שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חובתו של דום

ממתין בסבלנות​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006

אני משועשע...

אלוהים!!!!

עשיתם לי את השנה..
לא תארתי לעצמי שהשרשור יגיע ל 6 עמודים ועוד היד נטויה..
תמשיכו אל תפשיקו...דיר באלקום.

כלובי..תיתן לי פרס?

וישחקו הילדים לפני !!!

אני מרגיש כמו בתקופתה תנ"ך

עכשיו באמת ממתין בסבלנות
לראות לאן זה יגיע..

בקשה לי אליכם ילדים. תשאירו הכל על פסי הויכוח האקדמי.

תודה
צ'יטה​(שולט)

לממתין בסבלנות

צ'יטה​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
אכן פתחת שירשור נאה בנושא שנוי למחלוקת.
רק דבר אחד איני מבין פה. למה אתה לא שותף יותר, לנושא שאתה בעצמך העלית ?
משום מה יש לי תחושה, שלא העלית את הנושא בתור דיון אקדמי גרידא. זה בוער בעצמותיך, ולא רק.

בוא תהייה איתנו פה, ותגיב. בשלום כמובן, בדיון עינייני. על הנושא הכל כך בעייתי הזה, שמוציא כל כך הרבה אמוציות.

הריני מזמין אותך רישמית, להשתתף בשירשור שאתה פתחת.
ממתין בסבלנות​(שולט)

לצ'יטה

ראשית תודה על ההזמנה.
שנית, לא, הדבר לא בוער בעצמותי..
אני מתיחס לזה בדיוק, כשם שנהג אחר עובר עבירת תנועה..ואיכפת לי מזה.
מהסיבה של " כל המציל נפש אחת..."

וגם כאן הנושא הזה הועלה מבחינה דומה.

לצערי. היו כל מיני מגיבים למיניהם, שחשדו מן הסתם שיש לי אינטרס אישי..
או שאני כופה דעתי הן על הסאבית, או על המגיבים למינהם, ולא ממש לא..השפחה שלי ראויה לכל הערכה, ומעולם לא מנעתי ממנה לשוחח עם מישהו.

נכון כל מה שרציתי לומר ,והעלה זאת מישהו בתגובה קודמת, זה שלא אמנע ולא רוצה למנוע מאדונים לשוחח עם סאביות מקולרות, שיחת חולין שיחה ברוח טובה, והפניה בין אם נעשית על ידי האדון או בין אם על ידי הסאבית יפה כשלעצמה.

כל מה שריציתי להעלות הוא העובדה שלדעתי יש טעם לפגם, שאדון יפנה לסאבית מקולרת מתוך כוונה לחמוד אותה לעצמו.
ואז...התנפלו עלי שאני נשוי, ושהסאבית שלי נשואה, ושאני מגלה דו פרצופיות ומוסר כפול , אז לכך אומר כמה משפטים.

אני כאן בגלל הצורך שלי, הסאבית שלי כאן בגלל הצורך שלה. אני והיא ביחד כי מתאים לנו להיות יחד כאן, וטוב לנו ביחד. אני לא פניתי אליה כנשואה בעולם הפתוח, וגררתי אותה אחרי לכאן. ממש לא.
ואת הנקודה הזו מישהו החמיץ. כל אחד מהנמצאים כאן עושה זאת על דעתו החופשית ואני לא אקבע לאף אחד אם להיות כאן או לא, ומהן הסיבות שבגללן הוא או היא נמצאים כאן.

אינני רואה פסול בקיום כל קשר שהוא בין סאב לאדון ללא כל אבחנה לסטטוס שלו. אני אישית אמנע ממגע עם רווקה, אך ורק מטעמי בטחון שדה. ובענין זה איש הישר בעיניו יעשה.

להבדיל אלף אלפי הבדלות - ואינני רוצה לפגוע באף אחד ומצטער על כך מראש, אבל המטאפורה המיידית העולה בראשי לכל הנושא שהעליתי בשרשור זה והוא נושא טעון ומלא באמוציות, הוא ההבדל בין רצח להריגה. רצח טבול בכוונה תחילה, הריגה לא.

אם מישהו יפנה בשיחה לסאבית שלי או אפילו לאחרת, ובמהלכן של השיחות תקרינה "תקלות" והיא תלך? זה בסדר..סימן שהיתה צריכה ללכת.
אבל אם פונה מתוך כוונה להסיטה - לשליטתו, כאן יש כוונה תחילה ועל כך אני מתרעם.

בנוסף, לא הצעתי ואם מישהו הבין מכך שאני רוצה לנהל רשימה שחורה. אני מצר על כך לא זו היתה כוונתי.

מקוה שהבהרתי עצמי.

ממתין.
צ'יטה​(שולט)

לממתין בסבלנות

מסכים עם כל מילה שאמרת.

ברצוני בכל זאת להדגיש טיפה.

יש מקרים, בהם לא נוטים לפרק נישואין כל כך מהר. במצב הביניים הזה, בו נמצאים, לא נמצאים, קורה שמחפשים בחוץ חום ואהבה. לא מוצא בכך שום פסול. והכל סימטרי גם לגבי מקולרים/ות, או אפילו לא עלינו, זוג וונילי.
זה שאתה נשוי, לא מונע מבעדך, לתקוף בגידות. אך בהחלט גורם להרמת גבה מובנת, ומושך אש.

הטעם הגדול לפגם נעוץ בחיזור עקשני, בהסכמה כמובן, אחרי מקולרת. וזה נפוץ פה יותר מדי, וכולם פה יודעים את זה. איכסה, בושו והכלמו לכם.

נהניתי מאד מתגובתך. תישאר איתנו, ואנא ממך, תן לחיצים לחלוף מעליך.
צ'יטה​(שולט)

עוד דבר

אני הייתי נמנע, מלפתח שיחות עומק עם סאבית מקולרת.
יש בזה גם קצת טעם לפגם.
בזמן היותה מקולרת, במידה ונוצר קשר בינינו באופן זה או אחר.
הייתי מקפיד מאד, שהשיחה בינינו לא תוכל בשום פנים להשתמע כחיזור. שם, באיזור הדימדומים הזה, צריך להיות יותר צדיק מהאפיפיור. אולי אפילו קצת בגדר להוכיח שאחותך לא זונה. זה איזור מאד בעייתי. וצריך לתת כבוד לזוג המאושר ולא לפגוע בהם.
זה מקום מאד רגיש ופגיע, לראות שמישהו מחזר אחרי זוגתך. יש שם חובת זהירות מוגברת.
לדוגמא, הייתי מבקש רשות מאותו שולט, לשוחח עם זוגתו, ומבטיח לו שלא אחזר אחריה בשום אופן, שאהיה קורקטי. לא מפני שאני צריך רשות, או היא. מפני שזה יפרק את המוקש. וגם אז הייתי נזהר מאד.
זאלופון​(שולט)

Re: לזאלופון

זאלופון​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
הנה, אתה מעלה טענות מנוגדות לשלי ואני מסכים איתם.

פנתה אלי פעם מישהי פה לפרטי והתלוננה שאני מפריע לה לריב. שיש לה צורך כזה, להוציא קיטור.
אמרתי לה, שתנסה לריב איתי בפומבי, שאשמח, ואני בשלי אנסה לעשות שלום. זה גם נושא לריב עליו. אולי לפעמים תצליח לריב איתי אפילו, שהרי אני אנושי, וגם לי יש יבלות.
אפילו רבתי איתה קצת, ואמרתי לה שהשיחה בינינו בפרטי, על הלריב או לא, נעשתה עניינית ובדרכי שלום. ובמקום שהיא תדביק אותי בלריב, אני מצליח להדביק אותה בלשוחח דיון ענייני בשלום, ונה נה נה נה נה.

בקיצור, לסיכום, אל תפריעו לעצמכם לריב, בגין שאיפתי לשלום. תריבו קצת, ותקשיבו לי קצת. הכל טוב. רק בבקשה תאפשרו לי, ולו קצת, להביע דעתי ולשאוף לשלום.

בכל מקרה, תן לי דיון פה באתר, עם מישהו לוחמני במיוחד, חמש אותי בדעה הפוכה לשלו, ואראה לך שאני מגיע איתו לדיון עינייני. icon_wink.gif

אבל זה לא כיף לריב אם הצד השני לא מתעצבן מזה ואם לא מרגישים שמגיע לו icon_twisted.gif

רק שלא יהיו אי הבנות (אני מאמין שאין, אבל להבהרה מוחלטת של העניין) - הבעיה שלי היא לא עם דיעות מנוגדות לשלי (הנה, אתה מעלה טענות מנוגדות לשלי ואני מסכים איתן icon_smile.gif ). להיפך, אני אוהב דיעות מנוגדות לשלי והרבה פעמים מגלה בהן דברים שלא חשבתי עליהם. דיונים שיורדים (או עולים) לפסים אישיים מגיעים לשם יותר על בסיס האישים מאשר על בסיס דיעותיהם, והם פשוט סוג שונה של דיון עם מטרות אחרות: לא המטרות של לשמוע ולהשמיע, ללמוד וללמד, אלא כל המטרות שציינתי לפני מספר הודעות. בהתאם לשוני במטרות, גם הדיון עצמו שונה.

שמת לב, אגב, איך בלי להרגיש (או שעם) החזרנו את הדיון לפסים ענייניים? חבל, דווקא היה מצחיק...
צ'יטה​(שולט)

לגרניקה

או שלום ידידתי משכבר הימים.
ממלא אותי שמחה שקפצת לביקור פה.
מה שלומך ?