צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל מילה מיותרת

Siren​(מתחלפת){Misha}
לפני 14 שנים • 6 בספט׳ 2010
Siren​(מתחלפת){Misha} • 6 בספט׳ 2010
אני היחידה שמוצאת את זה משעשע ששרשור שנפתח במילים "כל מילה מיותרת" הגיע ל-10 עמודי הודעות?icon_smile.gif
Beta Male
Beta Male • 6 בספט׳ 2010
ענק
אם כך גם האשקלונים כבושים כי אסור להם להחזיק צבא
אתה באמת קורא את מה שאתה כותב? וכי ערביי ישראל חיים תחת כיבוש כי הם לא "מחזיקים צבא"? לפי העיקרון הזה המדינה אמורה להיות מורכבת מפלאנגות,צבא לכל קהילה. אני מוכן להיות רמטכ"ל צבא הסוטים...
אז לידיעתך,הקטאלנים והבאסקים מחזיקים באותה אזרחות כמו המדרידסטים ובדיוק באותן זכויות. הם מצביעים לפרלמנט הספרדי (ובנוסף יש להם פרלמנט אוטונומי שמתרכז בעיקר בענייני תרבות). כשתביא ת.ז ישראלית לפלסטינים נדבר

כמו כן לפי כל הסקרים רוב הקטאלנים והבאסקים לא מעוניינים בכלל בעצמאות מדינית אלא רק באוטונומיה תרבותית כחלק מספרד. לכן אין תמיכה למחתרת הבאסקית בתוך חבל הבאסקים עצמו

אגב,ביום שירצו שם מדינה עצמאית לא תהיה לספרדים ברירה. עדיין,להשוות בין קטלאני לפלסטיני זה מגוחך
Beta Male
Beta Male • 6 בספט׳ 2010
Siren כתב/ה:
אני היחידה שמוצאת את זה משעשע ששרשור שנפתח במילים "כל מילה מיותרת" הגיע ל-10 עמודי הודעות?icon_smile.gif

11 בובה
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 6 בספט׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
ציטוט:
כמה טוב לראות אופטימית אמיתית מפציעה בינינו!
אופטימיזם, חברים, היא תכונה של חוזים אמיתיים. של אנשים בעלי שיעור קומה. אנשים שמרחיקים ראות.
והנה טקארה שלנו הקטנה, טאקרה שרבים מאיתנו (ובהם אני, מודה ומתוודה!) חשבו שהיא גזענית פשוטה ודי טיפשה, מראה לנו שהיא בעצם אשת חזון. כמו הרצל בשעתו על המרפסת, כמו בן גוריון בנגב או אולי, מדויק קצת יותר, כמו היטלר בכלא, גם טקארה שלנו מרחיקה ראות. אם תרצו, אין זו אגדה.
אם תרצו, שמאלנים עוכרי ישראל שכמותכם, יום אחד כולכם תמצאו את עצמכם בכיכר השוק עם הלולאה סביב הצוואר. אוחחח! איזה חזון!

ובקשר לדיון עצמו: אני לא יודעת כמה חכמה הבחירה הזו של האמנים על רקע הדה-לגיטימציה ההולכת וגדלה של ישראל. אבל אני באופן אישי תמיד מתמלאת גאווה ולבי מתחמם בי כשאנשים פועלים על פי צו מצפונם. ואני אלחם על זכותם (הברורה מאליה) לעשות כך.

לא, זה שאת פותחת את הג'ורה עושה אותך באמת בחורה חכמה..את צודקת.
ועל זה נאמר, הגמל לא רואה את דבשתו...וכמובן שזה מופנה לשאר ה"כוכבים" שמרשים לעצמם, ממש כמוך, דברים שהם יעשו רק פה.

מי יתן ויום אחד, לא תרגישי את הצורך לנסות להעצים את עצמך על חשבון אחרים

תעזבי אותי, טאקרה. אם זה באמת מה שאת מאמינה, אשרייך.
אני מצטרפת לשאלה של ליטל פט: מה בדיוק אותו רא/ש ממשלה שאליו את מייחלת יעשה לאותם שמאלנים עוכרי ישראל? איך הוא בדיוק יטפל בהם?

בואי אני אתן לך טיפ לעתיד כי נראה שאף אחד לא לימד אותך איך לתקשר עם בני אדם:
קודם תשלטי על הפה שלך מה שיוצא ממנו(או על המקלדת שלך..מה שבא לך) ואחרי זה תשאלי שאלות.

למה שלא תעני לענין בהמה?
תהיי יצירתית קצת...

ואני מצטטת:

"לא, זה שאת פותחת את הג'ורה עושה אותך באמת בחורה חכמה..את צודקת.
ועל זה נאמר, הגמל לא רואה את דבשתו...וכמובן שזה מופנה לשאר ה"כוכבים" שמרשים לעצמם, ממש כמוך, דברים שהם יעשו רק פה.

מי יתן ויום אחד, לא תרגישי את הצורך לנסות להעצים את עצמך על חשבון אחרים"

שאמרתי כוכבים, התכוונתי אליך.

אבל זה בסדר, אני לא כועסת...אני מרחמת.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 7 בספט׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 7 בספט׳ 2010
אני לא ראיתי אף פעם סקר שהתושבים הקטלונים של קטלוניה לא רוצים עצמאות. גם בנוגע לבסקים היה לי רושם שהמצב הפוך ממה שאתה מתאר. יש לך קישורים?
ועוד, הנקודה היא שהם כלל לא רוצים אזרחות ספרדית, ולא רוצים לבחור בשלטון המרכזי, כיון ששם הם מיעוט.
קשה בעיני לא לקרוא לזה כיבוש.
ראה למשל את הטיעונים העכשוויים בהפגנות, למשל פה:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1178880.html

בקשר לאשקלונים - לא הם לא כבושים. אבל האם לדעתך תושבים הדרוזים של רמת הגולן *אינם* כבושים? למרות שהם רואים עצמם סורים למהדרין, על אדמה סורית לפי החוק הבינ"ל, אבל הם יכולים לקבל אזרחות ישראלית מתוקף חוק הגולן הם סירבו כמעט כולם).
עוד הערה קטנטונת לסיום , וקבל זאת כביקורת בונה בין ידידים: אנא המנע להגיד על הטיעונים שלי כ"מגוחכים" או לשאול האם אני באמת קורא את מה שאני כותב. אני בהחלט קורא את מה שאני כותב, והם לא מגוחכים, וזה קצת פוגע ולא נעים. במקום, אנחנו יכולים פשוט להגיד "אני מאוד לא מסכים" ולנמק...
Beta Male
Beta Male • 7 בספט׳ 2010
אני חושב שבאמת הבנתי את הבעיה מדוע הכיבוש לא נוראי בעיני רוב האנשים,פשוט אין להם מושג במה מדובר...
פוג,כשהחלטתי להתווכח איתך הנחתי שאתה אדם יותר מודע ואינטגלנט. אחרי הכל היו כאן כמה חברים מהימין עם טיעונים חכמים,נכונים עובדתית,שהיה אפשר לדון בהם ע"פ השקפת העולם שלך

זה שאתה בכלל משווה בין המצבים כשהבסיס להשוואה לא קיים זה הבזיון שלנו כמדינה,העיוורון כעם. אולי בעוד כמה עשרות שנים נקלטו מה היה פה ונשפיל עינינו.
לכל הקטאלנים יש אזרחות ספרדית
שוב,לכל הקטאלנים יש אזרחות ספרדית וזכויות שוות לחלוטין.
זוהי נקודת המוצא והבסיס,אח"כ יבוא הכל
לפלסטינים אין אזרחות ישראלית!!!!! אין
אין להם גם אפשרות לאזרחות עצמאית מלאה שלהם,פלסטינית,מפני שהם תחת שלטון צבאי ישראלי
קאפיש? מבין עד כמה אין קשר בין הדברים?

ושוב,רוב הקטאלנים מדברים על אוטונומיה תרבותית במסגרת ספרד. הקיצוניים רוצים מדינה עצמאית משלהם,זו כבר בעיה פנים קטאלנית

ציטוט: ...התעטפו בשני סוגים של דגלים: התומכים במודל של האוטונומיה, בתוך מסגרת המדינה הספרדית, בחרו בדגל הקטלאני בעל הפסים הצהובים-אדומים; אלה המבקשים עצמאות, הוסיפו לו משולש כחול בולט.

תושבי הגולן הדרוזים הם בעיה קטנה ,כואבת ומיוחדת. באופן כללי בגולן לא היו אזרחים נכבשים מלבדם (לכן הבעיה שם פחותה) ואלה נותרו כביכול פרו סורים מכיוון שיש להם שם משפחות. ההבדל הוא שלהם ניתנה הזכות להיות ישראלים שווי זכויות,לפלסטינים לא (וטוב שכך,לא רוצה את המדינה הדו לאומית שחבריך מהימין מארגנים לנו פה)

ותשמע,הטיעון של הקטאלנים פשוט אדיר,אין לו טיפת אחיזה מציאות כך שאין לי ברירה אלא להגדיר אותו טיפשי מיסודו (הוכחתי מדוע) בעוד שלטיעונים רבי ואף קיצוניים יותר מהימין לא קראתי כך,פשוט כי הם היו הרבה יותר אינטילגנטיים ואוחזים במציאות
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 7 בספט׳ 2010
TAKARA כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
ציטוט:
אופטימיזם, חברים, היא תכונה של חוזים אמיתיים. של אנשים בעלי שיעור קומה. אנשים שמרחיקים ראות.
והנה טקארה שלנו הקטנה, טאקרה שרבים מאיתנו (ובהם אני, מודה ומתוודה!) חשבו שהיא גזענית פשוטה ודי טיפשה, מראה לנו שהיא בעצם אשת חזון. כמו הרצל בשעתו על המרפסת, כמו בן גוריון בנגב או אולי, מדויק קצת יותר, כמו היטלר בכלא, גם טקארה שלנו מרחיקה ראות. אם תרצו, אין זו אגדה.
אם תרצו, שמאלנים עוכרי ישראל שכמותכם, יום אחד כולכם תמצאו את עצמכם בכיכר השוק עם הלולאה סביב הצוואר. אוחחח! איזה חזון!

ובקשר לדיון עצמו: אני לא יודעת כמה חכמה הבחירה הזו של האמנים על רקע הדה-לגיטימציה ההולכת וגדלה של ישראל. אבל אני באופן אישי תמיד מתמלאת גאווה ולבי מתחמם בי כשאנשים פועלים על פי צו מצפונם. ואני אלחם על זכותם (הברורה מאליה) לעשות כך.

אני מצטרפת לשאלה של ליטל פט: מה בדיוק אותו רא/ש ממשלה שאליו את מייחלת יעשה לאותם שמאלנים עוכרי ישראל? איך הוא בדיוק יטפל בהם?

קודם תשלטי על הפה שלך מה שיוצא ממנו(או על המקלדת שלך..מה שבא לך) ואחרי זה תשאלי שאלות.

למה שלא תעני לענין בהמה?
תהיי יצירתית קצת...

ואני מצטטת:

בחיי שאני לא בסדר.
אני מנסה לכתוב בעברית, פשוטה ככל שתהיה ושוכח דבר אחד:
בהמות לא מבינות עברית.
בחיי שיצאתי פארש.

הגמל לא רואה את דבשתו ובמקרה של הבהמה הפרה לא רואה את הזנב שלה ולא מבינה שתנועת הזנב שלה, רצונית או לא, במקסימום יכולה לגרש יתושים וזבובים ותו לא.

אמרה הבהמה שהלוואי ויקום מישהו ויעמיד את ה"סמולנים" במקום ואני אומר לבהמה, הלוואי ותמצא לה רפתן שיסביר לה, שיהיה עם הידיים מצידי, שיסביר לה שהיא פרה אטומה, בקושי מניבה חלב וגועה שטויות בלי סוף.
חושחש, השולט שלה, הוא לא יותר משור בלי קרניים עם אשכי ברווז.
הוא לא מספיק לה.

בחג אני כנראה נוסע לאיזה קיבוץ בצפון אז אני אברר עבורה איפה ניתן למצוא רפתן סובלני, מכיר את תסמונת הפרה המשוגעת ואז אולי אולי תהיה לה תקווה.
לפרה ההיא.

תודו שאני נחמד.
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 7 בספט׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
ציטוט:

למה שלא תעני לענין בהמה?
תהיי יצירתית קצת...

ואני מצטטת:

בחיי שאני לא בסדר.
אני מנסה לכתוב בעברית, פשוטה ככל שתהיה ושוכח דבר אחד:
בהמות לא מבינות עברית.
בחיי שיצאתי פארש.

הגמל לא רואה את דבשתו ובמקרה של הבהמה הפרה לא רואה את הזנב שלה ולא מבינה שתנועת הזנב שלה, רצונית או לא, במקסימום יכולה לגרש יתושים וזבובים ותו לא.

אמרה הבהמה שהלוואי ויקום מישהו ויעמיד את ה"סמולנים" במקום ואני אומר לבהמה, הלוואי ותמצא לה רפתן שיסביר לה, שיהיה עם הידיים מצידי, שיסביר לה שהיא פרה אטומה, בקושי מניבה חלב וגועה שטויות בלי סוף.
חושחש, השולט שלה, הוא לא יותר משור בלי קרניים עם אשכי ברווז.
הוא לא מספיק לה.

בחג אני כנראה נוסע לאיזה קיבוץ בצפון אז אני אברר עבורה איפה ניתן למצוא רפתן סובלני, מכיר את תסמונת הפרה המשוגעת ואז אולי אולי תהיה לה תקווה.
לפרה ההיא.

תודו שאני נחמד.

חחח,
יש בני-אדם בלי בושה או כל הגיון בריא...
איך אתה כזה סתום ועיוור לדבר על שולטים, כשאתה חתיכת אפס שתיין- בודד וגלמוד שמטריד בחורות של אחרים בחדרי-השירותים?
אתה כנראה היית כ"כ מסטול כשכתבת את זה שכבר שכחת מאיפה אתה בא ולאן אתה הולך.

אתה מדבר על שורים בלי קרניים? מה אתה חושב שזה שכשאתה כולך שיכור-מת שמנסה לפעמים לשלוח אגרופים טועים לעבר אנשים זה עושה אותך פחות רכיכה ממה שאתה?
הרי אני מכיר אישית אחד שכמעט העיף לך את כל השיניים באגרוף שלו, למזלך היו לך כמה קשרים עלובים עם מנהל המקום שבזבז מזמנו כדי להציל את התחת הדפוק שלך.

אז בוא נעשה לך רגע סדר בראש הגמור הזה שלך...
כדאי שתתחיל לברר טוב-טוב איפה אתה עומד לפני שתדרוך על הסדק שיגרום לך ליפול, יותר ממה שהחיים חסרי-הטעם והריח שלך גרמו לך.
הרי אתה לא רוצה להיות מסכן-עלוב וממורמר כל חייך ואתה כבר שנים מדבר כמו איזה זקן מקומט; לך תמצא לך חיים חדשים
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 7 בספט׳ 2010
ציטוט: חחח,
יש בני-אדם בלי בושה או כל הגיון בריא...
איך אתה כזה סתום ועיוור לדבר על שולטים, כשאתה חתיכת אפס שתיין- בודד וגלמוד שמטריד בחורות של אחרים בחדרי-השירותים?
אתה כנראה היית כ"כ מסטול כשכתבת את זה שכבר שכחת מאיפה אתה בא ולאן אתה הולך.

אתה מדבר על שורים בלי קרניים? מה אתה חושב שזה שכשאתה כולך שיכור-מת שמנסה לפעמים לשלוח אגרופים טועים לעבר אנשים זה עושה אותך פחות רכיכה ממה שאתה?
הרי אני מכיר אישית אחד שכמעט העיף לך את כל השיניים באגרוף שלו, למזלך היו לך כמה קשרים עלובים עם מנהל המקום שבזבז מזמנו כדי להציל את התחת הדפוק שלך.

אז בוא נעשה לך רגע סדר בראש הגמור הזה שלך...
כדאי שתתחיל לברר טוב-טוב איפה אתה עומד לפני שתדרוך על הסדק שיגרום לך ליפול, יותר ממה שהחיים חסרי-הטעם והריח שלך גרמו לך.
הרי אתה לא רוצה להיות מסכן-עלוב וממורמר כל חייך ואתה כבר שנים מדבר כמו איזה זקן מקומט; לך תמצא לך חיים חדשים

חח
הוא כבר זקן ממורמר ומקומט, הוא בדיוק המקום הזה שכולם מפחדים להגיע אליו

תראה מה הוא עושה בגילו..מקלל באינטרנט בוטים וירטואלים...מספיק תחתית של ביוב לדעתי..
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 8 בספט׳ 2010
Brave Dwarf • 8 בספט׳ 2010
little pet כתב/ה:

ותשמע,הטיעון של הקטאלנים פשוט אדיר,אין לו טיפת אחיזה מציאות כך שאין לי ברירה אלא להגדיר אותו טיפשי מיסודו (הוכחתי מדוע) בעוד שלטיעונים רבי ואף קיצוניים יותר מהימין לא קראתי כך,פשוט כי הם היו הרבה יותר אינטילגנטיים ואוחזים במציאות

lilpet(-:
פוג צודק. אם אתה מעוניין לנהל עמו דיון, הימנע מלהשתמש במילים משפילות פן תעורר כעס בלבד (יאמר לזכותו של פוג שניחן באיפוק והמשיך להגיב לך בכבוד ראוי). אם לדעתך הוא טיפש, אזי כבד את עצמך ואל תרד לרמה של מצביע וצוחק על עיוור הנתקל במכשול.

שנה טובה לכולם!