שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחירות לזוג החם ביותר בכלוב

FOR GOOD
לפני 12 שנים • 25 באוק׳ 2011

(:

FOR GOOD • 25 באוק׳ 2011
מצידי שיימשך השרשור גם שמונים עמודים, העיקר שנצליח לגרום לבחירתם של הפסיכאטר ובת-ישראל לזוג הלוהט של השנה icon_biggrin.gif
טעימה אוהבת

אל דאגה

טעימה אוהבת • 25 באוק׳ 2011
שיר כאב כתב/ה:
אחרי כל השנים, לראשונה:
eat.gif
(יהיו 20 עמודים או לא? זאת השאלה!)

בטח שיהיו
20 עמודים קטן עליהן.
הגבתי עוד מספר פעמים והן תכף יגיעו להמשיך " לקשט את השרשור" בהטחות ו" תגובות מוסריות" כדי להוכיח שהן ורק הן צודקות.
מי שאוכל לבד משמין לבד
תביאי קצת פופקורן icon_razz.gif
ללהלנד
ללהלנד • 25 באוק׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
ואני אומרת: מספיק עם המדיניות של סתימת הפיות.
אני גם אומרת: בואו נעבור למדיניות התעלמות-ממי-שזולל-אנרגיות-בכוח-כי-כאן-זה-קל.

כשאין תגובה אחרת הולמת ובוגרת, הולכים לכיוון בואו נעשה חרם . בחיי בכוח, את משעשעת אותי. בכל השרשור העצוב הזה התגובה שלך העלתה בי חיוך.
ללהלנד
ללהלנד • 25 באוק׳ 2011
Purple phoenix כתב/ה:
ללהלנד כתב/ה:
טעימה אוהבת, אני לא מסכימה עם הדיעה הספציפית שלך לגבי נושא השרשור אבל בדבר אחד את בהחלט צודקת. יש כאן מדיניות של סתימת פיות ואם דעתך שונה מדעת הרוב את זוכה לתגובות המרנינות שנאמרו כאן. זה לא חדש. ולגבי אותה תגובה של אנחנו חברים שנפגשים מדי פעם רק מחזקת את העובדה שלא התוכן הוא שקובע אלא מי שכותב אותו.
ככה זה.

נו באמת, אין פה נוהל של סתימת פיות, אני מבטיחה לכם שלא אני וגם לא נראה לי שאף אחד אחר כאן, זומם מזימות מאחורי הקלעים של "איך להשתלט על פורום הכלוב".
קצת פרופורציות אנשים.
אני לא מכירה כמעט אף אחד מהכותבים בשרשור הזה באופן אישי ועדיין אני מסכימה עם מרבית הדברים שנאמרו.
בנוסף, אף אחד לא ניסה לסתום אך הפה לאף אחד אחר, מרבית התגובות כאן ניסו להבין את העמדה של טעימה אוהבת ואת הסתירות שיש בחלק מדבריה.
היא בחרה לא לענות על שאלות אלו ולהתייחס רק אל הדברים שנכתבו כעלבונות.
אז דיי כבר אתם להצטדק.

אם תקראי קצת שרשורים אחרים את בוודאי תבחיני שיש כאן מגיבות שפועלות בדרך השתלחות אישית כדרך קבע.לגבי שאר הדברים שכתבת עם חלקן אני מסכימה
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

תגובה מוסרית

טעימה אוהבת כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
אחרי כל השנים, לראשונה:
eat.gif

בטח שיהיו
20 עמודים קטן עליהן.
הגבתי עוד מספר פעמים והן תכף יגיעו להמשיך " לקשט את השרשור" בהטחות ו" תגובות מוסריות" כדי להוכיח שהן ורק הן צודקות.
מי שאוכל לבד משמין לבד

טעימה, שימי לב לתגובות שלי אלייך ולמה את בחרת להתייחס.
עד עכשיו הייתה לי תגובה מעליבה אחת.
בשום תגובה שלי לא אמרתי שרק אני צודקת והיו לי מספיק תגובות שניסו להבין את העמדה שלך ואת הסיבות לעמדה זו.
לעומת זאת, הדבר היחידי שאת עשית היה לנסות להוכיח כמה רק את צודקת וכמה מסכנה את כנגד כל איחוד הבנות "שרוצות להשתלט על הפורום".
תנסי לכתוב תגובה עניינית המתייחסת לשאלות שחלקנו שאלו אותך ואז תראי את התגובות.
ללהלנד

Re: תגובה מוסרית

ללהלנד • 25 באוק׳ 2011
Purple phoenix כתב/ה:
טעימה אוהבת כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
אחרי כל השנים, לראשונה:
eat.gif

בטח שיהיו
20 עמודים קטן עליהן.
מי שאוכל לבד משמין לבד

בשום תגובה שלי לא אמרתי שרק אני צודקת והיו לי מספיק תגובות שניסו להבין את העמדה שלך ואת הסיבות לעמדה זו.
לעומת זאת, הדבר היחידי שאת עשית היה לנסות להוכיח כמה רק את צודקת וכמה מסכנה את כנגד כל איחוד הבנות "שרוצות להשתלט על הפורום".

אני חושבת שקצת פספסת את העניין פרפל. ואני לא מתיימרת לענות במקום טעימה אוהבת, אלא, שאני לא מבינה למה בשרשור שנפתח כמו רוב השרשורים כאן חלק מהתגובות הופכות אישיות. ולזה טעימה אוהבת התייחסה.
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

Re: תגובה מוסרית

ללהלנד כתב/ה:
Purple phoenix כתב/ה:
טעימה אוהבת כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
אחרי כל השנים, לראשונה:
eat.gif

בטח שיהיו
20 עמודים קטן עליהן.
מי שאוכל לבד משמין לבד

אני חושבת שקצת פספסת את העניין פרפל. ואני לא מתיימרת לענות במקום טעימה אוהבת, אלא, שאני לא מבינה למה בשרשור שנפתח כמו רוב השרשורים כאן חלק מהתגובות הופכות אישיות. ולזה טעימה אוהבת התייחסה.

בתגובה האחרונה שלי דיברתי רק בשם עצמי, לכן, התייחסתי רק לתגובות שאני כתבתי לטעימה.
אני כרגע לא מתייחסת לתגובות האחרות של אנשים אחרים. אני כרגע פשוט שואלת את טעימה למה היא בחרה לא לענות על שאלות שמנסות להבין את העמדה שלה והתמקדה בתגובותיה רק כלפי התגובות החריפות נגדה ורק במשפטים מסויימים אשר היא רואה בהם. כהוכחה לאמת המוחלטת שלה.
מה שאני באה לומר זה שהיא עשתה בדיוק כפי שהיא טוענת שעושים לה- קובעת את הדעה שלה כאמת מוחלטת מבלי באמת להתייחס לתגובות לשאלות רציניות ששאלו אותה.
כפי שאף אחת כאן היא לא בעלת או מלכת הפורום, גם היא לא כזו וכן, מותר שיהיו דעות שונות משלה.
Lola'{Partial}

אני חייבת לציין שכולם פה הגזימו

Lola'{Partial} • 25 באוק׳ 2011
מה זה משנה?

אין מטרות לפורומים מלבד להעלות נושאים מגוונים שאפשר לדבר, לצחוק או להמחיש נקודה.
אז במקרה הזה מישהו רצה קצת הומור

מה הביג דיל
על מה ההתלהמות או ההתכתשות?
מה זו הילדותיות הזו מכל הצדדים?

הגיע הזמן שתתבגרו.