צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 15 באוק׳ 2020
אה. עמית סגל. הדתי הימני. במקרה יצא שהכתב האמין הוא זה שדעותיו הפוליטיות כמו שלך. שוב, המדד שלך לאמינות מרתק. מסכים איתך זה אמין, חושב אחרת ממך זה לא אמין.
הנה אמירה שלו מכתבה בגלובס:
...אני רק יכול להבטיח לו שאני מבקר את נתניהו כשבעיניי מגיע לו, במילים מאד חריפות ובעיתוי שלא תמיד נוח לו. רק לפני שבוע בטור בידיעות אחרונות נכנסתי בו חזיתית בנושא של הר הבית, קבעתי שהוא אשם במשבר התקציב ושהוא צריך להתנצל בפני גנץ על התרמית שהוא הוכנס לתוכה שנקראת 'ראש ממשלה חליפי'. כן, יש לי עמדות ימניות, כן הן תואמות את עמדותיו של נתניהו בהרבה דברים...

אז אתה מסכים עם סגל? נתניהו אשם במשבר התקציב ורימה את בני גנץ? או שעכשיו נשמע משהו אחר?
ועדיין לא שמענו ממך איך הקלטה שמראה שהיתה האפשרות שהיתה סחיטה הופכת לוודאות שהיתה סחיטה, הופכת לביבי חף מפשע.
ועדיין לא ענית - מי מינה את מנדלבליט?
-X-
-X-
-X- • 15 באוק׳ 2020
ביבי פוליטיקאי.
גנץ לומד להיות פוליטיקאי.
בנתיים, נתניהו לא רימה את גנץ.
הבחירות באוגוסט נמנעו. כנראה יהיו בחירות בדצמבר. מאז הבחירות האחרונות, הרבה דברים השתנו. אם גנץ לא יהיה בסוף ראש ממשלה זה בגלל שמלכתחילה הוא לא התאים להיות ראש ממשלה ועשה כל טעות אפשרית.
לא סתם כחול לבן איבדה את רוב הבוחרים שלה.
אם גנת היה יותר כמו בוגי יעלון, ביבי כבר לא היה ראש ממשלה. גנץ פוליטיקאי חלש.

ביבי מינה את מנדלבליט. וגם את אשליך בזמנו.
זה שהוא סמך עליהם בהתחלה לא הופך אותם לחיילים שלו.
הטעות הגדולה של ביבי זה שהוא מינה את שי ניצן שפייגלין הזהיר מפניו.
ביבי סמך גם על שי ניצן וזה מה שדפק אותו.
אם שי ניצן סחט את מנדלבליט לפתוח תיקים לנתניהו הרבה תיקים על כלום, רק כדי שיהיה משפט והרשעה, זה משפט פוליטי.
בנתיים בכל מקרה ביבי חף מפשע.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 15 באוק׳ 2020
This is a social democracy, with universal healthcare, unemployment benefits, retirement benefits, public education, etc.

everyone in this country wants the government to spend more, all parties are left and increase government spend on whatever social policies matter to them.

One guy is clearly doing a smarter job of manipulating the state than the rest of his opponents.

Should we kick him out for that? Or should we let him continue to do his thing, hopefully in our benefit?

I vote bibi, because he's just doing a smarter job than the rest.

He's not right and his opposition is not right, were just all mildly racist and don't want the "enemy" to try and kill us all again

Treat each other better
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
ביבי פוליטיקאי.
גנץ לומד להיות פוליטיקאי.
בנתיים, נתניהו לא רימה את גנץ.
הבחירות באוגוסט נמנעו. כנראה יהיו בחירות בדצמבר. מאז הבחירות האחרונות, הרבה דברים השתנו. אם גנץ לא יהיה בסוף ראש ממשלה זה בגלל שמלכתחילה הוא לא התאים להיות ראש ממשלה ועשה כל טעות אפשרית.
לא סתם כחול לבן איבדה את רוב הבוחרים שלה.
אם גנת היה יותר כמו בוגי יעלון, ביבי כבר לא היה ראש ממשלה. גנץ פוליטיקאי חלש.

ביבי מינה את מנדלבליט. וגם את אשליך בזמנו.
זה שהוא סמך עליהם בהתחלה לא הופך אותם לחיילים שלו.
הטעות הגדולה של ביבי זה שהוא מינה את שי ניצן שפייגלין הזהיר מפניו.
ביבי סמך גם על שי ניצן וזה מה שדפק אותו.
אם שי ניצן סחט את מנדלבליט לפתוח תיקים לנתניהו הרבה תיקים על כלום, רק כדי שיהיה משפט והרשעה, זה משפט פוליטי.
בנתיים בכל מקרה ביבי חף מפשע.

עכשיו עמית סגל גם לא יודע מה הוא אומר. וזה כמו קסם - אמר משהו שאהבת ונהיה הצדיק היחיד בסדום, אמר משהו שלא אהבת - נפנפת. אתה יודע, זה כמעט כאילו אתה בכלל לא חושב או בודק מה התקשורת, רק הולך לפי "מסכים איתי/לא מסכים איתי". אתה דווקא היית מסתדר נהדר עם שלטון דיקטטורי לחלוטין סטייל בריהמ הקומוניסטית, אתה פשוט תעמולה עם ידיים שמקלידות, דף מסרים אנושי.
מה שכן, אנחנו לומדים ממך שביבי מינה את כל האנשים הלא נכונים - זה עושה אותו קצת ראש ממשלה קקמייקה, לא? לא עדיף להחליף למישהו מוכשר? הוא גם יוצא אינפנטילי קצת - מנסה לבנות מגדל לגו, וכשלא הולך לו בועט בלגו ואומר שהלגו לא בסדר. שוב, לא ממש ראש ממשלה matetial
-X-
-X-
-X- • 15 באוק׳ 2020
אם הוא לא מוכשר לדעתך, אז איך הוא שורד כראש ממשלה כל כך הרבה זמן?
יותר מבן גוריון והמפלגה הקומוניסטית הישראלית (מפא"י).
הוא כבר ראש ממשלה יותר זמן מכל ראש ממשלה אחר בהיסטוריה של ישראל.
לגבי מי שהוא מינה -
אם הוא היה דיקטטור הוא היה מעלים אותם, אבל זה לא עובד ככה.
הוא צריך לשרוד וזה משחק מלוכלך מאוד.
הוא לא Jesus christ. הוא לא צריך להקריב את עצמו ולוותר נגג כל מי שרוצה להפיל אותו.
מי שרוצה להפיל אותו משתמש בדרכים אנטי דמוקרטיות.
אגב, הזכרת שלטון דיקטטורי לחלוטין כמו בבריה"מ הקומוניסטית.
מי הקים את המדינה? מאיפה כל המנהיגים של המדינה הזאת באו? כולם או נולדו או עם שורשים באימפריה הרוסית.
וכל המנהיגים של העבודה הושפעו מרעיונות קומוניסטיים ואני בטוח שעד שלב מסוים הייתה להם תמונה של סטאלין "שמש העמים" בלשכה והם הזילו דמעה כשהוא נפטר.
את השרידים של הדיקטטורה הקומוניסטית הישראלים אתה יכול למצוא בהסתדרות, בג"צ ושאר ריקבון אדום.
אז אני לא צריך "להסתדר" עם שלטון כזה, כי אני חי בו בפועל.
דיקטטורת בג"צ והסתדרות.
בוא נבחר ראש ממשלה מוכשר יותר כמו בני גנץ או יאיר לפיד - בדיחה טובה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אה, אנחנו בדיקטטורת בגצ. כלומר, ביבי חסר אונים ולא באמת מנהל את המדינה, בגצ מנהלים אותה. אז כל המינויים זה בגצ, כל ההתמודדות עם קורונה זה בגצ, הכל בגצ. אז אתה מודה לבגצ, הדיקטטור, על כל ניצחון של צהל, על כל שיפור בכלכלה, על כל מדיניות טובה - אתה מודה לבגצ, כי הם מנהלים את המדינה ולא ביבי. הבנתי.
לא מוכשר לדעתי? אתה זה שאומר שכל המינויים שלו גרועים, לא אני. אתה זה שטוען שהוא אימפוטנט לחלוטין ובגצ מנהלים את המדינה. אז אתה קורא לו אדם לא מוכשר. לא אני, אתה.
איך הוא ראש ממשלה הרבה זמן? לא יודע. אתה, כנראה, מצביע לו. אני לא יודע למה, היות ואתה מעיד שהוא חסר אונים ולא יודע לבנות מערכות טובות.
אתה מבין, יקירי, אי אפשר שהוא בו בזמן יהיה גם ראש ממשלה נהדר וגם חסר אונים. אי אפשר שהוא יהיה גם גאון פוליטי וגם ימנה את כל האנשים הלא נכונים. אי אפשר שהוא יהיה גם האחראי לכל מה שטוב, וגם נקי מכל מה שלא טוב. רק שאצלך בראש, זה איכשהו עובד, הסיפור הזה.
אם אתה מהווה דוגמה למצביע ביבי ממוצע, ההשערה שלי היא שבוחרים בו אנשים מאוד חכמים שהם גם, בו בזמן, פתיים מאמינים, עם היכולת לזהות מי מספיק מוכשר כדי להיות האימפוטנט האומלל. ושאר מיני סתירות פנימיות. רק תקרא את עצמך, זה מסביר הרבה (שוב, בהנחה ואתה מייצג את מי שמצביע לביבי)
אגב - אשמח שתציין בפני איזה גוף בברהמ היה המקבילה לבגצ - למי אזרחים יכלו לפנות כדי שיעצור החלטות של הממשלה. כי הפרדת רשויות ומינוי רשות שופטת נפרדת מהרשות המבצעת, זה רעיון מאוד דיקטטורי, בראש שלך
-X-
-X-
-X- • 15 באוק׳ 2020
בישראל הקומוניסטית הכל אפשרי חבר.
הממשלה מחליטה על הרס בית של מחבל, אבל בג"צ פוסק נגד.
הממשלה מקימה ישוב חדש, בג"צ מורה לפרק אותו.
הממשלה מחליטה א', בג"צ יחליט ב' ולבג"צ תהיה את המילה האחרונה. אז מי באמת שולט?
לא קראתי לו לא מוכשר. להפך. הוא שורד למרות הכל ולמרות טעויות שלו בעצמו.
אין בגידות בפוליטיקה?
אפשר לדעת מי יתהפך עליך? לא.
גם ראש ממשלה נהדר יכול להיות חסר אונים בתנאים מסויימים. זה כמו בשחמט, חייל יכול להוריד גם מלך.
הוא יכול להיות מצויין אבל בממשלה הנוכחית מאוד חסר אונים בגלל המבנה המסורבל והלא משיל שלה ובגלל מסע הציד נגדו.
ובנתיים הוא שורד למרות כל זה ולכן הוא נהדר וגאון פוליטי.
בג"צ הוא כמו הסובייט העליון של בריה"מ.
בגדול הוא יכול גם להדיח את המנהיג בתנאים מסויימים. ההבדל ששם הממשלה שלטה בהחלטות בית המשפט ופה זה הפוך.
אבל זו עדיין דיקטטורה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לך תלמד אזרחות, הבורות שלך מדהימה. בגצ רחוק מלהיות מושלם, אבל זה התגלמות הדמוקרטיה. אתה פשוט לא מבין מה אתה אומר.
אגב, אם ממשלת שמאל תחליט לא להרוס בית של מחבל, ובגצ יורה להרוס - תצעק דיקטטורה, נכון? אתה בכלל יודע מה בגצ עושה? למה הוא נועד? ברור שלא. אתה רק יודע לחזור על דברים שלימדו אותך, ועוד מקשר את בגצ לקומוניזם.
אז שוב - אתה נותן קרדיט לבגצ על כל ההצלחות במדינה, נכון? כי ביבי אף פעם לא קיבל החלטה, רק בגצ.
השאלה שלי היא כזאת - למה כל פעם שמשהו שאתה אוהב קורה זה רק בזכות ביבי, וכל פעם שמשהו שאתה לא אוהב, זה באשמת כולם חוץ מביבי? אצלך, או ביבי גבר או כולם מניאקים. או ביבי צדיק טהור או כולם מושחתים. או ביבי כל יכול או דיקטטורת בגצ. או שאתה צודק או שאני טועה. אתה באמת לא מבין כמה מגוחך אתה נשמע? אתה צוחק על שמאלנים שהשתחוו לשמש העמים, ואז רץ לצעוק ביבי המלך. אז מי רוצה דיקטטור כל יכול? מי רוצה סובייט עליון? אתה. רק אתה.
-X-
-X-
-X- • 15 באוק׳ 2020
ולגבי למה אני מצביע לו -
בוא נראה, מי היו האלטרנטיבות בשנים האחרונות:
בני גנץ - עמוד חשמל מגמגם
בוז'י הרצוג - כריזמה של חילזון
ציפי "הצבענו לה כי היא אישה" לבני
אהוד "חבר של פדופיל" ברק
אהוד "עבריין מורשע" אולמרט

רק אריק שרון היה עוד איכשהו סביר.
גם נגד אריק שרון היו תיקים. רק שהם נסגרו פתאום כשהוא הגה את תוכנית ההתנתקות.
מעניין.

אני לא יודע למי אתה מצביע, אני מניח שלמר"צ, שזה בסדר בגלל שהם אולטרא ליברלים, בעד זכויות להט"ב והכל.
הבעיה שלי איתם שהם תמיד באים עם המפלגות הערביות האנטי ציוניות.
הם תמיד באופוזיציה וחיים עוד בתקופת אוסלו (רגע השיא שלהם).
מפלגת העבודה כבר נעלמה וספק אם תחזור.
מפלגות מרכז הן ביבי מאליאקספרס (יאיר לפיד).
לבנט אין עדיין ביצים למרוד בביבי.
ובליכוד המצב הוא שבלי ביבי אין ליכוד.

אז חזרנו לביבי.
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 15 באוק׳ 2020
--גיף שלי אוכל ים של פופקורן--

אל תתנו לי להפריע לכם,

רק להגיד שהתרחקתם ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש רחוק מתחילת הדיון. אולי תקחו אוויר רגע?