בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 7 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf • 7 בנוב׳ 2009
רפאל כתב/ה:
מורדת במוסכמות,

4. אונס הוא לא סשן שהשתבש. סשן שהשתבש הוא סשן שהשתבש. ואונס הוא אונס. אלו שני דברים שונים לחלוטין. כמו כן, מילת ביטחון היא לא פרוצדורה למניעת אונס. מילת ביטחון היא דרך שבה אנשים שמעוניינים בתקשורת יכולים לתקשר זה עם זה. יש כאלו שמוצאים את הפרוצדורה הזו מועילה, ויש כאלו שהיא מבאסת להם את התחת.

הנה יש לך ציטוט.
ותעזבי את הביצים שלי בשקט. או כפי ששמש אמר. לכי תחפשי מי שינענע אותך. WACKO
icon_sad.gif
Morticia
Morticia • 7 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
מורדת במוסכמות,

4. אונס הוא לא סשן שהשתבש. סשן שהשתבש הוא סשן שהשתבש. ואונס הוא אונס. אלו שני דברים שונים לחלוטין. כמו כן, מילת ביטחון היא לא פרוצדורה למניעת אונס. מילת ביטחון היא דרך שבה אנשים שמעוניינים בתקשורת יכולים לתקשר זה עם זה. יש כאלו שמוצאים את הפרוצדורה הזו מועילה, ויש כאלו שהיא מבאסת להם את התחת.

הנה יש לך ציטוט.

חן חן לך - מאוד יפה מצדך - באמת!
ואני בהחלט שמחה לגלות את אלו המילים
זה כבר יותר דומה לכוונות שלך ושל טאבי
(אני פשוט נדלקתי על הכינוי הזה - זה בא בורסיית טאבי סאבי באבי? לוקחת!)

לרבות הציניות בסוף כמובן...
אני חיברתי את המוזיקה

WACKO AND PROUD YOU BIG OLD FART!
icon_lol.gif
Brave Dwarf
ולמרות שלרוב איני נוהג לצטט, גם עכשיו אמנע.
אך לא כי איני יודע כיצד, אלא כי הפעם, אשר כתבתי בפאתי התגובה, מבליח במלוא הדרו הזוועתי בקומה מעלי.

(אני, אגב, יכולתי לשלוף אותך למראך המכוער והמקורי אף יותר. אבל במשהו אכן צדקת – זקנתי. ולכן אני אישית, אסתפק במה ראיתי שהינך. היי נחמדה אל שנינו וחדלי מלחלוק לי מחמאות. כי אין מזוויע מלקבל אחת ממך)
Morticia
Morticia • 7 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
אך לא כי איני יודע כיצד, אלא כי הפעם, אשר כתבתי בפאתי התגובה, מבליח במלוא הדרו הזוועתי בקומה מעלי.

(אני, אגב, יכולתי לשלוף אותך למראך המכוער והמקורי אף יותר. אבל במשהו אכן צדקת – זקנתי. ולכן אני אישית, אסתפק במה ראיתי שהינך. היי נחמדה אל שנינו וחדלי מלחלוק לי מחמאות. כי אין מזוויע מלקבל אחת ממך)

נו די...
get a sense of humour pups!

איזה כובד פה לפעמים יה אללה...
Brave Dwarf
Morticia כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

()

נו די...

icon_rolleyes.gif
אני דווקא צחקתי מהחור בו פעם היה לב. ומי שמכיר אותי, יודע שאם לא מצחיק אני לא שם. ולכן הפעם הייתי כה עקבי בתגובותיי. האם לרדת עליך הוסיף לי כבוד? לא.

אני במקומך הייתי מצביע על מה שכתבתי בשולי התגובה ההיא ומסנוור אותי בהיותי לא שונה ממך.
Morticia
Morticia • 7 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

()

נו די...

icon_rolleyes.gif
אני דווקא צחקתי מהחור בו פעם היה לב. ומי שמכיר אותי, יודע שאם לא מצחיק אני לא שם. ולכן הפעם הייתי כה עקבי בתגובותיי. האם לרדת עליך הוסיף לי כבוד? לא.

אני במקומך הייתי מצביע על מה שכתבתי בשולי התגובה ההיא ומסנוור אותי בהיותי לא שונה ממך.

סליחה אבל לא ירדתי לסוף דעתך
וגם לא שמתי לב שירדת עלי
כאילו, בוא נכנס פה לפרופורציות דרדסבא וננסה לא נורא לחטוא לפוסט שלשמו התכנסנו הלום

צחקתי אתך, חשבתי שאתה בנאדם טיפטיפה פחות כבד
טעיתי - בקטנה
תרגע
ושיהיה לך יום נפלא
icon_smile.gif
Brave Dwarf
לא את לא.

כלובי, אנא. עשה משהו עם התיבה הפרטית. זה לא יכול להמשך ככה. זה בפירוש לא כיף ולחלוטין לא פרטי.
דורון גונן

Re: אתם מדהימים

דורון גונן • 7 בנוב׳ 2009
[quote="מורדת במוסכמות1"][quote="Morticia"][quote="שוטרת*"]
דורון גונן כתב/ה:

ככה זה שכל גבר שלא יודע לקבל לא ממני מנסה להחזיר על האכזבה של הדחיה בניסיון עלוב ופאתטי לפגוע בפורום כלליץ
עכשיו אם במסגרת וירטואלית גברים לא יודעים לקבל לא ...ומנצלים פוסט חשוב לרדת נמוך כל כך
איך לעזאזל הם ידעו לקבל לא פנים מול פנים

דרך אגב דורון אם היית קורה אין לי ניסיון בסשן לא במסגרת זוגיות ולא מהצד הנשלט. אבל נו למה לבזבז אופציה טובה לרדת נמוך כל כך.

-----------------------------------------------------------------------
חה!....חה!....חה!
icon_lol.gif
חיפשתי בהיסטוריה שלי אם אי פעם, ברגע של שכרות או הזייה, ניסיתי ליצור קשר עם חולירה בכינוי שלך.
תוצאות: נאדה. אין. כלום.

בינינו, מה לגבר שפוי ולחולירה כמוך?

מסקנה:
את חיה בעולם של דמיונות! נדמה לך שכל שוכני הכלוב רוצים אותך, נכון? כך גם הניסוח של הפרופיל שלך.
אז....
תדעי לך שזה בגלל הכדורים. לא רשמו לך את הכדורים הנכונים...
icon_lol.gif

נכון שיש אפשרות שגבר אחד, חלוש נפש, יחפש לתקן איזה פצע נפשי אצלו דווקא עם זוהמה כמוך, אבל זה לא מאות האנשים שאת מנסה ליצור רושם בפרופיל שלך, שאין להם מה לעשות רק לעמוד בתור אליך...

ניסוח הפרופיל שלך פשוט גועל נפש!

עם ניסוח כזה של פרופיל אין לך זכות לבוא בטענות אל שולטים שלא מקיימים את כללי מילת הבטחון. הם מתועבים, אבל את לא פחות ...
Morticia
Morticia • 7 בנוב׳ 2009
וואו!

אתם בטוחים שכל הגברים כאן מבינים את ההבדל בין שליטה לאלימות?

icon_rolleyes.gif
דורון גונן

Re: אתם מדהימים

דורון גונן • 7 בנוב׳ 2009
[quote="Morticia"]
שוטרת* כתב/ה:
דורון גונן כתב/ה:

ואני רפש.

חייבת להודות שהרפש הנ"ל הצליח להשיג הישג אחד מרשים במיוחד

מעולם לא הסכמתי אתך גברת שוטרת בכל מילה יותר מעכשיו
ומחזקת את ידך ללא סייג