סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

קינבה
לפני 13 שנים • 27 באוג׳ 2011

Re: טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

קינבה • 27 באוג׳ 2011
CantGetEnough כתב/ה:
יש משהו שתמיד הציק לי.. למה ברוב המסיבות אסור להכנס בג'ינס? (מה עם ג'ינס שחור גם נחשב?)

למי יש מענה רציונלי בשביל זה?

כאילו עכשיו שאני חושב על זה.. מה הם רוצים שיבואו בטרנינג?? icon_confused.gif

אז אני אנסה לענות לך ברצינות (ובלי התלהמות כדוגמאת: "אנחנו משקיעים מאות שקלים בתלבושות פטישיסטיות לא בשביל שעצלנים או קמצנים להשקיע במכנס שחור אחד, יצעדו פנימה בג׳ינס").

קודם כל נפריד בין מסיבות בדסמ למסיבות פטיש. מישהו בישראל החליט שמסיבות לקהילה הן מסיבות פטיש, מדוע? לא יודע. מה שמאפיין מסיבות פטיש (בעולם הגדול) הוא תלבושות מטורפות במיוחד שנקראות תלבושות פטיש (וניל, לטקס, עור ועוד) - וכשאני אומר מטורפת במיוחד אז כל מה שראית בישראל לא מדגדג את הלייט של תלבושות פטיש כמו שראיתי למשל בלונדון, וכמובן במסיבות פטיש יש פתיחות מינית ולפעמים גם סוגים של בדסמ, בד"כ לייט.
בניגוד למסיבות פטיש יש מסיבות בדסמ שם לכאורה אין דרסקוד אבל בגדול גם אם תכנס בלבוש יום יומי אנשים מהמסיבה יסתכלו עליך כאילו "מה אתה עושה כאן, האם אתה בטוח שהגעת למקום הנכון". מה שאומר שגם במסיבות בדסמ יש סוג של לבוש פטיש לייט.
כלומר בעצם ההבדל הוא בין מסיבת פטיש שבה יש דגש על הלבוש אבל לא על הבסמ (וכפועל יוצא יש מוסיקה, רחבת ריקודים, ואולי סוג של פלאי רום לייט), לעומת מסיבת בדסמ בה יש דגש על בדסמ והדרסקוד נדחק לשוליים (ולכן במקרים רבים אין רחבת ריקודים, יש מוסיקה חלשה או שאין מוסיקה כלל, יש פלאי רום מאובזר במיוחד ולפעמים הרבה פלאי רומס שכל אחד מוקדש לנושא שונה).

בגלל שבישראל אין מסורת ארוכת שנים של סצנת בדסמ לעומת סצנת פטיש וההבדלים בניהם אני מרגיש שיצא סלט אחד גדול, זה לא נאמר נגד או בעד מקום בילוי זה או אחר זאת פשוט התוצאה. מצד אחד אומרים שזה מועדון פטיש מצד שני טוענים שזה המועדון של הקהילה, מצד אחד קובעים דרסקוד של לבוש פטיש מצד שני זה ממש לא פטיש אלא קישקוש שבכל מועדון פטיש ראוי אף אחד לא היה עובד סלקציה. יש דגש על מוסיקה וריקודים מצד שני לא בדיוק ברור אם בחדרים הנוספים (אם יש) אמורים לעשות סשנים או להזדיין כי הם חשוכים מידי בשביל סשן ולא מספיק מאובזרים.

קיצר - ככה זה כשהסצנה בחיתוליה ועם הזמן תתגבש לה סצנה ישראלית רק שזה לוקח זמן. עכשיו אני מקווה שאתה מבין את עניין הסוקולד - דרסקוד במסיבות "פטיש" / "בדסמ" ופשוט... אם אתה בקטע של פטיש אז תתפטש, ואם בקטע בדסמ אז לבש את המינימום ההכרחי.

אגב יש מועדוני בדסמ בהם לא מוכרים אלכהול כלל, ובמועדונים בהם מוכרים מזהירים את הלקוחות שלא להשתכר כי אז יאלצו להוציא אותם מהמועדון. זה שוב עומד בניגוד למין תופעה שאני רואה כאן שכאילו בילוי = אלכהול, ומי שלא שותה הוא "לא בסדר", כאילו המסיבה לא רווחית כי הקהל "לא שותה מספיק" או שמנסים לדחוף ללקוחות "מבצעי אלכהול".
שיכורים לא עושים בדסמ, ואם שותיים אז שותים באחריות.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 13 שנים • 27 באוג׳ 2011

Re: טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

[quote="Sir Demi"]
CantGetEnough כתב/ה:

אגב יש מועדוני בדסמ בהם לא מוכרים אלכהול כלל, ובמועדונים בהם מוכרים מזהירים את הלקוחות שלא להשתכר כי אז יאלצו להוציא אותם מהמועדון. זה שוב עומד בניגוד למין תופעה שאני רואה כאן שכאילו בילוי = אלכהול, ומי שלא שותה הוא "לא בסדר", כאילו המסיבה לא רווחית כי הקהל "לא שותה מספיק" או שמנסים לדחוף ללקוחות "מבצעי אלכהול".
שיכורים לא עושים בדסמ, ואם שותיים אז שותים באחריות.

מה שמלומדי אמר icon_smile.gif