צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה...לנשים

venus in our blood​(שולטת)
לפני 19 שנים • 19 בספט׳ 2005
venus in our blood​(שולטת) • 19 בספט׳ 2005
צרות אופקים, אתה אומר ?

נו שויין....

אין כאן עניין של התחסדות או אפילו חוקיות.

מדובר בהתעללות נטו, ביצורים חסרי ישע.

כ''כ קשה להבין ?!

מצד שני,

מאוד קל להישמע ולהיראות נאור כל עוד זה לא קרוב אליך. ולא מאחלת לך, ולא לאף אחד אחר כזה דבר.

אגב,
הסיבה שזה מושווה לפדופיליה באה כתוצאה ישירה ממשהו שעיניך הכה נאורות מתקשות לקלוט : בע''ח, ממש כמו ילדים, הם יצורים שלא יכולים להגן על עצמם.

זה ב א מ ת קשה כ''כ לתפיסה???
divemaster74​(שולט)

לנגה....אם קראת כל מה שכתבתי לא מדבר על מצב של התעללות....

divemaster74​(שולט) • 19 בספט׳ 2005
זה ממש לא מקובל עלי התעללות, לחלוטין לא....מה שאני שואל זה מה אם הכלב הזכר עושה את זה לאישה מרצונות, הוא בא לבד, הוא עושה את זה, לא צריך לכוון אותו ולא כלום, רק רצון מצד האישה להתנסות בזה....ואני חוזר, לא למשוך אותו, לא לגרום לו לעשות משהו שהוא לא רוצה...האם זאת העללות כשהוא בא לבד ועושה את זה לבד?
כשהילד שלך ירצה, מיוזמתו האישית לחלוטין, כאינדיווידואל, לבדוק לפרטי פרטים את השקע והתקע,

תחשוב גם אותו הדבר ??
divemaster74​(שולט)

כמו שאמרתי, לגבי ילדים, אני מסכים אאיתך לחלוטין.....

divemaster74​(שולט) • 19 בספט׳ 2005
אבל באותה הנשימה, כשהילד שלי ירצה לבדוק את העניין אני אסביר לו או לא ולא לגבי הדבורים והפרחים....ואומר לו שהוא יכול לדבר איתי על הכל כולל הכל....
ולא הבנתי מה הקשר בין אחד לשני.....
בין פתיחות לדיעות של אנשים שונים לבין הילדים...?
הוא לא דיבר על פדופיליה, ותסתכלי על מה שאני כתבתי....ותנסי לענות לעניין....
כי הן מבחינת ילדים, והן מבחינת בעלי חיים, מדובר ביצורים חסרי- אונים , שאין ביכולתם להגן על עצמם.

כשם שילד לא יכול להתגונן, כך בעל חיים אינו יכול.
ופתיחות ?

כל עוד הדברים נשארים בגדר פנטזייה, ולא ברת מימוש- מפני שהיא כזו שא כ ן פוגעת בבעלי החיים , אין לי כל בעייה עם זה.

אנשים יכולים לפנטז מה שבא להם, כל עוד הפנטזייה שלהם לא פוגעת באחר.

וכן,

זה אומר גם ילדים.

וגם בעלי חיים.
Tame
Tame • 19 בספט׳ 2005
divemaster
אני לא יודע אילו כלבים (או אילו נשים) אתה מכיר, אבל כלב ממש ממש לא נמשך לאישה, גם אפ היא תעמוד על 4 כל היום הוא לא ינסה לזיין אותה, כלבים מאוננים על רגלים של אנשים נכון, הם גם מאוננים על עמודי חשמל. זה לא אומר שהם נמשכים לזה.
עוד אבסורד שציינת זה ליקוק מפשעה, אתה באמת חושב שכלב מסוגל להבין את עיקרון המין האוראלי? שזה גורם לו סיפוק מיני כלשהו ללקק שם? שאם הוא מרחרח באיזור הוא מתכוון לזה דווקא באופן מיני?
אני חושב שאתה משליך יותר מידי תכונות אנושיות והתנהגות אנושית לגבי הכלב. בנוסף כמו שכתבתי קודם, אתה לא צריך לחדור לתוכו כדי להתעלל בו.
מספיק היו המקרים של ילדי מקהלה בארה"ב שהכומר שלהם אמר להם לחדור לילדות או לאפשר להן לבצע בהם מין אוראלי.
עכשיו עזוב את העובדה שכולם מסכימים שאותן ילדות עברו התעללות
גם הילדים שבעיקרון חדרו ולא נחדרו הראו סימני מצוקה נפשית אדירים ומה שהם עברו בעצמם היה אונס לכל דבר.
אז לא, לא צריך לחדור לתוך יצור כדי להתעלל בו.

ואגב נמרונת
כל האיסורים האנושיים שהוטלו על הדבר הנורא הזה עד כה (אגב בתנך זה משכב בהמה ולא מעשה סדום, לא באמת בדקת נכון?) הם איסורים שנועדו למנוע פגיעה מסויימת בבן האנוש, עד כה אף בן אנוש לא חשב על טובתו של הכלב ולכן כל האיסורים האלה לא שווים כלום כשהבנאדם רוצה לבצע את האקט.
הסיבה היחידה שבגללה אני חושב שאסור לבצע את זה היא בגלל שהדבר פוגע בבעל החיים, לבן אנוש אני אתן את הזכות להחליט בעצמו מה טוב לו.
''הסיבה היחידה שבגללה אני חושב שאסור לבצע את זה היא בגלל שהדבר פוגע בבעל החיים, לבן [/[size=24]size][B]אנוש אני אתן את הזכות להחליט בעצמו מה טוב לו.''
B]

לחקוק את דבריך, Tame !
eric. d​(אחר)

מוזר מאוד...

eric. d​(אחר) • 19 בספט׳ 2005
טוב באמת עד עכשיו כתבתם וכל אחד הגיב מה שנראה לו ואיך שנראה לו .. והאמת לא הרבה מדברים לעניין בכללל ויש כמה שחייב לציין שיודעים מה הם כותבים כמו התגובות האחרונות ...
עכשיו באמת שאלה לכולם ....
BDSM מה שאתם קוראים לו שליטה בעבד/שפחה מה שלא יהיה חושבים שזה הגיוני ונורמלי לחלוטין.. אתם יודעים סבבה עם זה תחשבו ותאמינו בעצמכם ...

אבל השאלה העיקרית היא .. מה קורה פה<?? אחד שקורא לעצמו אדון שולט בשפחה מוריד אותה על 4 ומצליף בה ומתעלל בה עם נירות וקשירות .. ולא לשכוח שיש גם יותר גרועים מקלחות למינהן...

זה לא התעללות ???
ועוד במי אתם מתעללים ?.?
בבני אדם אנשים עם נפש ונשמה כמוני כמוכם ...
ולא בעלי חיים ...
ואנא ממכם אל תחשבו בחיים שיש פה התעללות בכלב...
כמו שאחד ממכם ציין בתגובה שלו הכלב עושה הכל לבד כמעט רק צריך לכוון אותו ולא יותר ....

תחשבו על זה...
מה יותר חמור??
התעללות בבני אדם או התעללות בבעלי חיים ... ( אני כותב התעללות כי אתם כתבתם ככה וכמובן בשבילי זה לא התעללות )
Tame
Tame • 19 בספט׳ 2005
קיוויתי שלא תגיד את זה
אבל אמרת את זה בכל זאת..

"זה לא התעללות ???
ועוד במי אתם מתעללים ?.?
ולא בעלי חיים ... "

אז לדעתך לבנאדם יש נפש ונשמה ולכלב לא, טוב אז זה מסביר למה אתה באמת לא מוצא שום פסול בלהתעלל בו.

"תחשבו על זה...
מה יותר חמור??
התעללות בבני אדם או התעללות בבעלי חיים?"

חמורים בדיוק באותה המידה!!!

ולנושא העיקרי
האם בדסמ זו התעללות?

מזמין אותך לקרוא בפורום אלפוני את הדברים שהמון אנשים מאוד אינטיליגנטים כתבו על ההבדל בין בדסמ והתעללות (אני חושב שיש שם שרשור מעולה שפתח דן קאפ שמסביר בפרטי פרטים). מול כל הידע והניסיון שלהם אני קטונתי, אז פשוט אזמין אותך לעלעל בפורום אלפוני ולחזור אם יהיו לך עוד שאלות אחרי הקריאה.
eric. d​(אחר)
eric. d​(אחר) • 19 בספט׳ 2005
Tame כתב/ה:
קיוויתי שלא תגיד את זה
אבל אמרת את זה בכל זאת..

"זה לא התעללות ???
ועוד במי אתם מתעללים ?.?
ולא בעלי חיים ... "

אז לדעתך לבנאדם יש נפש ונשמה ולכלב לא, טוב אז זה מסביר למה אתה באמת לא מוצא שום פסול בלהתעלל בו.

"תחשבו על זה...
מה יותר חמור??
התעללות בבני אדם או התעללות בבעלי חיים?"

ברור שגם כלב יש לו נפש ונשמה....

אבל אני מבקש שתמצאו את ההבדלים בשני המקרים...

חמורים בדיוק באותה המידה!!!

ולנושא העיקרי
האם בדסמ זו התעללות?

מזמין אותך לקרוא בפורום אלפוני את הדברים שהמון אנשים מאוד אינטיליגנטים כתבו על ההבדל בין בדסמ והתעללות (אני חושב שיש שם שרשור מעולה שפתח דן קאפ שמסביר בפרטי פרטים). מול כל הידע והניסיון שלהם אני קטונתי, אז פשוט אזמין אותך לעלעל בפורום אלפוני ולחזור אם יהיו לך עוד שאלות אחרי הקריאה.