שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

AIR​(נשלט)
לפני 11 שנים • 6 בדצמ׳ 2012
AIR​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2012
הקהילה (אם קיימת אחת כזאת) חזרה 20 צעדים אחורה לימים החשוכים שלה.
כל הכבוד, אנחנו יכולים להאשים רק את עצמינו.
Brida​(נשלטת){DDDOM}
Brida​(נשלטת){DDDOM} • 6 בדצמ׳ 2012
[quote="ל ו ר י"]
בטי בום כתב/ה:
איפה הייתה זנות?
איך הגעתם לזנות או תעשיית מין?
כשזה מגיע לטוקבקים מכוערים במקומות אחרים אפשר לדבר על בורות אבל פה?

הבחורה הייתה מארחת (לא בחורה מארחת בדירתה) יותר כמו זאת שמקבלת את האנשים במסעדה
נכון אולי הייתה צריכה להסתוות יותר טוב, אני בטוחה שהיום היא יודעת את זה אבל לעשות לה פה סקילה נראה לי מכוער במיוחד.
מאחלת לה בהצלחה ומקווה שימצא פיתרון

"את גברת בטי לא מהווה דוגמא לחינוך
את ביתך כשעוד הייתה קטינה היית לוקחת אותה איתך למסיבות בדסמ".
אותה הגברת בה מדובר היא מורה ואימא לילדים .

היא אומנם לא מארחת בדירתה,ויש הבדל עצום ביין בחורה שמקבלת
אנשים במסעדה[מלצרות] לבחורה שעובדת כחשפנית ,[זנות]במועדון סאדו ומלכה בתשלום.
אני מכירה את הגברת הנ"ל ראיתי אותה במסיבות לא פעם ולא פעמיים,נמרחת על העמוד .
אני כאימא מגוננת ושומרת על ילדי ולא אעיז להגיע למסיבות כמו שהייתי מגיעה בעבר.
וכן גם כגרושה זה לא פשוט וקל,לגדל לבד ילדים אך איין מחיר לכבוד בשום הון שבעולם"

תגובה מזעזעת.
בא לי להקיא.
Uranus
Uranus • 6 בדצמ׳ 2012
Air כתב/ה:
הקהילה (אם קיימת אחת כזאת) חזרה 20 צעדים אחורה לימים החשוכים שלה.
כל הכבוד, אנחנו יכולים להאשים רק את עצמינו.

אני חושב שאתה קצת מגזים...

הקהילה אמנם מהווה לצערנו גם בית לחמורים ואידיוטים, וזהו טבע אנושי דוקא לראות את הרע אבל בוא תנסה קצת לצאת מהריבוע הזה ותראה שבסופו של דבר זה לא נכון ורוב הקהילה אנשים טובים ומתקדמים.

בכל מקום יש פרימיטיבים, או פרימיטיבים המתחזים למתקדמים או סתם טמבלים, זו רק בחירה שלך לתייג קהילה שלמה על סמך העשבים השוטים האלה.
זמרת ברים​(נשלטת)

אורנוס

זמרת ברים​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2012
[quote="Uranus"]
Venus in Furs כתב/ה:
[color=cyan].

ישנן עובדות שנכונות להיום וזו המציאות הפיזית בה אנחנו חיים ואחת מהן היא שרוב האוכלוסיה עדיין לא מוכנה להשתחרר מכבלים של מוסר צבוע ועדיין שופטת את השונה והחריג ומקטלגת אותו תחת מטריה של דיעות משוחדות וקבעונות חשוכים. זו עובדה.
בנוסף, הפסיכולוגיה (לאו דוקא כל הפסיכולוגים) עדיין מתייגת בדס"מ כסטיה מינית והפרעה נפשית. זה לא צודק ולא הוגן, אבל גם זו עובדה.
כמו כן, מרבית האוכלוסיה שכוללת בתוכה גם את האנשים הנאורים - רואה בהחצנת ההנאות המיניות שלנו כפסול ולא ראוי. זו עובדה, ודרך אגב אני גם מרגיש כך. וכאן המקום לעשות אבחנה בין אדם המצהיר שהוא הומו ואוהב ומנהל זוגיות עם גברים ובין גבר המצהיר שהוא אוהב לקבל זין בתחת או להצהיר שהוא הפאסיבי/אקטיבי - ההבדל בכך שהראשון מדבר על סגנון חיים והשני מדבר על איך הוא אוהב את הסקס שלו. שני דברים שונים לחלוטין.
עובדה אחרונה היא שגם הבחורה המדוברת חושבת שמרבית האוכלוסיה שיפוטית ועשויה לפעול נגדה ולכן היא עצמה חבשה מסכה. לא יעילה, אבל חבשה.

.

רק הערה קטנה, אם אפשר.
בדס"מ זה לא רק סקס. לפחות לא עבורי, ואני מניחה שיש עוד כמוני.
זה הרבה מעבר לזה, כל מיני מחוות ודברים שמסמנים את ההיררכיה ביני לבין האדון שלי.

כשמישהי אומרת שהיא לסבית, לא שואלים אותה איזה תנוחות היא אוהבת ואם היא אקטיבית או פסיבית בקשר. למה אם יגיד מישהו שהוא בדס"מי מישהו צריך לשאול אותו אם הוא נשלט או שולט? למה מישהו צריך לדעת אם אני אוהבת שמצליפים בי או שאולי אני אוהבת משהו אחר?
אין קשר בין הדברים.

השאיפה צריכה להיות שזה יהיה בסדר להגיד שאני בדס"מית, בלי לפרט מה זה אומר בתוך הקשר שלי. שכמו שזה בסדר שזוג ונילי ילך מחובק, ויתנשק צרפתית באמצע הרחוב, זה יהיה בסדר לעשות מחוות בדס"מיות בפומבי בלי שיסתכלו על זה עקום. ושוב, אני לא מדברת על סשן הצלפות בפומבי (אפילו שאני אוהבת פומביות).

אני לא יודעת איך עושים מפנה כזה בציבור, אבל כשאני חושבת על לגיטימציה זה מה שעובר לי בראש, לא החצנה של סקס בפומבי בדיוק כמו שהומואים ולסביות לא מחצינים סקס בפומבי למרות שמדובר בנטיה מינית.
אני מקווה שאם הם הצליחו (עוד לא לגמרי, זה ברור), אולי גם אנחנו נצליח.
לא דופקת חשבון​(שולטת)

גועל גועל גועל...

תפסיקו להתעסק בחיים של אחרים תתעסקו בעצמכם...

מה זה צריך להיות?? איפה האנושיות שלכם לעזעזל????

מה אכפת לכם אם היא מביאה את הילדה שלה למסיבות (זה לא נורמאלי אבל לא עינין שלנו)

מה את שופכים כאן רעל אחד על השני במקום לתמוך אחד בשני כמה עצוב לראות את הגועל פה...

פשוט מרחמת על חלק גדול מפה תשמור על הפה המסריח שלכם ותתעסקו בעצמם...

והמורה המקסים לא זונה...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סהכ נהנת מהחיים ועושה את מה שהיא אוהבת...

חצופים...!!!!
Uranus

Re: אורנוס

Uranus • 6 בדצמ׳ 2012
[quote="זמרת ברים"]
Uranus כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
[color=cyan].

ישנן עובדות שנכונות להיום וזו המציאות הפיזית בה אנחנו חיים ואחת מהן היא שרוב האוכלוסיה עדיין לא מוכנה להשתחרר מכבלים של מוסר צבוע ועדיין שופטת את השונה והחריג ומקטלגת אותו תחת מטריה של דיעות משוחדות וקבעונות חשוכים. זו עובדה.
בנוסף, הפסיכולוגיה (לאו דוקא כל הפסיכולוגים) עדיין מתייגת בדס"מ כסטיה מינית והפרעה נפשית. זה לא צודק ולא הוגן, אבל גם זו עובדה.
כמו כן, מרבית האוכלוסיה שכוללת בתוכה גם את האנשים הנאורים - רואה בהחצנת ההנאות המיניות שלנו כפסול ולא ראוי. זו עובדה, ודרך אגב אני גם מרגיש כך. וכאן המקום לעשות אבחנה בין אדם המצהיר שהוא הומו ואוהב ומנהל זוגיות עם גברים ובין גבר המצהיר שהוא אוהב לקבל זין בתחת או להצהיר שהוא הפאסיבי/אקטיבי - ההבדל בכך שהראשון מדבר על סגנון חיים והשני מדבר על איך הוא אוהב את הסקס שלו. שני דברים שונים לחלוטין.
עובדה אחרונה היא שגם הבחורה המדוברת חושבת שמרבית האוכלוסיה שיפוטית ועשויה לפעול נגדה ולכן היא עצמה חבשה מסכה. לא יעילה, אבל חבשה.

.

רק הערה קטנה, אם אפשר.
בדס"מ זה לא רק סקס. לפחות לא עבורי, ואני מניחה שיש עוד כמוני.
זה הרבה מעבר לזה, כל מיני מחוות ודברים שמסמנים את ההיררכיה ביני לבין האדון שלי.

כשמישהי אומרת שהיא לסבית, לא שואלים אותה איזה תנוחות היא אוהבת ואם היא אקטיבית או פסיבית בקשר. למה אם יגיד מישהו שהוא בדס"מי מישהו צריך לשאול אותו אם הוא נשלט או שולט? למה מישהו צריך לדעת אם אני אוהבת שמצליפים בי או שאולי אני אוהבת משהו אחר?
אין קשר בין הדברים.

השאיפה צריכה להיות שזה יהיה בסדר להגיד שאני בדס"מית, בלי לפרט מה זה אומר בתוך הקשר שלי. שכמו שזה בסדר שזוג ונילי ילך מחובק, ויתנשק צרפתית באמצע הרחוב, זה יהיה בסדר לעשות מחוות בדס"מיות בפומבי בלי שיסתכלו על זה עקום. ושוב, אני לא מדברת על סשן הצלפות בפומבי (אפילו שאני אוהבת פומביות).

אני לא יודעת איך עושים מפנה כזה בציבור, אבל כשאני חושבת על לגיטימציה זה מה שעובר לי בראש, לא החצנה של סקס בפומבי בדיוק כמו שהומואים ולסביות לא מחצינים סקס בפומבי למרות שמדובר בנטיה מינית.
אני מקווה שאם הם הצליחו (עוד לא לגמרי, זה ברור), אולי גם אנחנו נצליח.

זמרת יקרה,

א. מה שציטטת כאן אינו מתייחס לדיעה שלי על בדס"מ אלא לדיעה הרווחת של רוב האוכלוסיה לגבי בדס"מ. זה מבאס אבל זו עובדה.

ב. אם קראת את המשך התגובה שלי בטח ראית שאנחנו ממש לא מתווכחים לגבי מה זה בדס"מ ואומרים את אותו הדבר, ואף שנינו שואפים בדיוק לאותה תפנית אשר על פיה בדס"מ יתפס כסגנון חיים ולא הפרעה/סטיה/תנוחה מינית כפי שהרוב עדיין תופס אותו.
Brida​(נשלטת){DDDOM}
Brida​(נשלטת){DDDOM} • 6 בדצמ׳ 2012

אישה מיוחדת ויפה,
את עוד תעשי הסטוריה.
יש פה הרבה אנשים טובים שמגבים ואוהבים אותך.
פסיכיאטר מתורבת
פסיכיאטר מתורבת • 6 בדצמ׳ 2012
Atheana כתב/ה:

אישה מיוחדת ויפה,
את עוד תעשי הסטוריה.
יש פה הרבה אנשים טובים שמגבים ואוהבים אותך.

נכון. היא נשמה טהורה. וליבה זך. אני עד.
היא בסך הכל רצתה לצאת מחירות לעבדות. ועושה רושם שהיא הצליחה עד כה.
היא לא טיפשה והיא ידעה היטב מה היא עושה, לרבות התוצאות. אבל גם זה חלק מהיציאה לחירות, לשבור מוסכמות ולזוז. אני מניח שהיא לקחה את זה בחשבון. לא חסר עבודה בתחום שהיא מלמדת.
אני מעולם לא ראיתי אותה עוסקת בזנות. קשה לי להאמין שהיא תמכור את גופה בשביל פרוטות.
אני בטוח שבתור זונה היא הייתה עושה יותר כסף מלרקוד על עמוד ולשבור את הגב.

נורית- לכי תאכלי עוד לאפה יה סוסת ייאור. ואל תכפישי.
לורי- לא היית מעסיק אותך אצלי בתור זונה. מצטער.
בנו של ג'ור אל

Re: גועל גועל גועל...

בנו של ג'ור אל • 6 בדצמ׳ 2012
לא דופקת חשבון כתב/ה:

מה את שופכים כאן רעל אחד על השני במקום לתמוך אחד בשני כמה עצוב לראות את הגועל פה...

והמורה המקסים לא זונה...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סהכ נהנת מהחיים ועושה את מה שהיא אוהבת...

חצופים...!!!!

תגידי, לא דופקת, את לא מרגישה לפעמים שהמוח שלך רוצה להתאבד?
את זועקת כאן נגד שיפוטיות ובכל זאת מכניסה בקטנה לבטי "זה לא נורמלי, אבל לא עניין שלנו". אז אם זה לא עניינך איך זה לא נורמלי?

ועל כל פנים טפשונת קטנה (מקווה בשבילך שאת לפחות כוסית, כי עודף שכל זה אובר רייטד), בהזדמנות שאלי את מנהל מועדון הדנג'ן על התקופה שהבת שלו הייתה סלקטורית במועדון שלו.

או שנורמליות נמדדת לפי הליינים שמתנהלים בקהילה הרקובה הזו..
פסיכיאטר מתורבת

Re: גועל גועל גועל...

פסיכיאטר מתורבת • 6 בדצמ׳ 2012
חיה שקלים כתב/ה:
לא דופקת חשבון כתב/ה:

חצופים...!!!!

תגידי, לא דופקת, את לא מרגישה לפעמים שהמוח שלך רוצה להתאבד?
את זועקת כאן נגד שיפוטיות ובכל זאת מכניסה בקטנה לבטי "זה לא נורמלי, אבל לא עניין שלנו". אז אם זה לא עניינך איך זה לא נורמלי?

ועל כל פנים טפשונת קטנה (מקווה בשבילך שאת לפחות כוסית, כי עודף שכל זה אובר רייטד), בהזדמנות שאלי את מנהל מועדון הדנג'ן על התקופה שהבת שלו הייתה סלקטורית במועדון שלו.

או שנורמליות נמדדת לפי הליינים שמתנהלים בקהילה הרקובה הזו..

העלמה שקלים.

ובכן. לא דופקת - שווה נגיחה.
טיפשה היא לא. ( לפחות בקרב הנקבות)
הבת שלו בסך הכל הייתה סלקטורית וקופאית/ברמנית במועדון לילה/דיסקוטק . באותה מידה שהיא היתה יכולה להיות מלצרית בבית תמחוי ובשירותים מישהו בעל מישהי. אני לא רואה הבדל .
ובכלל - תפסיקו לעשות מהדנאגן בית זונות. כולה מועדון עם כמה כוסית והמון כונפות שרוקדות מטר על מטר. ומייחלות לכאפה מצלצלת .

עכשיו תתנצלי שאת חיה.