אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

AlphaPower​(שולט)
לפני 3 שנים • 11 באוק׳ 2020
AlphaPower​(שולט) • 11 באוק׳ 2020
ממתקינקי כתב/ה:
אני חושב שמרמה מסוימת של קיצוניות אין טעם לקרוא לתנועה מסוימת ״פמיניזם״ בסמיכות של ״פמיניזם רדיקלי״.

בפועל מדובר על קבוצה של א.נשים קיצוניים במיוחד, שהקשר היחיד בינה לבין פמיניזם זה שרוב האנשים בה שייכים למגדר נקבה, ולכאורה כל קבוצה שרובה אנשים ממגדר נקבה שנאבקת היא ״פמיניסטית״.

באופן דומה א.נשים המתעללים פיזית ונפשית בבני-משפחה שלהם הם קבוצה של אנשים קיצונים במיוחד, שהקשר היחיד בינה לבין גברים זה שרוב האנשים בה שיכיים למגדר זכר, אבל אין שום דבר ״גברי״ בה.

א.נשים עם דעות קיצוניות במיוחד *אינם* ״פמיניסטיים״ ואנשים עם התנהגויות אלימות במיוחד *אינם* ״גבריים״. מדובר על אנשים שמסוכנים לחברה שפויה, ברמות מסוכנות אלו ואחרות וראוי להתגונן מפניהם באמצעות מודעות ולא הטחת רפש זה בזה ומלחמות אגו של מי יותר צודק.

קבוצה של א.נשים שמנצלים פרצות בחוק כדי לנהל מאבקי גירושין מכוערים לרבות לחבל במזיד בקשר שבין ילדים להוריהם כדי להשיג הישגים משפטיים, אם חלק ניכר מהקבוצה הזאת שייכים למגדר נקבה הרי אינם ״פמיניסטיות״ או ״נשים״ אלא פשוט א.נשים מסוג חרא בנאדם.

אנשים חארות יש בכל מקום, וחלק מזה שהם חארות מתבטא בכך שהם עוטפים את מעשיהם הנלוזים כביכול באידיאולוגיות ״יפות״, זאת תעמולה, ותעמולה העלתה גם את המשטרים האפלים ביותר בתולדות האנושות.

האנשים החארות הללו בהחלט פוגעים בחלק הגדול יותר של הציבור שאינו קיצוני:
1. א.נשים שרוצים שיוויון זכויות מאוזן, א-מגדרי ולא זכויות יתר מגדריות
2. א.נשים שאינם אלימים
3. א.נשים שאינם אנסים
4. א.נשים שרוצים שמקרים חריגים ומוצדקים, יזכו לאפליה מתקנת או כל סוג אחר של תיקון בלי קשר ישיר למגדר או כל הכללה גסה אחרת

אני מציע שלא נכבד קבוצות אינטרס צרות בטייטלים לא ראויים כמו ״נשים״ או ״גברים״ או ״פמיניסטיות״ כי אז אנחנו נופלים בדיוק למלכודת הרטורית שהם טומנים לנו: זאב בעור פמיניסט/גבר/אישה.

צודק מילה במילה.
Ergodic​(מתחלף)
Ergodic​(מתחלף) • 11 באוק׳ 2020
ממתקינקי כתב/ה:
אני חושב שמרמה מסוימת של קיצוניות אין טעם לקרוא לתנועה מסוימת ״פמיניזם״ בסמיכות של ״פמיניזם רדיקלי״.

בפועל מדובר על קבוצה של א.נשים קיצוניים במיוחד, שהקשר היחיד בינה לבין פמיניזם זה שרוב האנשים בה שייכים למגדר נקבה, ולכאורה כל קבוצה שרובה אנשים ממגדר נקבה שנאבקת היא ״פמיניסטית״.

באופן דומה א.נשים המתעללים פיזית ונפשית בבני-משפחה שלהם הם קבוצה של אנשים קיצונים במיוחד, שהקשר היחיד בינה לבין גברים זה שרוב האנשים בה שיכיים למגדר זכר, אבל אין שום דבר ״גברי״ בה.

א.נשים עם דעות קיצוניות במיוחד *אינם* ״פמיניסטיים״ ואנשים עם התנהגויות אלימות במיוחד *אינם* ״גבריים״. מדובר על אנשים שמסוכנים לחברה שפויה, ברמות מסוכנות אלו ואחרות וראוי להתגונן מפניהם באמצעות מודעות ולא הטחת רפש זה בזה ומלחמות אגו של מי יותר צודק.

קבוצה של א.נשים שמנצלים פרצות בחוק כדי לנהל מאבקי גירושין מכוערים לרבות לחבל במזיד בקשר שבין ילדים להוריהם כדי להשיג הישגים משפטיים, אם חלק ניכר מהקבוצה הזאת שייכים למגדר נקבה הרי אינם ״פמיניסטיות״ או ״נשים״ אלא פשוט א.נשים מסוג חרא בנאדם.

אנשים חארות יש בכל מקום, וחלק מזה שהם חארות מתבטא בכך שהם עוטפים את מעשיהם הנלוזים כביכול באידיאולוגיות ״יפות״, זאת תעמולה, ותעמולה העלתה גם את המשטרים האפלים ביותר בתולדות האנושות.

2. א.נשים שאינם אלימים
3. א.נשים שאינם אנסים
4. א.נשים שרוצים שמקרים חריגים ומוצדקים, יזכו לאפליה מתקנת או כל סוג אחר של תיקון בלי קשר ישיר למגדר או כל הכללה גסה אחרת

אני מציע שלא נכבד קבוצות אינטרס צרות בטייטלים לא ראויים כמו ״נשים״ או ״גברים״ או ״פמיניסטיות״ כי אז אנחנו נופלים בדיוק למלכודת הרטורית שהם טומנים לנו: זאב בעור פמיניסט/גבר/אישה.

הגמל לא רואה את הדבשת שלו. אני מבין שהמילה רדיקלי מרתיעה אותך, אבל אם תקשיב ותדבר עם הנשים הללו ותפתח קצת את הראש תבין שבאמת העולם לא סימטרי בין נשים לגברים. לדוגמא אתה, פשוט מראה את הזין שלך בפרצוף פה לכולם. חשבת פעם אולי יש אנשים שלא מעוניינים לראות את הזין שלך כשהם משוטטים בפורום או בצ'אט? נראה לך שאישה או גבר שנכנסים לפה מכל סיבה שלא תהיה, בהכרח רוצים לראות את הזין שלך?

לא. אבל מבחינתך זה סבבה ושיזידיינו כולם. אחר כך אנשים מתפלאים למה נשים כל כך דיסקרטיות ומתגוננות פה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 11, 2020 4:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Ergodic​(מתחלף)
AlphaPower כתב/ה:
MakeCluvGreatAgain כתב/ה:
תלונות שווא הן תופעה זניחה לחלוטין שגם כשהיא צצה עולים עליה מהר מאוד. בניגוד למה שמקובל לחשוב זה לא פשוט לתפור תיק על מישהו, וחוקרים ומשפטנים מיומנים עולים על דברים כאלה מיידית.
אבל אתה יודע למה באמת מתעסקים כל כך הרבה, כפי שאמרת, בתלונות שווא? כי הרבה יותר קל לרדד את הטענות של הפמיניזם הרדיקלי ל"צד אפל" של נשים שרק מחפשות לדפוק גברים או משהו בסגנון. מורכב יותר יהיה להתמודד עם הטענות שמעלות נשים בארץ במגוון מסגרות בארץ, מהערות לא נעימות עד מעשיים פליליים לכל דבר ועניין.

ממש לא תופעה זניחה.

שמע ממש שכנעת אותי עם הטיעונים המבוססים שלך
ממתקינקי
ממתקינקי • 11 באוק׳ 2020
״אני מבין שהמילה רדיקלי מרתיעה אותך״ -- חלק מהבעיה היא הבנת נקרא נמוכה, וקשב נמוך לטקסט ובניית תזה על סמך זה.
ותדבר עם הנשים הללו״ -- היותן של נשים מסוימות קיצוניות לא עושה אותן ״פמיניסטיות״ גם אם הן טורחות לכנות את עצמן ״פמיניסטיות״. בדיוק כמו שגבר שטוען שיש לו זין גדול, לא עושה את הזין שלו גדול.
״ותפתח קצת את הראש״ -- ראש פתוח היא מודעות לכך שאין אמת אחת, אלא שלכל אחד יש את האמת שלו. מתוקף זה שלא טרחת לפתוח את הראש כלל לכל מה שכתבתי, מדוע אתה מייעץ לי לעשות זאת כאשר מדובר ב״אמת״ שלך?
״חשבת פעם אולי יש אנשים שלא מעוניינים לראות את הזין שלך כשהם מגיבים לך״ -- העולם אולי אינו סימטרי, אבל כאשר אתה מוחה על ״נשים קיצוניות״ ומחזיק בעצמך בדיעות קיצוניות יש לך ניגוד אינטרסים פנימי. מתי בפעם האחרונה התלוננת בפני אישה שבתמונת הפרופיל שלה היו שדיים חשופים או כל הצגה אירוטית אחרת של גוף האישה? אולי אתה זה שלוקה בראיה מגדרית שיטתית של הכל? יש מצב כזה?
ממתקינקי
ממתקינקי • 11 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
תלונות שווא הן תופעה זניחה לחלוטין שגם כשהיא צצה עולים עליה מהר מאוד. בניגוד למה שמקובל לחשוב זה לא פשוט לתפור תיק על מישהו, וחוקרים ומשפטנים מיומנים עולים על דברים כאלה מיידית.
אבל אתה יודע למה באמת מתעסקים כל כך הרבה, כפי שאמרת, בתלונות שווא? כי הרבה יותר קל לרדד את הטענות של הפמיניזם הרדיקלי ל"צד אפל" של נשים שרק מחפשות לדפוק גברים או משהו בסגנון. מורכב יותר יהיה להתמודד עם הטענות שמעלות נשים בארץ במגוון מסגרות בארץ, מהערות לא נעימות עד מעשיים פליליים לכל דבר ועניין.

ממש לא תופעה זניחה.

חלק מהטעות זה לכרוך יחד ״פמיניזם״ ו״תלונות שווא על אלימות במשפחה כאמצעי להפעלת לחץ בהליכי גירושין״ (נקרא לילד בשמו). אין באמת קשר בין הדברים. החוק אינו מושלם, וקשה במיוחד למערכת האכיפה והמשפט לדאוג שיהיה מושלם. א.נשים חארות תמיד ינסו למצוא ולנצל פרצות, ועורכי-דין עם ״גמישות מוסרית״ תמיד יכוונו אנשים כאלה להשתמש בפרצות, אותן פרצות שהמחוקק טרם נתן עליהן את דעתו.

יש כבר כמה שופטים שפסקו קנסות של עשרות אלפי שקלים במקרים שבהם אם יצרה עלילת-דם על אבי ילדיה רק מפני שזה ביקש להתגרש ממנה. הקשר בין זה לבין פמיניזם, לא ממש קיים. זה שיש כמה א.נשים קיצוניים שרוצים לייצר רושם כזה, הדבר מעיד רק על כך שדיונים הרבה פעמים אינם עניינים אלא פונקציה של רייטינג ורעש.

אין שום דבר ״פמיניסטי״ בלהיות אדם נבזה שמעליל עלילות-דם על רעהו.
לילית חדשה
לילית חדשה • 11 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
אני מתייחסת למה שאתה כותב ומסיקה מסקנות בהתאם.
אתה כתבת-
AlphaPower כתב/ה:

3420 נשים, תקפו את הבעל/בן הזוג באלמ"ב
8280 גברים, נפגעו מתלונת שווא באלמ"ב

על מקור המידע שלך ועל תלונות השווא אתה ענית לדרקן-
AlphaPower כתב/ה:

המידע נלקח מפירוט של המשטרה ומתייחס לשנה האחרונה רק ששם הם לא מציגים את זה כתלונות שווא הם מצידים כתלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום.

אז אני שואלת שאלות דיי פשוטות- כמה מתוך 3420 התלונות הבשילו לכדי כתב אישום?
האם יש 3420 כתבי אישום בתחום האלמ"ב נגד נשים?

הרי לשיטתך אין כתב אישום= תלונת שווא.

יפה שאת בוחרת להתיחס לחלק ממה שאני כותב, אני גם כתבתי שהטיפול הוא טיפול מגדרי.
אין כתב אישום= תלונת שווא כשמדובר בגברים, תיקים של נשים נסגרים מחוסר עניין הציבור.

דבר ראשון- האם אפשר לינק למקור שלך?
דבר שני-
גם אתה מתייחס לנושא בצורה מגדרית.
אין כתב אישום נגד גבר= תלונת שווא
אין כתב אישום נגד אישה= לא אומר כלום, זו עדיין תלונת אמת.

אגב ברור לך שהפרשנות שלך (אין כתב אישום= תלונת שווא)
לא שונה בהרבה מפרשנות שתטען שכל אישה נשואה/ ידועה בציבור/ עם בן זוג שנהרגה בתאונת דרכים, בעצם נרצחה על ידי בן הזוג.
פשוט במקום שהגוף המתאים יכנה את זה רצח, הוא מכנה את זה תאונה.
Ergodic​(מתחלף)
יש הבדל בין תמונות אירוטיות לבין להוציא את הזין שלך החוצה בפנים של כולם פה, ויש גם מהותית יותר גברים שמרגישים בנוח להוציא את הזין שלהם כאילו כל באי הכלוב התכנסו רק בשביל לראות את הזרג שלהם. זו הייתה אנקדוטה לכך שאתה בוכה ובוכה על איזושהי רדיפה נשית מדומה בעוד שאתה בעצמך כנראה גורם ללא מעט אנשים פה אי נוחות בזה שאתה מרגיש מספיק בנוח לשלוף את הזין שלך. יכול להיות שיש פה אנשים שרוצים לראות, אבל הרוב היו מעדיפים לבחור למה להיחשף ומתי. זה לא עניין של פתיחות מינית, אלא הבנה של האנשים האחרים שנמצאים פה. אתה כופה על כל מי שנמצא איתך בצ'אט או בפורום לראות את הזין שלך, זו פעולה אגוסאיסטית שהיא אולי פעוטה אבל מראה הרבה על איך אתה תופס את יחסי המגדרים פה.

פעולות סימבוליות כאלו תורמות למוניטין המפוקפק של האתר, כמדגרה של חרמנים שרק חושבים מהזין שלהם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ממתקינקי כתב/ה:

2. א.נשים שאינם אלימים
3. א.נשים שאינם אנסים

אם לא היה לי אדון, הייתי מציע לך חתונה. תודה רבה, כתוב מעולה.
וכן, ברור שכולנו רוצים לראות את הזין שלו. יש לו הוכחה - אלפי הודעות באינבוקס עם הכותרת "אל תראה לי את הזין שלך" מראות לו שכולם רוצים לראות, אבל לא נעים להם. כי שוב, ככה עובדים דברים בארץ ההיפך
ממתקינקי
ממתקינקי • 11 באוק׳ 2020
ברור לי שמבחינתך אישה ערומה זה ״אירוטי״ אבל גבר ערום זאת הטרדה מינית. אבל אתה לא יכול להטיף באמצעות זה על שיוויון מגדרי.

״שאתה בוכה ובוכה על איזושהי רדיפה נשית מדומה״ -- עוד דוגמא להבנת הנקרא הנוראית שלך. לא בכיתי, זה דבר ראשון. לא רדיפה. ולא נשית. כתבתי שיש אנשים קיצוניים בחברה שלנו והם לעתים משתייכים יותר למגדר זה או אחר, ואין הדבר כדי לייצג את המגדר כולו או ״פמיניזם״.
Ergodic​(מתחלף)
ממתקינקי כתב/ה:
AlphaPower כתב/ה:

ממש לא תופעה זניחה.

חלק מהטעות זה לכרוך יחד ״פמיניזם״ ו״תלונות שווא על אלימות במשפחה כאמצעי להפעלת לחץ בהליכי גירושין״ (נקרא לילד בשמו). אין באמת קשר בין הדברים. החוק אינו מושלם, וקשה במיוחד למערכת האכיפה והמשפט לדאוג שיהיה מושלם. א.נשים חארות תמיד ינסו למצוא ולנצל פרצות, ועורכי-דין עם ״גמישות מוסרית״ תמיד יכוונו אנשים כאלה להשתמש בפרצות, אותן פרצות שהמחוקק טרם נתן עליהן את דעתו.

יש כבר כמה שופטים שפסקו קנסות של עשרות אלפי שקלים במקרים שבהם אם יצרה עלילת-דם על אבי ילדיה רק מפני שזה ביקש להתגרש ממנה. הקשר בין זה לבין פמיניזם, לא ממש קיים. זה שיש כמה א.נשים קיצוניים שרוצים לייצר רושם כזה, הדבר מעיד רק על כך שדיונים הרבה פעמים אינם עניינים אלא פונקציה של רייטינג ורעש.

אין שום דבר ״פמיניסטי״ בלהיות אדם נבזה שמעליל עלילות-דם על רעהו.

בדיוק כמו כותב הפוסט, גם אתה נדבק למקרים איזוטריים בהם ברור שהאישה היא הרעה כי הרבה יותר קל ונוח להתמודד עם המקרים האלו. אתה תוקף איש קש כי להתמודד עם הטענות שמעלות הפמיניסטיות זה כנראה קשה לך מידי.