סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

starduskonfire
לפני 3 שנים • 6 באפר׳ 2021
starduskonfire • 6 באפר׳ 2021
וזה בדיוק הייה הסיבה לסירוב להסביר אגב. שום דבר אישי ואני לא נעלב או משהו. פשוט רואה בזה בזבוז זמן כשהחוסר הבנה כזה גדול.
זה לא שיש באמת איזה רצון להגיע למכנה משותף, לנסות לראות עין בעין, סתם גירוד בפדחת של אנשים שחיים בעולם אחר, רואים בשמרנות משהו מיושן ופסה,
זה בערך כמו לדבר עם ונילים על יחסי שליטה. רק לפעמים אתה נופל על אדם ששוה להשקיע את הזמן בלנסות לגשר לו\ה בין תפיסות העולם הרחוקות.
Mary Jane
Mary Jane • 6 באפר׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

...
תמיד תוהים מה נשים רוצות והנה התהייה האמיתית - מה גברים רוצים?

״...
אז יש רצון (לפחות לי אישית) בחוזה חדש בין הגבר השמרן והנאור שלא שונא הומואים, שמוכן להתמודד עם היותו סוטה לא קטן, ועוד כל מיני עניינים אקסנטרים שבימים עברו לא היו יושבים טוב בבטן לאף אחד, וך עדיין מודע שבבסיסו הוא לא מעוניין בתחרות עם הנשים, לא רואה נשים כסוג של גברים עם ציצי, שחושב שבלי ערכי משפחה חזקים כל הפרוייקט הנאורות יעלם תוך דור או שניים, ושכל מי שרודף ומקדם זנות וצרכנות מכרסם בעתיד של החברה שלנו, לבין האישה שחושבת סוג של אותו דבר, האישה השמרנית הנאורה.
בחיים האישיים שלי, אני לא מתקשה עם העניין הזה, אז אולי זה למה אני לא אינסל ממורמר. יש מספיק נשים שרואות איתי בעניין הזה עין בעין.

עד שסוףסוף מישהו כותב מה הוא רוצה (:

רק במטותא, מה זה חוזה חדש? הרבה מילים, ועדיין, מאוד מעורפל. ואם כוונתך לתפישה שמרנית יחסית של יחסים בין המינים ותפקידים מגדריים, אכן, יש לא מעט נשים שהן בעניין. שמחה שאתה מסתדר (:

פשוט תאתרו את הנשים המתאימות - ״וניליות״ או במקרה הצורך, נשים נרצעות שניתן למצוא באתרי בדסמ, אם מתמזל המזל (; זאת במקום להלין על נשים בכלל ועל נשים באונליפאנס בפרט שאתם לא אטרקטיביים בעיניהן בכלל (עניין שמכל הסוגיות כאן נראה שהוא בין הכי צורמים למגזר, ברמה של מטריף את הדעת מרוב תסכול לא ממומש של מעריצים ועבודת יד אינטנסיבית. אותי זה מצחיק : ).
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 6 באפר׳ 2021
מה שהוא אומר בערך זה שהוא חושב שמערכת הציפיות, התמריצים והאילוצים של החברה המודרנית היא כזו שלגברים רבים שינסו לעמוד בה לא יהיה סיכוי למצוא זוגיות ולהגשים את עצמם.
Mary Jane
Mary Jane • 6 באפר׳ 2021
יש בזה משהו כמובן. התפוררות ערכים, התא המשפחתי... ההבנה שאפשר לחיות חיים טובים, ואולי אף טובים יותר, באופנים אחרים.

ובכל זאת, נשים הן חולות אהבה, זוגיות, אינטימיות, וכפועל יוצא הרבה מהן אם לא רובן הגורף רואות בקשר הזוגי את שאיפת חייהן, והערך הגבוה ביותר של הקיום. אהבה לגבר. זוגיות עם גבר. לפחות בסבב א׳ (;
כך שלא הייתי מספידה כל כך מהר את העניין.
starduskonfire
מרי, בדיוק, כמו שהבנת כך התכוונתי. לכל אלו שהתקשו, אחרי הכל לא כזה מסובך.
אני קורא לזה חוזה חדש כי תאמיני לי שהשמרנים הלא נאורים לא באותה סירה איתי.
הפרטנרית שעונה על ההגדרה ומעוניינת בחוזה כזה, היא אחת שמצד אחד יצאה מהחושך של עולם הדת המנוהל על ידי קנופיות רבנים כמרים ואימאמים, ומצד שני לא נפלה לבור של אידאולוגיות מרקסיסטיות פמניסטיות דיקונסטרוקטיביות אינטרסקציונאליות בלה בלה בלה.
בחורה שמעוניינת להגן על הילדים שלה לעתיד מכל האוולות שהאידאולוגיות הדוגמטיות האלו מביאות עלינו.
בחורה שמביאה את הערך בנשיות ברמה של רגש, תקשורת, אמהות, פתיחות מינית, פרספקטיבה על גידול בנות ובנים.
אחת שמעוניינת בגברים שמביאים לשולחן את הצדדים בהם גברים מצטיינים כשהם במיטבם.

כמו שאמרתילי אין שום בעייה לאתר נשים כאלו, אז לכן אין שום מרמור, ולכל הממורמריםאני אומר ללכת לסדר את החדר. זה באמת עוזר.
Mary Jane
Mary Jane • 6 באפר׳ 2021
זה באמת מאוד חשוב שכל סיר יחפש את המכסה שלו, שתואם את תפישת עולמו, ולא יבלבל את השכל על כך שכל המכסים צריכים להשתנות עבורו או להוריד סטנדרטים.
starduskonfire
מילים כדורבנות. בכיינות זה מדליק רק כשזה תוך רמיסת האגו העצמי ועל פי פקודה. ורק לסאבים\יות במעמקי הסאב ספייס
Mary Jane
Mary Jane • 6 באפר׳ 2021
איזה כיף, פתרנו את מרבית בעיות העולם המערבי ואת המתיחות בין המינים (:

Big success
''''''''''
'''''''''' • 6 באפר׳ 2021
Mary Jane כתב/ה:
איזה כיף, פתרנו את מרבית בעיות העולם המערבי ואת המתיחות בין המינים (:

Big success