ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

the rain song
לפני 11 שנים • 21 ביוני 2013
the rain song • 21 ביוני 2013
רפאל כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:
מי שחיו המיניים מתחילים בכזה אקסטרים- לאן עוד יש לו להגיע? מה עוד נשאר לחקור?!?!?!

זה בדיוק מה שאני תמיד אומר על אינשטיין ועל ניוטון. אינשטיין פרסם את תורת היחסות הפרטית בגיל 26. ניוטון הגה את החשבון הדיפרנציאלי והאינטגרלי בגיל 24. מי שמתחיל בכזה אקסטרים -לאן עוד יש לו להגיע? מה עוד נשאר לחקור?!?!?! תארו לעצמכם למה הם היו מגיעים אם הם רק היו מסוגלים להתאפק ולרסן את שובבות הנעורים שלהם.

אני חושב שמיניות לא מסיונרית זה כמו קבלה. אסור להתעסק בזה לפני גיל 40. לצלם את החברה שלך לבושה בחולצת סוף מסלול ובחצי ערום, זו לא חקירת מיניות מהסוג שטוראי בגיל 18 יכול להכיל. זה כמו שבחור בן 13 שרק עלה לתורה יתחיל לחלק קמעות נגד עין רעה. פשוט הזוי, ויצא לי להכיר לא מעט חיילים שסבלו מהפרעה פוסט טראומטית בגלל דברים כאלו. אם אתה רב-אלוף, ואתה מלביש את אשתך בחולצה שיש עליה עיטור העוז או צל"ש, וכותב על הישבן שלה "הפיקוד העליון", ומצלם - אז זה כבר משהו אחר. ואתם יודעים מה, זה לא חייב להיות רב-אלוף, אבל שיהיה לפחות אלוף משנה.

עכשיו, יש פה כל מיני מתחכמים שמיתממים וטוענים שאי-אפשר ללמוד מהתמונות שהנשים שצולמו בהן סובלות, כי החזות שנלכדת בתמונה לא בהכרח משקפת הבעת פנים אמיתית. כשמקפיאים תמונה לא קל להבחין בין צחוק לבכי או בין אדם שמצמץ לאדם שישן. אז לכל המתחכמים, נגיד שאתם צודקים ואי-אפשר בדרך הזאת להוכיח שהנשים סובלות. אבל אם תסתכלו על התמונות תראו שבאחת מהן כתוב "סיירת 401" ובאחרת "מסייעת 932". וכל מה שנשאר זה לא להתעצל ולבדוק מה המספרים הללו אומרים בגימטריא.

932 זה:
נשים סובלות בדווי

ו-401 זה:
אקסהיביציוניזם
עובדי העבודה הזרה
שמן דבה
הרבה חוצפה
חולה בשכל
כולם פה פסיכים

ואני חושב שהנתונים הללו כבר מדברים בעד עצמם.

רפאל - 2 לייקים וגם חיוך icon_smile.gif

מה שקצת תמוה בעיני בדיון הזה הוא שכשאני מלגלגת (בחיבה כמובן,תמיד בחיבה) על בני 20 וקצת שרוצים להיות השולטים שלי מייד קופצים עלי ואומרים שגיל זה רק מספר ובכלל לא אומר שום דבר על הבן אדם, על הבגרות שלו, הנסיון, המקצוענות, הידע וכו'
והנה, מסתבר שבני 20 בכל זאת לא יודעים מהחיים שלהם:/

בתור אחת שעשתה פה ושם שטויות בחייה הן בגיל העשרה והן בשנות ה-20 אני יכולה להעיד, על עצמי בלבד כמובן, ש.......... - לא קרה לי כלום.
קיבלו אותי ללימודים ולכל מיני מקומות עבודה אפילו.
ידעתי מה אני עושה, ידעתי שזה לא משהו שההורים שלי נורא ישמחו ויתגאו, ידעתי שלפעמים זה קצת מסוכן, ועדיין עשיתי זאת. למה ומדוע? כי הייתי צעירה ורציתי לבלוע את החיים ואפילו היה לי כוח ואומץ בשביל זה.
ותאמינו או לא אבל גם בגיל 47 אני עדיין חוקרת. את חיי, את המיניות שלי, את העולם.
אני עדיין רחוקה מלדעת הכל ורחוקה מלהגיד שחוויתי כל מה שרק יש לחיים להציע

ואף אחד לא צילם אותיicon_sad.gif
פייה{O}
פייה{O} • 21 ביוני 2013
the rain song כתב/ה:
ואף אחד לא צילם אותיicon_sad.gif

אם זה לא היה בפייסבוק,
כנראה שזה לא קרה.

computer.gif
מלכתא
מלכתא • 21 ביוני 2013
המלט כתב/ה:

איזה מקבץ מעולה של תגובות יש כאן. כבר הרבה זמן לא ראיתי הוכחה כל כך נחרצת וחותכת למה שתמיד החשבתי כנכון -- אוכלוסיית הגולשים בכלוב אינה אלא מיקרו-קוסמוס של החברה. הכל נמצאים כאן: מליברלים יפי נפש ועד שמרנים עד לזרא. לכאורה, אפשר היה לצפות שהפתיחות של הגולשים כאן לא תסתכם רק בנכונותם לקחת חלק בשיח-ושיג הבדסמי, אבל אין כל תולדה שבמציאות לציפיה זו. וטוב עשתה בכח המוח כשהזכירה את המילה 'נפתלין' בנשימה אחת עם השמרנות היודעת-כל, המתנשאת והמאוסה שעולה מחלק מהתגובות כאן. ממש עושה חשק לאוורר את המקום.

מסכימה איתך.
יש חשק לאוורר את המקום, גם מאנשים "ליברלים" לכאורה, שמודרים בשביל המרד.
ועל הדרך שוכחים ערכים שמבדילים אותנו מהחיות.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 22 ביוני 2013
בלוסום​(לא בעסק) • 22 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:

מסכימה איתך.

כל כך נכון בעיני, שהיתי חיבת להנציח את זה שוב!
dogs of lust
dogs of lust • 22 ביוני 2013
שמעתי שסדום ועמורה פרייארים לעומת הפייסבוק של החיות
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 22 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:
המלט כתב/ה:

איזה מקבץ מעולה של תגובות יש כאן. כבר הרבה זמן לא ראיתי הוכחה כל כך נחרצת וחותכת למה שתמיד החשבתי כנכון -- אוכלוסיית הגולשים בכלוב אינה אלא מיקרו-קוסמוס של החברה. הכל נמצאים כאן: מליברלים יפי נפש ועד שמרנים עד לזרא. לכאורה, אפשר היה לצפות שהפתיחות של הגולשים כאן לא תסתכם רק בנכונותם לקחת חלק בשיח-ושיג הבדסמי, אבל אין כל תולדה שבמציאות לציפיה זו. וטוב עשתה בכח המוח כשהזכירה את המילה 'נפתלין' בנשימה אחת עם השמרנות היודעת-כל, המתנשאת והמאוסה שעולה מחלק מהתגובות כאן. ממש עושה חשק לאוורר את המקום.

מסכימה איתך.

את מתכוונת לכל ה "ליברלים " או רק לאלה ששונאים את עצמם ?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
מלכתא כתב/ה:
המלט כתב/ה:

מסכימה איתך.

המחקרים דווקא מוצאים את הליברלים רחוקים יותר מחיות, הואיל והחלקים הגבוהים יותר של המוח שלהם כמו גם האינטליגנציה מפותחים יותר: " אצל הקונסרבטיבים האמיגדלה, המוח הקדמון, מפותחת יותר, ואילו ה-Anterior Cingulate Cortex - אותו חלק שמצטיין בהרגעת האמיגדלה ושליטה בפחדים שהיא מייצרת - מפותח יותר אצל ליברלים."

כמו כן, כנראה שליברלים אינטליגנטים יותר מהחיה או השמרן הממוצעים:
"מתברר שאנשים שקיבלו ציונים נמוכים במבחני IQ בגילים צעירים צפויים יותר לפתח דעות קדומות, לסבול מגזענות, להפגין רגשות אנטי-הומוסקסואליים, וגם לאחוז בדעות פוליטיות קונסרבטיביות."

"ומדוע חושב הפרופסור שאנשים בעלי מנת משכל נמוכה יותר נמשכים דווקא לאידיאולוגיות שמרניות? מכיוון שאלה מציעות סדר ומבנה קשיח שמקל על בעליהן להתמודד עם עולם בעל רמת סיבוכיות גבוהה. בראיון אודות המחקר שפורסם ב"האפינגטון פוסט" אמר ד"ר בריאן נוסק מאוניברסיטת וירג'יניה כי "המציאות מורכבת וכאוטית. אידיאולוגיות מסירות חלק מהמורכבות ומציעות פתרון פשוט יותר. לכן ייתכן שאנחנו לא צריכים להיות מופתעים מכך שאנשים בעלי יכולות קוגניטיביות פחותות נמשכים לאידיאולוגיות פשטניות"."

קישור לכתבה ממנה לקוחים הציטוטים http://www.themarker.com/markerweek/1.1642946
ולמחקר עצמו http://pss.sagepub.com/content/23/2/187
up u rs​(אחרת)

הבנו, לוטוס, את נורא אינטלגנטית

up u rs​(אחרת) • 22 ביוני 2013
עכשיו לרגע תנסי לדמיין שהזיין שבתמונות לא שייך לאיזה נער אלמוני ,נשוא דיון ציבורי- אלא זה הבן שלך.
עדיין ליברלית?
או שהיית קוראת את הפוחז לסדר ולשיחת אם-בן?
דרך אגב- נראה לך שהחברים העולצים בתמונות השתמשו במילת ביטחון?
שנהלו דיון על גבולות ,שפיות והסכמה?
בלוסום​(לא בעסק)

לוטוס יקרה

בלוסום​(לא בעסק) • 22 ביוני 2013
כל ההרצאה הזו
ואת אפילו לא מסוגלת להתנצל כשאת פוגעת
(אבל היי, העקר שאני השמרנית החיה ואת הליברלית הנאורה...)
ועוד משהו "קטן" - לא אמרתי שיש פסול בליברליזם במנונים מסוימים
הוא אפילו קידם מגמות חיוביות בהיסטוריה
בה בעת יש גם מקום לגישה השמרנית
אבל כנראה שרק לליברלים מותר להיות צודקים...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 22, 2013 6:55 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: הבנו, לוטוס, את נורא אינטלגנטית

סיגורני כתב/ה:
עכשיו לרגע תנסי לדמיין שהזיין שבתמונות לא שייך לאיזה נער אלמוני ,נשוא דיון ציבורי- אלא זה הבן שלך.
עדיין ליברלית?
או שהיית קוראת את הפוחז לסדר ולשיחת אם-בן?
דרך אגב- נראה לך שהחברים העולצים בתמונות השתמשו במילת ביטחון?
שנהלו דיון על גבולות ,שפיות והסכמה?

ברור שעדיין ליברלית. לי היו תמונות באתר הזה ספציפית והצטלמתי לא פעם בעירום או בזמן סקס. בין אם זה היה הבן או הבת שלי, לא הייתי מזמינה אותם לשיחת הורה נוזפת, כי זכותם להביע את המיניות שלהם בכל דרך בה יחפצו. לו היו לי ילדים, הייתי מחנכת אותם לקבל את החלטותיהם לפי מה שנכון להם ולא כי "כולם עושים", ולכן הסיכוי שהם יעשו דבר כזה מלחץ חברתי ולא מרצון חופשי קטן משמעותית, וכך גם הסיכוי שיתחרטו על כך בעתיד. נכון שהורות ליברלית זה להיט?

אין סיבה לתהות בנוגע לשימוש במילת בטחון, גבולות וSSC, מכיוון שכל קשר בין זה לבדס"מ הינו קלוש עד לא קיים. זה שהשיחה מתקיימת באתר בדס"מ לא אומר שדברים שקורים בעולם הונילי כפופים ל"קודים" הללו.