צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר של ממורמרים

Homelander​(שולט)
לפני 15 שנים • 5 במאי 2009

קיחוט יקירי

Homelander​(שולט) • 5 במאי 2009
שום פוסט לא גווע, עד שהגברת השמנה שרה...
ולמקרה שתהיתם, היא עוד לא הגיעה- רוצים לדעת עוד? היא או שמא רצוי לומר הוא במקרה הזה, גם לא יגיע; וזה כי הוא תקוע בכלוב ואני יודע שזה לא הפורום המתאים לאחד כמוהו.

אבל במקום זה הגיעו לבית-ספרנו כמה כוכבים הסטוריים שראויים לתגובות, החל בקיחוט אבירנו הספרותי שבאופן אירוני מצטט מהנסיך הקטן, דרך המלט הטראגי, הכוכב המרשים לכל הדיעת אוראנוס וכלה באמן הנודע רפאל- שכבר ראינו שלי ולו יש חילוקי-דיעות רציניים על אמנות (ז"א רק שנינו ראינו...)
והקטע היפה הוא שכולכם בצורה זו או אחרת (או בפועל- בצורה עקרונית) חושבים אותו הדבר ויודעים לנסח את זה באותו נוי, טוב כמעט... ולמרות זאת אתם עדיין מתווכחים.

כאשר יש מהומה אדירה, רק הבלש המקצועי, הצופה שיודע לסנן את הרעש והצלצולים ימצא את הפושעת היפה שנמלטה: חברים, לא חשבתם שהעובדה שאתם כולכם סוג של מתווכחים זה עם זה- זה בדיוק מה שמביא לתקריות כמו שקרו לאדון אבישי פה? (שהוא אגב מכר ותיק ובלי תיק... עדיין)
הבעיה הפשוטה והנפשעת היא זו- פורומים הם בליל אדיר של מילים שבהן בתאוריה אנשים אמורים להביע דיעות. וכי כיצד אנשים מביעים דיעות? הם מתווכחים\מתעמתים\רבים וכו', אני בהחלט מאמין שהדיעה הישרה, כנה והטובה ביותר היא אגרוף בפרצוף של מישהו; אבל מה לעשות שחטאנו בחטא הדעת הקדמון והפכנו לנחשים קטנים בעצמנו?
אז אנחנו מייפים את הדיעות שלנו בחידודי-מילים ושנינויות... כך קורה שאדם בא בתמימות משו (עם דגש על המשו) ואנשים קופצים עליו ב'צרחות וצווחות וצעקות'; כך גם קורה שאנשים נבונים, מוכשרים בכתיבה, שאני בהחלט מעריך ומסכים עם דעותיכם (כן אתם, אלה שבנ"ל), מתווכחים זה עם זה מאותה נק' מבט.

אז אתם רוצים לדעת מה הפיתרון האמיתי לתקלה שנוצרה פה?
לסרס כל פושטק שזוקף את הזין שלו ומכוונו בהתרסה אל מול פניו של כל אדם, שעוד מאמין שהפונקציות בעולם כגון פורומים לBDSM מיישמות את תפקידן בגוף החי וההרמוני של החברה; לא בגלל שזה נכון והם אכן עושים זאת, אלא בגלל שגישת הקונפליקט תמיד הייתה מגניבה הרבה יותר מהמבנית-תפקודית (והמבין-שיבין ויסתום ת'פה).

ועכשיו, מי כותב פה איזה תקציר מרנין?!
טוב נו, זה רק נראה ארוך בחדר העריכה...