שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מדברים כאן

נילי ונילי
לפני 15 שנים • 8 במאי 2009
נילי ונילי • 8 במאי 2009
Tame כתב/ה:

נראה שאת באתר כבר זמן רב, את מכירה את המושגים, את האנשים, את אפילו יודעת על אילו מיתרים לפרוט בתגובות שלך.

כן.

מור, תהיי מי שתהיי, תודה על המחמאה ועל הקרדיט, אבל אני קצת מרגישה מטומטמת כרגע ובעיקר מתביישת בכך שניצלו אותי בשביל לנגח בנאדם טוב. כוסומו. איך אני שונאת לצאת אהבלה.
Mor18{אזיקי סינד}
Mor18{אזיקי סינד} • 8 במאי 2009
נכון,
אני כאן כבר שנה,ללא ניק,אני בת 18 ככה שלפני לא יכולתי להרשם לכאן בפועל.
ונכון האנורקסיה שלי היא לא מהמתקדמות ולכן אני רוצה להתחזק בה,עם שולט יעזור לי מה טוב.
ושוב,אני רואה מפלי שומן,אני סובייקטיבית ויכולה להבין מדוע אחרים לא.
המטרה שלי בפוסט הספיצפי הזה לא היתה למצוא שולט ואני לא בטוחה באמת עד כמה אני מעוניינת בשולט כרגע.
המטרה שלי באמת ובתמים להבין אם ישנו מושג כזה האם באמת זה קיים.
אני לא כ"כ מבינה את השורה האחרונה שלך,
אני לא הדגשתי את הניגוד,התחיל כאן דיון שממנו ניסיתי להתחמק אך הוא הגיע ל9 עמודים אני מרגישה מותקפת,אני מרגישה שמתייחסים אליי כאל משוגעת,
אסור לי לנסות להתגונן?
נכון ענו לי.ואם תשים לב אני לא הצתתי את הסאגה הזו,אני רק מגיבה עליה.
מבחינתי הסיפור היה צריך להסתיים מזמן.
Mor18{אזיקי סינד}
נכון,
אני כאן כבר שנה,ללא ניק,אני בת 18 ככה שלפני לא יכולתי להרשם לכאן בפועל.
ונכון האנורקסיה שלי היא לא מהמתקדמות ולכן אני רוצה להתחזק בה,עם שולט יעזור לי מה טוב.
ושוב,אני רואה מפלי שומן,אני סובייקטיבית ויכולה להבין מדוע אחרים לא.
המטרה שלי בפוסט הספיצפי הזה לא היתה למצוא שולט ואני לא בטוחה באמת עד כמה אני מעוניינת בשולט כרגע.
המטרה שלי באמת ובתמים להבין אם ישנו מושג כזה האם באמת זה קיים.
אני לא כ"כ מבינה את השורה האחרונה שלך,
אני לא הדגשתי את הניגוד,התחיל כאן דיון שממנו ניסיתי להתחמק אך הוא הגיע ל9 עמודים אני מרגישה מותקפת,אני מרגישה שמתייחסים אליי כאל משוגעת,
אסור לי לנסות להתגונן?
נכון ענו לי.ואם תשים לב אני לא הצתתי את הסאגה הזו,אני רק מגיבה עליה.
מבחינתי הסיפור היה צריך להסתיים מזמן.
Tame
Tame • 8 במאי 2009
הדגשת הניגוד היא בכך שאת מראה את התמונה שלך לצד הביטויים שאת משמשת בהם לגבי עצמך.

מור,
אם היית צריכה לספר מה אני או רפאל או נילי או טיגריס כחולה או כל אדם אחר רואה כשהוא מסתכל בתמונה שלך - היית אומרת שאנחנו רואים בחורה שמנה או בחורה רזה?

והייתי רוצה גם לשאול איך תרגישי עם עצמך אם במקרה לא תצליחי לרדת ואולי אף תעלי בקילו או שניים בחודשים הבאים?
אחותופל
אחותופל • 8 במאי 2009
דמיינו לעצמכן אחת מכאן שתקפוץ לבקר באתר של מד"א ותתחיל לשאול שאלות המתעניינות בהחדרת מחטים לגוף. לאט לאט, חברות הפורום הנכבדות במד"א יגלו (לאחר שהציצו לה בפרופיל) שהבחורה חובבת החדרת מחטים לגופה עצמה!! אתן יכולות לתאר את התגובות? הן ינועו מתגובות בסגנון: "מותק, את חולה לכי לטיפול" ועד תגובות אוהדות ומלאות כוונות טובות שינסו להסביר לה כי מה שעומד בבסיס הרצון הזה לחוש את המחטים בגופה הוא יצר הרס עצמי ושהיא רק פוגעת בעצמה ועלולה לגרום לעצמה נזק.
חובבת המחטים שלנו בשלב הזה תנסה להסביר שהיא לא באמת רוצה לפגוע בעצמה או לגרום לעצמה נזק ושהעניין תחת פיקוח, ושככה היא וזה מה שעושה לה את זה ואת זה היא רוצה להגשים, אבל חברות הפורום ינידו לה בראשן ויהיה להן ברור שהיא בהדחקה או הכחשה ושיום יבוא ואם היא תמשיך בדרך בה היא הולכת היא באמת תינזק.

עכשיו ברור לי שמור היא אנורקטית ויש בה מידה של יצר הרס עצמי והרבה אנורקטיות מסכנות את עצמן ומרעיבות עצמן עד מוות.
מור אומרת אבל, שהיא אינה רוצה למות. ולמרות שלרובנו היא נראית רזה עד כדי סכנה מוחשית לחייה, היא (כך היא טוענת) מצליחה לקיים את עצמה בחיים ולהחזיק באורח חיים שלמרות שנראה לנו מזעזע - עושה לה איכשהו טוב.
ועדיין תזכרו שאורח החיים שאנחנו בחרנו בו ייראה לרוב הקהילה הונילית כמזעזע - למה שמישהי תרצה שירקו עליה, יידרכו עליה, יצליפו בה עד זוב דם, יתקעו מחטים וישפילו עד עפר? שכחתן שבעולם הונילי זה ייראה כרצון להרס עצמי? כמשהו לא שפוי? (עם כל הכבוד לSSC שלנו), משהו שאולי לא יגרום למוות כדוגמת אנורקטית שהולכת עד הסוף אבל יהווה נזק רב לגוף ולנפש, במקום לטפל בזה בכל האמצעים.

אז כן - היא בעצמה משפילה את עצמה - היא קוראת לעצמה שמנה ומכוערת ומעידה על כך שנגעלת מעצמה.
אבל כמה מאיתנו רוצות להשפיל את עצמן? כמה מאיתנו רוצות שישפילו אותן?

כמו שציטטו פה בלוגים של פרו-אנות, גם אני יכולה להביא ציטוטים מבלוגים או תמונות מהאלבומים שלנו כאן בכלוב של דברים שנראים מאוד רע, דברים מסוכנים שמזעזעים אפילו אנשים מכאן. לא חסר חומר כזה.

מור נהנית מזה. אני מאמינה שעם זה רבות מאיתנו לפחות יוכלו להזדהות - עם ההנאה המעוותת מסבל.
אם אני מאמינה לטענות שלה - שהיא לא רוצה למות ומאמינה שהיא מצליחה לקיים את עצמה כפי שהיא רוצה (להיות רעבה תמידית ולחוש התעלות עקב השליטה שהיא מפגינה אבל עדיין לא למות מזה). אז זה לא כל כך שונה בעיניי ממישהי שרוצה שיקרעו לה את הצורה עם שוט או סכין - אבל מצליחה איכשהו לקחת את זה למקום גבולי בו היא לא תינזק מזה אבל עדיין תישאר עם חתכים/ סימנים כחולים למכביר.

שיהיה ברור - אנורקסיה ובולימיה הן זוועתיות בעיניי ובוודאות דורשות טיפול. אבל יש בסיפור של מור וברצון שלה להכאיב לעצמה גופנית ונפשית, משהו שנמצא כאן - בעולם הבדס"מ כל הזמן.
אז במקרה שלה, הצורה שזה לוקח זה דרך שליטה (קיצונית) על אוכל. בעיניי הדמיון בינה לבין רבות מאיתנו ממש זועק וחבל שיש התעלמות די גורפת מזה (למעט רפאל ומרי ג'יין בערך). הדברים שאנחנו אוהבות - כאב פיסי ומנטאלי לעיתים עד כדי קיצוניות, נמצאים גם אצלה.
לטעמי השאלה היא באמת איך לעזור למור למצוא את הSSC שלה בתוך הבקשה שלה לסבל, שליטה וכאב.
Brave Dwarf

Re: גם מצחיק איך שקפצת

Brave Dwarf • 8 במאי 2009
Mor18 כתב/ה:
אתם מרשים לעצמכם לדבר על חיי הפרטיים כאשר שאלתי שאלה תמימה לחלוטין.
וכתגובה לכך שאתם מגיבים לגוף האדם ולא לתוכן השאלה אתם טוענים שזה בגלל הדברים שהצגתי בבלוג.
אותם דברים שהשפחה של טיצ'ר העידה על עצמה בבלוג.
אבל היי,זה אסור!.
למה?
כי זה הוד רוממותו טיצ'ר ואני מור הפסיכית הקטנה.
היפ הופ הוריי לצביעות! היפ הופ הוריי לדו פרצופיות!

לא שאלת שאלה תמימה לחלוטין אלא ביטלת אדם בטענה שאם הוא דפוק אז גם לך מותר להיות דפוקה או לחילופין: שאם הוא מקובל למרות היותו דפוק, אז למה אותך הדפוקה לא מקבלים.

אז לא היא ולא את דפוקות וצר לי שאינך יודעת לנהוג באחרים בכבוד שאת דורשת שינהגו בך. ולא זו אינה שפחתו של טיצ'ר אלא אשתו ואם ילדיו של אדם שלא קשור לכלוב. את רואה? לא כל הדפוקים רוצים להיות חלק מכאן.

אבל אלו קטנות שאומרות עליך כאדם ומענינות אותי הכי פחות. תגידי, מור, יש לך יעד מוגדר אליו את היית רוצה שאותו שולט יביא אותך? משקל, מצב נפשי, משהו. משהו מעבר ל"זה מחרמן אותי וככה אני רוצה לגמור".
Mor18{אזיקי סינד}
ושוב,
אני מאמינה לכם שאתם רואים בחורה רזה.בבקשה תטרח לקרוא אותי,חזרתי על זה שוב ושוב.
אני לא רוצה להגיב לשאלה הבאה שלך,כי היא תתחיל סאגה חדשה שתמשך ותמשך.
אני פשוט רוצה שזה יגמר.שכל זה יגמר כבר.דבר אחרון שמציק לי למדי באופן אישי
נילי למה את מרגישה מטומטמת?
Brave Dwarf
לא ראיתי שום יעד מוגדר או סימן מוגדר שיאותת לשני הצדדים שהיעד הושג.
צר לי.
Mor18{אזיקי סינד}

גמד

נילי כאן טענה שאף שולט ראוי לא יהיה מעוניין בי כי אני דפוקה,
לכן הגבתי לה שהעובדה היא שאחד מהשולטים הנערצים עליה נמצא עם אחת כזו.(לא משנה כרגע שטעיתי)
למה אני דפוקה שהיא סוג ב'? זה מה שניסיתי לברר.
ובקשר לשאלות שלך,
כמו שעניתי לTAME,התגובות שלכם מוציאות לי את החשק לנהל כאן דיון פורה,
עכשיו ,אני לא מאשימה אני פשוט מסבירה.
אני מצטערת שנכנסתי לכל זה בכלל.
ברגע שתהיו מוכנים לקבל אותי אני אשמח לנסות לקיים דיון איתכם.
עד אז,
אני לא יכולה,צר לי.
אגב,התגובה הקודמת היתה מיועדת לTAME
Brave Dwarf
עם "אחת כזו"?

בונה... טוב, הטמפרמנט שלי לא עומד בזה.
אני מקווה שבניסיון הבא שלך "להתקבל" בחברה לא תערבי אנשים לא קשורים ותמנעי מלאפיין אותם כ"אחת אחרת" או "כזו".

פי.... יאללה.