בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים במקרה ש"שולט" נחשב ב קהילה

איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 30 באפר׳ 2006

Re: מתוך שלל תגובות באותו עניין...

איימי_​(נשלטת) • 30 באפר׳ 2006
MistressOfDeath כתב/ה:

נשלטת יקרה, נפגעת?

הוא במקרה חבר מוערך בקהילה?

מוכר? מנהל צ'ט או פורום?

תחשבי פעמיים אם לפתוח את הפה

רצח האופי שתעברי לא ממש שווה את זה לפעמים..........

מסכימה איתך מאוד. המקרים האלו, בהם נעשה רצח אופי לקורבן, מוכרים גם ממקרי אונס מחוץ לקהילה. מוטל דופי בנפגעת, ביושרה, בשפיותה הנפשית... ומה שעצוב זה שכאשר זה נעשה, בגלל שזה נלקח לכיוון אישי, קשה לקלוט את זה. ומרגע שהנפגעת מוצגת כבעיה, במקום הפוגע, ממילא כל עניין הפגיעה מאבד מחשיבותו. אם הנפגעת היא כזו, אז גם אם היא נפגעה זה בטח מגיע לה, לא?
master281
master281 • 30 באפר׳ 2006
Dom_Quixote כתב/ה:

אם מדובר באיזשהו ריב אישי בין VIP (אותו אינני מכיר), לבין הדום המדובר, הרי שאני דוחה מכל וכל את העניין הזה. אם כל השרשור הזה עלה לא על מנת לשרת את המטרה ולחשוף את העובדות - אלא כדי לנגח יריב על בסיס אישי - הרי שכולכם, אלה שמגינים על אדם שעשה דברים חמורים ביותר, ואלה שטורחים לגנות אותו רק על שום יריבותם האישית - גרועים בעיניי באותה מידה.

ריב אישי לא

כל מה שכתבתי פה היה לאחר שפגע במשהי יקרה לי

במקרה הקודם לא סיפרו לי מה היה והשתיקו את העיניין מהר מידי

היום כבר לא יצליחו לעבוד עליי כמו פעם

את מה שיש לי נגדו אפתור באופן אישי איתו

שום דבר ממה שנכתב פה לא קשור למה שקרה בנינו
ים_yam​(לא בעסק)

ים_yam​(לא בעסק) • 30 באפר׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
MistressOfDeath כתב/ה:

נשלטת יקרה, נפגעת?

מוכר? מנהל צ'ט או פורום?

מסכימה איתך מאוד. המקרים האלו, בהם נעשה רצח אופי לקורבן, מוכרים גם ממקרי אונס מחוץ לקהילה. מוטל דופי בנפגעת, ביושרה, בשפיותה הנפשית... ומה שעצוב זה שכאשר זה נעשה, בגלל שזה נלקח לכיוון אישי, קשה לקלוט את זה. ומרגע שהנפגעת מוצגת כבעיה, במקום הפוגע, ממילא כל עניין הפגיעה מאבד מחשיבותו. אם הנפגעת היא כזו, אז גם אם היא נפגעה זה בטח מגיע לה, לא?

לשם כך נועדו הפורומים הסגורים של הסאביות, במיוחד הפורום שמנהלת BABY באתר הדאנג'ן.
בפורום הסגור לא יעשו לינץ' לאף אחד ולאף אחד!
בייבי היא מחברי הקו החם ובעלת הכשרה מקצועית לטפל במצבים רגישים שכאלה.
וכמו שבעולם הונילי סלבס שתקפו מינית נענשים, כך גם יש מקום לטיפול בסלבס הקהילתיים שלנו.
בפורום הסגור של הסאביות אף אחד לא יגיד "זה בטח הגיע לך" ולא יציגו את המתלוננת כשקרנית/חיה בהזיות. זה מקום שיחבק, יתמוך, יהווה אוזן קשבת ויגיש עזרה במידת הצורך.
פורום הסאביות הסגור והקו החם נועדו לתת מענה לסוגיה זו ולאחרות, נועדו להיות חוף מבטחים רגוע בזמן סערה.
בשביל זה יש את חברי הקו החם, בשביל זה יש את חברות הפורום, בשביל זה יש חברים בכלל...
נוריתE
נוריתE • 30 באפר׳ 2006
אתם שוכחים פה דבר לא פחות חשוב
מה עושים בתכל'ס עם אותו אחד שפגע?
כדי למנוע לפחות הישנות מיקרים כאלו בעתיד,
DOM 1​(שולט)

DOM 1​(שולט) • 30 באפר׳ 2006
ים_yam כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
MistressOfDeath כתב/ה:

נשלטת יקרה, נפגעת?

מוכר? מנהל צ'ט או פורום?

בייבי היא מחברי הקו החם ובעלת הכשרה מקצועית לטפל במצבים רגישים שכאלה.

למעני ולמען כל אלה שלא מכירים את בייבי אישית- אפשר לפרט את ההכשרה המיקצועית
שמדובר בה? זה יהיה שירות נעלה לכולם ככלל ולסאביות חדשות וותיקות בפרט
melody
melody • 30 באפר׳ 2006
איימי צודקת בכל מילה.
לבוא ולספר שהפורומים הסגורים לסאביות הם מקום בטוח בו יקבלו תמיכה, זה לטייח את האמת ולקבור עמוק עמוק מקרים דומים שהתרחשו בעבר או מתרחשים בהווה, ושיצאו החוצה. זה במקרה הרע. במקרה הטוב - הנפגעת לא בדיוק תמיד זכתה לתמיכה. ואני לא מתייחסת רק לפורום של בייבי. אני מתייחסת לכל פורום סגור שאי פעם קם, לאורך השנים הרבות שאני מסתובבת כאן. אני לא מבינה מאיפה הניסיון להאדיר ככה את הפורומים הסגורים, וסליחה עם כל המנהלות. כולנו יודעות היטב שהפורומים הללו, לעולם לא היו סגורים הרמטית מפני הדלפות כאלה ואחרות.
מצטערת ים, מסע הפרסום שלך מכביד עלי ואני מדגישה - עלי.
מי שמוכנה לתת אמון מלא בקו החם או בפורומים הסגורים, מוזמנת כמובן לעשות כך, לסנן את דבריי או לחלוטין לא להתייחס אליהם.
BABY
BABY • 30 באפר׳ 2006
במקרה הזה אני מסכימה עם מלודי

הפורומים הסגורים הם כלי לתמיכה, לא כלי טיפולי. אף פורום לא יכול להיות סגור באמת, לא משנה כמה ננסה.
ולכן הם לא פיתרון, הם כלי סיוע.
באופן אופטימלי כל אדם שנפגע זקוק לתמיכה וצריך לקבל אותה. המציאות קצת שונה.
לא תמיד אותו אדם בוחר להיעזר. לא תמיד יש מי שיסייע, ולא תמיד כל התנאים מתמלאים.
אני איתך מלודי, ואני חושבת שאדם , צריך למצוא את המקומות שנוחים לו להיעזר.

אם לא בא לו לדבר איתי או עם חברים אחרים בקו? יש מרכז סיוע, או חברים, או פסיכולוג, או כל דבר אחר שמסייע לו. אין נכון ולא נכון. ואני באופן אישי מאמינה ששיחה פנים מול פנים או בטלפון, טובה יותר מאלף שיחות מסנג'ר או אינטרנט.

לגבי ההכשרה שלי, אני אתייחס להכשרתי כחברת הקו החם, כי עבודתי המקצועית מבחינתי היא חלק נפרד, למרות שקשור קשר הדוק בתחום הזה.

אני, כשאר חברי הקו החם, עברנו קורס של חצי שנה, שמטרתו לימוד סיוע ותמיכה במצבי פגיעה.
תפקידנו לשמש כתומכים באופן ראשוני, ולסייע לנפגע או לנפגעת, לבחור באיזה אופן הם ירצו להמשיך, מדובר בסופו של יום בתפקיד ליווי/תיווכי, לא בטיפול ארוך טווח.

ושוב, יש מקרים שבהם אנשים מסוימים בוחרים לא להיעזר, למרות שפנו אלינו. זה לא נדיר וכל בחירה מקובלת ומכובדת בעיני.

אני אישית מאמינה, כי כל אחד ואחת יודעים מה טוב בשבילם, ויודעים לקבוע את דרך הטיפול הטובה להם.

כח לא נעלם בעקבות פגיעה, רק צריך לסייע לו לצאת החוצה.

BABY
devotion​(מתחלפת)
devotion​(מתחלפת) • 30 באפר׳ 2006
melody כתב/ה:
איימי צודקת בכל מילה.
לבוא ולספר שהפורומים הסגורים לסאביות הם מקום בטוח בו יקבלו תמיכה, זה לטייח את האמת ולקבור עמוק עמוק מקרים דומים שהתרחשו בעבר או מתרחשים בהווה, ושיצאו החוצה. זה במקרה הרע. במקרה הטוב - הנפגעת לא בדיוק תמיד זכתה לתמיכה. ואני לא מתייחסת רק לפורום של בייבי. אני מתייחסת לכל פורום סגור שאי פעם קם, לאורך השנים הרבות שאני מסתובבת כאן. אני לא מבינה מאיפה הניסיון להאדיר ככה את הפורומים הסגורים, וסליחה עם כל המנהלות. כולנו יודעות היטב שהפורומים הללו, לעולם לא היו סגורים הרמטית מפני הדלפות כאלה ואחרות.
מצטערת ים, מסע הפרסום שלך מכביד עלי ואני מדגישה - עלי.
מי שמוכנה לתת אמון מלא בקו החם או בפורומים הסגורים, מוזמנת כמובן לעשות כך, לסנן את דבריי או לחלוטין לא להתייחס אליהם.

מסכימה איתך לחלוטין.

באמת ראוי להפנים שעם כל העבודה הקשה שעושות מנהלות הפורומים הסגורים,
הן אינן יכולות להתחייב שהפורום אכן סגור הרמטית.
ומעבר לכך כאשר הן נתקלות בתלונות על שולט שהן עצמן מכירות אישית ולטובה, זה לעיתים אף יכול לעורר בעיה ביכולת לטפל במקרה עקב אי היכולת להיות לחלוטין אובייקטיבית.
אין מה להעלב מדבריי חלילה אלא להבין שכמו שבבית משפט אין השופט יכול להיות מכר/קרוב/או מקורב לנאשם .כך מנהלת פורום סגור+רשימה של "מסוכנים" לא יכולה להיות הבוררת כלפי דום שנאשם שהיא מכרה קרובה או מקורבת איליו.
גלתיאה
גלתיאה • 30 באפר׳ 2006
מיסטרס, תתפלאי, אבל על מעללי הדום ההוא, אני יודעת ממזמן. יכולתי לצאת בשרשור נגדו, אבל אז זה היה פחות אפקטיבי, לעומת סאבית או סאביות שנפגעו ממנו.
ובמילא היו מאשימים אותי בקנאה ובשאר מריעין בישין ( עייני ערך סאד ).
את בטח ובטח יודעת שאני לא הייתי צריכה לבדוק מולכם, אם זה אותו הדום שהשרשור דן עליו.
לא רק שלא בדקתי, אני גם נידבתי בשמחה למי ששאל מי הוא אותו דום מהולל, בלי לבדוק את זה מולכם, ואני אדם שנזהר מלנקוב בניק של מישהו אם אני לא בטוחה בעצמי גם אם זה בפרטי.

לכן העדפתי להמתין בסבלנות, עד שאי שם מישהי תגיע להבנה, ותצליח לזהות את הזיוף, ותבין מה הוא עולל לה.וזה בדיוק מה שקרה. ואני שמחה שזה קרה. כי לפעמים צריך להיות חכם ולא רק צודק.

ומילה לדום שעליו נסוב השרשור- אתה יודע, אפשר לעבוד על חלק מהעולם, חלק מהזמן. אבל אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן. בסופו של דבר אתה עלול למצוא שהאדם שבאמת מאמין לכל הפוזה
הנפוחה שלך והריקה הוא אתה עצמך בלבד.
גם אם כרגע יש סביבך אנשים שמחזקים אותך, ומאמינים שמה שאתה עושה זה בדסמ, ולא ניצול
מכוער של סאביות שלא יודעות להגיד לא, או להגן על עצמם, גם הם עלולים יום אחד להבין מה אתה
באמת עושה.
דיר פרודנס
לפני 18 שנים • 1 במאי 2006

הכל בולשיט

דיר פרודנס • 1 במאי 2006
בסופו של דבר, כמו שרבים וטובים כתבו לפני, מה שקובע הוא מידת הותק והקישוריות.

כשאני נפגעתי מההתחזות של קלייר/אור ובליסנה/אניגמטית, מהרגע שהיה בי העוז לחשוף את התחזותן (רק אחרי תקופה ארוכה, כשכבר הפסקתי לאהוב את אניגמטית), עטו עלי כל חבריהם, "אושיות מכובדות", וטענו לחוסר שפיותי והחלו ללעוג שאני אובססיבית, כמעט בלי להתייחס למה שטענתי. הן מצידן שלחו את באי האתר לחבריהם - אותן "אושיות" שיעידו לטובתן.

קיבלתי בזמנו מספר הודעות לפרטי ממה שנקרא "דומים נחשבים" שהציעו עזרה (הערכתי זאת), דומים שבדרך כלל מביעים דעתם בנושא בלי שום בושה, אבל אף אחד לא מצא לנכון לבקר בפומבי את התופעה הבזויה שבה דומית ושפחתה מתחזות במשך תקופה ארוכה בפני מי שהייתה "שפחה" (אני בזה למילה הזאת ולמה שהייתי) עבור אותה "גברת בשינוי אדרת".

זה שחשפתי את התחזותן גרר האשמות שאני עושה אאוטינג, שסחטתי, שעשיתי טרור, שעוד בימי שפחותי העליזים הייתי חולת נפש אובססיבית ולא לקחתי כדורים אותם הייתי אמורה לקחת, ועוד מיני האשמות בזויות וחסרות שחר. ועל כל האשמה כזו היה גיבוי של עשרות תומכים, שעדיין נהנים ללעוג לי ולקרוא לי אובססיבית מעת לעת.

מה שקרה כתוצאה מזה שהעזתי לדבר בקול, זה שהניק המקורי שלי - dearprudence - ואיתו הרבה הודעות שרציתי לשמור - הוחרם.

לסיכום:

הכלוב אינו הבית שלי ועדיין יכולתי לחוש את הפגיעה, מאנשים שכלל לא הכרתי, שמידי פעם הגיבו ברגישות בבלוג שלי, ופתאום התנפלו עלי כיודעי דבר, רק מתוקף של נאמנות עיוורת. לאלה הצטרפו גם החברים של החברים.

מי שמסתובב פה היום בתחושת גאווה אלו הן. אותן "דומיות נחשבות".