לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

כלובי
לפני 16 שנים • 29 באוק׳ 2007
כלובי • 29 באוק׳ 2007
ההצעה לא היתה של מאס פרודקשן אבל הניסוח של ה-DISCLAIMER לקוח מהפוסט שלו.
פנטין
פנטין • 29 באוק׳ 2007
אני מסכימה שהסיפור נוראי ומגעיל ושאין לו שום קשר לבדס"מ

אני לא מסכימה שצריך למחוק אותו, בדיוק מהסיבות שהוצגו כאן, וגם מכיוון שיש כמה וכמה סיפורים במגזין שלא נופלים ממנו במידת אכזריותם, אז מה למחוק גם אותם? לא. פשוט להבין שזה משהו שלא עושים.

מה שאני לא מסכימה לו, ושאני חושבת שהוא אבסורדי, זה שחלק מאלה שקוראים קריאות חורמה על דולי ועל כמה היא לא בסדר, אומרים באותה נשימה שהיא אשכנזיה.

אז זה ממש מפגר לדעתי.
מה, אם היא הייתה מרוקאית או תימניה אז זה היה בסדר מה שעשתה?
או לא בסדר, אבל יותר מובן?
מה הקשר בכלל?!?

אז נראה לי שיש משהו צבוע במה שאתם אומרים (במיוחד, את ירדן, שמזכירה את זה בכל תגובה שלך פה)
אם היה לכם כ"כ איכפת מחסרי הישע, וכ"כ תומכים בכולם בלי קשר לדת, גזע, לאום וכו' לא הייתם מזכירים את עניין האשכנזיות.
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 29 באוק׳ 2007
לא להזהיר
מה,כלובי צריך להיות המצפן שלנו?
לכל בר דעת יש מוסר(ברמה כזו או אחרת) והוא יקבע בעצמו
Afroditi

כנראה לא הבנת את דעתי ואת דעת אלו שאמרו זאת...

Afroditi • 29 באוק׳ 2007
נוע'לה כתב/ה:
אני מסכימה שהסיפור נוראי ומגעיל ושאין לו שום קשר לבדס"מ

אני לא מסכימה שצריך למחוק אותו, בדיוק מהסיבות שהוצגו כאן, וגם מכיוון שיש כמה וכמה סיפורים במגזין שלא נופלים ממנו במידת אכזריותם, אז מה למחוק גם אותם? לא. פשוט להבין שזה משהו שלא עושים.

מה שאני לא מסכימה לו, ושאני חושבת שהוא אבסורדי, זה שחלק מאלה שקוראים קריאות חורמה על דולי ועל כמה היא לא בסדר, אומרים באותה נשימה שהיא אשכנזיה.

אז זה ממש מפגר לדעתי.
מה, אם היא הייתה מרוקאית או תימניה אז זה היה בסדר מה שעשתה?
או לא בסדר, אבל יותר מובן?
מה הקשר בכלל?!?

אז נראה לי שיש משהו צבוע במה שאתם אומרים (במיוחד, את ירדן, שמזכירה את זה בכל תגובה שלך פה)
אם היה לכם כ"כ איכפת מחסרי הישע, וכ"כ תומכים בכולם בלי קשר לדת, גזע, לאום וכו' לא הייתם מזכירים את עניין האשכנזיות.

דולי מזכירה בכל פוסט את היותה "העילית" של החברה, אשכנזיה, יפה, עשירה וכו. לכן אנחנו הזכרנו את זה ולא משום סיבה אחרת...(אגב, אני עצמי אשכנזיה ...)
להבה חשופה
להבה חשופה • 29 באוק׳ 2007
קוזו כתב/ה:
לא להזהיר
מה,כלובי צריך להיות המצפן שלנו?
לכל בר דעת יש מוסר(ברמה כזו או אחרת) והוא יקבע בעצמו

נכון בהחלט .

יתרה מזו, כמו שכתבתי בתגובותיי הקודמות.

יש להבדיל בין התעללות לשם התעללות {גם כסיפור הזוי} כל בר דעת ידע \תדע לעשות אבחנה ברורה זו.

ויפה שעה אחת קודם.!!

להבה חשופה .!@!
kaly
kaly • 29 באוק׳ 2007
זאלופון כתב/ה:
הדיון הזה פונה לכיוון שלדעתי הוא לא ממש רצוי, כיוון של צנזורה הרבה יותר גורפת מאשר הצנזורה הבהחלט-נסבלת שקיימת כיום.

מי שעוקב אחרי הכתיבה שלי פה ישים לב שאני נוטה להגיב די הרבה בנושאים הקשורים למגניפיקציה של הבדסמ, להצגתו כעולם אחר, ל"התמסרות טוטאלית" או ל"בדסמ אמיתי". אני עושה זאת, כמובן, כדי לצאת חכם ומגניב, אבל גם קצת בגלל שאני מאמין שזה ממש חשוב שהקוראים של השרשורים האלה, ובייחוד קוראים ללא נסיון רב, יראו שיש גם דרך אחרת להסתכל על הדברים. זה חשוב לדעתי לא רק מפני שאני מאמין שזו הדרך הנכונה, אלא גם ובעיקר משום שהשאיפה להתמסרות, אקטרימיות, "אמיתיות" וכדומה היא פתח יעיל ביותר לניצול ולמניפולציות בשם הבדסמ, ומשום שקיים סיכוי ניכר כי מי שיקרא דברים שנכתבים בזכות האקסטרימיות וההתמסרות יאמין שכך ורק כך הדברים נעשים, ולזה יש לשאוף. כתוצאה מכך יהיה קל לגרום לאותו אדם לעשות כל מיני דברים בשם מה שהוא חושב שבדסמ אמור להיות.

במקרה של חומרים כגון ההזיות הפרועות של דולי, אני חושב שהסיכון לבלבול בין נכון ולא נכון, בדסמ ולא בדסמ הוא נמוך בהרבה. לרוב המגיבים בפוסט הזה מאד ברור, בלי לחשוב על זה יותר מדי, שלא מדובר שם בבדסמ. למה אתם חושבים שכולם טיפשים יותר ולא יבינו זאת?

אלא שהאמת היא שלא חסרים טיפשים, או סתם תמימים וכאלה שטרם גיבשו השקפת עולם בדסמית. נניח שהם עשויים להתבלבל. לא עדיף, במקום לצנזר ולמחוק, פשוט להגיב לנושא ולתת את נקודת מבטכם? למשל, בשרשור הממיפיקציה שהוזכר פה, הגיבו מספר אנשים וכתבו על הסכנות שבממיפיקציה ממושכת. אם מקריאת הפוסט הראשוני ניתן היה לקבל רושם שאין בכך שום בעיה, לאור התגובות יש לחשוב שוב על הנושא, וכאן כבר תפקידו (וזכותו) של הקורא להפנים את מה שיבחר.

אני חושב שצינזור של תכנים כאלה יגביל באופן לא רצוי את תכני הכתיבה. הניסיון ליצור פה בועה שדברים רעים לא נכנסים אליה הוא מלאכותי. זה חלק מהחיים, זה קורה לבני אדם, ועם כל הכבוד לבדסמ, עדיין בבני אדם עסקינן. אם מישהו רוצה לפרוק בבלוג שלו חוויה טראומטית ואלימה שעבר, אני לא חושב שצריך לצנזר אותו.

גם פנטזיות שאינן SSC הן לגיטימיות לדעתי. רוב הקוראים לא יתקשו לעשות את ההבחנה בין פנטזיה למציאות ובין בדסמ ללא בדסמ, ולמי שמתקשה אפשר להוסיף שורה או שתיים שמבהירות את העניין. אבל למנוע? זה מי שאנחנו. אנחנו מתגרים מהשפלה ואלימות. המימוש של ההתגרות הזו במציאות מוגבל ל SSC, אבל בפנטזיה אפשר ללכת מעבר לכך.

קוראי האתר זה הם אנשים בוגרים שמסוגלים לגבש דיעה בעצמם על חומרים שהם קוראים. הם אינם ילדים שצריך להגן עליהם מפני חומרים מסוימים שנפשם הרכה אינה יודעת כיצד להתמודד עמם.
kaly
kaly • 29 באוק׳ 2007
ועכשיו בנימה יותר אישית...

לא הספקתי לקרוא את הבלוג המושמצ,אבל הבנתי את עיקרו.

פעם אחרונה שבדקתי,מדובר באתר בדס"מי,שכולל בתוכו בין היתר כאב,השפלות,עינויים,חינוך וכו'.

אני חושבת שלא צריכה להיות שום מגבלה על הכתיבה ועל הפירסום,האתר מיועד לאנשים מעל גיל 18,שמוגדרים לפי החוק שאתם כל כך מוקירים,בוגרים לכל דבר.

מי שיבצע אקט של אלימות לא יוכל להגיד שזה קרה תחת השראה של סיפור כזה או אחר, בן אדם אלים לא צריך תירוצים להשתמש באלימות מכל סוג שהוא.

מכל השנים האלה שאני בכלוב,אני מגלה סקאלה נרחבת של אנשים,שלכל אחד הגבולות שלו והמקום אותו מצאו בתוך עולם הבדס"מ. חלק גדול מהאנשים כאן מתון יחסית וישנו כאן שוליים קיצוני.

תלמדו לחיות אחד לצידו של האחר
תפסיקו לשפוט אנשים ע"פ הקרטריונים שלכם-כי לפי אחרים אתם לא פחות רעים.
תפסיקו להיות כאלה יפי נפש ומגיני הצדק והחוק.

מה שדולי כתבה,בין אם אמיתי או לא-הגיוני שיעורר מחלוקות וחוסר הסכמה.

למה ישר לחפש חוקי צנזורה?????

מאיזה בית מחוקקים למדתם את זה?

כל אחד יפרסם מה שנכון לו במיוחד בבלוג האישי שלו.
עוד מעט יגידו שאסור לפרסם פנטזיית רצח,כי זה עלול לעורר רוצחים
אסור לפרסם פנטזיית אונס,כי זה עלול לעורר אנסים
אסור לפרסם פנטזיית זאופיליה,כי זה עלול לעורר זאופילים
אסור לפרסם פנטזיית ילדים,כי זה עלול לעורר פדופילים

מספיק כבר עם הצביעות הזו.
להבה חשופה
להבה חשופה • 29 באוק׳ 2007

kaly כתבה :

"פעם אחרונה שבדקתי,מדובר באתר בדס"מי,שכולל בתוכו בין היתר כאב,השפלות,עינויים,חינוך
וכו'. "

כן את צודקת .

למעט דבר בסיסי שכנראה לא הבחנת .

בפוסט המדובר , תואר שם מעשה התעללות לשם התעללות. גם אם זה סיפור הזוי\ בדוי.

יש לעשות את האבחנה בין התעללות לבין מעשה - סשן BDSM .

BDSM אין בו משום מעשה התעללות בשום צורה או אופן. !!

להבה חשופה !@!
kaly
kaly • 29 באוק׳ 2007
תקשיבי לי טוב להבה יקירתי,לפני שאת מתחילה להניף לי דגלים.

את חושבת שהמרקיז דה סאד ביקש רשות ממישהו/מישהי להתעלל בו קצת להנאותיו?(והוא רק דוגמא מכיוון שהוא כזה סלב' בקהילה)

איזו מין הנאה אמיתית יש לסדיסט ממזוכיסט?

ממתי בדס"מ הפך להיות שפוי בטוח ובהסכמה? זה כאילו להתפשר על ההסכמה כדי שלא יהיה מצב שנפעל בצורה לא חוקית וניפגע מהחוקים שאנחנו חיים על פיהם,שכוללים אינוס.

כל הSSC זה סה"כ לאפשר לעולם לחיות עם קיומו של הבדס"מ.

התעללות זו התעללות,אל לנו לעשות איפה ואיפה

אני חושבת שהצדקנות בפוסט הזה ממש מוגזמת ויוצאת מכל פרופורציה.
kaly
kaly • 29 באוק׳ 2007
להבה חשופה כתב/ה:

BDSM אין בו משום מעשה התעללות בשום צורה או אופן. !!
!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח