שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס - המלך אריה הראשון

nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2005

Re: נריסה יקירה

nerissa​(אחרת) • 18 ביוני 2005
השליטה כתב/ה:
אף פעם לא קל לספר איך הוטרדת, להתייצב ולהתעמת עם מי שפגע.
מחבקת אותך, מחזקת אותך ומעריכה אותך מאוד על האומץ.
icon_chickkiss.gif

תודה אור. עכשיו אחרי כמה כדורים נגד כאב ראש, אני בסדר קצת.
לחזור לאותן תחושות.. לא פשוט.
גלתיאה
לפני 19 שנים • 19 ביוני 2005

האומץ להגן מול האומץ להוקיע

גלתיאה • 19 ביוני 2005
אריה.
פעם, לפני המון זמן ספרת לי, כמה שהקהילה שונאת אותך, כמה נהגת שוב ושוב לחזור על זה.

הפכת את כל העניין לאיזה ריב אישי שלך עם נריסה, שהקהילה בוחרת ללכת אחריה.

ואחר כך, אחרי שכבר נפרדנו, התפוצצה הפרשה ההיא, שהואשמת בתקיפה.

המומה באתי אליך לברר את פשר העניין. ושוב שמעתי כמה כמה מחפשים אותך, ולא תקפת.

נטיתי לקבל את מה שאמרת לי, אותי באמת לא תקפת, גם לא אחרי טיזיניג של לילה שלם,

והאופן שבו ניסו להוקיע אותך נראה לי בזמנו משונה.

אחרי שהיא כתבה את מה שכתבה על מה שהיה באתר אחר, אני התקשרתי אליך, והקראתי לך

מה שנכתב שם, ושאלתי אותך- מה זה?

ואז שלפת קלף, מכוער וניבזי, כל כך ניבזי, שאם הייתי צריכה לעבור שוב את מה שעברתי כדי

למנוע את הגעתו לתיבות הפרטיות של כל האנשים כמו שאיימת, הייתי עוברת.

לעמוד מול כל העולם כדי לא לגרום לך לממש את איומייך, להלחם מולך כדי שלא תשתמש

במה שהופקד בידך מתוך אמון כדום. אני עוד זוכרת שהכרחת אותי לקרוא לך "אדוני" בשיחות בנינו

שבהן הפצרתי\ התחננתי\ כעסתי וטרקתי איסי כדי להניע אותך מהנבזות הזו.

למה לך כל זה תהו האנשים שקרובים לי, מה אכפת לך ממנה? את אפילו לא מכירה אותה.

לא, לא הכרתי אותה. אבל אני מקווה שאם פעם יקרה לי אותו הדבר, יהיה שם מישהו שירצה להגן

על הדברים האישיים שלי, לא בגלל שהוא חבר שלי או לא, בגלל שזה נקרא להיות בן אדם.

ואחר כך, כשהודעת לי שהחלטת שלא תפיץ מידע עליה, למרות שהיא לא התנצלה, ואני נעלמתי

בתחושת רווחה שהצלחתי לעשות את הכמעט הבלתי יאומן, והמחיר, המחיר שנתבעתי לשלם על זה...

להחליף מספר טלפון לחסוי, ללכת עם הראש אחורנית, לקבל קולר של ידיד, רק כדי להזכיר לך

גבולות....... ועדיין עשיתי לך הנחות. על הנבזות לא, על התקיפה כן.

מול מה שנריסה כתבה, נגמרו גם לי ההנחות. לא פגעת בי בתוך מע' היחסים בינינו, זה נכון.

לכן כל כך היה לי קשה לקבל את מה שעשית. כמה חבל בשבילך שכדום אתה פועל בחוסר שליטה.

ועוד יותר חבל שאתה לא יודע לקבל לא.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 19 ביוני 2005
תודה לורן. פשוט תודה }{
המלך אריה הראשון

תגובה ללורן

המלך אריה הראשון • 19 ביוני 2005
לורן

נדהמתי לקרוא את תגובתך, את לבדך אומרת שמעולם לא פגעתי בך למרות התגרויות שלך, אז את מאמינה שפגעתי באחרת? את שמכירה אותי מספיק טוב לדעת אם אני מסוגל לפגוע באחר או שלא באמת מאמינה שאיתך לא ועם אחרות כן?

נכון שכשמעתי ממך, כשצילצלת, מה כתבו עלי, כעסתי מאוד ואמרתי בעידנא דריתחה, שאני אפרסם מה באמת קרה שם גם אם זה יפגע בה. נכון שבאותו רגע ששמעתי איך שופכים את דמי ללא שום הצדקה כעסתי מאוד וחשבתי לעשות זאת. עובדה שמעולם לא עשיתי זאת ועם כל ההשמצות מעולם לא אמרתי מילה על מה שבאמת קרה או על הנסיבות שבגללם קרו דברים למרות שברור היה לי שאילו דיברתי כל התמונה היתה משתנה לחלוטין.

את מספרת שהחלפת את הטלפון לחסוי? שהרגשת שאת נאלצת להסתתר ממני? לורן יקירתי, מי כמון יודעת שידעתי ממך דברים שלו רציתי לפגוע בך זה היה הדבר הקל ביותר לעשות ואפילו להרויח מזה כסף רב. האם אי פעם עשיתי זאת? האם מישהו שמע ממני איזה פרט? על מה בדיוק את מדברת? הרי כל זה קרה זמן רב אחרי שנפרדנו. האם במשך כל אותה תקופה התקשרתי אליך ולו פעם אחת?

נריסה סיפרה סיפור יפה, חלקו אמיתי וחלקו הגזמה, רק חסרים בו כמה פרטים "קטנים" העדפתי לא להגיב על זה על מנת לא להביך את נריסה ולספר מה באמת התרחש בנינו ולמה. ברור לך כמה נריסה תקפה אותי ובכל זאת גם כעת העדפתי להתעלם. אז אם את בוחרת לקבל את מה שנריסה כותבת כ"עובדה" זאת כבר הבעיה שלך.

בהזדמנות זאת לנריסה, סיפרת סיפור יפה, את באמת רוצה שאספר את מה שקרה? כמובן שבכל מקרה לא אספר דבר ממה שאני יודע עליך משיחות פרטיות בנינו, זה לא אעשה גם אם תסכימי, אבל אם את רוצה שאגיב על הסיפור שלך בקשר למה שקרה ומהיכן נובעת השנאה, תבקשי ותקבלי, רק אני אומר לך שאני לגמרי לא בטוח שתשמחי אם אעשה זאת וזה בלשון המעטה.
השולט אור​(שולט)

לורן

השולט אור​(שולט) • 19 ביוני 2005
הערכתי את מה שכתבת. את וכל מי שנפגעו מאריה ומאחרים מוזמנות תמיד לפנות אל חברי הקו החם, לקבלת כל סיוע לו תזדקקו.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 19 ביוני 2005
עוד לא הפנמת, חתיכת אדיוט, שאני לא מפחדת ממך? לא יותר!

תקיא את כל הרעל שלך כאן! את כל הבולשיט הרגיל שלך.
קדימה!
אבל הפעם - ראה הוזהרת. בניגוד אליך, אני לא רק מאיימת בעקיפין או במיישרין.. אם תשמיץ ללא בסיס, אם תוציא דיבה ללא הוכחות - אני נשבעת לך בכל היקר לי שאני אכנס בך עם כל התותחים!

4 שנים זה 4 שנים יותר מידי! זה לא איום - זו הבטחה חגיגית ממני לפני כולם.

נשבר הזין ממך!
יש כאן בקהילה מספיק עורכי דין שיעזרו לי.
נשבר כבר מהאיומים והסחטנות שלך!
monk

לנריסה

monk • 19 ביוני 2005
כל הכבוד לך.
אם את צריכה ייצוג, אז במרכזי הסיוע יש מספרי טלפון של עו"ד שמתמחים בנושא הזה. כמו כן, יש כבר פסיקה שקובעת שברגע שנחצו גבולות האנונימיות והאדם יודע מי האיש האמיתי שהוא מדבר איתו, הוא לא יכול יותר לטעון "שזה רק אינטרנט וזה לא היה ברצינות", ברגע שהורדו המסכות, אי אפשר להחזיר אותן יותר.ולהתחבא מאחורי הכינוי.

חזקי ואמצי!
גלתיאה
גלתיאה • 19 ביוני 2005
אריה, רק להזכיר לך שאתה פגשת אותי בצאט של יואל, אתה אמרת לי שהיא אפילו לא יודעת

כמה היא חייבת לי,ולא רק זה, אתה נקבת בשם של מישהי שהיא הייתה חברתה ואתה שוחחת איתה

ורצית להעביר את המסר הזה דרכה. אני אמרתי לך שבשום אופן לא תעשה את זה. נדהמתי מכך

שאתה עוד חושב שעשית לי טובה בלי להבין כמה נבזות עמדה לצאת ממך.

אבל תראה בעצמך- אתה בעצם מפעיל מניפולציות של סחיטה, אם ההיא לא תתנצל, אני אפרסם

עליה דברים אישיים, אם נריסה לא תרד ממך, אתה תפרסם תכתובות שלך איתה, ואם היית רוצה

לפגוע בי, היית מספר עלי דברים ומרוויח כסף רב icon_eek.gif ( פעם ראשונה שמישהו חושד בי שאני

אווזה עם פוטנציאל להטיל ביצי זהב ). מה הקשר בין התקיפה שלך על נשים, לבין מה שנריסה

כתבה לך פעם, לבין היכולת שלך להרוויח עלי כסף רב, ולבין מה שאותה סאבית כתבה לעצמה פעם

ברשת? מה הקשר? אין שום קשר. חוץ מהעובדה שהיינו טמבליות וסמכנו עליך.

אתה באמת לא רואה את הריטואל של הסחטנות כאן?

אל תטרח לענות, אני לא מתכוונת להכנס איתך למחול הבוץ שאתה הולך להשליך כאן,

אתה מוזמן לשחק אותו עם עצמך.
esty

אתה יודע אריה

esty • 19 ביוני 2005
קיויתי שהתאיידת מסתבר שלא
אז אני אגיד לך משהו
חד וחלק
את נריסה אני מכירה אישית
יש ביננו לפעמים ויכוחים
יש ביננו אהבה ענקית