בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבה בחינם? אבל מה המחיר?

Winner​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 5 בפבר׳ 2010
Winner​(מתחלפת) • 5 בפבר׳ 2010
טוב, ביגלל שהגיע הסופש וגם לי ניהיה משעמם (טיפונת) אז אוסיף לכן (אחותי icon_smile.gif) את דעתי הנחשבת בנושא, וזו מבלי לגרוע מהערכתי ומגעגועי לאחות (איפה את? ).
תקשיבו- נורא כיף להיות אובייקט מיני!!! באמת! מיצידי שתמיד יזמינו אותי למסיבות ומשקאות חופשים. נכון שכשיש לי אהבה אמיתית אז מי שיש לו יותר הוא המשלם, אבל עד אז.. אני האובייקט המיני שלכם ואני נהנת מיזה. וכשמשו לא יראה לי אתם תדעו בדיוק מתי לעצור. הסירו דאגה מליכם ואת מזומנכם מכיסכם. שב"ש.
שוטרת*
לפני 14 שנים • 5 בפבר׳ 2010
שוטרת* • 5 בפבר׳ 2010
אוחחח שאת מעולה!! hug2.gif

תגידי, אני בדיוק מארגנת כאן ארגז של חזיות לתרום , יש לך כמה להוסיף? נראה לי שהמצב קשה ביותר ונגמרו להם הדברים לשרוף.
גוליבר​(שולט)
לפני 14 שנים • 6 בפבר׳ 2010

תגידו

גוליבר​(שולט) • 6 בפבר׳ 2010
אם הכל זה עניין של אסטרטגיית שיווק, מה דעתכם לגבות מחיר כפול מערבים?  הרי בינינו, ידוע שנוכחות מרובה של ערבים במסיבות מרחיקה מהן את הקהל. ליהודים יפי-נפש (תמיד יש כמה כאלה) נציע לשלם את המחיר הכפול, ונראה אותם אז יפי-נפש.  נכון שיימצאו הערבים שלא יבינו שמדובר בשיווק ולא באפליה, אבל אתם יודעים - זה לא הדבר היחיד שהם לא מבינים.

עדיין יישאר כמובן להחליט מה עושים עם הנשים הערביות.
אחותופל
לפני 14 שנים • 18 בפבר׳ 2010

Re: תגידו

אחותופל • 18 בפבר׳ 2010
גוליבר כתב/ה:
אם הכל זה עניין של אסטרטגיית שיווק, מה דעתכם לגבות מחיר כפול מערבים?  הרי בינינו, ידוע שנוכחות מרובה של ערבים במסיבות מרחיקה מהן את הקהל. ליהודים יפי-נפש (תמיד יש כמה כאלה) נציע לשלם את המחיר הכפול, ונראה אותם אז יפי-נפש.  נכון שיימצאו הערבים שלא יבינו שמדובר בשיווק ולא באפליה, אבל אתם יודעים - זה לא הדבר היחיד שהם לא מבינים.

חזק, אחי, חזק.

אין עליך!

{ווינר, מתגעגעת עליך טילים בחזרה! האובייקט הכי יפה וחטובה בסביבה! אני גם בעד אובייקטים מיניים, בתנאי שהן רוצות בזה אבל בעד גם שמי שרוצה להפוך אותן לאובייקט ירצה בזה ולא ייאלץ לזה כי אלו תנאי הכניסה למועדון ואלו תנאי החיים העלובים שלנו במאה ה-21...

זה מביא אותי אל דבריו של ורפאל - לא חושבת שזה עקום, וקורבניות, בדר"כ הקורבנית תבכה על העוול המתמשך שעשו לה ותמיד תדרוש פיצוי (או כניסה חינם והטבות שונות) ואני מה? אני רוצה לשלם! והקטע הוא לא לבכות על עצמי ועל אחיותיי - כי אני לא רואה רק את עצמי ואת המגדר שלי, יש לי יכולת תפיסה רחבה יותר המכילה גם גברים בתוכה! ומה לעשות, לדעתי זה לא הוגן שישלמו יותר. לדעתך זה עקום, אבל לדעתי ממש לא, כי כאמור זה שוב מקבע את האשה (כמו שנאמר פה כבר כלכך הרבה פעמים בעבר) כמשהו שיש לשלם עליו ואת הגבר כזה שמשלם. לא נראה לי שעשיתי פה קפיצה עקומה, אפילו לא דילוג - וזה גם אפילו לא הצעד הבא - כי זה משהו שכבר קיים ומונצח ומושרש בחברה שלנו כל כך עמוק עד שרק מתי מעט בעלות מחשבה משוחררת יכולות אשכרה לבוא ולהגיד: "וואלה, המצב הזה שקיים כאן הוא באמת עקום!"
אבל הרוב - שרגילות לתפיסה המעוותת שהשתרשה כאן יגידו שמה שאני וטאבי ואחרות אומרות הוא עקום, מוזר, בלתי נתפס ובלתי יתואר. רבאק, על מה התהייה הגדולה?
אני באמת לא מבינה איך זה לא ברור שהמצב הזה הוא דפוק ולא תקין?
ואני באמת יכולה לפרגן לעצמי ולהגיד בלב שלם שאני רחוקה מקורבנות בקטע הזה לגמרי. זה בפשטות קטע של שוויון. כמו שצריך.
לאורך כל הדרך - על ההטבות והחובות.
אחותופל
לפני 14 שנים • 18 בפבר׳ 2010

אחותופל • 18 בפבר׳ 2010
גוליבר כתב/ה:

חזק, אחי, חזק.

אין עליך!

וווינר, מתגעגעת אליך טילים בחזרה! האובייקט הכי יפה וחטובה בסביבה! אני גם בעד אובייקטים מיניים, בתנאי שהן רוצות בזה אבל בעד גם שמי שרוצה להפוך אותן לאובייקט ירצה בזה ולא ייאלץ לזה כי אלו תנאי הכניסה למועדון ואלו תנאי החיים העלובים שלנו במאה ה-21...

זה מביא אותי אל דבריו של רפאל - לא חושבת שזה עקום ולא קורבני, בדר"כ הקורבנית תבכה על העוול המתמשך שעשו לה ותמיד תדרוש פיצוי (או כניסה חינם והטבות שונות) ואני מה? אני רוצה לשלם! והקטע הוא לא לבכות על עצמי ועל אחיותיי - כי אני לא רואה רק את עצמי ואת המגדר שלי, יש לי יכולת תפיסה רחבה יותר המכילה גם גברים בתוכה! ומה לעשות, לדעתי זה לא הוגן שישלמו יותר. לדעתך זה עקום, אבל לדעתי ממש לא, כי כאמור זה שוב מקבע את האשה (כמו שנאמר פה כבר כלכך הרבה פעמים בעבר) כמשהו שיש לשלם עליו ואת הגבר כזה שמשלם. לא נראה לי שעשיתי פה קפיצה ענקית, אפילו לא דילוג - וזה גם אפילו לא הצעד הבא - כי זה משהו שכבר קיים ומונצח ומושרש בחברה שלנו כל כך עמוק עד שרק מתי מעט בעלות מחשבה משוחררת יכולות אשכרה לבוא ולהגיד: "וואלה, המצב הזה שקיים כאן הוא באמת דפוק!"
אבל הרוב - שרגילות לתפיסה המעוותת שהשתרשה כאן יגידו שמה שאני וטאבי ואחרות אומרות הוא עקום, מוזר, בלתי נתפס ובלתי יתואר. רבאק, על מה התהייה הגדולה?
ואני באמת יכולה לפרגן לעצמי ולהגיד בלב שלם שאני רחוקה מקורבנות בקטע הזה לגמרי. זה בפשטות קטע של שוויון. כמו שצריך.
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 23 בפבר׳ 2010

Lakshmi​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2010
אחותופל כתב/ה:
גוליבר כתב/ה:

חזק, אחי, חזק.

אין עליך!

וווינר, מתגעגעת אליך טילים בחזרה! האובייקט הכי יפה וחטובה בסביבה! אני גם בעד אובייקטים מיניים, בתנאי שהן רוצות בזה אבל בעד גם שמי שרוצה להפוך אותן לאובייקט ירצה בזה ולא ייאלץ לזה כי אלו תנאי הכניסה למועדון ואלו תנאי החיים העלובים שלנו במאה ה-21...

זה מביא אותי אל דבריו של רפאל - לא חושבת שזה עקום ולא קורבני, בדר"כ הקורבנית תבכה על העוול המתמשך שעשו לה ותמיד תדרוש פיצוי (או כניסה חינם והטבות שונות) ואני מה? אני רוצה לשלם! והקטע הוא לא לבכות על עצמי ועל אחיותיי - כי אני לא רואה רק את עצמי ואת המגדר שלי, יש לי יכולת תפיסה רחבה יותר המכילה גם גברים בתוכה! ומה לעשות, לדעתי זה לא הוגן שישלמו יותר. לדעתך זה עקום, אבל לדעתי ממש לא, כי כאמור זה שוב מקבע את האשה (כמו שנאמר פה כבר כלכך הרבה פעמים בעבר) כמשהו שיש לשלם עליו ואת הגבר כזה שמשלם. לא נראה לי שעשיתי פה קפיצה ענקית, אפילו לא דילוג - וזה גם אפילו לא הצעד הבא - כי זה משהו שכבר קיים ומונצח ומושרש בחברה שלנו כל כך עמוק עד שרק מתי מעט בעלות מחשבה משוחררת יכולות אשכרה לבוא ולהגיד: "וואלה, המצב הזה שקיים כאן הוא באמת דפוק!"

אוח, אחותופל, אומרים שלא משנה מה תמיד אנשים יתלוננו.

את נקבה ומה לעשות שנשים הן (לרוב) יפות מראה וכל איש פרסום שתשאלי יגיד לך שיופי זה השיווק הכי טוב לכל מקום.
לא מתאים לך שאת נבארת עם תכונות שכאלו?בימנו אלו, יד אדם יכולה לשנות את זה.

רק בבקשה, תפסיקי, תפסיקי להיות כ"כ טרחנית.

ולגבי גוליבר, אומנם רעיון מעניין..אבל! עדיין יהיו את הערבים שגם במחיר כפול יסכימו לשלם ויצטרכו להכניס אותם ולכן השיטה הזו לא משהו
אבל הדרך שיש כרגע שזה..לא להכניס אותם בכלל, מצוינת.
שרון38​(שולטת)
שרון38​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2010
לדעתי זה בסדר גמור שנותנים לנשים להכנס חינם למסיבות, ובמיוחד למסיבות בי.די.אס.אם.
ואסביר: גם כך בתחום שלנו יש כאישה אחת על כל עשרה גברים (מה שנוח מאוד לנו הנשים...), אם יקחו תשלום מנשים במסיבות יהיו שם אף פחות נשים ממה שיש עכשיו. בתכלס לא ממש ניתן להנות במסיבות בהן יש חוסר איזון בולט בין נשים לגברים. הנשים המעטות שנמצאות שם מוצאות עצמן "מותקפות" על ידי גברים מתוסכלים רבים. ולגברים אין אקשן.

אני מאוד מרחמת באופן כללי על גברים בתחום (וזו לא אמירה מתנשאת או מלגלגת), כל כך קשה למצוא מישהי איתה הם יכלו להגשים את מאוויהם, זוהי המציאות ולכן חייבים להתחשב בה.

לכן עד שהמצב לא ישתנה מבחינת המספרים, אין מנוס לדעתי מלתת הנחות מרחיקות לכת או לתת לנשים להכנס בחינם.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 23 בפבר׳ 2010
ToothFairy כתב/ה:
אחותופל כתב/ה:
גוליבר כתב/ה:

חזק, אחי, חזק.

אין עליך!

אוח, אחותופל, אומרים שלא משנה מה תמיד אנשים יתלוננו.

את נקבה ומה לעשות שנשים הן (לרוב) יפות מראה וכל איש פרסום שתשאלי יגיד לך שיופי זה השיווק הכי טוב לכל מקום.
לא מתאים לך שאת נבארת עם תכונות שכאלו?בימנו אלו, יד אדם יכולה לשנות את זה.

רק בבקשה, תפסיקי, תפסיקי להיות כ"כ טרחנית.

ולגבי גוליבר, אומנם רעיון מעניין..אבל! עדיין יהיו את הערבים שגם במחיר כפול יסכימו לשלם ויצטרכו להכניס אותם ולכן השיטה הזו לא משהו
אבל הדרך שיש כרגע שזה..לא להכניס אותם בכלל, מצוינת.

סליחה על הבורות או על הבועה שאני חיה בה... באמת לא מכניסים ערבים למסיבות ?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 בפבר׳ 2010
ציטוט: סליחה על הבורות או על הבועה שאני חיה בה... באמת לא מכניסים ערבים למסיבות ?

לא יודע, אבל שמעתי על מסיבה שהכניסו ערבי. היה פיצוץ!
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 23 בפבר׳ 2010
מקבי כתב/ה:
ציטוט: סליחה על הבורות או על הבועה שאני חיה בה... באמת לא מכניסים ערבים למסיבות ?

לא יודע, אבל שמעתי על מסיבה שהכניסו ערבי. היה פיצוץ!

icon_smile.gif