צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
לפי העדויות זה נשמע לא שפוי, לא בטוח וממש, אבל ממש לא בהסכמה.

אלף נורות אדומות, והאונליפאנס פשוט לא רלוונטי למקרה הזה.

גם אם לא יהיה ניתן להוכיח בבית משפט שהיה פה אונס, יש פה ניצול חד משמעי של פערי גיל, מעמד ותמימות.

ומהמשתמע בצ'אט, בבלוגים ובפורום, יש לא מעט שידעו ושתקו ולדעתי על זה צריכה להיות השיחה.

בסופו של דבר הן היו מעל גיל ההסכמה וזה מה שמשנה. לצפות מאדם להיכנע לגחמות שלו (כשהחוק איתו) זה רעיון מטומטם, זה מזכיר הלך מחשבה מרקסיסטי וקומוניסטי. ובטח שזה לא מעיד על כך שהוא אנס. מצטער אריסטו, אבל אתה מדבר שטויות. כמו שכבר נאמר בקבוצה בטלגרם (וגם לא על ידי), יש המון בעיות עם התחקיר הזה.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
לגמרי. ומכיוון שיש אלפי הודעות של אותו אחד, נוצר רושם כאילו זאת הדעה הרווחת.

צודקת בהחלט

שוב, אין תקווה למין האנושי. אדם שמאבד ביטחון בגלל שהוא מרגיש מיעוט הוא אדם מאוד קטן. זה גם רומז על כך שהוא תמיד ינסה להתיישר עם הנרטיב הקולקטיבי כי זה נוח לו. אדם שנמצא במיעוט לאו דווקא טועה, ואם אצטרך לתת דוגמאות לכך שלא כוללות ליטרלי את כל ההיסטוריה האנושית, אין לי דוגמאות.

אני לא מבינה למה אתה ממשיך להגיב לי כשאני מתעלמת ממך?
הרי למה לענות למישהי "שלא שווה" דיון?
הרי אתנ עונה לי בגלל ליצור שיח סביב דעותיך.
לא אזרום עם זה ואשמח שתתעלם ממני. כמו שאני ממך.
בהצלחה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
חוץ מזה, אני זוכר שאחת מהנשים מפה כתבה פוסט על זה שהיא יצאה עם חייל. בן 18 אם אני זוכר נכון. עשתה איתו פאקינג סאדו. היא איזה בת 50. כל התגובות היו אוהדות והיא קיבלה מלא לייקים. מדהים שזה נחשב ניצול רק כשזה מגיע מצד אחד.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
לגמרי. ומכיוון שיש אלפי הודעות של אותו אחד, נוצר רושם כאילו זאת הדעה הרווחת.

צודקת בהחלט

שוב, אין תקווה למין האנושי. אדם שמאבד ביטחון בגלל שהוא מרגיש מיעוט הוא אדם מאוד קטן. זה גם רומז על כך שהוא תמיד ינסה להתיישר עם הנרטיב הקולקטיבי כי זה נוח לו. אדם שנמצא במיעוט לאו דווקא טועה, ואם אצטרך לתת דוגמאות לכך שלא כוללות ליטרלי את כל ההיסטוריה האנושית, אין לי דוגמאות.

אני לא מבינה למה אתה ממשיך להגיב לי כשאני מתעלמת ממך?
הרי למה לענות למישהי "שלא שווה" דיון?
הרי אתנ עונה לי בגלל ליצור שיח סביב דעותיך.
לא אזרום עם זה ואשמח שתתעלם ממני. כמו שאני ממך.
בהצלחה.

כי זאת טענה שמייצגת פה את הקולקטיב ורציתי להשיב לה בלי קשר אלייך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
בגלל זה גם לא פניתי אלייך אישית ד"א, דהיינו גוף שני
Chimaera
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

הוא לא הציב עובדות בשטח.

Chimaera • 13 בינו׳ 2023
Simple Girl כתב/ה:
מי אני באמת כתב/ה:
כמה כואב לקרוא את השירשור הזה.
מודה שהיו קטעים שלא יכולתי יותר ודילגתי.
האוטומט הזה שלא להאמין ולהאשים את הנשים כיוון שהן אוהבות סקס או בדסמ או יש להן חשבון בפלטפורמה שהן עושות משם כסף - הבטן מתהפכת.
כמה עצוב שיש עוד אנשים שזאת התפיסה שלהם. זה אפילו קצת מייאש להבין שלא כולם התקדמו עדיין.
השוביניזם שנודף מכל משפט - לא עושה שום חשק בכלל להיכנס לויכוח.

אני לא יודעת מה היה שם. בטח לא מפרומו קצר. גם אחרי שאצפה בכתבה לא אחשוב שאני יודעת ומבינה הכל. בשביל זה יש לנו בתי משפט.
אבל האוטומט שלי הוא קודם כל לתמוך בנשים על האומץ לבוא ולספר את הצד שלהן. את התחושות. את החוויות.
בגלל אנשים כאלה אחוז המתלוננת עדיין כל כך נמוך 😔
אז כן - האוטומט שלי הוא לתמוך בנשים שמתלוננת. כל אישה. בכל מקרה. בכל סיפור. בכל סיטואציה. אני איתן. אני מאמינה להן. כי לעשות כזה צעד ולהתמודד עם כל הזבל הזה שיוצא - זה אומץ מטורף. וזה בלי קשר לכתבה הנוכחית שבכלל עדיין לא יצאה...

מזה אנשים כאלה?? הוא לא אמר שהן משקרות הוא הציב עובדות בשטח
למה על עיוור את מאמינה להן? חסר נשים שמשקרות? מעלילות ועושות דברים איומים לגברים?
את לא יודעת מה היה שם, לא הוא ולא אני
וכן.. אם את נכנסת למקום מסויים את צריכה לקחת בחשבון דברים מסויימים
ישר לחשוב שגבר אנס או הטריד רק כי מה? יש לו זין? על מה ולמה?
אגו נשי הרבה יותר גרוע מאגו גברי .
אישה שחוותה משהו צריכה להתלונן ולהגיד בלי שום קשר לאף אחד.
וצר לי להגיד את זה תמיד לאישה יש יותר אמורה מאשר לגברים באופן אוטומט ונשים מנצלות את זה בצורה מזעזעת ומחרידה והן אלו שהורסות לנשים אחרות להתלונן ולהגיד את האמת שלהן, לא הוא שלא מאמין.
והבנאדם הזה .. WitchFuneral הוא אחד האנשים האמיתיים שיש .. מדבר דברים נכונים ואולי קשים לאוזן העדינה מדיי באתר אבל עדיין לא אומר שהם לא נכונים.
זה שגבר מביע את הדיעה שלו לא אומר שהוא שונא נשים.. זה אומר שיש לו דיעה ואפילו צלולה והוא אחד האנשים שהכי מכבד נשים ואנשים.

וגם אין לו מוסג על מה הוא מדבר. הוא לא יודע מה אותן נשים אמרו.. הוא כתב את זה עוד לפני שהם פתחו את הפה.

עכשיו קשה לא לרדת מעץ.

אני מכיר שני נפגעות ואני בקושי מכיר אנשים בקהילה...

הבחור המדובר כבר ידוע מ2010.
סוף כל סוף הדברים הנכונים יוצאים לאור.

יש מקרים שמאשימים מוקדם מידי...
סטטיסטית המספר הזה זניח

ובמקרה הספציפי הזה... צריך לברך על הבנות שסוף סוף הצליחו להוציא את זה.

ושאנשים שלא מכירים את הסיפור רק את הבן אדם שישבו בשקט... עם הם באמת היו מכירים את הבן אדם טוב, הם גם היו מכירים את הסיפור.. כי החברים האמיתיים שלו שיתפו איתו פעולה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

Re: הוא לא הציב עובדות בשטח.

Chimaera כתב/ה:
Simple Girl כתב/ה:
מי אני באמת כתב/ה:
כמה כואב לקרוא את השירשור הזה.
מודה שהיו קטעים שלא יכולתי יותר ודילגתי.
האוטומט הזה שלא להאמין ולהאשים את הנשים כיוון שהן אוהבות סקס או בדסמ או יש להן חשבון בפלטפורמה שהן עושות משם כסף - הבטן מתהפכת.
כמה עצוב שיש עוד אנשים שזאת התפיסה שלהם. זה אפילו קצת מייאש להבין שלא כולם התקדמו עדיין.
השוביניזם שנודף מכל משפט - לא עושה שום חשק בכלל להיכנס לויכוח.

אני לא יודעת מה היה שם. בטח לא מפרומו קצר. גם אחרי שאצפה בכתבה לא אחשוב שאני יודעת ומבינה הכל. בשביל זה יש לנו בתי משפט.
אבל האוטומט שלי הוא קודם כל לתמוך בנשים על האומץ לבוא ולספר את הצד שלהן. את התחושות. את החוויות.
בגלל אנשים כאלה אחוז המתלוננת עדיין כל כך נמוך 😔
אז כן - האוטומט שלי הוא לתמוך בנשים שמתלוננת. כל אישה. בכל מקרה. בכל סיפור. בכל סיטואציה. אני איתן. אני מאמינה להן. כי לעשות כזה צעד ולהתמודד עם כל הזבל הזה שיוצא - זה אומץ מטורף. וזה בלי קשר לכתבה הנוכחית שבכלל עדיין לא יצאה...

מזה אנשים כאלה?? הוא לא אמר שהן משקרות הוא הציב עובדות בשטח
למה על עיוור את מאמינה להן? חסר נשים שמשקרות? מעלילות ועושות דברים איומים לגברים?
את לא יודעת מה היה שם, לא הוא ולא אני
וכן.. אם את נכנסת למקום מסויים את צריכה לקחת בחשבון דברים מסויימים
ישר לחשוב שגבר אנס או הטריד רק כי מה? יש לו זין? על מה ולמה?
אגו נשי הרבה יותר גרוע מאגו גברי .
אישה שחוותה משהו צריכה להתלונן ולהגיד בלי שום קשר לאף אחד.
וצר לי להגיד את זה תמיד לאישה יש יותר אמורה מאשר לגברים באופן אוטומט ונשים מנצלות את זה בצורה מזעזעת ומחרידה והן אלו שהורסות לנשים אחרות להתלונן ולהגיד את האמת שלהן, לא הוא שלא מאמין.
והבנאדם הזה .. WitchFuneral הוא אחד האנשים האמיתיים שיש .. מדבר דברים נכונים ואולי קשים לאוזן העדינה מדיי באתר אבל עדיין לא אומר שהם לא נכונים.
זה שגבר מביע את הדיעה שלו לא אומר שהוא שונא נשים.. זה אומר שיש לו דיעה ואפילו צלולה והוא אחד האנשים שהכי מכבד נשים ואנשים.

וגם אין לו מוסג על מה הוא מדבר. הוא לא יודע מה אותן נשים אמרו.. הוא כתב את זה עוד לפני שהם פתחו את הפה.

עכשיו קשה לא לרדת מעץ.

אני מכיר שני נפגעות ואני בקושי מכיר אנשים בקהילה...

הבחור המדובר כבר ידוע מ2010.
סוף כל סוף הדברים הנכונים יוצאים לאור.

יש מקרים שמאשימים מוקדם מידי...
סטטיסטית המספר הזה זניח

ובמקרה הספציפי הזה... צריך לברך על הבנות שסוף סוף הצליחו להוציא את זה.

ושאנשים שלא מכירים את הסיפור רק את הבן אדם שישבו בשקט... עם הם באמת היו מכירים את הבן אדם טוב, הם גם היו מכירים את הסיפור.. כי החברים האמיתיים שלו שיתפו איתו פעולה.

דוגמה מצוינת לאדם שלא מבין על איזה שאלות מדעי הדשא יכולים לענות ועל איזה לא. clown world.
TrueSelf​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
TrueSelf​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
השאלה האמיתית היא האם בכלא יהיה לו איזון מגדרי כמו שהוא אוהב.
עכשיו ברצינות, זאת בדיוק הסיבה שיש בית משפט. כי לא מרשיעים אדם על סמך "היא אמרה, הוא אמר, נראה לי שהוא אנס והיא תמימה, או יש לה אונליפאנס אז כנראה היא ככה וככה"
לתמוך אוטומטית בצד אחד בגלל תפיסות סובייקטיביות זה בדיוק מה שבית משפט מנסה למנוע. מה שמשנה זה עובדות והוכחות והאם בוצע פשע על פי החוק.
מי באמת יודע מה היה שם על סמך האינטרנט או אילנה דיין?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
TrueSelf כתב/ה:
עכשיו ברצינות, זאת בדיוק הסיבה שיש בית משפט. כי לא מרשיעים אדם על סמך "היא אמרה, הוא אמר, נראה לי שהוא אנס והיא תמימה, או יש לה אונליפאנס אז כנראה היא ככה וככה"
לתמוך אוטומטית בצד אחד בגלל תפיסות סובייקטיביות זה בדיוק מה שבית משפט מנסה למנוע. מה שמשנה זה עובדות והוכחות והאם בוצע פשע על פי החוק.

קשה לי עם העובדות שלך icon_sad.gif
מיזוגן icon_sad.gif

מסכים איתך לחלוטין.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 13 בינו׳ 2023
TrueSelf כתב/ה:

כן.. אבל היום זה כבר מזמן משפטי שדה. ובתי המשפט האמיתיים מושפעים מהם מאד.
קול העם חשוב וצריך להישמע ועם זאת, משפטי שדה זה רעה חולה בפני עצמה, בעיניי.