ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כנועות. מעניין.

Morticia
לפני 15 שנים • 12 באפר׳ 2009
Morticia • 12 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

וזה מביא אותנו לנושא האחרון שהערת לגביו- לגבי "מחלמת נשים נגד גברים"-
אני לא מבינה את ההערה הזו. הרי עיקר התשבחות שלי כלפי ריס נובע מכך שסופסוף יש גבר כלשהו בכלוב שלוקח את עניין המאבק נגד השפלת סאביות בכלוב כאינטרס גברי מובהק. כל מה שאני מקוננת עליו כבר שנתיים בכלוב, הוא שאין פה סולידריות אמיתית בין סאביות לדומים, סולידריות שנאבקת יחדיו למען חיסול סקסיזם ומיזוגניה.

icon_exclaim.gif
Uranus

נילי

Uranus • 12 באפר׳ 2009
לקחתי נשימה ארוכה וקראתי את כל מה שכתבת.
כתבת הרבה דברים יפים, חלקם נכונים לכולנו,
חלקם נכונים אולי לך וכו'
לא פוסל כלום, לא מקומי.

לגבי הפרופורציות... אני מניח שבאמת הרבה זמן לקח לך לכתוב תגובה יפה זו
שלצערי איבדה מתוקפה לפני שפורסמה. ולראיה התגובות לפנייך.
Morticia

בואו לא נהיה קטנוניים

Morticia • 12 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

טוב, זה הולך להיות טיפונת ארוך, אבל זה יהיה תירגול טוב של כתיבה ארוכה אינטרנטית, דבר שיש האומרים שהנו אוקסימורון.

רפאל-
לגבי "מה היה מסוכן בהתנהגות של ראובן":

אני חושבת שאנחנו רגילים מדי לקרוא "מסוכן" כקוד פנימי של סאביות מרושעות המעלילות על דומים חפים מפשע עלילות דם בפורומים סגורים. נניח, שזנחו את שפחותיהם עקודות לשלושה ימים ללא מים. קצת מעציב לראות דווקא אותך, כאחרון הפרנואידים, נבהל ברגע הזכרת המילה "מסוכן", נעמד על הרגליים האחוריות וזועק "חמס". אף אחד לא השתמש ב"מסוכן" כמילת הקוד הידועה, אבל שווה לחשוב מה במילה הזו גורם לכל כך הרבה דומים פה לצמרמורת זוועה.

בכל אופן, לשאלתך, השימוש במידע אישי שהושג באמצעות שיחות פרטיות על רקע עניין רומנטי הוא פסול גם בשל עיקרון ההגינות הבסיסית הנהוג בימינו וגם כיוון שהוא מזכיר מדי את המוסר הכפול אליו מחוייבות נשים.

עקרון ההגינות הבסיסית-
לוי, דום מתחיל, כתב לשמעון, דום ותיק ומוערך, הודעה אדומה בה התייעץ עמו בנושא דומי קריטי ידוע- גילוח השיער בביצים- וקיבל ממנו עצות וטיפים לרוב. באותה שיחת אדומות, בה ביקש לוי טיפים לגבי תספורת הפלומה, עיצובה וטיפוחה, התוודה שמעון כי אף הוא הנו סובל משיעור יתר באיזור המפשעה וסיפר בגילוי לב כי הנו מטופל באופן קבוע על ידי שפחתו וסכין הגילוח שלה לשם פתרון אותה הבעיה ממש.
האם אתה רואה בעיה עם חשיפת המידע האישי שהושג בשיחה הפרטית הזו בפורומים? באותו אופן, אדם שחושף על עצמו פרטים אישיים בשיחה אישית, לא מצפה שיעשו בפרטים הללו שימוש לרעתו קבל עם ועדה.

עקרון המוסר הכפול-
באותו אופן, ובהמשך לפסקה הקודמת, אם יש דבר בזוי יותר מאשר שימוש במידע אישי, הרי שזה שימוש במידע מיני או רומנטי נגד האישה/גבר שחשפ/ה אותו. שנים שאנחנו מנסות (וכאן, ברשותך, אעבור ללשון נקבה, כי הנושא הוא בדמי) לעקור מן השורש את הנורמה שנשים אמורות להיות חסודות, בתולות, ללא ניסיון מיני וללא עניין בגברים, והנה, כאילו לא היו מאה שנות מהפכה פמיניסטית- ברגע שאישה מביעה עניין רומנטי בגבר- הוא משתמש בזה נגדה: הוא מתייחס לשדיה (פעמיים! בשתי הודעות שונות), מתייחס לעניין הרומנטי שהפגינה בו ומשתמש בכך כדי לפאר את עצמו.
זה מרתיח.
פנייה לגברים באשר הם גברים- תחליטו כבר. או שאתם רוצים שנהיה בתולות וחסרות ניסיון מיני או שתפסיקו לבזות אותנו כשאנחנו מתחילות אתכם, יוצאות אתכם לדרינקים ומציגות לראווה את השדיים. אי אפשר גם וגם.

אני לא מבינה את ההערה הזו. הרי עיקר התשבחות שלי כלפי ריס נובע מכך שסופסוף יש גבר כלשהו בכלוב שלוקח את עניין המאבק נגד השפלת סאביות בכלוב כאינטרס גברי מובהק. כל מה שאני מקוננת עליו כבר שנתיים בכלוב, כמו אחרונת הממורמרות העלובות הוא שאין פה סולידריות אמיתית בין סאביות לדומים, סולידריות שנאבקת יחדיו למען חיסול סקסיזם ומיזוגניה.

דומים יקרים (וגם סאבים, וגם גברים בכלל) - אם אתם רוצים אותנו משוחררות מינית, יוזמות מצבים, מתחילות אתכם אקטיבית, זורמות, חופשיות, יוצאות אתכם, שותות אתכם וגם שוכבות אתכם- תפסיקו להשתמש בזה נגדנו בשניה שאנחנו פותחות את הפה בפורום באיזה שרשור זניח.

~נשימה עמוקה~

זה היה ארוך.

הלאה.

לסיום סיומת ובקצרה-

אורנוס-
אף אחד לא המשיל אף אחד לישו או לרוצחיו הרומאיים, זה רק אתה שהעלת את זה. ביקשת פרופורציות, אז קבל- הבנאדם כולה דיבר לא יפה בפורום ובתגובה לכך קיבל כמה מילים לא יפות בחזרה מריס (ואולי גם קצת ממני). המ-ק-ס-י-מ-ו-ם של קיטונות רותחין ששפכו עליו פה זה להגיד לו שהוא שפל ובזוי, וגם אם היו אומרים לו הרבה יותר מזה, זה עדיין היה המקבילה הרומאית ללהגיד לו "פויה". בטח לא מקבילה של לצלוב אותו לעץ ולשבור לו את הרגליים.

כשגבר יורד עליך נילי
או על איזו אישה, לא חשוב
גם אם במסווה מפוחד של "אני השולט"
הוא בעיקר מת שתכניסי לו בעיטה בביצים ותתיישבי לו חזק על הפנים
...

לצערי זה מנוע-מתכון טוב גם לאנסים
רפאל

Re: חייב לומר רק משהו קטן

רפאל • 12 באפר׳ 2009
Tame כתב/ה:

ורפאל לשאלתך לגבי חשיפת פרטים אישיים.
עצם העובדה שזו לא התנהגות מכובדת הראוייה לחברתם של בני תרבות נהירה לכולנו. ה"חשיפה" היא לא חשיפה של פרטים אלא חשיפה של מקום רגשי ופגיע של אדם אחר. (למרות שמתגובתה של פרלין נשמע שההחלטה לא להמשיך בקשר הייתה הדדית ואין לי שום סיבה להעדיף את זוית הראיה של ראובן בעניין זה על זו של פרלין - כך שיתכן אפילו שזה שקר ואם כך אז ניתן למחוק את כל מה שכתבתי קודם ולכתוב דברים הרבה יותר נוקבים).
הסיכון שהדבר מהווה הוא סיכון רגשי, סיכון חברתי... תאר לך כמה רע ניתן להרגיש מעניין שכזה (שוב בהנחה שזה אכן נכון) כמה מבוכה זה יכול ליצור, יש בעניין שכזה עלות חברתית גבוהה.
זה אמנם לא מסכן חיים - אבל גם מיים רותחים לא מסכנים חיים ועדיין נחשבים מסוכנים.

אני לא מסכים עם זה.

בני אדם פורקים זעם וצריכים לפרוק זעם. לא בכל צורה זה מותר, אבל כל חברה משאירה, וחייבת להשאיר, מרחב שבו הדבר מותר. אז כן - מה שראובן עשה אינו מכובד. אבל לא - אני עדיין לא רואה באיזה אופן זה מסוכן לחברה. להפך, אני חושב שמה שהוא עשה הוא בדיוק מסוג הדברים המכוערים שהם מותרים וחייבים להיות מותרים.

הפרזה בבלמים התנהוגותיים, ובדרישות שאין האדם הממוצע יכול לעמוד בהן מבחינה פסיכולוגית, גם הן הרסניות מבחינה חברתית (וזו תורת פרויד על רגל אחת.)

וכדי שלא נדבר יותר מדי באוויר, בוא נזכר מה בסה"כ קרה: ראובן הגיב בשרשור. פרלין הגיבה לו במידה של זלזול וביטול. הוא ביטל אותה כפליים והכניס לה מתחת לחגורה. היא חזרה והגיבה, והוכיחה שיש לה מה להציע לעולם מלבד זוג שדיים יפים, וגם שהיא יודעת להתסתדר בסיטואציות כאלו. אז סימפטי זה לא, אבל זה כל כך יומימי. בשרשור הזה משתתפים לא מעט אנשים טובים ונחמדים שכבר זכיתי לראותם נכנסים באחרים בדרכים לא פחות בוטות. וזה כולל אותי.
aka BODYGUARD

פרופורציות???

aka BODYGUARD • 12 באפר׳ 2009
איבדתם את עצמכם לדעת.

ראובן לא בסדר מאחר והשדיים של פרלין אינם נושא לדיון אלא אם היא בחרה להציג

את מרכולתה והיא לא.

מכאן ועד בעיטות לביצים של מורטישיה הדרך התעוותה לחלוטין.

לא צריך להשתמש במילים גבוהות נוסח פסאודו,מיזוגניה,מיקרוקוסמוס ושאר קללות מלועזות

(לשון לעז, פרופסורים...)ש-90 אחוז מהכלוב אינו מבין ואינו מתיימר להבין במקום

בעברית פשוטה שתגרום גם ללא מבינים לקרוא ולהתרשם במקום לדלג מעל הטרחנות

המיותרת הזו. זה מ מ ש לא עושה כאן מישהו חכם יותר.

אף אחד לא באמת חייב לקבל את דעתו של האחר, לכך בדיוק יש פורום שבו אמורים

להתנהל דיונים ובכל הרמות. מותר למר ראובן לחשוב לנשים הן סחבות ולדבר על השדיים

של פרלין אם כי במקומות אחרים הוא היה מסתכן בתביעה זו או אחרת ומותר למורטישיה

להמליץ על בעיטות לביצים אם כי במקום אחר אם היתה עושה זאת היתה חוטפת כתב אישום

על תקיפה.

מכל המלל חסר הטעם בו כל אחד ניסה להראות שיש לו גדול יותר בין הרגליים אני רואה

בחומרה יחידה ורבה את ההכללות שעפות כאן לכל כיוון.

אני מכיר מספיק שולטים שמכבדים מאד את הנשלטות שלהם ושל אחרים,

אני מכיר מספיק שולטות שנוהגות דרך של כבוד ברכושן.

מיזוגניה (שנאת נשים) ככלל?? במיקרוקוסמוס(עולם קטן) שלי ואף במקרו(בגדול) גברים

השונאים נשים בין אם מביעים זאת ובין אם לא- מנודים מראש.

התגובות של ראובן אינן מסוכנות למעשה ואתן קוראות אותה בנות, וגם כשאמר לכן בפרצוף

שפירסומת היא פירסומת המשכתן להלחם על כלום. אתן האדרתן את גיבוב המילים.

אתן.

12 עמודים ובטח עוד שבדרך הספיקו לי, תהנו חברים. אם מתוכננות מכות נא לשבת

ולהגיע לרשימת גבולות קודם לכן.

תודה.
Dom_Quixote
Dom_Quixote • 12 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

אני לא מבינה את ההערה הזו. הרי עיקר התשבחות שלי כלפי ריס נובע מכך שסופסוף יש גבר כלשהו בכלוב שלוקח את עניין המאבק נגד השפלת סאביות בכלוב כאינטרס גברי מובהק. כל מה שאני מקוננת עליו כבר שנתיים בכלוב, כמו אחרונת הממורמרות העלובות הוא שאין פה סולידריות אמיתית בין סאביות לדומים,

דומים יקרים (וגם סאבים, וגם גברים בכלל) - אם אתם רוצים אותנו משוחררות מינית, יוזמות מצבים, מתחילות אתכם אקטיבית, זורמות, חופשיות, יוצאות אתכם, שותות אתכם וגם שוכבות אתכם- תפסיקו להשתמש בזה נגדנו בשניה שאנחנו פותחות את הפה בפורום באיזה שרשור זניח.

אני באמת חושב שהמשך השרשור הזה עושה שירות דוב לכולם, ושאת הדיון הזה אפשר, אם באמת רוצים, להמשיך בשרשור אחר. חבל על היח"צ השלילי.

אבל - ובתקוה שאם תבוא תגובה, היא כבר תבוא במקום אחר - נילי, אני לא חושב שבאמת ניתן לומר שיש פה "מלחמת גברים בנשים" כוללת, או שבאופן גורף אין סולדיריות. נדמה לי שיש פה מספיק דומים (וסאבים, וגברים בכלל) שבאופן עקרוני מתייצבים תמיד לצד מי שהם מרגישים שצריך להתייצב לצדו, מבלי לתת את הדעת על האם מדובר בסאבית או בדום. לא תמיד כולם בצד הנכון של המתרס (והצד הנכון של המתרס, לצורך העניין, הוא הצד שזאלופון ואני נמצאים בו. אינהרנטית!), אבל אפשר למצוא שפע של דוגמאות לדומים שמתייצבים לצדן של סאביות בהתנצחויות אישיות, ולהפך. אני חייב לומר לך שהסיבה היחידה שאני, בתגובות שלי פה, לא התייחסתי כלל להערה של ראובן כלפי פרלין, היתה שחשתי שפרלין עצמה ואחריה ריס ואחותופל כבר הגיבו לעניין ביעילות המירבית, ולא חשבתי שהתוספת שלי נחוצה. נדמה לי שיש פה מספיק דומים בשרשור הזה, ובכלל, שרואים עצמם כמצויים בשורה אחת עם "הסאביות" כל אימת ששורה כזו תידרש. ואלה שלא? טוב, הרוב חסרי תקנה, זה ידוע לך, ולא מהם צריכות להיות ציפיות.

אגב, אם להתייחס שניה לעניין תרבות הדיון - גם אני לא מבין מה כ"כ נורא במה שקרה פה. אני מסכים עם זאלופון (!) שעקרונית העולב בעולב פטור, אם כי הגם שזה לגיטימי, לא הייתי אומר שזה, ככלל, רצוי. אשר למקרה הספציפי - כמו שאמר רפאל, כבר ראיתי פה שרשורים הרבה יותר בוטים, אני לא חושב שריס פרץ פה גבולות חדשים, ואני חושב שההערה של ראובן על פרלין היתה, מבחינתי, נותנת לגיטימציה גם לתגובה חריפה יותר.
המלט
המלט • 12 באפר׳ 2009
אני נוטה, בהסבה לשמאל, להסכים עם רפאל.

חוץ מתסמונות אגו חריפות, ריבוי מלל בלתי נתפס, טפשות לא חסומה ושאר ירקות כשרים וכשרים
פחות, איני רואה כאן לא אבטיפוס, לא סמליות, לא תבנית, ולא שום דבר חוץ מהתקבצות רגילה של
בני אדם והדינמיקה הנוצרת בעקבותיה.
Morticia
Morticia • 12 באפר׳ 2009
יפה כתבת בודיגארד
ואנחנו נשים אנחנו נו
אבל הסר דאגה מלבך
בענייני תקיפה
אני בונה את עצמי ממקום של אומנויות לחימה

http://www.youtube.com/watch?v=hI6sBdA99c8

icon_biggrin.gif
רפאל
רפאל • 12 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

טוב, זה הולך להיות טיפונת ארוך, אבל זה יהיה תירגול טוב של כתיבה ארוכה אינטרנטית, דבר שיש האומרים שהנו אוקסימורון.

שמעת קיחוטה? אוקסימורון!

נילי ונילי כתב/ה:

רפאל-
לגבי "מה היה מסוכן בהתנהגות של ראובן":

אני חושבת שאנחנו רגילים מדי לקרוא "מסוכן" כקוד פנימי של סאביות מרושעות המעלילות על דומים חפים מפשע עלילות דם בפורומים סגורים. נניח, שזנחו את שפחותיהם עקודות לשלושה ימים ללא מים. קצת מעציב לראות דווקא אותך, כאחרון הפרנואידים, נבהל ברגע הזכרת המילה "מסוכן", נעמד על הרגליים האחוריות וזועק "חמס". אף אחד לא השתמש ב"מסוכן" כמילת הקוד הידועה, אבל שווה לחשוב מה במילה הזו גורם לכל כך הרבה דומים פה לצמרמורת זוועה.

בסוף הפוסט שלך רשמת הערה לאורנוס, ובא נאמר ש"הבנאדם כולה דיבר לא יפה בפורום ובתגובה לכך קיבל כמה מילים לא יפות בחזרה". אם זה כל הסיפור אז המהומה הרבה היא על שום דבר. רק שזה לא הרגיש כך. ואני לא חושב הפרנויה שלנו לבדה מסבירה את זה (פרנויה מוצדקת לחלוטין, יש לאמר. סוכנות של פורום הסאביות הסגור מסתובבות בכל מקום, וסורקות לנו את המוח באמצעות הקרנה מגנטית. אבל זה נושא למקום אחר. אולי לפורום הפסיכוטים הסגור שמורטישה מנהלת). ההתבטאויות של ריס בעניין "מעשה הנוולה", הדרשה "המפלגתית" שלך בתשובה לאחותופול, שאסור להקל ראש בנושא, ולבסוף הקביעה שהוא מסוכן, הרגישו כאילו בסופו של דבר מדובר ביותר מאשר "כמה מילים לא יופות בחזרה".

נילי ונילי כתב/ה:

בכל אופן, לשאלתך, השימוש במידע אישי שהושג באמצעות שיחות פרטיות על רקע עניין רומנטי הוא פסול גם בשל עיקרון ההגינות הבסיסית הנהוג בימינו וגם כיוון שהוא מזכיר מדי את המוסר הכפול אליו מחוייבות נשים.

עקרון ההגינות הבסיסית-
לוי, דום מתחיל, כתב לשמעון, דום ותיק ומוערך, הודעה אדומה בה התייעץ עמו בנושא דומי קריטי ידוע- גילוח השיער בביצים- וקיבל ממנו עצות וטיפים לרוב. באותה שיחת אדומות, בה ביקש לוי טיפים לגבי תספורת הפלומה, עיצובה וטיפוחה, התוודה שמעון כי אף הוא הנו סובל משיעור יתר באיזור המפשעה וסיפר בגילוי לב כי הנו מטופל באופן קבוע על ידי שפחתו וסכין הגילוח שלה לשם פתרון אותה הבעיה ממש.
האם אתה רואה בעיה עם חשיפת המידע האישי שהושג בשיחה הפרטית הזו בפורומים? באותו אופן, אדם שחושף על עצמו פרטים אישיים בשיחה אישית, לא מצפה שיעשו בפרטים הללו שימוש לרעתו קבל עם ועדה.

אבל אין דין המשל כדין הנמשל. אם הוא מספר שהיה בניהם משהו (לא ברור מה, אבל מה שזה לא יהיה) הוא לא חושף פרטים אישיים. אין פה אווטינג גם במובן הרחב ביותר של המילה. יש שם כניסה מתחת לחגורה, במקום שהוא אולי רגיש (ואולי לא, אני לא יודע). זה מלוכלך, ותוקפני יותר מרוח הקרב שאפינה את התגובה של פרלין, וזהו.

אם בפרטים אישיים הכוונה היא לזוג השדיים היפים... אז אם מחפשים בכוח - בסדר. אבל גם זו לא נראת לי התבטאות קשה וחמורה. בעיני היא מוציאה את פרלין דווקא באור יפה.

נילי ונילי כתב/ה:

עקרון המוסר הכפול-
באותו אופן, ובהמשך לפסקה הקודמת, אם יש דבר בזוי יותר מאשר שימוש במידע אישי, הרי שזה שימוש במידע מיני או רומנטי נגד האישה/גבר שחשפ/ה אותו. שנים שאנחנו מנסות (וכאן, ברשותך, אעבור ללשון נקבה, כי הנושא הוא בדמי) לעקור מן השורש את הנורמה שנשים אמורות להיות חסודות, בתולות, ללא ניסיון מיני וללא עניין בגברים, והנה, כאילו לא היו מאה שנות מהפכה פמיניסטית- ברגע שאישה מביעה עניין רומנטי בגבר- הוא משתמש בזה נגדה: הוא מתייחס לשדיה (פעמיים! בשתי הודעות שונות), מתייחס לעניין הרומנטי שהפגינה בו ומשתמש בכך כדי לפאר את עצמו.
זה מרתיח.
פנייה לגברים באשר הם גברים- תחליטו כבר. או שאתם רוצים שנהיה בתולות וחסרות ניסיון מיני או שתפסיקו לבזות אותנו כשאנחנו מתחילות אתכם, יוצאות אתכם לדרינקים ומציגות לראווה את השדיים. אי אפשר גם וגם.

אה? מאיפה זה הגיע לכאן בכלל?

בתור יושב ראש מועצת הגברים הריני להודיע לך שלא נחליט. תחליטי את בעצמך מה את רוצה להיות.

ובקשר להתפארות של ראובן, למה לא? אם בחורה אינטליגנטית כמו פרלין, שבנוסף לאינטליגנציה יש לה גם זוג שדיים יפים, היתה מוצאת בי עניין רומנטי - הייתי מתפאר. (זאת בהנחה שאין לה כל מיני קטעים מוזרים אחרים.)
פרלין​(נשלטת){ש}

שדיים. בהחלט.

פרלין​(נשלטת){ש} • 12 באפר׳ 2009
לא יודעת, אני דווקא שמחתי שריס הראה לראובן מאיפה משתין הדג. הגיע לו. ריס עשה את מה שאני לא יכולתי לעשות שכן ברגע שבו הואשמתי על ידי ראובן בתקיפה על רקע רומנטי-אישי, כבר לא באמת יכולתי להגיד כלום.כל דבר שהייתי כותבת היה נראה איכשהו קצת פתאטי, האין זאת?

וראובן ידע את זה. אין דרך בטוחה יותר או מהירה יותר מלהשתיק אשה מלהאשים אותה שהיא פועלת מתוך איזו אכזבה רגשית. הרי נשים הן רגשניות להפליא ולא מסוגלות לשום שיקול דעת רציונלי, הארורות, ברגע שהן מתאכזבות. הרי כולנו שיכפולים מדוייקים של איך-קוראים-לה מ"חיזור גורלי" ומה שבאמת משנה זה איך שדינו המהממים (החלטתי לשדרג) נראים.

וזה בכלל לא משנה שאני וראובן יצאנו לדייט אחד שאחריו אף אחד מאיתנו לא הראה עניין להמשיך. זה לא משנה שזה קרה לפני שלוש שנים וזה ממש לא משנה שמעולם לא הסתכלתי אל תוך עיניו של ראובן וידעתי שהוא לעולם לא יהיה שלי. מתי למען השם יכולנו להחליף מבטים אם כל הערב הוא עסק בלבהות לי במחשוף?

רפאל, אתה מדבר על איזו ונטילציה חברתית. מקום שבו אפשר קצת לסטות מהנורמות. אני מסכימה איתך. אל לנו להיות כה קפוצי תחת ולבחון כל דבר תחת זכוכית מגדלת. כך, אפשר להתבטא לפעמים בגסות, אפילו בעצבים. יש להודות שהתגובה הראשונה שלי לראובן לא הייתה חפה לא מזה ולא מזה. יחד עם זאת, יש מקום שבו עובר גבול והגבול הוא גבול החשיפה.

לראובן יש מעט מאוד מידע עלי: יצאנו פעם אחת, הוא מניח שאני חשקתי בו והוא זוכר לטובה את מראה שדיי המדהימים (שידרגתי עוד קצת). אבל יש פה לא מעט אנשים שיודעים הרבה יותר מזה. ואתה יודע מה? לא בא לי לחיות בפחד שכל המידע הזה יכול פתאום לדלוף החוצה בגלל תגובה אחת עצבנית ומהירה מדי שלי.

אנחנו בעצם עושים פה הסכם, כולנו. זהו אתר הכרויות. אנחנו נפגשים, חושקים, שוכבים. ואנחנו מניחים שהחלקים היותר אינטימיים שלנו ישארו אצל האדם השני. יש בינינו הסכם של שתיקה. אני מניחה שגם אתה לא מצפה שהפרטנריות שלך יפרו את ההסכם הזה קבל עם ופורום.

ונטילציה חברתית? לא יודעת. אולי עדיפות פה בכל זאת כמה מילים גסות ומתלהמות על פני תוכן חושפני.