לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים במקרה ש"שולט" נחשב ב קהילה

גלתיאה
לפני 18 שנים • 29 באפר׳ 2006
גלתיאה • 29 באפר׳ 2006
melody כתב/ה:
נ.ב. icon_twisted.gif
התגובה שלי לא התייחסה כלל לדבריו של סאד.
סתם הבהרה.

אני מאוד שמחה מלודי, כבר התחלתי לדאוג icon_smile.gif
devotion​(מתחלפת)

Re: דברים שקוראים מכאן.....לא קוראים משם....

devotion​(מתחלפת) • 29 באפר׳ 2006
דה סאד כתב/ה:
קוראים וקוראות
קורעים וקרועות
כורעים וכורעות
כנועים וכנועות
כלבים וכלבות
עבדים ושפחות
נשלטים ונשלטות
מכובדים ומכובדות
על פני 4 כנפות

ברכות

כשולט שמכיר
למעלה משנה
וכמה חודשים
את ויפ היקר
איש איכותי

ואת השולט האחר
בקשר וירטואלי
יום יומי
עימם במשך כשנה
כולל מפגשים רבים
של פליי פרטי

מכיר את כל הנשלטות
וסיפורי הטענות
אך בעיקר
"מאוהבות מאוכזבות"

כל הטענות
לא רציניות
מכיר את הנפשות
ואת העלילות

אומר רק זאת

השולט המותקף
הוא שולט איכותי
שרבים היו רוצים
להיות בנעליו

הוא אינטליגנטי
בעל קסם אישי
איכותי
ומאוד חיובי

והשרשור הזה
אינו מייצג
את האמת
המוחלטת

דברים
שרואים משם
לא רואים
מכאן

אוהב אתכם
אתם משפחתי
ולא אגיב
מעבר לדברי

תהיו חזקים
ןתחפשו אשמים
רק בפנים
רק כך מתמודדים

נקמה
לא מרפאה
כאב מוסיפה
שמן למדורה

עם יד על ליבי
אני ממליץ
על שני
חבריי
כבטוחים
וכאנשי
BDSM
מעולים

ברכות ואהבה
מאסטר דה סאד

שולט ברגשות
ברגישות

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

יקירי מאחר והחלטת להגיב פה כמי שמעורב בגוף ראשון ומכיר את כל פרטי הסיפור ממקור ראשון

אני ארשה לעצמי לענות לך ברמה הכי אישית שיש :

אתה!

אתה שלפני חודש וחצי זעקת בכל מקום אפשרי שנפגעת מאותו שולט איכותי

בדיוק באותה הצורה שVIP נפגע ממנו.

יתרה מזאת, אתה פנית לויפ על מנת להשמיע את טרוניותייך כלפיו. לא שאני טוענת שמה שהתלוננת עליו היה נכון או לא. אבל את תלונותייך על אותו אחד אפילו אני שמעתי...

מעבר לכך :
"מכיר את כל הנשלטות
וסיפורי הטענות
אך בעיקר
"מאוהבות מאוכזבות"

כל הטענות
לא רציניות
מכיר את הנפשות
ואת העלילות "

אתה לא יודע כלום.

איתי לא שוחחת עם ורטיגו לא שוחחת ואני אף בטוחה שגם עם המתלוננות האחרות לא שוחחת

<על הנושא סאד, שלום שלום בצ'ט לא נחשב>

אפילו עם השולט עצמו אני מניחה שלא שוחחת שכן הוא מודה ולו לפחות על חלק מאותן טענות "לא

רציניות".

אחרי שיחת הבהרה איתך שנערכה היום ובה אמרת:

החדירה ל-XXXX ללא קונדום זה לא ביג דיל, כולם עושים זאת.

כשהשם שאמרת במקום האיקסים זה שמה של נשלטת שאינה מעורבת בפרשה כלל!!

רק מוכיח שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

אבל אני בטוחה שאותה נשלטת תשמח לשמוע שזה מה שאתה חושב עליה ..

ובכלל לגבי שאר הדברים שהצהרת באותה שיחה <היום> שאותה אעביר לגורמים שמטפלים בעניין

כי נראה לי שאתה לא תופס כלל את חומרת העניין לא פחות עם דעותייך כפי שהן נשמעות כשאתה

לא חורז ..

תרשה לי עוד שני דברים :

אתה חוצפן

ותתביש לך.

באמת לא ברור למה החלטת להתערב בדברים לא לך .
master281

סאד קיבלת תשובה הולמת

master281 • 29 באפר׳ 2006
יש משפט שאומר

"אם אין לך משהו חכם להגיד שתוק "

ולכן כל עוד אתה לא יודע במה מדובר עדיף שלא תמציא דברים
Dom_Quixote

הכל אנשים

Dom_Quixote • 29 באפר׳ 2006
כבוד מהול במים,

איזה כיף שהצלחתם לעצבן אותי. כבר התחלתי לדאוג שהתנוונות הרגשית שלי מונעת ממני גם את הרגש החשוב והמספק ביותר - זעם חסר אבחנה.

ושוב, באופן הכ"כ אופייני לאתר הזה, הוסט הדיון מהנקודה המרכזית ע"י מלחכי פנכה כאלה ואחרים. אני אכתוב את זה באותיות כ"כ גדולות שאפילו הם יוכלו להבין:

הדיון הזה הוא לא - חוזר, לא - אישי! הדיון הזה הוא מהותי! וכל מי שמנסה להפוך אותו לאישי, מצד התומכים או מצד המתנגדים (וגם מצד אלה שסתם מצאו עוד סיבה להמשיך עם הריבים הבלתי נגמרים שלהם ואפילו מצד אלה שהחליטו שזה המקום לכתוב לי מכתבי אהבה) - כולכם חוטאים למטרה.

לא מעניין אותי מי הדום המדובר. כן, אני יודע מיהו, וזה פשוט לא איכפת לי. כי גם אם הוא היה אחי וגם אם הוא היה אויבי המושבע, גם אם הוא היה הזמר הנערץ עלי וגם אם הוא היה קפטן קבוצת הכדורגל שאני מתעב, גם אם הוא היה חתן פרס נובל לשלום, וגם אם ריצה מאסר באשמת שוד - זה לא פאקן משנה שום דבר! מה שמשנה הוא העובדות! והעובדות הן שהוא עשה את מה שעשה, שזה דבר חמור ביותר. וזה שיש מי שיודע את העובדות (ואני מזכיר שהדום המדובר הודה בעובדות האלה), ועדיין מוצא לנכון לספר שעושים לו פה רצח אופי בעלי אינטרס, הרי שזה פשוט מגשים את הנבואה מהתגובה הקודמת שלי. לצערי, פה באתר, לא משנה מה יעשו - תמיד יהיה מי שיספר שזה לא הובן נכון ושהכל עלילה. אפילו כשכל העובדות גלויות וידועות. מר דה סאד, אני לא יודע מי אתה, אבל דבר לי אליך: אם העובדות שגויות והמתלוננות משקרות (מה שקצת קשה להאמין לאור דבריו של הדום עצמו), תגיד את זה. כל עוד אלה העובדות, הפוסט שלך הוא אות קלון בעצימות גבוהה למדי.

אמרה מלודי שגם במשפטי רצח מביאים עדי אופי - נכון מאוד. אבל עדי אופי מביאים רק בשלב הטיעונים לעונש, אחרי שפסק הדין - אשם או זכאי - כבר נקבע. עדי האופי תפקידם להראות שהרוצח נהג בצורה שלא מאפיינת אותו, ושלמעשה הוא אדם טוב. במקרה שלפנינו ביצע הדום את המעשה יותר מפעם אחת, ושיקר יותר מפעם אחת. אין אפשרות לטעון שמדובר במקרה חד פעמית או התנהגות שאינה מאפיינת אותו. שנית, במשפטי רצח, חרף כל אהבתם לנאשם, העדים לא מתעלמים מהעובדה שהאדם שהם אוהבים רצח. נראה לי שאפשרות זאת כלל לא חצתה את דעתו של מר דה סאד.

ואני אגיד לכם יותר מזה. החשיבות הגדולה ביותר של חוק כלשהו, הוא שהוא עובד בכל המקרים, לא רק בחלק. והחוק הזה עובד גם הפוך. לא ברור לי בכלל מה כל השבחים האלה ל-VIP. אם הוא היה לו האומץ לחשוף את הסיפור כשאחרים סירבו - בסדר, ואם עשה זאת לבקשתה המפורשת של מישהי - בסדר. אבל אם מדובר באיזשהו ריב אישי בין VIP (אותו אינני מכיר), לבין הדום המדובר, הרי שאני דוחה מכל וכל את העניין הזה. אם כל השרשור הזה עלה לא על מנת לשרת את המטרה ולחשוף את העובדות - אלא כדי לנגח יריב על בסיס אישי - הרי שכולכם, אלה שמגינים על אדם שעשה דברים חמורים ביותר, ואלה שטורחים לגנות אותו רק על שום יריבותם האישית - גרועים בעיניי באותה מידה.

כפי שהבהרתי, הרעה החולה הגרועה ביותר בקהילה הזאת היא העובדה ששום דבר פה לא נעשה על בסיס ענייני, אלא רק על בסיס אישי. להגן על פושע זה חמור מאוד, ואמרתי קודם שלעולם לא נוכל לנצח את הקרב הזה כל עוד יהיו אלה שיסרבו להכיר בעובדות. למזלי, אני יודע את העובדות במקרה הזה. אם הייתי מגלה עכשיו חלילה שכל הסיפור הזה הוא יריבות אישית ולא מבוסס על עובדות שרירות וקיימות, הייתי מאוד, מאוד כועס. אולי תוציאו, רק לכמה שניות, את הראש מהתחת? יושבים עכשיו בירושלים מר אולמרט ומר פרץ ומר ישי, ובמקום לשאול את עצמם איך לנהל את המדינה הכי טוב שאפשר, מחלקים מתנות לחברים על בסיס אישי ומונעים מאחרים תפקיד על בסיס אישי אחר. כולנו, בלי קשר לדעה פוליטית, אומרים "איזה נבלות" ולא מאמינים שהצבענו עבור אנשים כאלה. ואז? אז אתם באים הנה, ועושים בדיוק אותו דבר. זה לשבט, לא בגלל שהוא עשה דברים שלא יעשו, אלא כי הוא פויה, וזה לחסד, לא בגלל שהוא זכאי, אלא בגלל שהוא אחלה.

כמו שאמרתי, אני לא מכיר את VIP ולא יודע אם זה המצב, אבל לצערי אני שומע רמזים בנושא. אם זה נכון, נא קראו את דבריי לעיל. אם זה לא נכון הרי שאני שמח על כך, ועדיין רצוי לזכור את הדברים הללו באופן עקרוני, כי הם קיימים פה בשפע שלא יאומן. אני מודיע לכם בצורה המפורשת ביותר: אם מחר מתברר ומוכח שחבר קרוב שלי עשה דברים כאלה, לא תשמעו ממני מילה אחת של "רודפים אותו" או "מחפשים אותו". יש דברים שהם מעל עניינים אישיים. חבל רק שיש אנשים, מראש הממשלה ועד אחרון המגיבים פה בכלוב, שלא מבינים זאת.

על אותו משקל - אני מצפה שאם מישהו, אפילו אם מאוד אוהב אותי באופן עקרוני, לא מסכים אם מה שאני אומר, אנא יגיד זאת. אנשים פה באתר סבורים ש"חברות" פירושה לתמוך ולהסכים ללא שאלה, ולהתנצל כאשר רחמנא לצלן הם מחזיקים בדעה שונה. חברות לדידי היא לומר את האמת. כל אדם בהיסטוריה שהקיף את עצמו בייסמנים נפל בסופו של דבר. הגדולים באמת הם אלה שמבינים שחובה על חבריהם לומר להם את האמת גם כאשר היא לא נעימה לשמיעה.

מלודי - כנ"ל. אני הודעתי כבר מזמן שאם יתברר שבייבי לא בסדר אני לא אמנע מלהגיד זאת. את, מבחינתך, רואה אפשרות כלשהי שבייבי תגיד משהו שלא תסתרי באופן אוטומטי? לא חבל להביא את הריב הישן שלכן בצורה כ"כ לא רלוונטית, גם לנושא כ"כ חשוב? לא יודע מה היה לך איתה או עם הקו החם, אבל הצלצול לסוף הקרב נשמע כבר מזמן. החברים בקו החם עוזרים להרבה אנשים. האם הם בני אדם שיכולים לטעות? כן, ואולי זה מה שקרה. אם היא פגעה בך בכוונה או בצורה לא מקצועית, ספרי לי, ואני מתחייב שאם את צודקת אני אגיד את זה קבל עם ועדה. אין לי שום כוונה להגן עליה רק על שום חברותנו אם היא נהגה באופן לא ראוי. אם לא, פאקן תני לנושא לנוח כבר. הרי גם אם היא תגיד שמים רותחים במאה מעלות את תמצאי איזו הוכחה לכך שחלק מהאדים עולים מהסיר כבר בתשעים (זה נכון, אגב. עוד שקר גס מבית היוצר של הקו החם). נסו פעם, רק פעם, לבסס את הדברים שלכם גם על עניין ולא רק על יחסים אישיים. שמעתי שזה די כיף.

שורה תחתונה: הבן אדם, טוב, מקסים וחכם ככל שיהיה, עשה מה שעשה, לא פעם אחת. הוא שיקר באשר למה שעשה, לא פעם אחת. אם הוא חבר שלכם או אויב, אם הוא אדם חכם או טיפש, נחמד או אנטיפט, טוב בדרך כלל או רע בדרך כלל, פשוט לא רלוונטי. להגן עליו או לגנות אותו שלא על פי העובדות אלא על פי דעתכם האישית על אישיותו - התנהגות ילדותית, ובמקרה זה, גם נפשעת.

סיימתי. רשאים להמשיך לזרוק הקובות.

כבוד עם תיון ישן,
קיחוט

נ.ב - לא יודע מי זה הניק הכפול הזה או למה אתם מבלבלים אותו איתי.

תקציר (C):

אמור-לי-מי-חבריך-ואומר-לך-במה-אתה-אשם
DOM 1​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 באפר׳ 2006
DOM 1​(שולט) • 30 באפר׳ 2006
התקציר של קיחוט:

אמור-לי-מי-חבריך-ואומר-לך-במה-אתה-אשם

בדרך כלל אני מתעייף ועוזב את המגילה התורנית. במקרה הזה
לא חושב שאפשר להגדיר טוב יותר את המצב.
וכעת מה?
טיעונים לעונש?
Dom_Quixote
Dom_Quixote • 30 באפר׳ 2006
DOM 1 כתב/ה:

בדרך כלל אני מתעייף ועוזב את המגילה התורנית.

חבל, באחת מהן מוחבא פרס יקר ערך.
melody
melody • 30 באפר׳ 2006
ציטוט: את, מבחינתך, רואה אפשרות כלשהי שבייבי תגיד משהו שלא תסתרי באופן אוטומטי? לא חבל להביא את הריב הישן שלכן בצורה כ"כ לא רלוונטית, גם לנושא כ"כ חשוב?

צא מזה, ויפה שעה אחת קודם. תודה.
ואם אסכים עם בייבי, לא משנה באיזה נושא, לא תהיה לי שום בעיה לתמוך בדבריה.
devotion​(מתחלפת)
devotion​(מתחלפת) • 30 באפר׳ 2006
גלתיאה כתב/ה:

אבל עד שאיזו סאבית מהן, לא תעבור את התהליך מול עצמה, שתבין מה הוא עושה לה,
או עשה לה, והוא חסר אחריות, ואדם כזה לא יכול להוביל או להגן, כי הוא בעצמו חסר אחריות
והוא אטום רגשית למה שעובר על הצד השני שאיתו, עד שההבנה הזו לא תושג אצל מי מהן,
וזה גם יהיה אחרי תהליך ארוך מאוד, שום סאבית לא תגיע למקום של לכתוב עליו. וכשסאבית כותבת זה הרבה יותר חזק וגם הרבה יותר אפקטיבי, מאשר שרשורים מהסוג הזה.

.

ומה את חושבת שאני עושה פה בשרשור הזה ?

ואני לא היחידה שמגיבה פה וממקור ראשון..

אלא שלנקוב בשם עצמו מנוגד למיטב הבנתי בפורום הזה וללא אישור מפורש מכלובי

זה גם לא יקרה .
DOM 1​(שולט)
MistressOfDeath כתב/ה:
גלתיאה כתב/ה:

אבל עד שאיזו סאבית מהן, לא תעבור את התהליך מול עצמה, שתבין מה הוא עושה לה,
או עשה לה, והוא חסר אחריות, ואדם כזה לא יכול להוביל או להגן, כי הוא בעצמו חסר אחריות
והוא אטום רגשית למה שעובר על הצד השני שאיתו, עד שההבנה הזו לא תושג אצל מי מהן,
וזה גם יהיה אחרי תהליך ארוך מאוד, שום סאבית לא תגיע למקום של לכתוב עליו. וכשסאבית כותבת זה הרבה יותר חזק וגם הרבה יותר אפקטיבי, מאשר שרשורים מהסוג הזה.

.

ומה את חושבת שאני עושה פה בשרשור הזה ?

ואני לא היחידה שמגיבה פה וממקור ראשון..

אלא שלנקוב בשם עצמו מנוגד למיטב הבנתי בפורום הזה וללא אישור מפורש מכלובי

זה גם לא יקרה .

ואם זה יהיה בהודעה אישית על בקשה ממך?
האם גם זה אאוטינג? כלובי תן דעתך והאר את העינים העייפות שלנו.

וכעת פניה ישירה לדום המהולל:

תגיד לי- אתה מזוכיסט? שופכים את דמך ב-12 עמודים. היית גבר גבר לטעות.
סליחה. זו לא טעות, זה עניין של דפוס התנהגות. למה שלא תסיים את העניין הזה
תוך כדי מחשבה של מיזעור נזקים בהכחשה גורפת או בוידוי קורע לב ועין?
זה לא יעזור לך אגב, הוכתמת כבר אבל לפחות הסאגה הזו תעצור. הצלחת להביא
את מיסטר דה סאד כעד אופי וזה יפה. מצטער VIP, זה לא כלב הגנה ראשון.
מי עוד ירוץ להגן ולהצטרף למפולת? בקיצור דום-דומון יקר, יש לך הזדמנות
פז לסיים את השירשור המפואר הזה ולצאת שוב גבר גבר, או-
לקחת עוד סאביות ובשעת ספייס ...המבין יבין.

אפס.
DOM 1​(שולט)
Dom_Quixote כתב/ה:
DOM 1 כתב/ה:

בדרך כלל אני מתעייף ועוזב את המגילה התורנית.

חבל, באחת מהן מוחבא פרס יקר ערך.

אני תורם את הפרס.

icon_lol.gif