סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיאט סשן - או כיצד מסייע הבדסמ להוריד במשקל

alona.
לפני 19 שנים • 9 ביוני 2005

וואלה...דוק

alona. • 9 ביוני 2005
אתה צודק.

וזו התגובה ה - 100

ולא משנה מה יכתבו עליך העיקר שיאייתו נכון את שמך icon_wink.gif
venus in our blood​(שולטת)

Re: לא מכל "חבר" הכתה צריך לטגן חביתה

venus in our blood​(שולטת) • 9 ביוני 2005
הוא כתב/ה:
בתיכון מקיף ג'נין כתה יב' 7
סערה ומהומה
תלמיד אחד שופוני שמו קשר עצמו
למוקד 100 צילצלו תלמידים זועמים
באה ניידת לבדוק את הקשור
אבל זה לא סוף הסיפור
תלמיד אחד הביא ביצה שילמד איך קושרים
שני הביא מחבט שידע לקשור קשרים
תלמידה אחת מצטינת במיוחד קראה לאלוהים שיקח אותו ו"תביא גם פלפל מלח"
והקשור שופוני המשיך להשתין שמן על המוקד הבוער
לבסוף הוצעה פשרה
נטגן אותו בלי מלח ונעשה כאן חביתה

דעה אישית
משפטי החברים הללו נעשו טרנד שבועי משעשע בעיקר עם הנצלב התורן
תורם לכך אבל לא תורמים לאיש כי מי שמזלזל ימשיך לזלזל ומי שאחראי ימשיך לנהוג באחריות

נתנאלה - הגזמת מה שכתבת לא במקום, אם את זועמת על העולם בדמינגטון יקל.

קיחוט- גם לרפאל מותר לנשום בגן שלנו תחזיר לו את הטרקטור ותפסיק לקרא לו בכינויים אינפנטילים

...שיט חסר מלח

rffl.gif rffl.gif rffl.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 9 ביוני 2005
האם נשבר כאן השיא של שרשור יוחנן?
מישהו בדק במקרה?
Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 ביוני 2005

מספיק

Aragorn​(שולט) • 10 ביוני 2005
הדרך שבה מתנהל הדיון הזה היא לא הוגנת ולא מכובדת.

דוקטרינה הודה כבר שהוא טעה בשיקול הדעת שלו ושהוא היה צריך להשאיר למומחה לתכנן את הדיאטה.
כך שכל ההטפלויות למעידות הלשוניות של דוקטרינה הן כנראה כתוצאה מהאנטגוניזם שהוא מעורר
מה גם שיש יסוד סביר להניח שהגורם לאותם מעידות הוא הצליבה הפומבית שנערכת כאן.
גם אני לא אוהב את הפוסטים של דוקטרינה אבל אני לא חושב שזו סיבה מספיק טובה בשביל להשפיל אותו במיוחד לאור העובדה שהוא הודה בטעותו.

מהסיבה הזו אני מציע שננעל את השרשור הזה וכולנו נלך לשתות מים ולהרגע.

הערה: אני רוצה להדגיש שאין לי שום קשר, ולו וירטואלי, לדוקטרינה.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 10 ביוני 2005
רק לקרוא את השרשור הזה
ואז לצחוק, להתעצבן, לכעוס ושוב לצחוק...
ירדתי 3 קילו!

אזהרה:
אין לקרוא את השרשור על בטן ריקה.
הצעה:
כדאי להכין קערה ענקית של פופקורן לפני קריאת השרשור.
רחלD​(נשלטת){דו-פזי}

שלום, מדבר המאסטר החדש של רחלי

רחלD​(נשלטת){דו-פזי} • 10 ביוני 2005
תראו איזה קטע. כאשר כבר יש משהו שמצדיק את הדוק, הוא ממהר להתנצל שהוא לא חבר שלו ולא ידיד שלו, שלא יאשימו אותו שהוא מגיע מטעם דוק. מאסטר גיימס המדהים - במקום לעצור בשתי השורות האחרונות - המשיך וסיפר שאין לו קשר לדוקקטרינה. ממה אתם פוחדים. ממי אתם פוחדים.

אני הדום החדש של זאת שמכונה בפיכם רחלי. די חדש בכלוב, די ותיק בתחום הסאדו.

רק עתה התפנתי לקרוא את כל מה שנכתב (או יותר נכון הותקף) דוקטרינה ו. . . הצלחתם אפילו להרגיז אותי.

שני אנשים מאוד בוגרים (את רחל פגשתי - אני הדום שלה. עם דוק - דיברנו עד כה בטלפון מספר רב של פעמים אך טרם פגשתי איתו, דבר שיתוקן מהר מאוד כי במהלך שבוע הבא אנו נפגשים) נפגשים לשליטה. אחת מהם לא מסוגלת לקבל שליטה בלי לשמוע הסברים. השני מבצע שליטה - תוך כדי מתן הסבר ושכנוע רציונאלי. נשמע נורמלי לחלוטין. אז רחלי נורמלית לחלוטין. ודוק נשמע בהחלט אדם ראוי והגיוני.

אני יכול להרשות לעצמי לומר לכולם כי דוק לא סיכן ולא היה קרוב לצל של סיכון של רחלי.

לא ראיתי שהעירו לדוק או האירו לו או הציגו לו אפשרויות של סכנה ואז היה יכול ללמוד ולהתמלא בידע רב. לא לימדו אותו אלא תקפו אותו. יש לנו בפורום את נתנאלה ואת כלואה בכלוב - שפשוט, בכל פורום אחר היו מוקיעים אותן. ורק כאן נותנים להן חופש ביטוי.

מה שדוק עשה עם רחלי היה מדהים. ומי שחושב שיש קשר בין זה לבין אהבה שלו לנשים רזות וציפלוניות לא ראה את אחת הדומיות הקודמות שלו (יש לנו דומית שהיתה שלי ולאחר מכן הדום שלו - והיא לא רזה). איתה, למשל, דוק לא הציע את הדיאטה -כי לה זה לא התאים. לרחלי זה היה במקום. בתזמון הנכון. במינון הנכון.

רחלי אוהבת דברים מוגדרים ולא אוהבת לחכות. גם לי זה לא קל - אבל שווה כל שניה איתה.

דוקטרינה החביב: יש לך עדה שלמה של מעריצים (ומעריצות) שמגיעים למייל של רחלי ומבקשים ממנה את המתכון ואת העונשים תנסה להתרכז בהם ולא בשניים או שלושה אנשים שפולטים ים של שטויות וגסות רוח.

אני.

נ.ב.: ואני מצטרף לקריאה שהיתה כאן בפוסט. לא היית צריך להגיב בכזאת רצינות בכל פעם שמשהו עוקץ אותך. אמרתי לך גם את זה בטלפון.
Dark Artist​(שולט)

Re: שלום, מדבר המאסטר החדש של רחלי

Dark Artist​(שולט) • 10 ביוני 2005
רחלD כתב/ה:

לא ראיתי שהעירו לדוק או האירו לו או הציגו לו אפשרויות של סכנה ואז היה יכול ללמוד ולהתמלא בידע רב. לא לימדו אותו אלא תקפו אותו. יש לנו בפורום את נתנאלה ואת כלואה בכלוב - שפשוט, בכל פורום אחר היו מוקיעים אותן. ורק כאן נותנים להן חופש ביטוי.

מה שדוק עשה עם רחלי היה מדהים. ומי שחושב שיש קשר בין זה לבין אהבה שלו לנשים רזות וציפלוניות לא ראה את אחת הדומיות הקודמות שלו (יש לנו דומית שהיתה שלי ולאחר מכן הדום שלו - והיא לא רזה). איתה, למשל, דוק לא הציע את הדיאטה -כי לה זה לא התאים. לרחלי זה היה במקום. בתזמון הנכון. במינון הנכון.

.

והנה התגובה שלי לפני שלושה עמודים ידידי
"איך נעשתה הדיאטה הזאת?
זה שנעזרת ברופא עמית זה לא מספיק
מה עם דיאטטנית צמודה?
האם ביררת איך רחלי הורידה את המשקל?
בד"כ בדיאטה לא מבוקרת קודם מאבדים נוזלים ולאחר מכן חלבונים שיוצרים את השרירים של הגוף ורק לבסוף מאבדים שומנים כיון שאלו נאגרים לשעת חרום בגוף ולכן קשה יותר להיפטר מהם
זה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך בגוף. בנוסף לכך דיאטה מאוזנת צריכה גם לכלול פעילות גופנית
."

בבקשה,כפי שאתה רואה פירטתי פה את אפשרויות הסכנה ואני סבור שהערה שלי היתה במקום בלי לתקוף כלל. אמרתי שאם הסשן היה נעשה בהתייעצות עם דיאטטנית הוא היה גם נטול סיכונים מיותרים. שיהיה לך,לרחלי ולדוק חג שבועות שמח
הסאדיסט​(שולט)

מת על זה!!!

הסאדיסט​(שולט) • 10 ביוני 2005
רק שירשורים כאלו מזכירים לי כל פעם מחדש למה אני פה
אני מת על הביצה רוחשת האדים המורעלים של חברי הכלוב
בגלל זה אפילו רכשתי מנוי זהב
איזה כייף פה עושים חיים משוגעים
Aragorn​(שולט)

Re: שלום, מדבר המאסטר החדש של רחלי

Aragorn​(שולט) • 10 ביוני 2005
ציטוט: תראו איזה קטע. כאשר כבר יש משהו שמצדיק את הדוק, הוא ממהר להתנצל שהוא לא חבר שלו ולא ידיד שלו, שלא יאשימו אותו שהוא מגיע מטעם דוק. מאסטר גיימס המדהים - במקום לעצור בשתי השורות האחרונות - המשיך וסיפר שאין לו קשר לדוקקטרינה.

אני מקבל את הבקורת שלך.
בגלל שדוקטרינה גילה שקיימים פה אנשים המצויים עימו בקשרים עיסקים
ראיתי צורך להדגיש את הניטרליות שלי ובכך לחזק את דברי
אבל הניסוח הלא מוצלח גרם לי להשמע מנוכר ונמצאתי מחליש את דברי.
על כל מקרה, אני מתנצל על הניסוח הלא מוצלח.

והסאדיסט
אני לא חושב שלהטפת ארס באינטרנט ניתן לקרוא חיים
אבל לצערי אני נאלץ להסכים עם האבחנה שלך בדבר הקהילה.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 10 ביוני 2005
MASTER_NB האוחז בשוט כתב/ה:
רק לקרוא את השרשור הזה
ואז לצחוק, להתעצבן, לכעוס ושוב לצחוק...
ירדתי 3 קילו!

אזהרה:
אין לקרוא את השרשור על בטן ריקה.
הצעה:
כדאי להכין קערה ענקית של פופקורן לפני קריאת השרשור.

פופקורן ללא חמאה, למי שרוצה, כמו ניו בוי, לרדת 3 ק"ג
על החתום -
ים, התזונאית של הכלוב
icon_lol.gif