בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
אמוצי... אין צורך, באמת icon_smile.gif
אבל תודה על ההצעה!

הפסד שלך!

אני אשים לך קישורים שתבני על מה אני מדבר?

http://www.playguitar.co.il/Article.aspx?ArticleID=144

http://en.wikipedia.org/wiki/Tube_amp

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 29, 2008 12:02 am, סך-הכל נערך פעם אחת
קוואבנגה​(אחר)
קוואבנגה​(אחר) • 28 באפר׳ 2008
מספר אלמנטים צפויים מראש:
א) כמה צפוי שיפתח סוף סוף שרשור כזה. כבר עברו כמה חודשים בהם שפוטות הצומי הקהילתיות לא פתחו שרשור "עלמה במצוקה" שכזה.
ב) כמה צפוי שהן יקבלו גיבוי מחואנים מיליטנטים למיניהם, שיתקפו בארסיות ובאלימות מילולית את כל מי שלא יקבל את דעתם ואת בודיגארד, לא משנה מה הוא יגיד.
ג) כמה צפוי ששירשור כזה יתנפח למימדים של 12 עמודים ומעלה.
ד) כמה צפוי, אוי כמה צפוי ששלושת המגיבות העיקריות בשירשור הזה יהיו איימי, באטרקפ ומלודי...
ה) כמה צפוי שכל אחת משלושת הנשים הנ"ל תגדיל לעשות ותטען כי מכוונת כלפיה אש של מגיבים בשרשור ושזו בושה וחרפה, כי גם ככה היא קורבן - נפש תמימה וזכה המשוטטת ככיפה אדומה בין עדר של זאבים טורפים.

רק אני חושב ששירשורי דומים מסוכנים (תוצרת "מנגינה" / איימי / נורית) הם המקבילה הנקבית של שירשורי עוזרד?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2008
טוב, מאחר ובדיוק דיברתי על הביצה, הגיוני שתגובה כזאת תגיע icon_smile.gif
huan
huan • 28 באפר׳ 2008
בודי....כשלמישהי אין שמץ של מושג איזה קרטריונים לבדוק, מה הם סימני אזהרה בין היתר מפני שאתה ואחרים מתנגדים והתנגדתם נחרצות לכל אקט שנועד לספק לכל חבר חדש את הידע המאוד בסיסי הזה עליו אתה מדבר הרי שדבריך ריקים מתוכן והדבר דומה לכך שתגיד שאתה בעד שהעניים יקבלו משכורת גדולה בהייטק אבל תשכח לספר להם מה זה ההייטק הזה, איך מגיעים אליו ותיתן להם את הכלים לעשות זאת.

וזאלו, עם אנשים מתעקשים לא לקרוא ולפעול מיד, שזו אכן בעיה. אז צריך לדחוף להם את הידע הזה לתוך הגרון בגישה הפטרנליסטית ביותר שאפשר, על טיב הידע הנדחף והדרך בה הדבר יעשה כמובן ניתן להתווכח אך אני חושב שהחקיקה הנוגעת לחינוך, גם עם בכפיה (כפי שעושים בכל בתי הספר, התיכונים והמשפחות) הוא אמצעי שהוכיח את עצמו בטווח בינוני-רחוק.
ויותר מכך, כל אדם שלא יקח על עצמו את האחריות להכריח את האדם שאותו הוא מסשן לקרוא קצת חומר בנושא, צריך להיות מוקע שכן הוא מסייע בדבר עבירה - והוא אף הרשע בכל הסיפור שכן בניגוד לאותה אחת שרצתה אקשן בלי לחשוב, אותו אדון או גברת יודעים טוב מאוד (בתקווה) מה הם עושים ואת שלל המיתוסים הנוגעים לנושא - ובמידה ולא...דרשני.

וזאלו, זה מאוד אצילי מצידך לרכז דברים בפרופיל שלך - כמה חבל שלא כולם, שלא להגיד הרוב, לא יגיעו אליו בחיים ויש צורך בצעדים דרסטיים יותר ומאורגנים יותר - אמצעים שבודי וחבורותו ויש לציין שגם אתה מתנגדים אליהם בתוקף.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
יש לי משימה עבורכם !

הוכיחו באינדוקציה או בדרך אחרת לכל דום טיבעי(דום שלם וחיובי)

מתקיים שהוא שפוי.

ניתן להעזר בזהויות מתמטיות כגון COSX SINX TANX
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 28 באפר׳ 2008
זוג שוטים כתב/ה:
מספר אלמנטים צפויים מראש:
[...]
ד) כמה צפוי, אוי כמה צפוי ששלושת המגיבות העיקריות בשירשור הזה יהיו איימי, באטרקפ ומלודי...
[...]

ומלודי? icon_eek.gif

מלודי-יא מכשפה! התחלת לכתוב תגובות בלתי נראות? בושי לך. ולא סתם, אלא "עיקריות" ובהמוניהן. פייי.... יאללה.
godisafemale​(שולטת)
לפני 16 שנים • 29 באפר׳ 2008

דעתי:

godisafemale​(שולטת) • 29 באפר׳ 2008

ספרי בבלוג שלך מבלי להזכיר שמות בדיוק את שאירע ואת הדרך בה הסקת שהוא מסוכן.

תעלי דיון, תציפי את חששותייך ודייקי בעובדות.

מי שישאל אותך בפרטי, בטלפון וואט אבר מי זה תעני לו.

אביב פורייח לך

גודי
IvoryDom

חואן דה לה שמטה וקצת לעוגי

IvoryDom • 29 באפר׳ 2008
huan כתב/ה:
בודי....כשלמישהי אין שמץ של מושג איזה קרטריונים לבדוק, מה הם סימני אזהרה בין היתר מפני שאתה ואחרים מתנגדים והתנגדתם נחרצות לכל אקט שנועד לספק לכל חבר חדש את הידע המאוד בסיסי הזה עליו אתה מדבר הרי שדבריך ריקים מתוכן והדבר דומה לכך שתגיד שאתה בעד שהעניים יקבלו משכורת גדולה בהייטק אבל תשכח לספר להם מה זה ההייטק הזה, איך מגיעים אליו ותיתן להם את הכלים לעשות זאת.

וזאלו, עם אנשים מתעקשים לא לקרוא ולפעול מיד, שזו אכן בעיה. אז צריך לדחוף להם את הידע הזה לתוך הגרון בגישה הפטרנליסטית ביותר שאפשר, על טיב הידע הנדחף והדרך בה הדבר יעשה כמובן ניתן להתווכח אך אני חושב שהחקיקה הנוגעת לחינוך, גם עם בכפיה (כפי שעושים בכל בתי הספר, התיכונים והמשפחות) הוא אמצעי שהוכיח את עצמו בטווח בינוני-רחוק.
ויותר מכך, כל אדם שלא יקח על עצמו את האחריות להכריח את האדם שאותו הוא מסשן לקרוא קצת חומר בנושא, צריך להיות מוקע שכן הוא מסייע בדבר עבירה - והוא אף הרשע בכל הסיפור שכן בניגוד לאותה אחת שרצתה אקשן בלי לחשוב, אותו אדון או גברת יודעים טוב מאוד (בתקווה) מה הם עושים ואת שלל המיתוסים הנוגעים לנושא - ובמידה ולא...דרשני.

וזאלו, זה מאוד אצילי מצידך לרכז דברים בפרופיל שלך - כמה חבל שלא כולם, שלא להגיד הרוב, לא יגיעו אליו בחיים ויש צורך בצעדים דרסטיים יותר ומאורגנים יותר - אמצעים שבודי וחבורותו ויש לציין שגם אתה מתנגדים אליהם בתוקף.

נראה שאתה צריך זיון דחוף, לסדר לך?
אחרת אין הסבר מה אתה עושה במיטה של כל אחד ואחת שמגיעים לכלוב.
אני מציע באמת שתתרכז בבדס"מ שלך
תפסיק לשניה לחשוב שאתה או שכמותך יודעים את התורה ואחראים לבטיחות הנכנסים בשער.
תערבב את הכוס תה שלך בלבד, אם יש לך מחשבות נוגות לערבב את הכוס תה שלי
כדאי שתתאמן בניס.
ויאללה רד מBG אמנם הוא גדול ודובי כזה, אבל כמה אפשר להתלות עליו כמו תינוק.

ועוגי יקירה
על הפרליטות ובתי המשפט מופעל לחץ משדולת הנשים להיות רגישים וקשובים לתקיפות מיניות.
אם הפרקליטה החליטה לא להגיש כתב אישום ותרצה את זה בכל מיני סיפורים
אזי בהחלט יש אפשרות שבעיניה לא התקיים אונס או לחילופין בהבנתה אין שום אפשרות להרשעה.
אינני מכיר את המקרה שלך, אבל אני בהחלט סומך על מערכת המשפט בישראל.
<דר"א זריקת כוס מים על הפרקליטה אולי מסביר את התנהגותך והתנהלותך>
amy​(נשלטת)

Re: חואן דה לה שמטה וקצת לעוגי

amy​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
[quote="IvoryDom"]
huan כתב/ה:

<דר"א זריקת כוס מים על הפרקליטה אולי מסביר את התנהגותך והתנהלותך>

אייבורי, אני לא בטוחה למה התכוונת במשפט הזה, אבל אתה יודע... כשמישהי נאנסה, עוברת את כל התהליך הזה, ומנסה להשיג משפט צדק, כדי שהאנס יבוא על עונשו ובתקווה- לא תהיינה קורבנות נוספים... אזי מה שאמרה התובעת הכללית מאוד פוגע ומרגיז.

לומר שאין טעם להגיש כתב אישום כי השופטים יחשבו שאת במילא כל כך מופקרת, מעצם עיסוקך בבדס"מ, שהאונס "הגיע לך"???

תחשוב מה זה אומר על מערכת הצדק שלנו, שעדיין מאשימה את הקורבן. תחשוב מה זה אומר על היחס לבדס"מ בעיני החוק... האם כך אנחנו רוצים שיראו אותנו?

האם, אם אנחנו עוסקים בבדס"מ, עלינו לוותר על זכותנו להגנת החוק?

בכל אופן, אני אישית מאוד מבינה את עוגיעוגי.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

לפורום הסגור יש רק בעיה אחת

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 29 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
אנימה כתב/ה:

הפורום הסגור הוא צומת מידע מאוד חשוב שלסאביות אסור לפספס.

.

הוא מחייב השתתפות פעילה. מי שלא רוצה לכתוב שם מועפת ממנו. לכן אם יש מישהי שרוצה רק לקרוא ולא להגיב או לכתוב רק פעם בכמה חודשים ולא כל יום או יומיים - היא לא יכולה להיות חברה בפורום.