח על דום כזה וכזה, יש סיכוי שתשמעי משהו, גם אם הוא חדש
או פחות חדש.
האפשרות לקבל אינפורמציה ממקור רחב ככל האפשר, ועם זאת ממוקדת לגבי אופן התנהלותו
הספציפית לאותו הדום יכולה להיות מושגת רק בסגור.

סגור???!!!! הצחקת אותי!! אבל זה כבר נושא אחר
זרה מוכרת

Re: חואניקו החזיר אותי לעוד תגובונת...

זרה מוכרת • 28 באפר׳ 2008
כמו שאמרו רבים וטובים לפניי,
אחת לתקופה עולה שרשור חדש בנושא דומים מסוכנים, האנשים, ההתרעות ודרך הטיפול בהם.

איכשהו,
תמיד זה נפתח על ידי מישהו אחר ש"רק" רוצה לשאול שאלה מהותית,
ואיכשהו,
תמיד השרשור הזה מאבד מכיוונו המקורי והולך לאיבוד בתוך הירידות האישיות, ההשמצות ושיחות הסרק.

אז אם לקחת את הדבר הכי נכון שנכתב כאן, להוציא ממנו את ההקדמות המיותרות, זו התשובה שלי.

ציטוט: אם אדם בגיר לא מסוגל לקחת אחריות על עצמו שלא ינסה להתקרב לאותה אחריות.

אם מישהי חושבת שלקפוץ לבריכה עמוקה מבלי לדעת לשחות זה נכון,ובהמשך היא

תילמד- היא טועה.

אין קשר עדיין לדום מסוכן. אתה עוקב ד''ר חואן? יופי, נמשיך.

אני ממשיך לטעון על אותו קו "אידיוטי" כדבריך, שנשלטת צריכה לעשות כל בדיקה אפשרית,

להתייעץ,לשאול,לחקור - הכל לפני שמניחה את נפשה וגופה מול שולט.

כעת מגיעה הסיפא:

אם לאחר כל אלה, אותו דום חרג מחוקי ה-SSC, נהג שלא כדין- הרי הוא דום מסוכן ויש

לעשות הכל על מנת לחשוף ולהוקיע אותו.

אונס אינו מעשה של הסכמה. אונס אינו בדס''מ. לעולם לא יהיה.

אם מישהי נאנסה במהלך אקט בדס''מי כביכול הרי היא בבחינת הקורבן, שום אצבע

מאשימה אסור שתופנה אליה בשום צורה ואופן.

ועדיין- אונס הוא אונס הוא אונס וזה לא שייך לבדס''מ.

מקווה שכעת עזרנו לכל מי שטרח לפקוק את אוזניו ולא להבין.

אין הצדקה והגנה לדומים מסוכנים.

ועדיין יש אחריות אישית לכל אדם לנקוט בכל צורה ,דעת ועמדה להביא את עצמו למקום

הכי בטוח שרק יכול.

אם קרה משהו שמעבר, הרי שיש רשויות חוק לטיפול בזה וכמובן מוסדות מתאימים

כמו המרכז לטיפל בנפגעות אונס וכו'.

(נכתב במקור ע"י בודיגארד.)

בנות ובנים.
הרבה לפני שאתם סאביות, סאבים, נשלטות ונשלטים
אתם קודם כל בני אדם.

כאלו שצריך להיות להם שיקול דעת בראש ובראשונה.

או במילים אחרות,
לפני שמתחילים לרוץ, צריך ללמוד לעמוד, וללכת.

לפני שמתחילים לעסוק בבדס"מ, אולי כדאי לקרוא יותר ולהכיר יותר.

שיהיה לילה טוב לכולם.
זאלופון​(שולט)

קצת מחואן וקצת מפרח גדולה

זאלופון​(שולט) • 28 באפר׳ 2008
לדווח נקודתית על דום זה או אחר, גם לו ניתן היה לעשות זאת באופן יעיל והוגן, זהו טיפול בסימפטום ולא בבעיה. אם יודעים שמישהי מפתחת קשר עם אחד שידוע לך ככזה, בהחלט רצוי להזהיר אותה. אבל צריך לזכור שתמיד אפשר להחליף כינוי, תמיד יהיו טינופות שלא דיווחו עליהם, ועל כל חלאה שתסולק יגיעו עשר חדשות.

אם המטרה היא להעניש את אותם דומים, הרי שהדרך היא בהחלט להפיץ את הבשורה אודותיהם. אבל אם המטרה היא לצמצם את הסיכון למקרים נוספים, אני חושב שהטיפול בה אינו צריך להיות מכוון למקרה ספציפי א' או מקרה ספציפי ב', אלא לתנאים שמקדמים את המקרים הללו. בהשאלה, אם כואב הראש בגלל שיש בו גידול, כדור נגד כאב ראש הוא פתרון זמני וחלקי ביותר. צריך לטפל בגידול, לא בסימפטום.

במה שנוגע לבדסמ, "הגידול" בעיניי הוא האמונה שרבים וטובים מגיעים איתה, שבדסמ הוא "עולם אחר". האמונה הזו גורמת להתעלמות מכללי זהירות, שכל ישר ודרכי התנהלות בין אישיות שהם אלמנטריים בעולם "ההוא", הונילי, ומשחקת לידיהם של מי שמשתמש בבדסמ לשם ניצול ופגיעה. לדעתי, הדרך הטובה ביותר לעזור ולהזהיר באופן כללי, מעבר למידע ועצות שמועברים בשיחות אישיות, היא ניתוץ האמונה הזו ומתן מידע והסברים על דרכים נפוצות שבהן נוקטים אלו שמנצלים אותה.

הבעיה היא, כפי שציינה פרח גדולה, שרוב המצטרפים והמצטרפות רוצים לחוות ומיד, לא לקרוא. זו זכותם, אבל כמובן שמי שלא לומד מנסיונם של אחרים, ילמד מנסיונו שלו בלבד.
בכל מקרה, בפרופיל שלי ריכזתי כמה לינקים שלדעתי מהווים "קורס מזורז" שיכול לסייע לחדשים להבין לאן הם נכנסו. אני ממליץ במיוחד על לינק מס' 4, מאמר מצוין של דן קאפ על כל מיני תמרורי אזהרה שכדאי לתת עליהם את הדעת.
נוריתE
נוריתE • 28 באפר׳ 2008
אז על זה, רוקדת ,אני אגיד לך,שני דברים
קודם כל יפה שמצאת עזרה ולא משנה מי עזר
ושנית, אני בטוחה שלאותו אחד היה רקורד רציני של פגיעות בנשים .
אבל השאלה היא למה זה קרה, ואני בטוחה שזה לא
בגלל שאת "מטומטמת"(כמו שחלק פה טורחים לציין לגבי מתלוננות ומזהירות) ושאת ממש לא "מטומטמת" שנפלת ברשת.

אלא החשש הזה של נשים מצד אחד, להתלונן ולהזהיר מחשש של להקרא היסטרית נוקמנית קטנונית ועוד כינויים פחות נחמדים,או החשש שלהן להחשף בחוצ,
ומצד שני האי איכפתיות והזלזול שאני רואה שזורים לאורך כל ה11 עמודים האלו, גם מצד נשים,

כל אלו הביאו אותך למקום ההוא
,
ואם לא הזהרת לגביו, אז הקורבן הבא תיהיה על המצפון שלך.
וזה שאת מזלזלת פה בהכל, ממש לא עוזר.ממש, לא.

כל מי מי ששותקת הקורבן הבא של האדם יהיה על המצפון שלה.
וכל הכבוד לעוגי ,גם אם המאמצים שלה ניתקלו בחומת בית משפט אטומה, היא לפחות, ניסתה.

אני אישית לא אקח על המצפון שלי נפגעות נוספות אחרי ולא משנה מה עשו או בעצם, לא עשו, הנפגעות שלפני,זה הכל
וממש לא משנים על שמות וכינויי התאר למיניהם (שפורטו כבר פה)וגם לא החשש להוציא חלאה מהחור שלו .(נוסח אנטי חוק הניק הקדוש).

הגיע הזמן כזה,שאנשים יפנימו שאנחנו לא קורבנות ולא ניהיה ואין לנו שום סיבה להיות כאלו למרות ואף על פי הנטיות שלנו,
וגם שאפילו אם מישהי היא "קרש" ותמימה ברמות בלתי אנושיות וטיבעיות ומאמינה עיוורת בכל מי שהתאר אדון מוצמד לו לניק
זה לא אומר ש"מגיע לה" ושתיסתום.ממש, לא. . כמ ושלא "מגיע" לאף אישה להאנס בחוצ רק בגלל הלבוש או אופן ההתתנהגות שלה או כל סיבה הזויה אחרת,
שעורכי הדין של האנסים מביאים בבתי משפט

ואם הקהילה בכללה רוצה להחביא את זה מתחת לשטיח ולהתעלם כאילו זה לא קיים ולזלזל הלאה
אז חבל על כל אחת ואחת מאיתנו ,כי כל אחת עשויה להיות קרבן פוטנציאלי. והם, מסתובבים פה חופשי

[quote="רוקדת בגשם"][quote="Buttercup"]
רוקדת בגשם כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
:

?

חמודה שלי....
מאוחר מידי לקוות שאני לא אזדקק לעזרה, קרה לי ועוד איך, ואפילו לא מזמן...
עד היום יש לי נזקים פיזים ונפשיים... מה שבטוח יקירה, שאת העזרה לא קיבלתי משום פורום כל שהוא, ובטח לא הסגור, דווקא מי שעזר לי זה בודי גארד ועוד דומים, וחברות נפלאות שהכרתי כאן, אבל לפרסם את שמו כדום מסוכן, לא מיהרתי לעשות, כל מי שרצתה שמעה את פירטי המקרה, והיא זו שתחליט אם מסוכן לה א לא....
רצה עם זאבים​(נשלטת)
אני לא יודעת למה אני עונה לך בכלל, כי משהו לא מצא חן בעיני בהתבטאות שלך, אבל בכל זאת,
אני לא חדשה, ויודעת משהו על העולם הזה, הסיבה שקרה מה שקרה לי היא לא אף אחת מהסיבות שנתת כאן, היתה גם לי אשמה ולוסר אחריות בפגישה הזו, לא מזלזלת באף אחת ופירסמתי אצלי פוסט מבלי להזכיר את שמו, וכל מי שרצתה קיבלה את הסיפור שהועבר אל חברותיה.
גם לסגור רציתי להיכנס אבל.... (ממש לא משנה)
אני כן אומר שוב ושוב... ישנם סאביות שהוציאו שם רע לדומים, מסיבות שונות ומשונות, אפ תשמרי על כללי הזהירות ולמרות הכל כמו שאמרתי קודם לא תהיה הסכמה, אז לכי ועשי מה שאת רוצה
ושטויות אמרת על מה הביא אותי למקום הזה, לא, לא פחדתי להתלונן ולהיראות כסאבית מתלוננת,
בחרתי את דרכי להתמודד עם זה
ובאמת דיי כבר עם זה....
dragon fly
dragon fly • 28 באפר׳ 2008
שרשור אכלו לי שתו לי עבר לפה? icon_rolleyes.gif

אם כן לפחות תודיעו שנצטרף לטרנד icon_wink.gif

שמתם לב שהיום היה קריר בערב?

סתם כי בא לי להתבכיין icon_wink.gif .
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2008
dragon fly כתב/ה:

חמוד אתה... icon_biggrin.gif

האמת, יש פה באתר כל כך הרבה ליכלוכים מרומזים, שפתאום נתקפתי געגועים לאתר המיתולוגי- "הביצה". זוכרים אותו? נדמה לי שזה היה ב-2003. אדם עלום פתח לכמה ימים אתר מג'וייף לחלוטין, ושמה הליכלוכים רצווווווווו... האתר ירד טיק- טק, אבל היה בו משהו מסקרן: מה קורה כשנותנים לאנשים חופש מוחלט מצנזורה. תאמינו לי- בעל זבוב זה כלום ליד זה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
amy כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:

חמוד אתה... icon_biggrin.gif

האמת, יש פה באתר כל כך הרבה ליכלוכים מרומזים, שפתאום נתקפתי געגועים לאתר המיתולוגי- "הביצה". זוכרים אותו? נדמה לי שזה היה ב-2003. אדם עלום פתח לכמה ימים אתר מג'וייף לחלוטין, ושמה הליכלוכים רצווווווווו... האתר ירד טיק- טק, אבל היה בו משהו מסקרן: מה קורה כשנותנים לאנשים חופש מוחלט מצנזורה. תאמינו לי- בעל זבוב זה כלום ליד זה.

איימי לא קיבלתי מימך תשובה שהצעתי לקנות לך ביום הולדת השנה גיטרה ומגבר מנורות שתתחילי לנצל את כישורייך.
היום הולדת שלך ב-28/6 או שאני מתבלבל?

חוץ מיזה שמגבר מנורות מתאים לך כי יש לו סאונד מאוד חם וזה מתאים לאחת חמה כמוך.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2008
אמוצי... אין צורך, באמת icon_smile.gif
אבל תודה על ההצעה!