בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מונית הכסף - מסיבת סאדו

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 22 במאי 2008
amy​(נשלטת) • 22 במאי 2008
zboy כתב/ה:
amy כתב/ה:
zboy כתב/ה:
וואו עשרה עמודים בגלל איש אחד מתוסכל וקטן,
שלא יודע להתמודד עם מה שקשה לו בחיים,
ומוציא את המירמור שלו על מי שהוא רק יכול,
אני מודיע מראש שאני מגיב בלי לקרוא את כל הפוסט, גדול עלי, אבל הרעיון שלו הובן,
יותר מכך, אני גם מעז ומודה שגם לי בנות גדולות לא עושות את זה,
אממה, למדתי לחיות עם זה, ולא לפגוע בכל מה שזז רק כי לא טוב לי בחיים,
רק דבר אחד אני לא מבין בכל הסיפור הזה של מונית הכסף,
נראה לי שלא התעמקנו מספיק בחבר הטלפוני, ובתרומה שלו לבנות, לתוכנית, לאתר,
ולעולם באופן כללי, ואחרי עשרה עמודים של התחרקשויות,
נראית לי עוד יותר מוזרה ההתעלמות הזאת,
z

חחח! אתה "קובי"? icon_biggrin.gif

חחח איזה אבחנה דקה יש לך icon_smile.gif

ובכן, אציין כי מדובר בחבר גאון, תמיד נכון לעזור, שבלעדיו כל התוכנית הייתה נראית אחרת לגמרי! תרומתו לבנות, לתוכנית, לאתר, למדינה- לא תסולא בפז!

אגב, יש לך קול קשוח כזה. אתה בטוח שאתה לא דום? icon_wink.gif
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 22 במאי 2008
amy כתב/ה:
zboy כתב/ה:
amy כתב/ה:
zboy כתב/ה:
z

ובכן, אציין כי מדובר בחבר גאון, תמיד נכון לעזור, שבלעדיו כל התוכנית הייתה נראית אחרת לגמרי! תרומתו לבנות, לתוכנית, לאתר, למדינה- לא תסולא בפז!

חח סוף סוף התייחסות עניינית למה שהיה שם,
מתנצל על הקול המטעה, can't help it's in my nature
בקשר לשאלה שלך, בטח שאני דום, אם זה מה שאת רוצה שאני יהיה icon_smile.gif
amy​(נשלטת)
zboy כתב/ה:
amy כתב/ה:
zboy כתב/ה:
amy כתב/ה:
zboy כתב/ה:
z

בקשר לשאלה שלך, בטח שאני דום, אם זה מה שאת רוצה שאני יהיה icon_smile.gif

אחחח, איזה נשלט צייתן! icon_razz.gif
פייה{O}
פייה{O} • 22 במאי 2008
שיא הישראליות המגעילה - להעיר הערה אישית, מעליבה, פוגענית, מתנשאת ומיותרת בפומבי,
ואז גם לגבות את זה ברציונליזציה עלובה.

בנות - הייתן חמודות ומצחיקות, כפי שאתן.

cheerleader.gif
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 22 במאי 2008

ברווזע יא שולטתתתת !!!!!!!1

מי ידע שאת כזאת חכמה... icon_rolleyes.gif

rffl.gif

איך לא ידעתן מי זה וילי ??????

נו באמת icon_confused.gif

בשורה התחתונה, הייתן מקסימות !!!

cheer.gif cheer.gif cheer.gif
immortal​(נשלטת){MrMiller}

והנה הגיע תורי להגיב

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 22 במאי 2008
ישבתי וקראתי את התגובה של MOON,וכל כך נלחצתי,איך לעזאזל אראה את פניי ברחוב,הרי הוא עשה שירות כל כך גדול לכלל האוכלוסיה.
חשבתי וחשבתי,מה אעשה,אולי אתחיל במשטר אימונים קפדני,אולי אלך להקיא את כל הארוחות שאכלתי,אולי בעצם אברח לחו"ל. הרי אנחנו לא רוצים לאכזב את כלל האוכלוסיה ובפרט את MOON שכל כך קשה לו להתמודד עם בחורות שכמותנו.

MOON היקר,אני חושבת שאתה מפספס פה את ה"פויינטה" (כפי שכתבת בתגובה למילותיו של TV-EYE.
השרשור נפתח כפרגון להופעתנו במונית,כחברות בכלוב,שלא התביישו לדבר על הנושא,וגאות במה שהן,בניגוד אליך,שבטח,כמו ששוב,TV אמר מפחד לעשות זאת מול אשתך.

אתה כתבת שיש "יותר מדי תגובות אוהדות בשרשור",וזה כל כך צרם לך שהיית חייב להגיב.זכותך להגיב,אבל אני ממש לא חושבת שזה עניינך איך אנחנו מרגישות לגבי משקלנו ועל פי כמה וכמה זהו לא תפקידך לייעץ לנו להוריד במשקל או לא. אתה לא הדיאטנית שלי,אתה לא מאמן הכושר שלי,אתה לא אמא שלי ואתה ממש לא מישהו שאיכפת לי ממנו או ממה שהוא חושב עלי.

אני מציעה לך לעשות קצת בדק בית אצלך,ולראות מה דפוק בך,לפני שאתה בוחר לתת את דעתך במראם של אחרים בפורום כזה או אחר. אני מציעה לך להתחיל מאשתך,לעבור לפנימיותך ולסיים בשגיאות הכתיב הנוראות שכל כך הפריעו לי,עד כדי כך שהייתי חייבת לעשות טובה לכלל האוכלוסיה ולעדכן אותם בנושא.

ובנימה אופטימית זו, אני רוצה להודות לZBOY שכל כך עזר לנו מאחורי הקלעים,או יותר נכון מאחורי האפרכסת.תודה רבה רבה רבה ג'י.פי.אס אנושי שכמותך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 במאי 2008
זאת שאמרה ל LO MOON שהגברות אינן מייצגות אף אחד, טועה ולא כי הן כן מייצגות אלא כי כמעט בכל תגובה שניה לאורך השרשור נטען שכן. מה שאומר שחלק נכבד מאוד ממשתתפי האתר מקבל על עצמו את ייצוגן הפתאומי את הקהילה/הכלוב/הקבוצה ופורש את אותו ייצוג גם על אלו שדעתם לא נשאלה כלל.

אני לא יודע מה היו מניעיו של LO MOON ואת הסבריו לא הבנתי, כי אותי עניין המשקל של אחרים לא מעניין וכל עוד אני לא צריך להעמיד, אז גם לא מטריד. אבל זה אינו פוסל את העובדה שלא הייתי בוחר להיות מיוצג בתכנית רדודה על ידי שלוש נשים שמתנהגות כמו ילדות מתבגרות, גם אם הן ידעו להשיב על שתי שאלות אינפנטיליות מתוך ארבע.

פספסתי את הפרסומת לתכנית והגעתי לכאן רק כאשר הלינקים כבר התנוססו בעמוד השביעי (כמדומני) והבנות הוכרזו כ"מייצגות". יש כאן מיליון ואחד אנשים שבכל הזדמנות יטענו שהם אינם "חלק מהכלוב": "אני מכיר מפה רק חמישה ויש לי בלוג אבל אני לא חלק"; "יש לי פה חברות ולכן אני כאן, אבל אני לא חלק"; "אני נמצא כאן כבר חמש שנים אמנם, אבל חוץ מלצ'אט אני לא נכנס לאף פורום כי אני לא חלק"; וכו... בולשיט. כל השמות המתנוססים מעלה הם חלק. ואני "שיש לי בסך הכל בלוג, אין לי מסנג'ר ואני לעולם לא נכנס לצ'אט או למועדון, אלא רק מסטלבט בפורום" כן חלק מהכלוב. וכאשר ראיתי את הלינקים ואת הכרזת הייצוג, הסמקתי מבושה.

למען הסר ספק, דבריי לא באים כביקורת על הבחורות עצמן שנראה כי עשו גם חיים משוגעים וגם כמה ג'ובות תוך כדי. ואם לשפוט לפי תגובותיה של הברווזה, גם לא התיימרו מעולם לייצג אף אחד.

כן כן, הגמד הורס שמחות כבד.
amy​(נשלטת)
גמד, אני לא חושבת שהן "מייצגות" ולא התיימרו לייצג. זה לא כאילו מישהו מהקהילה עלה לשידור או לתוכנית במיוחד כדי לדבר על קהילת הבדס"מ. זה בסך הכל "מונית הכסף". אני אישית שמחה שהן העלו את נושא הסאדו, ולו רק מפני שמבחינתי, כמה ששומעים על זה יותר בתוכניות "רגילות" (ולא בתוכניות מיוחדות על סוטים וקהילות שוליים), כך יש סיכוי שישתפר היחס אלינו בחברה.
Mooooon

immortal

Mooooon • 22 במאי 2008
אני אתעלם מדברי השטנה שלרובן אין קשר כל שהוא למציאות.
אבל בכל זאת אני רוצה לקבל ממך תשובה ממוקדת וכנה על שאלה אחד -
מה את באמת מעדיפה
לשמוע רק דברי שבח,
או לשמוע את מה שיש לאחרים לומר, גם אם זה עלול לא למצא חן בעיניך ?
immortal​(נשלטת){MrMiller}

Re: immortal

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 22 במאי 2008
IO moon כתב/ה:
אני אתעלם מדברי השטנה שלרובן אין קשר כל שהוא למציאות.
אבל בכל זאת אני רוצה לקבל ממך תשובה ממוקדת וכנה על שאלה אחד -
מה את באמת מעדיפה
לשמוע רק דברי שבח,
או לשמוע את מה שיש לאחרים לומר, גם אם זה עלול לא למצא חן בעיניך ?

כפי שכבר אמרתי,זכותך להביע דעה ולי אין שום בעיה לשמוע מה שיש לאחרים להגיד בין אם אלו דברי שבח ובין אם לא.
יש דרכים להתנסח,ואני לא חושבת שאתה כל כך טוב בהן.

אנשים יכולים להגיד מה שהם רוצים,על מה שהם רוצים,ואני בוחרת למה להתייחס,מה לקחת ללב וממה להתעלם.
המראה שלי לא לטעמך,נו מילא. אני איכשהו אשרוד.

בזאת אני סוגרת את הנושא,ואם אי פעם תתקל בי,אתה מוזמן לא להגיד שלום,שחס וחלילה לא יכאבו לך העיניים.

יום טוב