בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא נדע מטומאה, לשמחת מזלנו

מUחדת
לפני 12 שנים • 19 בינו׳ 2012
מUחדת • 19 בינו׳ 2012
אושה כתב/ה:
אני לא מבינה למה המשתתפים לא מבוטחים מראש ע"י הפקת התוכנית.
לא ראוי, הוגן ו*חוקי* שכל משתתף שנפצע במהלך צילום התוכנית יקבל כספי ביטוח?
בטח בארה"ב בארץ התביעות הבלתי מוגבלות היו סביבה מאות עו"ד ש"מתנדבים" לעזור לה להוציא כסף מההפקה.

אם הייתי עו"ד הייתי מתנדבת. בחיי.

מיליון שקופיות חסות. חברת "הראל" היא חברת הביטוח של התכנית.
זה לא אומר שהם מתכוונים לפצות אותה או להקל על חייה באיזושהי דרך. מבטיחה לך שחודש מהגמר החברים ברשת כבר יוציאו תגובות שונות לגמרי בניחוח "..סבלה מפציעה קודמת", "לא דיווחה על בעיות מפרקים" וכיו"ב.
walking dead
walking dead • 19 בינו׳ 2012
אושה, מתוך ידע אישי - לאחר שעברת את האודישנים הראשוניים מחתימים אותך על חוזה דרקוני במיוחד שבו מבהירים לך שגם במקרה של פגיעה הם לא מתחייבים לשלם לך. וזה רק אחד הסעיפים הדרקוניים. מי שהולך לתוכניות הללו ומסתנוור מההבטחות להצלחה ולאפשרות של קמפיינים או חשיפה תקשורתית כנראה פשוט מתעלם מהסעיפים הדרקוניים האלו וחותם עליהם ללא בעיה או מחשבה על מה יקרה אם.
מUחדת
מUחדת • 19 בינו׳ 2012
אני לא בטוחה שביטוח התכנית מכסה את המתמודדים מכל הכיוונים. מדובר בחברת ביטוח העובדת עם חברת ההפקה של התכנית הכפופה לזכיינית רשת- שתצא נקייה מהעניין.
סביר להניח (פריסוקית, את אחראית בירור עובדות) שהוצע להם לבטח עצמם בנפרד (אי שם בסעיף 45,786 ב') מהסיבה הפשוטה ששום חברת ביטוח לא הייתה מוכנה לעמוד מול סיטואציה כמו התרסקות מטוס בו כל אנשי הצוות נפגעים (חו"ח) ובטח לא חברת הפקות פרטית.
יש לי תחושה שהאחים הראל הצטיידו באחת כזו אחרי שהעו"ד קרא בעיון כל אחד ואחד מהסעיפים.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 12 שנים • 20 בינו׳ 2012
מיתוסית​(שולטת) • 20 בינו׳ 2012
ראיתי עכשיו את שני הפרקים ברצף והייתי המומה, ההפקה עוברת כל גבול- גם אינה ובר ניצלו פעמיים מהדחה, גם יש עוד הדחה אחת, כבר אני לא יודעת כמה תוכניות יש את "חמישיית הגמר" (משהו מונפץ שלא קיים בשום תוכנית) ואם זה לא מספיק- תוכנית לקט
בקיצור, אם העונה הבאה הולכת להיראות כמו זו, זו העונה האחרונה שאני רואה את התוכנית הזו.
גם בפרק הזה של ה"הדחה" לא היו שום משימות מעניינות, ואפילו הפיל היה פילון ואין סיכוי ששקל כמו פיל בוגר 5 טונות... כשראינו את המגדל, חשבנו שיהיה מעניין- אבל הם סתם היו ברכבל שהיה איטי מאוד... בקיצור- משימות מאתגרות- אין.
מUחדת
לפני 12 שנים • 7 בפבר׳ 2012

הגמר הגדול!!# מגה-גמר# כבר נגמר?!

מUחדת • 7 בפבר׳ 2012
נטע חוטר:
"בשבוע הבא ייערך הגמר של "המירוץ למיליון" שאנחנו בטוחים שלא יבייש את העונה ויהיה מייגע ומתיש במיוחד. אגב, לפי איך שזה נראה כרגע, גם בו לא תהיה הדחה וכל הזוגות פשוט יתחלקו במיליון."

אבל למה לוותר על שלב גלגל ההצלה, למה? למה רק להדיח כל הזמן? תנו להתרגל לזוגות שנייה, להתרווח, להתעמק.
אושה{אוש}
לפני 12 שנים • 7 בפבר׳ 2012
אושה{אוש} • 7 בפבר׳ 2012
אתמול צפינו בפאסט פורוורד בפרק של חמישי
כמה מיותר
יאללה עוד פעמיים וגמרנו עם ריאליטי ישראלי לשבועות הקרובים
מUחדת
לפני 12 שנים • 12 בפבר׳ 2012

גם אני נביאה בעירי.

מUחדת • 12 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
שלא ישתמע לשתי גדות- אני הכי בעד בר ואינה. ...

אבל הבלונדיניות- לא פראייריות יותר. כלומר עוד פחות. יש להן קשר מקסים, הן עקשניות ולא מוותרות, ובאמת שלא פעם היה נידמה שאין להן כלום מלבד חן צהבהב- אבל הן תותחיות. אני אפילו ממש מחבבת את בר (אם הייתי מספרת לכם שהיא נולדה אנדרוגינוס- הייתם מאמינים, נכון?) והקול שלה סקסי, ואומנם הן הכי פוצי מוצי- אבל הן אפילו מעצימות אותי נשית. אני עצומה ומתעצמת....

שיחקו אותה.
הבנות שמו את אשקלון על המפה, הזכירו לכולנו שקלולסיות זו דרך חיים (פלאס אדל)
ושהחיים, כמו עריכה מגמתית, ממש מפתיעים.

קצת מבאס שהבנקים שובתים והצ'ק לא יופקד וגם וויטני שפכה לאגר דווקא היום,
אבל עברנו את משימת אכילת מעי החיות- נעבור גם את זה.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 12 בפבר׳ 2012
הפייבוריטיות שלי ניצחו.
פיצוי על שירי, סקעת, פיינגלוד ודוד.

רשת קשת
העיקר שלא טלעד
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 12 בפבר׳ 2012
אני ממש ממש מאוכזבת, הייתי נגדן לאורך כל העונה ואפילו שאני לא הכי בעד האחים- כבר העדפתי שהם ינצחו. לבנות האלה ממש ממש לא הגיע לנצח. איכס. עונה מאכזבת.
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 12 בפבר׳ 2012
הבלונד נוצל בציניות לאורך כל התכנית:
לסנוור את נהגי המוניות ולגזול את המונית של שושי ושושה
למשוך תשומת לב של אזרחים במדינות שונות
להטמיע בפני כולם שבלונדיניות זה כוח. ( האמנם?)

וזה בכלל בלונד מזוייף icon_exclaim.gif
מפרגנת על הניצחון אבל לא הגיע להן.