בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

Tobias​(אחר)
לפני 14 שנים • 7 בנוב׳ 2009
Tobias​(אחר) • 7 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
כוונתי הייתה ל- Tebayes.

אך בשורה תחתונה, אין זה משנה מה את חושבת עלי ועל האם יפה לי הפעם למצוא חן בעיניך או לאו, אם ציינתי את שמו של אדם בתגובתי, משמעו שירדתי לעומק דבריו ועומד מאחוריהם משל נאמרו על ידי.

תגיד לי יא מתחנגל אין בך טיפת רומנטיקה?
לפני שאתה יורד לעומק דבריי או עומד מאחוריהם,
תקנה לי לפחות פרחים.

אה...וקוקי....תורך היום לעשות כלים.
Tobias​(אחר)
אני רוצה להציע פה אתגר של אצילות וגדלות נפש מהמעלה הראשונה!

למי שיש שחלות של פלדה או ביצים של ברזל או פטמות של טיטניום או צ'יפס עם קטשופ,
שלא יגיב על התגובה של התגובה על התגובה של דורון.

i dare you
i double dare you mother fucker
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
כוונתי הייתה ל- Tebayes.

אך בשורה תחתונה, אין זה משנה מה את חושבת עלי ועל האם יפה לי הפעם למצוא חן בעיניך או לאו, אם ציינתי את שמו של אדם בתגובתי, משמעו שירדתי לעומק דבריו ועומד מאחוריהם משל נאמרו על ידי.

תקנה לי לפחות פרחים.

לא רק זאת אלא שגם כמעט הגבתי לאונן מתגונן. כורך את הסינר סביב המותניים. מרגיש אשם נורא. אופו המקום של הכוסות?
Tobias​(אחר)
Brave Dwarf כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
כוונתי הייתה ל- Tebayes.

תקנה לי לפחות פרחים.

לא רק זאת אלא שגם כמעט הגבתי לאונן מתגונן. כורך את הסינר סביב המותניים. מרגיש אשם נורא. אופו המקום של הכוסות?

במדף הגבוה icon_twisted.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בנוב׳ 2009
אוף. עכשיו אצטרך לקפוץ. תמיד דופקים את השחורים.
מורדת וvelox{velox}

Re: אתם מדהימים

מורדת וvelox{velox} • 7 בנוב׳ 2009
[quote="דורון גונן"][quote="מורדת במוסכמות1"][quote="Morticia"]
שוטרת* כתב/ה:
דורון גונן כתב/ה:

ככה זה שכל גבר שלא יודע לקבל לא ממני מנסה להחזיר על האכזבה של הדחיה בניסיון עלוב ופאתטי לפגוע בפורום כלליץ
עכשיו אם במסגרת וירטואלית גברים לא יודעים לקבל לא ...ומנצלים פוסט חשוב לרדת נמוך כל כך
איך לעזאזל הם ידעו לקבל לא פנים מול פנים

דרך אגב דורון אם היית קורה אין לי ניסיון בסשן לא במסגרת זוגיות ולא מהצד הנשלט. אבל נו למה לבזבז אופציה טובה לרדת נמוך כל כך.

-----------------------------------------------------------------------
חה!....חה!....חה!
icon_lol.gif
חיפשתי בהיסטוריה שלי אם אי פעם, ברגע של שכרות או הזייה, ניסיתי ליצור קשר עם חולירה בכינוי שלך.
תוצאות: נאדה. אין. כלום.

בינינו, מה לגבר שפוי ולחולירה כמוך?

מסקנה:
את חיה בעולם של דמיונות! נדמה לך שכל שוכני הכלוב רוצים אותך, נכון? כך גם הניסוח של הפרופיל שלך.
אז....
תדעי לך שזה בגלל הכדורים. לא רשמו לך את הכדורים הנכונים...
icon_lol.gif

נכון שיש אפשרות שגבר אחד, חלוש נפש, יחפש לתקן איזה פצע נפשי אצלו דווקא עם זוהמה כמוך, אבל זה לא מאות האנשים שאת מנסה ליצור רושם בפרופיל שלך, שאין להם מה לעשות רק לעמוד בתור אליך...

ניסוח הפרופיל שלך פשוט גועל נפש!

עם ניסוח כזה של פרופיל אין לך זכות לבוא בטענות אל שולטים שלא מקיימים את כללי מילת הבטחון. הם מתועבים, אבל את לא פחות ...

אין לי בעיה לבייש אותך ולהוציא היסטוריית שיחות יקירי.... בהם טון הדיבור שלך שונה לחלוטין

אבל פתאום שמתי לב לגילך אתה בן 52 !!!! זה הגיל של אבא שלי ולמדתי לדבר יפה למבוגרים.

אש אשתוק כשאאחל לך ברכת שבוע טוב ולא ארד למקום הזה של רפש וליכלוך

בהצלחה
להבה חשופה

טאבי כתב.!@!

להבה חשופה • 7 בנוב׳ 2009
"אני רוצה להציע פה אתגר של אצילות וגדלות נפש מהמעלה הראשונה!

למי שיש שחלות של פלדה או ביצים של ברזל או פטמות של טיטניום או צ'יפס עם קטשופ,
שלא יגיב על התגובה של התגובה על התגובה של דורון."

i dare you
i double dare you mother fucker

טאבי יקירי icon_smile.gif

אין לי ואין לי לא מזה ולא מזה.

אני מאוד מתאפקת מלהגיב לאותו אחד.

מאידך, תגובתו מדברת ב"עד" עצמו.

וטוב שיקראו אותה כולם ויבינו.. מי האיש. "שולט" ודאי שאינו.

שבת שלום.

להבה חשופה!@!
רפאל
רפאל • 7 בנוב׳ 2009
אני אומר בלשון פשוטה את מה שכבר הרבה הבינו:

מורדת במוסכמות לא פתחה את השרשור הזה כדי לעזור למישהו.
היא פתחה אותו כי היא חולת צומי וצריכה מדי פעם להתחכך ולריב.
הנה קטעים נבחרים מהפרופיל שלה, למי שלא טרח לבדוק:

ציטוט: מהם שולטים ? בדרכ גברים שלצערי נודו בילדותם והשופלו על ידי בחורות וכרגע מנסים לנקום במין הנשי...

הגיע הזמן שתתיאשו אתם פשוט לא עומדים בקרטריונים!! והכי גרוע אתם לא מהווים אתגר ...

אני במקום שאני אוהבת לבחון עד כמה אני יכולה להרוס לכם את החיים.
אני רוצה שיתאהבו בי אבל אני לא רוצה לתת בתמורה כלום
ואני מודה בזה.

אני רואה ששום דבר לא גורם לכם להתרחק אז בוא נבהיר דבר אחד אם אתם לא נראים מעולה אין בכלל מה לפנות לא טוב לא סביר .... מעולה

ולמי שצריך תרגום:

ציטוט: מהן נשלטות ? בדרכ נשים שלצערי נודו בילדותן והושפלו על ידי גברים וכרגע מנסות לשחזר טראומה...

הגיע הזמן שתתיאשו אתן פשוט לא עומדות בקרטריונים!! והכי גרוע אתן לא מהוות אתגר ...

אני במקום שאני אוהב לבחון עד כמה אני יכול להרוס לכן את החיים.
ואני מודה בזה.

אני רואה ששום דבר לא גורם לכן להתרחק אז בוא נבהיר דבר אחד אם אתן לא נראות מעולה אין בכלל מה לפנות לא טוב לא סביר .... מעולה

השרשור הזה הוא המשך הפרופיל הזה, ושוום דבר זולתו. מורדת במוסכמות עשתה מסיפור אונס קרדום בשביל לחפור בו. כלומר, משהו בשביל לממש באמצעותו את התחביב שלה ולריב. וזה דוחה. שום דיון פרודוקטיבי בנושא לא יצמח מהשרשור הזה. כל מה שנאמר כאן בעצם כבר מוסכם, פחות או יותר, על כל הכותבים. וכמו שחשוב לשמוע את קולם של גברים כאשר ישנם דיונים רציניים על מקרים של אונס (שאני עדיין חושב שהפורום הזה אינו מקומם האידיאלי), כך חשוב לשמוע בברור את קולן של נשים כאשר מישהי עושה צחוק מהנושא הזה.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 7 בנוב׳ 2009
רפאל כתב/ה:

ציטוט: מהם שולטים ? בדרכ גברים שלצערי נודו בילדותם והשופלו על ידי בחורות וכרגע מנסים לנקום במין הנשי...

הגיע הזמן שתתיאשו אתם פשוט לא עומדים בקרטריונים!! והכי גרוע אתם לא מהווים אתגר ...

ואני מודה בזה.

אני רואה ששום דבר לא גורם לכם להתרחק אז בוא נבהיר דבר אחד אם אתם לא נראים מעולה אין בכלל מה לפנות לא טוב לא סביר .... מעולה

ולמי שצריך תרגום:

ציטוט: מהן נשלטות ? בדרכ נשים שלצערי נודו בילדותן והושפלו על ידי גברים וכרגע מנסות לשחזר טראומה...

הגיע הזמן שתתיאשו אתן פשוט לא עומדות בקרטריונים!! והכי גרוע אתן לא מהוות אתגר ...

ואני מודה בזה.

אני רואה ששום דבר לא גורם לכן להתרחק אז בוא נבהיר דבר אחד אם אתן לא נראות מעולה אין בכלל מה לפנות לא טוב לא סביר .... מעולה

השרשור הזה הוא המשך הפרופיל הזה, ושוום דבר זולתו. מורדת במוסכמות עשתה מסיפור אונס קרדום בשביל לחפור בו. כלומר, משהו בשביל לממש באמצעותו את התחביב שלה ולריב. וזה דוחה. שום דיון פרודוקטיבי בנושא לא יצמח מהשרשור הזה. כל מה שנאמר כאן בעצם כבר מוסכם, פחות או יותר, על כל הכותבים. וכמו שחשוב לשמוע את קולם של גברים כאשר ישנם דיונים רציניים על מקרים של אונס (שאני עדיין חושב שהפורום הזה אינו מקומם האידיאלי), כך חשוב לשמוע בברור את קולן של נשים כאשר מישהי עושה צחוק מהנושא הזה.

ברור רפאל.
היא בטח גם שמנה בטטה, פסיכית על כדורים, נשארה 4 כיתות וילדת כאפות.

נו באמת..
בת אדם
בת אדם • 7 בנוב׳ 2009
רפאל כתב/ה:

ואני מודה בזה.

ולמי שצריך תרגום:

ואני מודה בזה.

בחור,קצת אינטילגנציה ריגשית.
כל המילים שנמצאות בפרופיל שלה רק מסמנות מצוקה ותו לא.
ואני אגיד לך את האמת גם אני הייתי קרובה לתחושות האלו,
ואני גם מאוד מפחדת ואני מגדירה את עצמי כמישהי שכן בעסק.
כי ה"עסק" מאוד מסוכן ומפחיד.
אז ..
זה לא רק כדי למשוך צומי.