לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

''ידיד נפש''

Rey H​(שולט)
לפני 14 שנים • 9 באוג׳ 2010
Rey H​(שולט) • 9 באוג׳ 2010
ראובן:
ציפור נפש עדינה ופגיעה שכמוך, תמונה מצוירת כל כך עוררה את תשומת לבך?
שחס וחלילה נצפה לתגובות נורמליות בפורום הזה, כמובן כמו שטרחת לציין בחצי שורה שהעתקת ממערכון הגשש על היבחוש שאין לך מושג ולא חצי מושג לגביו, אך כמובן ש"ידעת" שהינו טירון
כי מסתבר שיש רשימה מסווגת שעוברת דרכך קודם,
מדהים איך ש "IQ 150" מתבטל ונהפך להיות ככלום בדמות איש שכמוך
אז בוא כהרגלך, תבטל, תשלול, תשפוט ותקבע, תקשט שוב כמה מילים בצבע מלבב, ותוכיח את עצמך שוב.

----
ועכשיו בהקשר לתמונה והסיבה שלה,
מסתבר שתרבות הדיון פה לא קיימת, יש תרבות התלהמות מקסימה
זה כאילו שקיים כאן ספר חוקים, והחוקים להלן:
1. תשפיל בהתחלה, תשפיל באמצע, תשפיל בסוף, העיקר תשפיל
2. אם לא הסכמת עם דעה מסוימת, תשלול, תרמוס, תדרך ותוכיח את עליונותך הבנאלית (ותוסיף את חוק אחד שוב במהלך זה)
3. גם אם ובמידה הסכמת עם דעה מסוימת, בכול זאת, תרמוס ותשלול, תגיד בדיוק את אותו הדבר בדרך אחרת, העיקר שזה יצא במילים שלך (ושלא תעז לשכוח להשפיל! נבלה)
*החוקים אומנם בלשון זכר, אבל נשים יקרות, זה לא מנע מכן לדבוק בתורה הזו.

רק שחס וחלילה לא תראה דעה בצורה מנומסת ונורמלית וגם אם אתה חולק על דעתו של האחר
תכבד ותציג את שלך בצורה נורמלית גם כן, ואבוי לזה שיעז לנסות להרחיב את אופקיו ולהביט מנקודת השקפתו של האחר ואולי למצוא בזה אמת או חצי אמת ובכך להרחיב את דעתו,
Oh Lord, Such Blasphemy!

ולכן עקב זאת, שכך זו הצורה היחידה לאחרונה שאנשים מתבטאים פה בנושאים כאלו ואחרים
התמונה אומרת מעצמה את הכול.. פשוט STFU אם זו הצורה היחידה שלכם לקיים נושא.
(חס וחלילה, אני לא מכליל פה את כל תושבי הנושא והמקום)

ועכשיו כמובן חברי היקרים,
אל תשכחו לקרוא את ספר החוקים לפני שאתם מגיבים להודעה זו,
שמא תעזו חס וחלילה להרוס את תרבות ההתלהמות המקומית.

בהצלחה.
MasterKey​(שולט)

אופטימיות

MasterKey​(שולט) • 9 באוג׳ 2010
PRIMARY היקר,

כנראה שאתה אכן "טירון" כהגדרתו של ראובן,
שכן רק טירונים יכולים להכיל מידת אופטימיות כה גדולה כשלך.
ברומא התנהג כרומאי
ובביצה התנהג כקרפ-דה. דה?

לא ידוע לי על דגי זהב, שהאריכו ימים, באילו המים העכורים.

נסיונך להטות את הדיון לפסים עיניניים ומעניינים הוא משב רוח מרענן,
אך גם שולטים גדולים ומכובדים לא הצליחו עד היום במפעל טיהור מי הביצה הריחניים.

לא נותר אלא לאחל לך בהצלחה icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: אופטימיות

MasterKey כתב/ה:
PRIMARY היקר,

כנראה שאתה אכן "טירון" כהגדרתו של ראובן,
שכן רק טירונים יכולים להכיל מידת אופטימיות כה גדולה כשלך.
ברומא התנהג כרומאי
ובביצה התנהג כקרפ-דה. דה?

לא ידוע לי על דגי זהב, שהאריכו ימים, באילו המים העכורים.

נסיונך להטות את הדיון לפסים עיניניים ומעניינים הוא משב רוח מרענן,
אך גם שולטים גדולים ומכובדים לא הצליחו עד היום במפעל טיהור מי הביצה הריחניים.

לא נותר אלא לאחל לך בהצלחה icon_smile.gif

לאאאא לא נכון! יש מלא דגי זהב, אתה פשוט כנראה לא רואה אותם, כי... אה... ת'יודע, המים עכורים icon_razz.gif
ראובן

פסים ענייניים

ראובן • 9 באוג׳ 2010
MasterKey,

אני דווקא אשמח אם הדיון ישוב לפסים ענייניים.
אני פשוט לא סבור שלשים כרזה ''משעשעת'' של הדוד-סאם, מקדם את הדיון כהוא זה.

למעשה, הצעתי גם תחרות כתיבה, עם פרסים, אבל נמתין בסבלנות לתשובתה של mia - שאת דעתה עלי לכבד ולו במקצת.

R
MasterKey​(שולט)

Re: פסים ענייניים

MasterKey​(שולט) • 9 באוג׳ 2010
ראובן כתב/ה:
MasterKey,

אני דווקא אשמח אם הדיון ישוב לפסים ענייניים.
אני פשוט לא סבור שלשים כרזה ''משעשעת'' של הדוד-סאם, מקדם את הדיון כהוא זה.

למעשה, הצעתי גם תחרות כתיבה, עם פרסים, אבל נמתין בסבלנות לתשובתה של mia - שאת דעתה עלי לכבד ולו במקצת.

R

אם היתי מכיר אותך - היתי חושב (קורה לי לעיתים נדירות), שאתה רציני, ותחרות הכתיבה המוצעת נועדה לספק את הסקרנות האינטלקטואלית בלבד.

ידידי - אתה מתחיל להדאיג אותי מאוד. "נמתין בסבלנות לתשובתה של (נשלטת)..." "את דעתה (של נשלטת) עלי לכבד..." מה זאת ההפקרות הנ"ל? איבדת כל דרך ארץ? ירדת מפסי השליטה? חזור לעצמך...וטובה נשלטת אחת קודם icon_smile.gif
Perplexed

על ידידי נפש, וטיעונים תקפים

Perplexed • 9 באוג׳ 2010
R , התיאורים שלך, הנוגעים לקויים לדמותו של ידיד הנפש (כמו הרבה תאוריות נוספות שלך) מתיימרים להיות פנומנולוגיים דיסקרפטיביים עם נטיה קלה מעוותת להרמנויטיקה. יחד עם זאת אין הם מתארים אלא את אשר עולה באדים ממוחך הקודח, ומובן כי אין מבוססים על כל ממצאים אמפיריים שהם או תופעות טבע ברות קיום. הגם שהם רשומים באופן רהוט וללא כל דופי, אין הם יותר מאשר תיאוריות מחוסרות בסיס ו/או עיגון מציאותי, והן לכל היותר מתקיימות בתוך חלל התודעה האישית שלך, מה שמותיר אותך במקרה הטוב במישור סוליפסיסטי, שלא לומר גבול הפסיכוזה.
teacher​(שולט)

פעם שלישית גלידה...

teacher​(שולט) • 9 באוג׳ 2010
ראובן, קצת קשה עם הפינג פונג הזה בו מצד אחד אתה מתרעם על הבאת דוגמה אישית (מה שלא ממש עשיתי - טעות ראשונה שלך)
ומצד שני מתעקש לתת בעצמך את מערכת היחסים שלי כדוגמה (טעות שניה שלך לגבי מוצ''ש - אבל מובנת, ראה המשך)

ולעניין בקצרה:
ואני מקווה שתבין - היא חופשיה להסתובב כאוות נפשה ולשוחח עם מי שבא לה.
לעולם לא אאסור עליה לדבר עם מישהו ולצורך העניין כל הוראה שיכולה לצמצם אותה או את העצמאות שלה.
יש לה בחירה חופשית והיא מיישמת אותה גם כשהיא בוחרת היכן לשבת ועם מי לדבר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ואני חשבתי לתומי, שאם שני אנשים בוחרים לבלות את הערב דווקא צמודים זה לזה, כנראה שממש נעים ונחמד וטוב להם ביחד. אבל אני מניחה שאם ממש רוצים, אפשר לתת את הפרשנות המבוקשת לכל דבר...
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 10 באוג׳ 2010

Re: על ידידי נפש, וטיעונים תקפים

הדורבנים​(נשלט) • 10 באוג׳ 2010
Perplexed כתב/ה:
R , התיאורים שלך, הנוגעים לקויים לדמותו של ידיד הנפש (כמו הרבה תאוריות נוספות שלך) מתיימרים להיות פנומנולוגיים דיסקרפטיביים עם נטיה קלה מעוותת להרמנויטיקה. יחד עם זאת אין הם מתארים אלא את אשר עולה באדים ממוחך הקודח, ומובן כי אין מבוססים על כל ממצאים אמפיריים שהם או תופעות טבע ברות קיום. הגם שהם רשומים באופן רהוט וללא כל דופי, אין הם יותר מאשר תיאוריות מחוסרות בסיס ו/או עיגון מציאותי, והן לכל היותר מתקיימות בתוך חלל התודעה האישית שלך, מה שמותיר אותך במקרה הטוב במישור סוליפסיסטי, שלא לומר גבול הפסיכוזה.

בפורום??
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 14 שנים • 10 באוג׳ 2010

ראובן

פרלין​(נשלטת){ש} • 10 באוג׳ 2010
תכל'ס.

מה יש להגיד על זה בכלל?

אני מכירה את התופעה שאתה מדבר עליה, "ידיד הנפש" המחכה. אלא שזה לא נראה לי כל כך איום. עוד לא הכרתי את האשה שבאמת פנתה לידיד הנפש הזה שלה בתום מערכת היחסים המשמעותית. לא סתם מערכת היחסים היא עם אדם אחד והידידות עם השני. ואם הוא עוד נשוי, על אחת כמה וכמה.

אם באמת הידידות הזו פוגמת במערכת היחסים עצמה אפשר לדבר עליה. אפשר אפילו, שומו שמיים, להתוות לה אי אילו גבולות. אבל מה עוד אפשר לעשות בקשר לזה? בדרך כלל הידידים האלה ממלאים תפקיד, ברגע שהתפקיד תם, גם הם נעלמים. תבין מה התפקיד שהם ממלאים, הצלחת. ההבנה עצמה כבר תוסיף עוד רובד ליחסים שלכם.