בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושה התערבות דחופה!!!

עלומה​(אחרת)
לפני 15 שנים • 13 ביולי 2009

Re: אמת חלקית

עלומה​(אחרת) • 13 ביולי 2009
Gentlewihp כתב/ה:
כל מה שכתבת מקבי נכון במידה ולא לוקחים בחשבון באיזה אתר נכתבו הדברים ומה ההקשר
נכון שבעולם האמיתי אישה מודרנית יכולה להיות יותר אסרטיבית זה אפילו מצופה ממנה
ונכון שאישה רגילה ונילית לא צריכה "גבר"כדי לנפנף מעליה מציקן ומטרידן
במקרה הזה ובכלל באתר הנטיה של נשלטת שהכניעה באה לה עמוק מבפנים היא להיות פחות אסרטיבית ויותר רוצה להגיע למצב שהיא מרצה רצונות של אחרים אין מה לעשות ככה היא נולדה
במקרה של כותבת הפוסט הזה יש גם הסטוריה מסוימת שהקפיצה אותה וגרמה לה לכתוב בהיסטריה
אני עדיין עומד על דעתי שכל אלה לא מצדיקים התקפה משולחת רסן פרועה אישית רעה
ולא ענינית
אבל הבנתי כבר שאי אפשר לחנך את כולם להיות אחרים ממה שהם
אז הנה עומדים להם 10 !! עמודים לתפארת מדינת ישראל או יותר נכון לדראון האתר

כולנו התחלנו וניליות.
ולהיות כנועה ברגע שנכנסים לאתר כי ככה נולדנו- נו באמת, איפה אתה חי?
אם היא היתה מוצאת דרך להביע את מה שהיא צריכה להביע בעולם, היא יכולה למצוא דרך פחות דרמטית להביע את זה פה.
אם היא נולדה ככה וזה מה שהיא רק רוצה בחיה, לרצות רצונות של אחרים, אז חבוב, לא אמור להיות לה בעיה עם מה שנכתב לה, הרי זהו רצונו וככה היא נולדה.
בכנות, אם היית כותב משהו עם בסיס, אני חושבת שלא היית מעצבן אף אחד.
קחו את זה בצד שנראה יותר טוב, חדשה, חדשה.. אבל הפוסט הראשון שהיא כתבה הביא לדיון פורה ביותר של כל אנשי הכלוב (לפחות המתדיינים הרצינים icon_lol.gif ).
newoldone

newoldone • 13 ביולי 2009
Gentlewihp כתב/ה:
במקרה הזה ובכלל באתר הנטיה של נשלטת שהכניעה באה לה עמוק מבפנים היא להיות פחות אסרטיבית ויותר רוצה להגיע למצב שהיא מרצה רצונות של אחרים אין מה לעשות ככה היא נולדה

אתה אשכרה מאמין בזה? שנשלטות מטבען אינן אסרטיביות, ומגיעות מעמדה של כניעה בפני כל העולם ושל רצון גלובאלי לרצות את מי שלא יהיה מולן?

כנראה שבאמת לכל סיר יש מכסה. תהנו.
נילי ונילי
נילי ונילי • 13 ביולי 2009
מקבי כתב/ה:

וזה מה שהפריע, לדעתי, לרוב הנשים פה -ההנחה שהן צריכות אדון כזה או אחר למטרות הגנה מחרמנים אינטרנטיים. האמת? גם אני הייתי מתעצבן.

אם כבר אתה מתעצבן, תתעצבן מהסיבות הנכונות:

עשרות פרופילים של שולטים יש פה באתר עם הכיתוב: "לא מחפש סמרטוט", "לא מחפש חסרות אופי", "לא רוצה שפחה אינסטנט", "רוצה שפחה משלי. לא שפחה של כולם", וכו', אבל כשנופלת עליכם מישהי כזאת- כולכם ישר נופלים בפח כמו אהבלים.

אם "הטבע" שלה הוא למלא את הרצונות של כולם- מה הייחוד שלך כשולט מולה?
אם היא "חלשה מטבעה"- מה מושך אותך בלשלוט בה?
אם היא צריכה שיגנו עליה מפני העולם- בשביל מה לך להיות שם מלכתחילה?

כל כך הרבה גברים אנטיליגנטים יש פה, אבל איכשהו אתם לא מפעילים אפילו שיקול דעת מינמלי ברגע האמת. בלי סינון, בלי טיפת ביקורת עצמית, פשוט נופלים לשטנץ הפרימיטיבי של איך שולט אמור להיראות: חזק, לא נשבר לעולם, לא-בוכה-גם-בלוויה-של-סבתא, קשוח, מגן, חומה.

חמודים, אלו לא תכונות של שולט. אלו תכונות של מערכת אזעקה לבית. ונשלטות-סמרטוטיות הן לא בעיה שצריכה להרגיז נשלטות אחרות בלבד. הן בעיקר בעיה של שולטים/ות.

אם היא צריכה הגנה מפני העולם החיצון- שלחו אותה לקנות דוברמן.

הטקסט נכתב ללא היכרות אישית עם G.W ו loyalty וללא רמיזה אישית לאף אחד מהם.
שרמומית
שרמומית • 13 ביולי 2009
[quote="נילי ונילי"][quoteאם היא צריכה הגנה מפני העולם החיצון- שלחו אותה לקנות דוברמן.
[/color]

rffl.gif rffl.gif rffl.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 13 ביולי 2009
נילי ונילי כתב/ה:
כל כך הרבה גברים אנטיליגנטים יש פה (איפההה?! איפהההההה?!) , אבל איכשהו אתם לא מפעילים אפילו שיקול דעת מינמלי ברגע האמת. בלי סינון, בלי טיפת ביקורת עצמית, פשוט נופלים לשטנץ הפרימיטיבי של איך שולט אמור להיראות: חזק, לא נשבר לעולם, לא-בוכה-גם-בלוויה-של-סבתא, קשוח, מגן, חומה.

חמודים, אלו לא תכונות של שולט. אלו תכונות של מערכת אזעקה לבית. ונשלטות-סמרטוטיות הן לא בעיה שצריכה להרגיז נשלטות אחרות בלבד. הן בעיקר בעיה של שולטים/ות.

היא חורגת אותי! icon_lol.gif icon_lol.gif
natti​(נשלטת)

Re: דרושה התערבות דחופה!!!

natti​(נשלטת) • 13 ביולי 2009
אותי מרגיז בעיקר, הדרך בה מתנסחים כאן, כאילו שפחה ללא אדון היא אבודה בעולם
כאילו היא לא יכולה להגן על עצמה מפני כותבי הודעות שכאלה.
שפחה לא אסרטיבית, ת'אמת זה שעשע אותי.

מה שצורם פה, לי לפחות הוא ניסוח של פותחת השרשור, שקראתי את הנושא, חשבתי שקרה אסון למישהו, וצריך עזרה, וזה בכלל לא המקרה.

חוסר הפרופורציות כאן גורם לי לצחוק.
אני מבינה אותה במקום מסוים, אני מבינה שהיא חדשה בעולם הזה, עדיין לא מגובשת במאת האחוזים ולכן הודעה שכזאת גורמת לאדמה שהיא עומדת מעט לרעוד, עד כדי פניה שכזאת, מבחינתי זה בסדר שהיא פנתה לאדון שלה והוא כתב לו מכתב וככה טיפלו בעניין, אבל המרחק בין זה לבין "דרושה התערבות דחופה" המרחק עצום.

אני מקבלת כמעט כל יום הודעות בסגנון הזה או בסגנון "מהיום אני אדונך הורידי את הקילור שיש לך ותעיפי את עצמך לפורום יש לך 3 דקות להיות שם".
נו.... אז מישהו כתב ומישהו שהוא חושב שהוא "גבר" או חושב שהוא "אדון" רק כי שם את המילה הזאת או קנה שוט בכמה מאות שקלים.
לי זה גורם לצחוק ולעוד פוסט משעשע עם ירידה קלה עליו.

בעצם מה שאני מנסה להגיד לך Loyalty1 זה תכניסי את זה למקום הנכון, לא להיכנס לחרדה או ללחץ, אם קשה לך להתמודד אם זה תמיד יש את הדרך של לחסום או לפנות לאדונך שהוא ידבר אם אותו אדם, תמיד את יכולה לכתוב על זה בבלוג שלך לשם הוא נועד אבל לא כהתערבות דחופה.

ולך אדונה הייתי מציעה תקנה לה ביטחון כך שהיא לא תצטרך להיכנס לחרדה כל פעם שמישהו פונה אליה, כי יפנו, ולסרב זה לא פשע, לרוב פה זה רצוי.
Gentlewhip​(שולט)

Gentlewhip​(שולט) • 13 ביולי 2009
newoldone כתב/ה:
Gentlewihp כתב/ה:

אתה אשכרה מאמין בזה? שנשלטות מטבען אינן אסרטיביות, ומגיעות מעמדה של כניעה בפני כל העולם ושל רצון גלובאלי לרצות את מי שלא יהיה מולן?

נראה איזה מכסה ירצה להתלבש על סיר שכמותך!! למה לשפוט לפני שמכירים?
וגם :אין הגמל רואה דבשתו (פתגם בדואי עבורך)
עלומה​(אחרת)

עלומה​(אחרת) • 13 ביולי 2009
Gentlewihp כתב/ה:
newoldone כתב/ה:
Gentlewihp כתב/ה:

לפי התגובה שלך, הגיע הזמן לבדוק כמה עניינים..
הנה לכם הוכחה נוספת לאנשים אשר מצפים מהסביבה לתת את מה שהם לא מסוגלים לתת בעצמם.
newoldone

newoldone • 13 ביולי 2009
Gentlewihp כתב/ה:
newoldone כתב/ה:
Gentlewihp כתב/ה:

מאד לא מוסיף לך כבוד האופן שבו אתה מגיב (ולא רק לי) בשרשור הזה, כאילו כל מי שמסתייג מהעמדה שאתה ושפחתך מייצגים כאן הוא מקנא/ממורמר/מתוסכל וכו'.

המכסה והסיר, במקרה שלא הבנת, הם האמונה המשותפת שלכם שנשלטות הן מטבען, ומתוקף רצונן לרצות, חסרות אונים, ושיחסי אדון שפחה הם במהותם יחסים של עלמה חסרת אונים במצוקה ואביר מגן ומושיע.
אם אתם נהנים מיחסים כאלה - תמשיכו להנות. וזו לא ציניות. רק תפסיקו, שניכם, להכליל את סוג הקשר הזה על כולנו, כאילו שזה "טבענו".

אני די בטוחה שאילו loyalty הייתה פשוט כותבת בפוסט שלה על הקושי (המובן) שלה כחדשה להתמודד עם ההודעה שהיא קיבלה, במקום להכריז שכל הנשלטות מועדות להתפרקות ללא הגנה של אדון, כל השרשור הזה היה נראה אחרת.
Gentlewhip​(שולט)

אילו

Gentlewhip​(שולט) • 13 ביולי 2009
יקירי כולכם
הפורום נועד להחליף דעות
ואכן היו דעות שונות שגם אם לא הסכמתי להן או לאופן
בו נכתבו ,בהחלט קיבלתי אותן כי נכתבו ענינית
אבל כאשר אנשים מוצאים לנכון לתקוף אישית או להעיר הערות מרושעות
על כל מיני סירים ומיכסים ,מותר לי להגיב אני חושב בהתאם
פחיתות הכבוד הם למגיב אישית ,לזה שכל תרומתו לדיון הוא
הערה מפגרת ופוגענית