בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

מאיה​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 10 בינו׳ 2006
מאיה​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2006
מיראג' , את מוזמנת לבדוק את החוק. מגיל 14 - 16 , החוק מחייב הפרש של 3 שנים. מעל גיל 16 זה ללא כל הגבלה! לא הבנתי למה את מתעלמת ממה שכתבתי לפני זה. כאמור זה החוק היבש.

ולגבי יחסי מין ואינוס ובכלל , נאמר לא פעם ולא פעמיים ולא שלוש גם עכשיו מעל גיל 18 וגם בגיל 20 פלוס בקשר הזה אין סקס.
Aragorn​(שולט)

לשון החוק

Aragorn​(שולט) • 10 בינו׳ 2006
Mirage כתב/ה:
עפ"י מיטה ידיעתי והבנתי קיום יחסי מין מותרים מגיל 16 או 17 עד לגיל 18 זאת במידה (כמו שציינתי) הפרש הגילאים עוד על מקסימום 3 שנים...
אם תאמרי לי שגילה של אש עמד על 17 וגילו של מאסטר אור עמד על 20 זה קביל בעיני החוק ולא צריכה להיווצר שום בעיה עם זה.
אך מנגד, אם תאמרי לי שגילה של אש היה 17 וגילו של מאסטר אור בזמנו היה מעל גיל 20, עפ"י חוק זו עברה, וסילחו לי על הבוטות זה מסתכם תחת ההגדרה "אינוס קטינה".

סימן ה': עבירות מין (תיקון: תשמ"ח)

"בועל" - המחדיר איבר מאיברי הגוף או חפץ לאיבר המין של האישה;

346. בעילה אסורה בהסכמה (תיקון: תשמ"ח, תש"ן, תשס"ד)
א. 1. הבועל קטינה שמלאו לה ארבעה עשרה שנים וטרם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לו, או הבועל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין, דינו - מאסר חמש שנים.
2. לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שבעל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לקטינה טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה האמור תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.

גלתיאה כמובן טעתה כשיא אמרה שיחיסים בין דום לסאב הם יחסי מרות.
יחסי מרות מתקיימים בין מורה ותלמיד, עובד ומעביד, חבר סגל וסטודנט וכו'
ולפני שהיא תעשה גם את הטעות הזאת (יודע צדיק ...) אז לא, דום לא נחשב מטפל נפשי של הסאב.

אני רוצה להדגיש שאני לא עורך דין, אז קחו זאת בחשבון.
מאיה​(נשלטת)
ציטוט: ואת יודעת מה הכי מצחיק? שארטמיס מיחסת לאור כל כך הרבה חוכמה וערמומיות, אנוכיות ודאגה רק לעצמו, גם במחיר של נזק לנערה... אם הוא היה באמת כזה, הוא היה בא בכלל לקרוז ולארטמיס לספר להם משהו? או שפשוט היה אומר לאותה שפחה שכולם מציגים כמבוהלת ושטופת מוח לשמור את הסוד הקטן הזה לעצמה...

כבר אמרתי לך היום שאני אוהבת אותך? כן...כמה פעמים , אז הנה עוד פעם אחת. icon_profilekiss.gif icon_profilekiss.gif icon_profilekiss.gif
Masur
Masur • 10 בינו׳ 2006
D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:
גלתיאה כתב/ה:
דולפינה- לא זכור לי שכיניתי מישהי " סוס" גם הביטוי חסרת עמוד שדרה לא ממש זכור לי.

גליתיאה, לא בכל פעם שכותבים "יש גבול לטימטום" מתכוונים רק אליך. יש מסביב עוד הרבה חכמים.

שתי טעויות בידייך דולפינה
1. כנראה שהשמיים הם הגבול
2. מעשרה קבי טמטום שירדו לעולם 8 נטלה המדוברת ו2 כל העולם כולו
מה שכן אם עשרה קבי רשעות ירדו לעולם הדבר גרף כמעט את כל הקופה כולה

אם את לא מאמינה לי, את מוזמנת לבדוק איפה היא דוחפת את האף שלה. תתפלאי שבכל מקום בו מסריח , היא שם ואם תשאלי מה המטרה? לזכות לטיפ טיפת תשומת לב שבשום דרך אחרת היא לא מקבלת.

לפני מספר חודשים פניתי אליה וסיפרתי לה על בחורה הנמצאת במצוקה כתוצאה ממערכת יחסים שהסתיימה. הדבר הזה, במקום לנסות ולעזור לאותה הבחורה פנתה או ניסתה לפנות בעקיפין למי שסיים איתה את הקשר וטענה שאני מנסה לפגוע בה. היא הגדילה לעשות, לקחה שמועות וחצאיי אמיתות והפכה אותן לעובדות.

התכוונתי להגיב רק פעמיים כאן וכך אני עושה, הפעם הראשונה והאחרונה

אני מתפלא על כך שאנשים שאני מעריך ומוקיר בקהילה, עדיין מתפתים ומגיבים לה.
אם לא תגיבו היא תשאר במקום הראוי לה.
תודה על תשומת הלב.
זאלופון​(שולט)

Re: אין לי ויכוח איתך, אש

זאלופון​(שולט) • 10 בינו׳ 2006
מאיה כתב/ה:

ציטטת כאן משהו שמאסטר אור כתב לפני כשנתיים ושוב כתב את זה בתור שולט מתחיל. מן הראוי לבדוק מה הוא חושב על הנושא של בדסמ וטיפול היום. והכינותי מראש , בדיוק בשבועות האחרונים עלה הנושא בפורום הקינק והנה מה שמאסטר אור חושב על בדסמ וטיפול.

ציטוט: בדס"מ אינו כלי טיפולי בעיני.
אך בדס"מ יכול להיות כלי עזר לחלק מהאנשים לטפל בעצמם.
מוח האדם הוא מוח סתגלני שמתאים את עצמו לחיים שאדם עובר ואתן מספר דוגמאות :

1. מוחו של אדם שחיי תחת כאב מתמיד מסתגל לכאב ולומד לתפקד במחיר לא מורגש למי שאינו בעל מודעות לכך.
2. אנשים שחיים חיים מדכאים שאינם יודעים אחרת אינם מדוכאים מהם.
3. ילד מוכה אוהב את הוריו עד שמבין שפגעו בו.

לא חסר דוגמאות שממחישות עד כמה המוח מתאים את עצמו ומתרץ.

רוב האנשים שהכרתי פה באים ממקום של פגיעה נפשית שמוחם מצא דרך לקבל אותו (שוב במחיר כבד) לדוגמא מוחו של ילד חסר שליטה עצמית עשוי לגרום לו לפתח שכלתנות שתמנע ממנו התרגשויות בחיים ותיתן לו את היכולת לא לאבד שליטה עצמית, המחיר של חוסר יכולת להתרגש פוגע ביכולת ההנאה מהחיים עצמם ובהמשך במיניות, אדם כזה נמשך לבדס"מ מתוך צורך לחוות התרגשות במסגרת סשן/קשר בדס"מ, סשנים כשלעצמם אינם כלי טיפולי בפני עצמו אך הם גורמים לרגשות שנקברו לפני שנים רבות תוך שימוש בשכלתנות להשתחרר במהלכו, עם הזמן נוצר מצב בו אדם שכלתני נמצא במצב של השתחררות להתרגשות, ההתרגשות כמובן עוברת מספר שעות/ימים לאחר הסשן אך זיכרון החוויה נשאר, עם הזמן היכולת לרגשנות מתחילה להשתחרר אך יחד איתה גם הפחדים מהילדות שיצרו את הצורך בשכלתנות, בשלב זה זקוקים להמון תמיכה, חום ואדם שיכול לעזור בניתוח הפחדים שלרוב אינם תקפים יותר ועם הזמן המוח עצמו מוצא את הדרך לטפל בעצמו.

כשולט אני לא רואה את עצמי כמטפל, תפקידי הוא לשחרר רגשנות בקשר איתי, לתמוך, לעורר מודעות עצמית, לתת כיווני חשיבה נוספים, לחזק ברגעים קשים את הנשלטים שלי והחשוב מכל לאהוב ולהעביר את הרגש הזה.

את הטיפול אם וכאשר הוא קורה מבצע המוח עצמו עם הזמן.

אולי זה אני, אבל מה שאני קראתי פה, בתרגום חופשי, הוא כדלקמן: "רוב האנשים שבאים לבדסמ סובלים מבעיה נפשית כלשהי (נקרא לה "שכלתנות" הנובעת מפגיעה נפשית. להסבר מפורט נא לפנות לציטוט המצורף). כשולט אני לא מטפל חלילה, כי זה לא יפה להגיד ששולט בדסמי הוא מטפל. אז אני לא מטפל דרך בדסמ, אלא רק משתמש בו כדי לרפא את האנשים מבעייתם הנפשית ("לשחרר רגשנות"). בנוסף, אני משיג בעזרתו עוד פונקציות לא טיפוליות בעליל כמו עירור מודעות עצמית ומתן כיווני חשיבה נוספים, מה שללא ספק לא יכול להיות מושג ללא הצלפות".

סוף פירוש.

כשלעצמי, זה בדיוק סוג הציטוטים שעליהם מתבססת דעתי בעניין.
אני באמת לא מכיר אישית אף אחד מהמעורבים בפרשה ומידת העניין שלי רבה מספיק בכדי שאכתוב את ההודעה הזו, אך אינה רבה דיה בכדי שאכנס לעובי הקורה. מלבד זאת, הכלל שלי במצבים עמומים (שלא ברור בהם אם מישהו זקוק לעזרה או לא) הוא לפעול רק אם מדובר באדם קרוב אליי. על כן אני חושב שזו אופציה ריאלית כי הפירושים שלי את דברי אור (המצוטטים ואחרים) כדברים נפתלים שסוג של גורו היה עשוי לומר הם שגויים ונובעים מדעה מוקדמת עליו. אולי. בינתיים אין לי ראיות לכך.
פסיכו לוג​(שולט)

Re: לשון החוק

פסיכו לוג​(שולט) • 10 בינו׳ 2006
Aragorn כתב/ה:

2. לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שבעל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לקטינה טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה האמור תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.

גלתיאה כמובן טעתה כשיא אמרה שיחיסים בין דום לסאב הם יחסי מרות.
יחסי מרות מתקיימים בין מורה ותלמיד, עובד ומעביד, חבר סגל וסטודנט וכו'
ולפני שהיא תעשה גם את הטעות הזאת (יודע צדיק ...) אז לא, דום לא נחשב מטפל נפשי של הסאב.

אני רוצה להדגיש שאני לא עורך דין, אז קחו זאת בחשבון.

ומה אם אותו אדם קורא לעצמו מטפל, נוטל את תפקיד המטפל, ומבצע בקטינה "טיפול" כלשונו?
זו באמת שאלה מעניינת. אם יש כאן עורך דין אשמח אם יענה
Rendida

Rendida • 10 בינו׳ 2006
Aragorn כתב/ה:
Mirage כתב/ה:
עפ"י מיטה ידיעתי והבנתי קיום יחסי מין מותרים מגיל 16 או 17 עד לגיל 18 זאת במידה (כמו שציינתי) הפרש הגילאים עוד על מקסימום 3 שנים...
אם תאמרי לי שגילה של אש עמד על 17 וגילו של מאסטר אור עמד על 20 זה קביל בעיני החוק ולא צריכה להיווצר שום בעיה עם זה.
אך מנגד, אם תאמרי לי שגילה של אש היה 17 וגילו של מאסטר אור בזמנו היה מעל גיל 20, עפ"י חוק זו עברה, וסילחו לי על הבוטות זה מסתכם תחת ההגדרה "אינוס קטינה".

א. 2. לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שבעל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לקטינה טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה האמור תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.

בעילה אסורה בהסכמה - "..שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים.."
** הווה אומר השנים שבין 16 ל-18 (משך התקופה שנתיים)
בעילה אסורה בהסכמה - "..יראו מטפל נפשי שבעל קטינה.."
**מאסטר אור מגדיר עצמו כמטפל נפשי.
"..כשולט אני לא רואה את עצמי כמטפל, תפקידי הוא לשחרר רגשנות בקשר איתי, לתמוך, לעורר מודעות עצמית, לתת כיווני חשיבה נוספים, לחזק ברגעים קשים את הנשלטים שלי והחשוב מכל לאהוב ולהעביר את הרגש הזה.
את הטיפול אם וכאשר הוא קורה מבצע המוח עצמו עם הזמן.."
כאן הוא למעשה תיאר כל מטפל אפשרי, בין אם מוסמך לטפל ובין אם לאו!

את המסקנות תסיקו בעצמכם.
Aragorn​(שולט)

Aragorn​(שולט) • 10 בינו׳ 2006
Mirage כתב/ה:
Aragorn כתב/ה:
Mirage כתב/ה:

א. 2. לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שבעל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לקטינה טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה האמור תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.

בעילה אסורה בהסכמה - "..שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים.."
** הווה אומר השנים שבין 16 ל-18 (משך התקופה שנתיים)
בעילה אסורה בהסכמה - "..יראו מטפל נפשי שבעל קטינה.."
**מאסטר אור מגדיר עצמו כמטפל נפשי.
"..כשולט אני לא רואה את עצמי כמטפל, תפקידי הוא לשחרר רגשנות בקשר איתי, לתמוך, לעורר מודעות עצמית, לתת כיווני חשיבה נוספים, לחזק ברגעים קשים את הנשלטים שלי והחשוב מכל לאהוב ולהעביר את הרגש הזה.
את הטיפול אם וכאשר הוא קורה מבצע המוח עצמו עם הזמן.."
כאן הוא למעשה תיאר כל מטפל אפשרי, בין אם מוסמך לטפל ובין אם לאו!

את המסקנות תסיקו בעצמכם.

ידידתי היקרה
הגישה שלך לנושא תמימה במקצת.

בחוק מוגדר בדיוק מי הוא מטפל נפשי וזה פסיכולוג, עובד סוציאלי, פסיכיטאר או מי שמתחזה להם.
למיטב ידיעתי מאסטר אור לא נושא באף אחד מהתוארים הללו והוא גם לא התיימר לשאת באחד מהם ולכן הוא לא מטפל נפשי (לפחות לא מבחינה חוקית.)

לצורך הענין אין הבדל עקרוני בין שליטה מנטלית בדסמית לבין שליטה מנטלית ונילית.
כל אדם שנהנה מההשפעה מרובה על הזולת.
לדוגמא, לרב חרדי יש הרבה יותר השפעה על הקהילה שלו מאשר לדום.
ומכיוון שיחסי רב-אברך/חסיד (או איך שלא קוראים לזה) לא נחשבים יחסי מרות ו/או טיפול נפשי
אז גם יחסי דום-סאב לא נחשבים ככאלה.

שוב פעם, אני לא עורך דין ויתכן שאני טועה.
האיש בשחור​(שולט)

פרקטיקה

האיש בשחור​(שולט) • 10 בינו׳ 2006
בעברי גם אני היתי חובב סאביות צעירות. עובדה זאת לא הפריעה לי לדרוש מסאבית "חשודה" להציג בפני תעודת זהות כהוכחה לגילה האמיתי כבר בפגישתנו הראשונה.

מעשה פשוט ולגיטימי זה היה מונע את כל סיפורי ה"לא ידעתי" וחושף את אי האמיתות בהצגת הגיל האמיתי שלעיתים קרובות, יש אצל סאביות צעירות, אינטרס להעלותו מסיבות מובנות.

היתי מצפה ממאסטר אור שכבר ראה דבר אחד או שניים בחייו ובעצם מכל דום אחראי לנהוג כך בכל מקרה בו קיים ספק כלשהוא, קל ככל שיהיה, לגבי גילה האמיתי של הסאבית המיועדת.
מאיה​(נשלטת)

Re: אין לי ויכוח איתך, אש

היי איש בשחור icon_happytogether.gif , אתה צודק בהחלט.

אבל לתשומת ליבך ובטח מאוד קשה בכל המיליוני האותיות לראות את העיקר אצטט את עצמי:

ציטוט: יש כמה אנשים שבאים וטוענים שמאסטר אור עדיין ממשיך לקבל שפחות קטינות. לידיעתכם מזה שנתיים לא התקרבה אליו אף שפחה מתחת לגיל 20. את הטעויות שטעה בכך שלא בדק את הגיל בתחילת דרכו הוא שילם וממשיך לשלם עד היום כפי שאתם רואים. לכן , לא רק שלא קטינות אלא גם שפחות צעירות לא בסביבה שלו. נקודה. תודה שביררתם את זה. אבל את מה שכבר קיים לא זורקים לרחוב וזאת הגבורה בעיני , למרות הכל.

המקרה קרה כאשר מאסטר אור עוד לא היה מאסטר בכלל ועוד לא קרה לעצמו אור, לא היה לו שמץ של נסיון כשולט.הוא הכיר את אש כנשלט והיא שולטת כמו כל האחרים במסיבות אליהן הגיעה בזכות עצמה כשולטת בעלת עבד בקהילה. היתה טעות בתחילת הדרך מאז זה לא חזר. לכל בן אדם יש זכות לטעות.

מה שלומך חוץ מזה? icon_cool.gif