בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא נדע מטומאה, לשמחת מזלנו

איש אחר​(אחר)
לפני 12 שנים • 12 בפבר׳ 2012
איש אחר​(אחר) • 12 בפבר׳ 2012
זה ששושי ושושה לא זכו, זאת ההוכחה שיש אלוהים. הם זוג וולגרי ומשמים, צעקני וטרחני, שקיבלו לאורך הדרך הנחות "לא חוקיות" עקב היותם דתיים,וקיבלו זכויות יתר, ולולא ההנחות הנ"ל הם בכלל לא היו מגיעים לגמר. (רשימת הנחות חלקית:בריכת השוקולד-הנשיקות ברחוב הפולני- לבוש חם במשימת השלג ועוד הרבה)

לעומת זאת הבלודיניות הגיעו לשם במאמץ עצום, וזה אחרי שקיבלו יותר עיכובים מכל משתתף אחר.

קטע הסיום , ההליכה על החבל, הזכירה לי את הארנבת והצב. הן הלכו הכי לאט, עם תמיכה מדהימה אחת בשניה (להבדיל מהקיטורים והגישה המאד לא אינטליגנטית-רגשית ודוחה של השושואים), ולא נפלו אפילו פעם אחת , ולא בגלל פיזיות יתר, אלא בגלל הכוחות הנפשיים שגייסו.

נדיר מאד שבריאליטי הטובים זוכים,בדרך כלל המתלהמים והערסים למיניהם זוכים, הפעם הכי טובות ניצחו נצחון ראוי
מלכתא
לפני 12 שנים • 13 בפבר׳ 2012
מלכתא • 13 בפבר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
זה ששושי ושושה לא זכו, זאת ההוכחה שיש אלוהים. הם זוג וולגרי ומשמים, צעקני וטרחני, שקיבלו לאורך הדרך הנחות "לא חוקיות" עקב היותם דתיים,וקיבלו זכויות יתר, ולולא ההנחות הנ"ל הם בכלל לא היו מגיעים לגמר. (רשימת הנחות חלקית:בריכת השוקולד-הנשיקות ברחוב הפולני- לבוש חם במשימת השלג ועוד הרבה)

"ההנחות" עליהן אתה מדבר הם דברים שענהאל לא יכלה לבצע מטעמי דת.
גם התימניה קיבלה הנחה בגלל היד.
וגם הבחור העיוור באח הגדול מקבל הנחות כי הוא עיוור.

במשימה האחרונה, והקובעת, קיבלו הבלונדות משימה שתפורה עליהן.
מספיק היה לראות כיצד החבלים נמתחו בגלל המשקלים השונים של האחים למשל או של עקיבא וענהאל, ומנגד כמה שהמשימה היתה קלה יותר לשתי בנות במשקלים זהים.
כבודן במקומן מונח, היו להן הרבה מכשולים ללא ספק.
אבל אני אוהבת לראות דרך, ועקיבא וענהאל היו היחידים שלא רימו, שלא גנבו מוניות, שלא צעקו ולא ריכלו על זוגות אחרים.
מידה של "וולגריות" זה מה שהמשחק דורש מהזוגות להוציא (במשימות עם האנשים בחוץ למשל).
וכן, יש אלוקים, עקיבא ידע יפה מאוד להגיד לו תודה גם כשהפסידו.
מUחדת
מUחדת • 13 בפבר׳ 2012
*מנגינה* כתב/ה:
הבלונד נוצל בציניות לאורך כל התכנית:
לסנוור את נהגי המוניות ולגזול את המונית של שושי ושושה
למשוך תשומת לב של אזרחים במדינות שונות
להטמיע בפני כולם שבלונדיניות זה כוח. ( האמנם?)

וזה בכלל בלונד מזוייף icon_exclaim.gif
מפרגנת על הניצחון אבל לא הגיע להן.

זו תגובה כל כך צפויה- לא באופן אישי למנגינה, אלא בכלל- זה הדיבור מאז הגמר.
הן לא היו פייבוריטיות שלי לזכייה- אבל הדרך שלהן הייתה יוצאת מן הכלל.

אם הם היו שני חברים מחומצני שיער- מישהו היה אומר משהו על "ניצול הבלונד"?
כל אחד ניצל משהו מכישוריו- בין אם לצרוח על עוברי אורח תמימים, בין אם להתחיל עם מקומיות
או לשיר בקולי קולות במבטא תימני- אבל זה חלק מהמשחק.

הבנות לא הזדיינו עם נהגי מוניות, צבע השיער הטבעי שלהן לא קשור לדבר-
וכזוג שהיו ממנו הכי פחות ציפיות הן שיחקו אותה בגדול, לעניות דעתי השחורדינית.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2012
אני הייתי נגדן לא בגלל הבלונד, שהוא לא רלבנטי מבחינתי בכלל, אלא בגלל ההתנהגות שלהן.
הן רימו, לא שיחקו הוגן, היו צריכות להיות מודחות פעמיים או שלוש וניצלו ברגע האחרון, הן גרועות בניווט, השכל זה לא הצד החזק שלהן (לא טובות באיתור רמזים באופן שמצריך חשיבה), הן מדברות (במיוחד אינה) בצורה מעצבנת ופאקצתית, אין להן שום יתרון או משהו בולט, כמעט כל המירוץ הן היו אחרונות או לפני אחרונות והיה נראה שהן הצליחו לשרוד עד הרגע האחרון לא בזכות כישורים למיניהם, אלא נטו מזל ואולי אפילו סיוע של ההפקה, זאת בניגוד לזוגות אחרים שהיו ראשונים הרבה פעמים (כמו למשל הדתיים והאחים), שיש להם קשר חזק, שהם ניחנו בחוכמה, תושייה, אומץ וכו'.

הדבר היחיד שאני יכולה להעיד לטובתן זו הדבקות במטרה והחברות הדביקה שלהן, אבל זה לא מספיק בעיניי כדי להגיע כ"כ רחוק למירוץ.
מUחדת
מUחדת • 13 בפבר׳ 2012
את מבינה איך אני רואה את זה?
שדווקא בגלל שהכישורים שלהן היו כל כך נחותים יחסית לאחרים, ודווקא בגלל הנחישות שלהן והדבקות בחברות שלהן- המאוד יפה בעיניי, ודווקא כי הן הכי אנדרדוג שאפשר- הניצחון שלהן היה מפתיע ומאוד משמח בעיניי. האחים- עם כל אהבתי אליהם- היו עסוקים בלנתח כל משימה בצורה מתמטית ודווקא בגלל זה הם איבדו כמה משימות שעבורם יכלו להיות קלות.

לא היה זוג במירוץ שלא שם להן עיכוב. הן היו כל הזמן רבע רגל בחוץ.

ואגב- ההפקה לא הצילה אותן, להזכירך, או לא רק אותן. היו ארבע נקודות סיום ללא הדחה- אם אני לא טועה בר ואינה זכו לאחת כזו וגם התימניות ואילו טום ואדל זכו בשתיים- ועדיין מצאו עצמם בחוץ.

אז לא, אני לא חושבת שההפקה כיוונה אליהן כלל וכלל.
philia
philia • 13 בפבר׳ 2012
כחולית כתב/ה:
אני הייתי נגדן לא בגלל הבלונד, שהוא לא רלבנטי מבחינתי בכלל, אלא בגלל ההתנהגות שלהן.
הן רימו, לא שיחקו הוגן, היו צריכות להיות מודחות פעמיים או שלוש וניצלו ברגע האחרון, הן גרועות בניווט, השכל זה לא הצד החזק שלהן (לא טובות באיתור רמזים באופן שמצריך חשיבה), הן מדברות (במיוחד אינה) בצורה מעצבנת ופאקצתית, אין להן שום יתרון או משהו בולט, כמעט כל המירוץ הן היו אחרונות או לפני אחרונות והיה נראה שהן הצליחו לשרוד עד הרגע האחרון לא בזכות כישורים למיניהם, אלא נטו מזל ואולי אפילו סיוע של ההפקה, זאת בניגוד לזוגות אחרים שהיו ראשונים הרבה פעמים (כמו למשל הדתיים והאחים), שיש להם קשר חזק, שהם ניחנו בחוכמה, תושייה, אומץ וכו'.

הדבר היחיד שאני יכולה להעיד לטובתן זו הדבקות במטרה והחברות הדביקה שלהן, אבל זה לא מספיק בעיניי כדי להגיע כ"כ רחוק למירוץ.

אני ראיתי רק את הפרק האחרון.
הן היו מקסימות בעיני.
מקסימות מאד-מאד-מאד.

בר החזיקה את אינה כל הדרך באוויר.
זה הרבה יותר ממה שקורה בדרך כלל בין פאקצות ובנות ...
והן עוד מכירות שנים. אם הבנתי נכון.

הלוואי עלי חברה אחת כזו.
אחת!

ועוד דבר.

זה שהאחים זילזלו באינטיליגנציה שלהן רק עשה לי יותר חשק שהן יגיעו קודם.
ואגב,

גם בחיים. הבינוניות מנצחת. אז למה לא שם?
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 13 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
הבלונד נוצל בציניות לאורך כל התכנית:
לסנוור את נהגי המוניות ולגזול את המונית של שושי ושושה
למשוך תשומת לב של אזרחים במדינות שונות
להטמיע בפני כולם שבלונדיניות זה כוח. ( האמנם?)

וזה בכלל בלונד מזוייף icon_exclaim.gif
מפרגנת על הניצחון אבל לא הגיע להן.

זו תגובה כל כך צפויה- לא באופן אישי למנגינה, אלא בכלל- זה הדיבור מאז הגמר.
הן לא היו פייבוריטיות שלי לזכייה- אבל הדרך שלהן הייתה יוצאת מן הכלל.

אם הם היו שני חברים מחומצני שיער- מישהו היה אומר משהו על "ניצול הבלונד"?
כל אחד ניצל משהו מכישוריו- בין אם לצרוח על עוברי אורח תמימים, בין אם להתחיל עם מקומיות
או לשיר בקולי קולות במבטא תימני- אבל זה חלק מהמשחק.

הבנות לא הזדיינו עם נהגי מוניות, צבע השיער הטבעי שלהן לא קשור לדבר-
וכזוג שהיו ממנו הכי פחות ציפיות הן שיחקו אותה בגדול, לעניות דעתי השחורדינית.

אם הבלונד לא היה מנוצל לרעה לצרכי גניבת מונית מזוג מתחרים אחר,
לא הייתי מגיבה כך
אבל לזכות בחסות משחק לא הוגן, לא ראוי!

לבלונדיניות הסתמנו מספר אפשרויות לעזור למתחרים אחרים. הן בחרו, בצדק, לא לעזור כי זה משחק
בניגוד להן אני זוכרת לפחות פעם אחת שעקיבא עיכב את המשימה כדי לעזור לתימניות.

יש אלוהים, אין אלוהים, ערבות חברית היתה וזה מה שראוי בעיני.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2012
אני לא מצפה שאנשים יעזרו אחד לשני, אבל יש הבדל בין זה לבין לרמות ולהכשיל בכוונה- בין אם זה גניבת המונית או בבריכת השוקולד שאחת מהן העמידה פנים שהיא נחנקת וביקשה מאחת התימניות להפסיק כי היא פורשת ואז היא ניצלה את זה שהיא הפסיקה להתחרות כדי לנצח...
פשוט מגעיל בעיניי.
גם לאחים היה את הקטע המסריח עם הדתיים, אבל לפחות הייתה להם את היושרה הפנימית והמצפון להתנצל ולכפר, הם הבינו שהגזימו יש להם קווים אדומים ולבנות לא היו שום קווים אדומים, שום מוסר...
למשל, למרות שהתחשבו בעניין הדת כלפי הדתיים- אם כי זה לא הביא להם יתרון אלא אפילו לפעמים חיסרון (ויתרו על משימות שלא יכלו לעשות כדי לא לעבור על חוקי הדת אם לא הצליחו להגמיש), הם עמדו מאחורי העקרונות הדתיים שלהן, בזמן שאצל הבלונדיניות, אחת מהן צמחונית ואכלה בשר וחיות רק כדי לעבור את המשימה ולא לחכות. כצימחונית, לא הייתי מסוגלת לעשות את זה בעד שום הון בעולם, שום כסף או פוטנציאל לכסף כמו שהיה באותו רגע- לא שווה את זה.

משחק עדיין אמור להיות הוגן.
philia
philia • 13 בפבר׳ 2012
כחולית כתב/ה:
אני לא מצפה שאנשים יעזרו אחד לשני, אבל יש הבדל בין זה לבין לרמות ולהכשיל בכוונה- בין אם זה גניבת המונית או בבריכת השוקולד שאחת מהן העמידה פנים שהיא נחנקת וביקשה מאחת התימניות להפסיק כי היא פורשת ואז היא ניצלה את זה שהיא הפסיקה להתחרות כדי לנצח...
פשוט מגעיל בעיניי.
גם לאחים היה את הקטע המסריח עם הדתיים, אבל לפחות הייתה להם את היושרה הפנימית והמצפון להתנצל ולכפר, הם הבינו שהגזימו יש להם קווים אדומים ולבנות לא היו שום קווים אדומים, שום מוסר...
למשל, למרות שהתחשבו בעניין הדת כלפי הדתיים- אם כי זה לא הביא להם יתרון אלא אפילו לפעמים חיסרון (ויתרו על משימות שלא יכלו לעשות כדי לא לעבור על חוקי הדת אם לא הצליחו להגמיש), הם עמדו מאחורי העקרונות הדתיים שלהן, בזמן שאצל הבלונדיניות, אחת מהן צמחונית ואכלה בשר וחיות רק כדי לעבור את המשימה ולא לחכות. כצימחונית, לא הייתי מסוגלת לעשות את זה בעד שום הון בעולם, שום כסף או פוטנציאל לכסף כמו שהיה באותו רגע- לא שווה את זה.

משחק עדיין אמור להיות הוגן.

משחק אמור להיות הוגן לפי הקריטריונים ש-ל-ך.
לא ראיתי איזה חיות מתות הבלונדה אכלה.
אבל פעם סיפרו לי שלאלוהים יש זכרון ארוך נורא...

ועדיין. יש משו קסום לראות פרק יחיד. אחרון דווקא.
תלוש מהכל. זה כמו לבוא קצת בלי דעה קדומה,
מלכתא

הערה קטנה לגבי הבלונד

מלכתא • 13 בפבר׳ 2012
למרות שאינני חובבת בלונדיניות באופן כללי, ולמרות שהן לא היו הזוג המועדף עליי,
אין זה נכון לשפוט אותן כבלונדיניות בלבד.
כן, הן בלונדיניות אבל מוטי ופונדק חתיכים וניצלו את זה בכל רגע. התימניות אוהבות חריף וניצלו את זה במשימת המרק למשל.
כל תכונה שאתה מביא מהבית תעזור לך במשחק כזה. גם רמאות, מסתבר, מובילה רחוק. שניים משלושת הזוגות בגמר שיקרו ורימו לא פעם.