צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להתערב?

nomorenomore
לפני 14 שנים • 23 באוג׳ 2010

וואי.

nomorenomore • 23 באוג׳ 2010
סליחה, הדיון הזה מחליא אותי.

אני אעשה דבר שאני בדרך כלל לא עושה(וזה קצת דוחה אותי)

אבל, אני מאחל לכל אחד ואחד מאותם ה"יפי נפש", שנגד "בלימת" סשן, שיודעים מה הם עושים כי הם "בוגרים" "ובעלי חשיבה עצמאית"-----. שיהרס לכם סשן, כמו שנהרס לי. שלא יעצרו אתכם בזמן, כמו שלא עצרו אותי. ואז נראה אתכם.

אני באמת מאחל לכם את זה.

בהצלחה אז, בלהסתכל בעיני הנשלטת\בת הזוג שלכם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוג' 23, 2010 11:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
nomorenomore

Re: וואי.

nomorenomore • 23 באוג׳ 2010
בטעות - נא למחוק הודעה זו.
TV_Eye​(שולט)

TV_Eye​(שולט) • 23 באוג׳ 2010
Dyna Soar כתב/ה:

אבל, אני מאחל לכל אחד ואחד מאותם ה"יפי נפש", שנגד "בלימת" סשן, שיודעים מה הם עושים כי הם "בוגרים" "ובעלי חשיבה עצמאית"-----. שיהרס לכם סשן, כמו שנהרס לי. שלא יעצרו אתכם בזמן, כמו שלא עצרו אותי. ואז נראה אתכם.

אני באמת מאחל לכם את זה.

יפי הנפש, הם אלו שחושבים שזולתם צריכים עזרה וכולם רפי שכל חוץ מהם.

יפה סיימת, זוג שעולה לסשן צריך בסופו של דבר להסתכל אחד לשני בעיניים, ולא לקהל ולא לאף אחד אחר. הם יודעים למה הם נכנסים הם יודעים מה הסיכונים והם מוכנים לקחת אותו.

הם אלו שבסופו של דבר צריכים להסתכל בעיינם שלהם ולא שלך.
קיפופיף​(מתחלפת)

ואני לא אוכל להסתכל לעצמי בעיניים

קיפופיף​(מתחלפת) • 23 באוג׳ 2010
אם אני אדע שגרמתי נזק למישהו בכך שהתעלמתי בגלל שפחדתי שאיזה בריון "יקפל אותי" או גרוע מכך-יחשבו שאני נודניקית שלא מבינה בBDSM.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 באוג׳ 2010
ציטוט: אולי כול זה לקח לוש דקות והסשן מתוכנן לשעה? אולי כבר עברנו כאילו סשנים לא פעם ןלא פעמיים?

מי שם משהוא בקהל שופט?

חרש-המילים העקום, צר לי לומר זאת, אך נראה כי אנחנו מסכימים. icon_smile.gif

רק שלי לא ממש אכפת מ-DMים ואני לא רואה בהם סמכות (אלא רק בתור אבטחה של המקום בו הם עובדים).

ציטוט: שיהרס לכם סשן, כמו שנהרס לי.

ואשמת מי זה, אם לא אשמתך? אשמת הסובבים אותך? האם הם צריכים לקחת אחריות על מעשיך?

Man up.

ציטוט: בהצלחה אז, בלהסתכל בעיני הנשלטת\בת הזוג שלכם.

עדיף שלא. זה מזמין בעיטה לביצים.

ציטוט: אם אני אדע שגרמתי נזק למישהו בכך שהתעלמתי בגלל שפחדתי שאיזה בריון "יקפל אותי" או גרוע מכך-יחשבו שאני נודניקית שלא מבינה בBDSM.

זה לא נקרא 'גרימת נזק'. זה אפילו לא סיוע לגרימת נזק. זה מקסימום אפתיות. להפריע לאנשים בוגרים שבחרו האחד בשני ובחרו לבצע אקט מסויים - זה לגרום נזק, או לפחות עוגמת נפש.
nomorenomore
לפני 14 שנים • 24 באוג׳ 2010

מקבי.

nomorenomore • 24 באוג׳ 2010
זו אשמתי, ולקחתי אחריות על זה.

אבל אם מישהו מהסובבים היה אורז אומץ ומבחין בדברים כשהם התחילו לצתא משליטה, הרבה דברים לא נעימים היו נמנעים.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Dyna Soar כתב/ה:

אני באמת מאחל לכם את זה.

רוב אלו שהגיבו לך כנגד עצירת סשנים, לא עשו זאת כי הם "בוגרים" ו"בעלי חשיבה עצמאית" אלא משום שהם נמצאים במערכות יחסים ארוכות, שבהם הדום והסאבית מכירים כל כך טוב שמספיק מבט או התנהגות שרירית מסויימת, כדי שהדום ידע מתי להפסיק.

הדרך שבה אתם מציגים התערבות בסשן על ידי זרים, דומה למישהו שמגיע לאמא לתינוק ברחוב, ומחליט שהיא לא מטפלת בו כמו שצריך לטעמו אז מכאן ואילך הוא לוקח פיקוד. אני מניחה שאם מישהו ברחוב היה מנסה לעשות דבר כזה, הייתם קוראים למשטרה או מכסחים לו את הצורה. אולי כאשר עושים סשן פומבי בתחילת הקשר או כחלק מסטוצסשן יש צורך ב"השגחה עליונה", אבל דווקא מכיוון שכל אחד מאלו שנמצא בקשר ארוך מכיר את בן/בת זוגו יותר מכל אחד אחר בקהל, אין שום היגיון בכך שזר יתערב.

אני מאמינה בלקיחת אחריות גם מצד הדום וגם מצד הסאבית. משהו לא הולך כמו שצריך? תקשרו ביניכם ותפתרו את הבעיה בזמן אמת. לא עשיתם את זה? שאו בתוצאות בלי לבכות ובלי לצפות שגיבור העל מהקהל יציל אתכם מעצמכם. ואגב ההסתכלות בעיניים של בת הזוג עליה דיברת, בנוסף לשיחה קלה איתה לאורך הסשן הכוללת גם בדיקת תפקוד, יכולה בעתיד למנוע את הצורך בהתערבות חיצונית.

כמעט לכל אחד מאיתנו המתנגדים, שנמצא בקהילה לא מעט זמן, שהגיע למסיבות ושעשה בהם סשן, הרסו את הסשן. אמנם זה לא היה כמו שנהרס לך, אלא ברוב הפעמים היה מדובר בבבונים שחשו צורך להצטרף ללא אישור, לזרוק הערות בקול רם ולהפריע במגוון של דרכים.

Dyna Saor, אתה חוזר שוב ושוב למקרה שלך, אבל גם שם לפי מה שכתבת לא היה מדובר בזר אלא בחברה טובה. אתה באמת לא מסוגל לראות את ההבדל?
nomorenomore

.

nomorenomore • 24 באוג׳ 2010
אני מדבר על בן אדם באופן כללי.
לילה לבן
לילה לבן • 24 באוג׳ 2010

הרגתם אותי. לקיחת אחריות? רגע אינטימי? "תדברו ביניכם?"

נגיד אני סאבית.

אני קשורה, עיניי מכוסות, הפה שלי חסום.
אמור להיות לי סימן או אמצעי אחר למילת בטחון (או שלא... מי בדק, מי שאל?)
יש לי כזה.

הדום שעושה לי סשן הוא שיכור תחת.

לפני שקשר אותי, לא הערכתי נכון את מצבו. יתכן שגם המשיך לשתות אחרי שקשר אותי.
הוא נותן לי סטירות חזקות בלסת התחתונה... "מפספס" עם השוט...
עוד אילו-שהם אקטים שדורשים מצידו שליטה מלאה.
אני מזהה את הסימנים שהוא לא שם.

עוד לא קרה אסון.

אבל אני -- משקשקת מפחד. מאוחר מידי, הבנתי את מצבו של מי שמולי.
אני לא יכולה לצעוק (וגם אם כן, לפי המשתתפים בדיון, זה במחדל סתם חלק מהסשן, לא? מהאינטימיות...)
לא רואים לי את הפחד בעיניים.
אני עושה את הסימן שלי שוב ושוב...
וה"שולט" מתעלם.
ה"תפאורה" אינה יודעת מה הסימן (וכנראה גם לא אמורים להיות מעורבים בשום מקרה, אז מה זה משנה)

אני רק מתפללת לצאת מזה בחיים, וללא נזק.
מתפללת שמישהו יראה כמה האדיוט הזה שיכור, וימנע ממנו לפגוע בי, יגרום לו לשחרר אותי.

אבל לא -- זה כנראה הרגע האינטימי שלו, ומכיוון שהדבקנו את התווית "סשן" על המעמד, זה פתאום מקבל איזו קדושה שאין לשום מצב אחר **בעולם**
(כולל אמא והילדים שלה. שלה, שיצאו מרחמה -- יש יותר אינטימי מזה? ועדיין בתור חברה אם אנחנו רואים התעללות אנחנו עוצרים את זה. אלה בינינו שאינם פסיכופטים.)

באמת לא צריך גרזנים. ולא צריך חיצים. ומנגד -- מותר לעשות סשנים עם סכינים ולהבות. זה ממש לא העניין.

כשאתה רואה משהו לא בסדר, שבראש שלך זועק - סכנה! סכנה! - אתה עוצר את זה. נקודה.

וזה ממש לא מעניין אותי לשמוע שולטים מתנגדים בתוקף לעניין. לא הם "יסבלו" שלא הגיעו לספייס, ולא הם מבינים מה זה חוסר אונים מוחלט.

אז אני הסכמתי שהאדם הזה יקשור אותי. בתור "לקיחת אחריות" מגיע לי כל מה שיכול לקרות במצב הזה? במקרה הטוב סשן אימה שכבר מזמן לא בהסכמה, במקרה הבינוני לסת שבורה או צילוק או נזק לכליות... ובמקרה הקיצוני (כן, ופחות סביר, אך לא בלתי אפשרי) שיתוק או מוות.

וזה, דרך אגב, מצב אמיתי לחלוטין, שבאמת קרה, ויש פה אנשים בשרשור הזה שמכירים היטב את השולט המדובר.

Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 באוג׳ 2010
חוצמזה שאיני מבין איך נשכבים על שולחן בעיניים מכוסות ופה חסום מול זר מוחלט האוחז בשוט בידו, אני סופר מסוקרן על מי מפילים את האשמה כאשר משהו כזה מתרחש בבית? על supercat, החתול של השכנה? או שאולי לכן עושים את זה בפומבי כי מראש סומכים על צד שלי כלשהו שיעזור. אם כן וזה אכן המצב, קחו אחריות ותקבעו מראש עם אדם עליו את סומכים שיעצור את המתרחש ברגע שייצא משליטה. icon_rolleyes.gif