לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מירי אלוני

FOR GOOD
לפני 12 שנים • 22 באוק׳ 2011
FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
תעזוב אותי באמאשלך. אין לי כוח אליך. הבנת אותי?
אתה יודע, ואני יודע, שכלובי לא יפרסם מספרי איי.פי. גם אם תתחנן. זה נגד חוקי האתר.

דפקת את השרשור.
ותעזוב אותי באמאשלך, שמעת חולה-נפש? פשוט שחרר כבר...
ועזוב אותי עם האובססיות שלך, או עם השגעונות שלך...
עזוב אותי
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 באוק׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
אתה יודע, ואני יודע, שכלובי לא יפרסם מספרי איי.פי. גם אם תתחנן. זה נגד חוקי האתר.

דפקת את השרשור.
עזוב אותי

כן, נורמאלית שלי יקרה, שמעתי. עוזב אותך באמא שלך. ורק שלך.
(-:
FOR GOOD

אז אם...

FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
אז אם יש עוד מישהו שמתעניין בנושא השרשור - קרי נשים מוכות - ולא בפיצול-אישות הוירטואל של הגמד או בפאראנויות הוירטואליות שלו, אז התגובה העניינית האחרונה היתה בעמוד 9 למטה, ובעמוד 10 למעלה.
Brave Dwarf
הדבר הזה הולך לאסוף כוחות ולחזור לכאן בשאר ראשיו. אבל אני כבר לא אהיה כאן. לכל מי שנורא מסוקרן, אני אהיה במשתלת הירקונים, בפ"ת. אענוד את כתובת ה IP שלי על המצח ואתכופף מאוד כדי להראות כמו גמד.

פסיכים.
להבה חשופה
להבה חשופה • 22 באוק׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
נו גמד, למה אנג'לינה לא כותבת כבר משהו נעלב במקומך באנגלית שבורה...
נו כתוב כבר במקומה משהו נשי ואומלל
אני מחכה לברק icon_cool.gif

* להמון גמדים בהיסטוריה - מאלכסנדר מוקדון ועד נפוליאון - היו רגשי גדלות. הם רק תקתקו אותם בחיים. הם לא היו סתם מופרעים וירטואלית.

כמה דפוק/ה את/ה יכולים להיות?. הפעם הגדשת את הסאה. יש גבול לטירוף.

אני, מכירה את אליפל ואת אשתו, אנג'לינה. הם, בהחלט אנשים בשר ודם. לי . וזו עובדה.

אנג'לינה, לא צריכה שאליפל, יכתוב במקומה. היא יודעת לעשות זאת היטב , גם אם העברית לא בדיוק שפת האם שלה.
אתה על כל שמות הניק שלך, הן "כגבר" והן כאשה, הוכחת בפעם הטרליון. עד כמה את אידיוטית.

ונדטה, אישית, את עושה בכל מקום שאפשר כנגד אליפל ואנגלינה אשתו. מה קרה? השגעת קפצה לך לראש?. שוב רצון לתשומת לב?.

עצה קטנה. עד שאינך בטוחה בדברייך. - החרישי. או יותר נכון אל !!.

המשיכי להראות קלונך ברבים.

סליחה העל הסטת {נושא} השרשור. הגיע העת, שתבינו מי זה FOR על כל שמות הניק שלו/ה.

להבה חשופה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
ממש הוצאת אותי מהשיווי משקל...
שנינו יודעים שאת לא יודעת מה את מדברת. או משקרת.
אז פשוט עזבי אותי
והרי את היית אחת מאלו שדוקא הגיבו עניינית, והביעו את דעתן.

השרשור הוא לא על "אליפל", לא חשוב כמה הוא מעניין את עצמו, או שהוא מאמין שהוא מעניין את כל העולם-ואשתו.
השרשור הוא לא עליו, או כל פירות דמיונו הקודח.
( הוא גם לא עליי, או על בטי, או על נילי )

פשוט תניחי לי גם את עם האובססיות שלכם.
לכו תחיו אותם בפרטי, או בבלוג שלו
Brave Dwarf
FOR GOOD כתב/ה:
ממש הוצאת אותי מהשיווי משקל...
שנינו יודעים שאת לא יודעת מה את מדברת. או משקרת.
אז פשוט עזבי אותי
והרי את היית אחת מאלו שדוקא הגיבו עניינית, והביעו את דעתן.

השרשור הוא לא על "אליפל", לא חשוב כמה הוא מעניין את עצמו, או שהוא מאמין שהוא מעניין את כל העולם-ואשתו.
השרשור הוא לא עליו, או כל פירות דמיונו הקודח.
( הוא גם לא עליי, או על בטי, או על נילי )

פשוט תניחי לי גם את עם האובססיות שלכם.
לכו תחיו אותם בפרטי, או בבלוג שלו

מי שהפך את השרשור הזה לשרשור אליפל, היית את, הבונבוניירה של נילי, כי זה מה שכתבתי:

Brave Dwarf כתב/ה:
אתה כל כך לא צודק, For Good, כשיכתבו את הגיל שלך ואת המקצוע שלך בכלוב, צעק "אאוטינג", אבל כשמזהים שרימית בשני ניקים שונים שאף אחד מהם לא היה קבור בבלוג, כפי שאתה טוען, אלא שניהם פועלים בפורומים ואפילו מדברים ביניהם, מקבצים קליקה ועורכים בין עצמם הכרות (אלוהים, כמה פסיכי זה יכול להיות?) אז זה לא אאוטינג. ושכלובי ימחק אותי או ברק יכה בי ברגע זה אם לא הגבת אצלי בבלוג מתוך בלבול בניק הכפול שלך וטענת שאתה לא אתה או הוא (הנה, הצלחת לבלבל אותי). אבל להבדיל ממה שנהוג כאן, מחקתי וחסמתי אותך מיד. כי הבלוג שלי לא על כך.

בטי ונילי הגיבו לך יפה ואני שמכיר את נחת זרוען יכול להעיד על כך מכל הלב. הן אמרו דברי טעם עמם אתה יכול להסכים או לאו, אבל לטעון להתלהמות? בוש לך. גם פוג צודק. אתה נמצא בבית של בנות על הבנים. כבד את המארחים. לא רוצה לכבד? פתח שרשור דומה בבנים על הבנות, בכללי, בלא קשור. אבל בזמן שאתה פה, כבד אותם לפחות כל עוד הם מכבדים אותך.

ולפי מה שראיתי, התייחסו אליך בסבלנות לדוגמא. מצד שני, קיים ברוסית פתגם שאני מאוד אוהב - גם מכלב מפורעש ניתן להפיק חופן של פרווה. בגלל שהשתוללת פה (ואתה ממשיך), בטי בום ונילי ונילי ובכח המוח פתחו בפניי עולם חדש, אודותיו לא ידעתי קודם.

IN YOUR MIND כתב/ה:
פור גוד ( אתה מתכוון בניק, ל"תמיד", כמו פור-אבר, או שאתה מתכוון ל"בא-בטוב " ?) -

FOR GOOD כתב/ה:
מיינד, כן - הניק שבחרתי ליי פירושו "לתמיד"

.

icon_rolleyes.gif ממתין לברק.

ואל תבלבלי בין היוצרות. על כך הגבת את זה:

FOR GOOD כתב/ה:
גמד אמיץ - אין לי מושג ירוק מי אתה או מה אתה.

אם אין לך מה להגיב על נושא השרשור ( נשים מוכת ) פשוט אל תגיב.

אבל אל תעשה מעצמךל צחוק מוחלט, שלוט ברגשי הגדלות המופרעים שלך, ואל חלוק איתנו את המחשבות המטומטמות שלך,.

* לפי מה שנאמר לי הרגע - אתה פיקציה וירטואלית מוחלטת, וגם אנג'לינה שלך היא דמות בדיונית.
ואתה מוזמן לתבוע אותי מייד ולאלתר.
אבל אל תתחיל לכתוב שוב באנגלית מרוסקת כאילו אתה היא. אתה מגוחך.

ואת זה:

FOR GOOD כתב/ה:
נו גמד, למה אנג'לינה לא כותבת כבר משהו נעלב במקומך באנגלית שבורה...
נו כתוב כבר במקומה משהו נשי ואומלל

* להמון גמדים בהיסטוריה - מאלכסנדר מוקדון ועד נפוליאון - היו רגשי גדלות. הם רק תקתקו אותם בחיים. הם לא היו סתם מופרעים וירטואלית.

ואת זה:

FOR GOOD כתב/ה:
נו כמה זמן לוקח לך להתארגן על הדמות שלה.
אתם הרי מאכלסים גוף אחד...

ואני ביקשתי ממך יפה את זה:

Brave Dwarf כתב/ה:
אחרי שמחקה את הבלוג ובכתה במשך יומיים, אנג'לינה ישנה. הניחי לה.
עשית מספיק.
Brave Dwarf
על כך השבת את זה:

FOR GOOD כתב/ה:
אתה מתכוון - אחרי שאתה, לא היא, אתה מחקת את הבלוג שכתבת לאנג'ילנה "אשתך היפה" ( שלא קיימת ), נכון?

אלוהים, כמה קשה לדבר עם חולה בפיצול-אישיות ( וירטואלי )

ובאמת שמעתי שיש סבירות גבוהה שאתה בכלל היא.

* אבל רק כדי לענות לך טיפה לעניין, אפילו שאתה כלכך מבולבל, וכלכך הזוי ( שמה בכלל הטעם ? ) אז אני כתבתי לך שם בשמי שלי ( פור-גוד ), ושאלתי אותך שאלות על שרשור אחר שגם אני השתתפתי בו, והגבתי לפוסט שבו התבכיינת לכל העולם-ואשתו על הכלוב אחרי שבשרשור העלת הודעות מהפרטי, ציינת את שמה המלא של האני בי (!! !) ועברת על עוד כמה חוקי אתר - אבל מה שעשית, זה למחוק את התגובה שלי מייד ( כי אתה גמד "פחדן" ) ותוך חצי שנייה, ממש חצי שנייה, פלא פלאים, כבר נצנצו בבלוג שלך שתי תגובות הזיות ובכייניות של אנג'לינה ( הלא-קיימת ).

אבל מי שרוצה לראות במו עיניו איך מוח פאראנואידי נשמע, הנה תזכורת

"טרחת ואספת פרטים על אנשים במשך שנים, מצאת את מקומותמצאת את מקומות התורפה, השתמשת בעוזרים והינך במיטבך. "

חחחחחחחחח.... פאראנויה בפעולה...

ככה באמת נשמע מוח פאראנואידי . חוויה לימודית ממש.

אבל מה שבכלל מדהים, מה שבכלל מדהים ( ! ) - הוא שלא טרחת אפילו לקרוא את השרשור,כי לא איכפת לך כהוא-זה מהנושא של נשים-מוכות - הרי היו המון חברים שהגיבו חוץ מנילי ובטי - והביעו דעות שונות - זה לא היה דיון פרטי שלהן שהפרעתי לו, ואתה -אתה שוב, ובלי טיפת בושה, דופק את השרשור בשם השגעונות הפרטיים והחולים-לגמרי שלך, שלא מעניינים נפש חיה מלבדך
אתה באמת משהו...

"

להמשיך?

ומה בקשר לזה ולהקשר שלו לנושא?:

FOR GOOD כתב/ה:

דפקת את השרשור.
עזוב אותי

נשמע היסטרי למדי לא? עוד סנטים ושחורדינית משוק הכרמל לא תוכל עליך.

בקיצור. לך חפש מי ינענע אותך כמו שאמר פעם שמש. אתה מנסה לצאת אינטליגנט? תחזור לתחילת השרשור, תתנצל בפני בטי על החוצפה שלך, תתנצל בפני נילי על כי הכרחת אותה להתאפק ואז אגיד לך תודה על כי בגללך החכמתי מדבירהן.

ובכלל חלאס להתנהג כמו איזה זקנה. בכל פעם שמישהו לא מסכים אתך אתב זועק: מתלהמים אאוטינג! תוריד את הרולים מהשיער, פשוט את החלוק המוכתם במרק עוף ואת המסכה הירוקה מהפרצוף ותהיה גבר - תשפיל את עצמך.

אתה בבנות על הבנים, אם לא שמת לב. נמושה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
למי שלא הבין - "אליפל" וכל פירות דמיונו הקודח, הם-הם נושא השרשור.
איך לא הבנתי את זה עד עכשיו? למה בכלל שוחחנו על נשים מוכות ? את מי נשים מוכות מעניינות בכלל, יחסית להוד גדולתו?
Brave Dwarf
אוי הוא כינה אותי נמושה - אאוטינג!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 22, 2011 8:09 am, סך-הכל נערך פעם אחת