שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנת בדס"מ לילדים

Mooooon
לפני 16 שנים • 27 במרץ 2008

חחח, זה מזכיר לי ... (פרסמתי את זה פעם בעבר)

Mooooon • 27 במרץ 2008
יום שבת, 8 בבוקר, אזיקים עדיין קשורים בחבלים לקצוות המיטה.
"מי שהוא" שכח לסלק אותם, בונה על זה שנתעורר לפני הילדים.
ילד בין 7 מנער אותי ואת אשתי.

"אבא", הוא מצביע על האזיקים. "מה זה ?"
"אלו אזיקים שאיתם אבא קושר את אימא למיטה, כדי שלא תברח"
אשתי: "ואמא קושרת את אבא כשהוא מעצבן אותה"
ילד: "חחח. אבא באמת, מה זה ?"
אני: "אמרתי לך, אלא אזיקים שאבא ... "
ילד: "די, תפסיק ! תענה לי !"
אני: "אני עניתי לך "
"אוף, מגעיל, לא מדבר איתך", עושה פרצוף לא מאמין והולך מהחדר. הוא לא האמין לי.
Master GI​(שולט)

האמת , אולי נלמד כולנו מהנסיון האישי שלך ?

Master GI​(שולט) • 27 במרץ 2008
שיר כאב כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:
תמימות לא קדושה כתב/ה:
אנשי מקצוע היא ההצעה המקובלת ביותר בעולם ובדרך כלל היא גם טובה.

יש פסיכולוגים שמתמחים בילדים. יכולים לשאול אותם מה לעשות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תכיני תיק ומברשת שיניים לאשפוז/מעצר ממושך קודם לפני שתלכי לשאול פסיכולוג מה דעתו על זה..

אולי תתפלאי לשמוע שאנשי מקצוע לא נופלים מהפתעה ו/או נחרדים כשנתקלים בבדסמ.
כמו כן, יחסים בדסמיים בהסכמה עדיין אינם עילה למעצר במדינת ישראל, ולמיטב ידיעתי - אשפוז כפוי נעשה בנסיבות מאד ספציפיות של פסיכוזה.
אבל כמובן שיתכן ו*לך* יש נסיון אחר.

האם פנית ל"מומחה " שכזה ושאלת אותו לדעתו ?
או באם כן ניגשת ועשית את הצעד הנ"ל ,איך התיחס אותו "מומחה " ?

באם עשית צעד שכזה שני את הכתובת שלך (מומלץ ) ורדי למחתרת כי באם יודא לרשויות הנוער דבר שכזה ואו שמץ מדבר שכזה זאת עילה להוצעת הילדים מהביית ואו לעצרך ,
ע"ע האם מבית שמש העצורה במשטרה , זאת הפרשה המפורסמת כמובן .
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 27 במרץ 2008
ציטוט: האמת? צודק

Goes without saying! icon_biggrin.gif

ציטוט: יש רק דרך אחת ללמד ילדים כיום על בדסמ

חחחחחח
חרגת אותי!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
KatieDaleMTF
לפני 16 שנים • 17 באפר׳ 2008

מזכיר לי משהו מסאות' פארק...

KatieDaleMTF • 17 באפר׳ 2008
קראתי את השרשור הזה שלשום, וזה הזכיר לי את הפרק 613 מסאות' פארק שהיה בטלוויזיה (ערוץ ביפ) לפני כמה ימים. העליתי כמה קטעים ליוטוב. icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=wzPSOb9eHPo
shuki boy​(נשלט)
לפני 16 שנים • 17 באפר׳ 2008

לא לגמרי קשור

shuki boy​(נשלט) • 17 באפר׳ 2008
וסליחה שאני סוטה מהנושא...

מיוחדת. כתב/ה:
האם מה שנחשב חינוך "נורמטיבי" הוא באמת נייטראלי וחסר הטיות והשפעות מבחינה מינית?
האם מה שמרבית בני-האדם עושים הוא לא חינוך נוקשה להטרוסקסואליות ונילית?
האם בכך שאנחנו מלבישים את הבנים שלנו במכנסיים ולא בשמלות איננו משפיעים על המיניות ועל הזהות המינית שלהם?

לא. לא. ולא.

כן. כן. ולא בדיוק.
להלביש ילד במכנסיים נותן לו אופציה אחת, ולא בהכרח מוחק את האחרת. הבעיה היא מתי שאוסרים עליו ללבוש שמלות אם הוא מביע רצון עז לכך, או שאוסרים עליו להפגש עם אנשים שהם טרנסים, למשל משפחה או חברים שהם טרנסים, או לראות סרטים שיש בהם טרנסים (יש הרבה נשים וגברים טרנסקסואלים שיש להם ילדים, והרבה פעמים המשפחה ה"דואגת" לוקחת להם את הילדים, שלא יראו אותם יותר. זה נורא בעיני).

מיוחדת. כתב/ה:
האם בכך שאנחנו אוסרים עליהם ללבוש שמלות איננו יוצרים בהם רגשות אשמה ביחס לנטיות טרנססקסואליות, או הומוסקסואליות, למשל?

גם לא. אתה באמת סתם מהגג קושיות לשם השאלה ולא באמת לשם הדיון. באותה מידה כל התלבטות הורית יכולה להצטייר כשאלות מגדר פילוסופיות ולא כך הדבר. לא נראה לך שיש הבדל בין ילד לבוש מכנסיים לילד ששומע שאבא אוהב לקבל מכות בטוסיק מאמא?

האמת שכן. אין צורך לאסור על ילדים ללבוש משהו שהם מביעים רצון עז ללבוש אותו. בטח לא בצעקות או בכוח. אפשר להסביר להם שבדרך כלל בן לא ילבש שמלות, אפשר להסביר להם שיש אנשים שלא מתייחסים יפה לזה - אבל אני לא רואה מניעה לקבל את זה בהבנה ובקבלה ולהרשות להם לעשות את זה בבית, איפה שהם מוגנים. גם ילדים בעלי נטיות טרנסג'נדריות צריך לגדל באהבה.

לדעתי, גם במקרה של הומוסקסואליות, טרנסג'נדריות, וגם במקרה של בדס"מ, השאלות, והבקשות צריכות לבוא מהילד - אם הילד רוצה לקשור את כל הבית בחבל וזה מדאיג אותו, אז מסבירים לו שזה בסדר, אם הילד רוצה ללבוש שמלה, אז מסבירים ומאפשרים מתי ואיפה שאפשר, ונזהרים שהוא לא יפגע מאנשים בחוץ, פיזית או נפשית. חשיפה מסויימת לעובדה שיש מגוון היא חשובה, פתיחות, ולתת לילד הרגשה שמותר לו לשאול, ואפשר לדבר.

(דרך אגב, טרנסקסואליות אינה קשורה למין, היא קשורה למגדר, לזהות, ולהרגשה - קל מאד להסביר אותה לילדים, וממש אין צורך להכנס לתיאורים פלסטיים של איברי מין, כפי שהתקשורת והחברה שלנו תמיד עושים לצערי הרב. איכשהו ילדים מצליחים להבין הרבה יותר מהר ממבוגרים שיכול להיות בן שנולד בגוף של בת. טוב... מבוגרים הם טיפשים).
היילני
לפני 16 שנים • 22 באפר׳ 2008
היילני • 22 באפר׳ 2008
ילדים ובוגרים לא מעוניינים להחשף לחיי המין של הוריהם - זה מגעיל אותם, דוחה אותם, זה משהו אינהרנטי ליחסי הורים-ילדים. זה כמובן לא סותר את העובדה שילדים סקרנים לגבי מין. אני מאמינה שהסקרנות הזו צריכה לבוא על סיפוקה, ומומלץ שזה יעשה על ידי הורה אחראי שמבין שהילד שלו, הנה, תכף כבר הופך ליצור מיני אקטיבי. גיל ההתבגרות נראה לי גיל הולם לנהל את ה-שיחה באופן רשמי. חשוב שההורה ינצל את ההזדמנות הזו כדי להביע את הרעיון שסקס זה מונח על שאוצר בחובו אקטים רבים ומגוונים; שסקס זה עולם רחב שהאדם סוקר משך מרבית שנותיו, ובעיקר שמיניות היא אינדיבידואלית ואישית, לכן חשוב לשמור על ראש פתוח, לשאול, ללמוד, לחקור ולגלות, אט, אט ובסבלנות. נראה לי שהמסר החשוב ביותר זה שלמרות שזה אולי מוזר ומביך, בראש ובראשונה כולנו יצורים מיניים, הילד יכול לסמוך על ההורה שיאמר לו את האמת ויהיה לצידו, ולכן הוא גם יכול לדבר איתו על סקס בחופשיות. הילד לא חייב לדעת מה ההורים עושים במיטה, והם לא חייבים לדעת מה הוא עושה, אבל אפשר לדבר על מה זה הומואים, מה זה גאג, ולמה ההיא בסרט לובשת מדי אחות.

זה כמובן נורא כללי ונשמע כאילו לקוח מ"סקס למתבגרים - מדריך להורה" של ד"ר רות, אבל כדי להיות יותר פרטנית ולשמור על רוחה של ד"ר רות, אומר שהיה והילד תופס את הוריו באקט מיני של קשירה והצלפה או מוצא איזשהם אביזרים בבוידם, אל להורה הנבוך להכחיש ולהדחיק. הושב את הילד לשיחה, גם אם זה בניגוד לרצונך, הסבר לו שאבא ואמא הם אנשים בוגרים שאוהבים זה את זו, וכן, הם עדיין עושים סקס והם אוהבים לגוון את חיי המין שלהם. ושוב, מה המוטו? - סקס זה עולם רחב ומגוון, איש איש והעדפותיו, ולפנינו כל חיינו כדי לסקור אותו ולהבין מה אנחנו אוהבים.

[ד"ר רות היא דמגוגית מוצהרת].
KatieDaleMTF
לפני 16 שנים • 22 באפר׳ 2008

Re: מזכיר לי משהו מסאות' פארק...

KatieDaleMTF • 22 באפר׳ 2008
KatieDaleMTF כתב/ה:
קראתי את השרשור הזה שלשום, וזה הזכיר לי את הפרק 613 מסאות' פארק שהיה בטלוויזיה (ערוץ ביפ) לפני כמה ימים. העליתי כמה קטעים ליוטוב. icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=wzPSOb9eHPo

icon_sad.gif לצערי הנהלת יוטוב הורידה את הסרט מהאתר. חבל.
אשה שיפחה
לפני 15 שנים • 3 בדצמ׳ 2008

Re: סדנת בדס"מ לילדים

אשה שיפחה • 3 בדצמ׳ 2008
אילוזיה זמנית כתב/ה:
קבוצה של הורים בדס"מיים חפצה לקיים סדנת בדס"מ לילדיהם. מטרת הסדנה להכיר לילדים את עולם הבדס"מ בצורה בונה וחיובית, ולחסוך מהם מפגש מקרי וטראומטי עם נטיה זו של הוריהם. כמו כן מטרת הסדנה - ליצור פורום שבו הילדים יוכלו להביע את עצמם ללא בושה עם בני גילם, במקום לחיות חיים של הדחקה, הכחשה ובלבול.
.

ומה יצא מהרעיון הזה?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 3 בדצמ׳ 2008
אין לי מושג מה יצא מזה אבל מאד מאד מקווה שייצא מזה מעצר/כתב אישום....

ואם לא-אז ממש במינימלי-

אישפוז בכפיה יספק את אנשי השפיות.

icon_evil.gif
אנימה
אנימה • 3 בדצמ׳ 2008
BODYGUARD כתב/ה:
אין לי מושג מה יצא מזה אבל מאד מאד מקווה שייצא מזה מעצר/כתב אישום....

ואם לא-אז ממש במינימלי-

אישפוז בכפיה יספק את אנשי השפיות.

icon_evil.gif

: )

לחצי מהמגיבים התומכים אם לא יותר במילא אין ילדים
והם חיים בסרט.
השאר כנראה חושבים שהם צריכים להסביר לילדים
למה הם מסתובבים עירומים על ארבע לידם : )))