בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המסיבה של השנה!!!!

jem's
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006
jem's • 31 בדצמ׳ 2006
אחרי השירשור המאוד מעניין הזה
אני רוצה להודות על הרצון הטוב וההשקעה שאנשים נתנו כאן
אני חושב שמעל להכל חשוב להודות לאנשים על הנכונות שלהם בכלל לארגן ערב כזה
תודה לאמילי ומאסטר F לכלובי ולשירז ולכל מי שנתן חלק בהפקה הנ"ל וזה בכלל לא משנה אם אנשים קיבלו את כל מה שרצו כי לא יכולה להיות מסיבה שתרצה את כולם
אז צריך לנסות להנות ממה שיש ולהודות על הנכונות והנתינה

אישית אני חושב שהייתה אחלה מסיבה וגם אם יש לי ביקורת אני אשמור אותה לעצמי (ולא שיש לי)

שנה נפלאהicon_smile.gif
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 31 בדצמ׳ 2006
האיש בשחור כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
לכל מי שפגשתי (חברים וותיקים וחדשים כאחד) 3> בונדאג' ושפחתו (המשפחה שלי }{), עין צופיה (אחותי היפה!), טום, dark artist, סאבמיסיב (שלמות במסיכת עור), האיש בשחור......

מגדלנה יקירתי, הפנימי. לא כל גבר לבוש שחורים הוא "האיש בשחור".
לא היתי במסיבה לצערי. אני נמצא הרחק הרחק, במקום בו אני מכונה "האדם הלבן".

מישהו הזדהה בשמך, יקירי icon_eek.gif
Reaper
Reaper • 31 בדצמ׳ 2006
shlomi i dont care what anybody says
you are cool in my book
the music rocked an we salute you
see you friday bro
.
מגדלנה​(לא בעסק)
^ I hear you!

שלומי אתה דיג'יי מסוכן! איזה מוזיקה מצוינת שמת (חוץ מהרמיקס לשיר המעפן הזה... נו... ניחא)!!!
לא הפסקתי לרקוד, כל כך הרבה דארק ו-80 ואיביאמ ומה לא, היתה ערבוביה מושלמת של ז'אנרים...

הבעיה התחילה כשהחלטנו ללכת (5 בבוקר icon_eek.gif) ואז מתחילים השירים הממש טובים ואני "חייבת רק עוד שיר אחד, נו, פליז תחכו לי!", ורוקדת בטירוף לצלילי Enjoy the Silence הנפלא, ואז נחים קצת ופתאום... "eine zwei drei vier" ושוב המנגינה "נו רק עוד ריקוד אחד... רק עוד שיר אחד..." אבל כבר משכו אותי החוצה. רעים.

האקוסטיקה באמת היתה בעייתית (כשדייב גאהן נשמע כמו תרנגולת שחוטה, אז אני יודעת שהמקום על הפנים באקוסטיקה), ולדעתי הווליום היה יותר מבסדר - אולי אפילו קצת חלש כי חשתי לפעמים שהמוזיקה "עמומה". לא נורא. היה לי מדהים! }{}{}{
עמבר​(אחר){$}
עמבר​(אחר){$} • 31 בדצמ׳ 2006
תודות לפאמילייה לרוני לכלובי לירז ולכל שאר החברים שעמלו ועבדו ימים כלילות
להעמיד ערב מכובד וססגוני .תודות על היחצנות המכובדת והבאת הנושא לתודעת רבים.
היה לטעמי ערב מכובד ביותר.מצדיע לכם גם על הסיכונים הכלכליים שלקחתם על עצמכם
בידיעה מראש שבמיקרה הטוב יכוסו רק העלויות.כן היו גם תקלות אבל למי אין?לא טועה רק מי שלא עושה.
רוצה רק לספר שאחרי המסיבה המשכנו לאומן 17.מחיר כניסה לאומן 17 הוא 120 שח כל ימות השנה.ולא לא מקבלים שם לא מתנות לא פופקורן לא צמר גפן ורחמנא ליצלן בטח לא הופעות ותכנית אמנותית.

יישר כח.
דיג'יי קאופמן

תודה לך מגדלנה היקרה

דיג'יי קאופמן • 31 בדצמ׳ 2006
ניסחת את זה בצורה מושלמת,אני שמח ששמת לב למגוון הסגנונות ששילבנו ואני ממש שמח שזה עבד,בשמי ובשם אלון שוב תודה לך.
מגדלנה​(לא בעסק)

Re: תודה לך מגדלנה היקרה

דיג'יי קאופמן כתב/ה:
ניסחת את זה בצורה מושלמת,אני שמח ששמת לב למגוון הסגנונות ששילבנו ואני ממש שמח שזה עבד,בשמי ובשם אלון שוב תודה לך.

אין בעד מה שלומי יקירי, אתה מהיום הדום המוזיקלי שלי - שולט בגוף שלי עם המוזיקה שלך icon_wink.gif
אמילי קייג'​(אחרת)
אמילי קייג'​(אחרת) • 31 בדצמ׳ 2006
אנשים יקרים,

כהרגלנו, חשוב לנו מאוד לקרא את ההערות/הארות שכל אחד מביע, בדרכו שלו, ללמוד וכמובן לשפר להבא. הקור, העשן, המוסיקה ושאר דברים לא פחות חשובים.

להרים את האירוע הזה היה כמו להרים מבצע צבאי. העבודה היתה סביב השעון ובתקופה האחרונה שינה לא הייתה מנת חלקנו (זאת גם הסיבה שלא ענינו עד עכשיו) ולמרות כל זאת, אנחנו חייבים להגיד שזאת הייתה חוויה יוצאת מן הכלל.

לגבי המעילים: אנחנו מתנצלים על הבלאגן שנוצר וזה גם המקום לכתוב שבידינו כ-10 מעילים שנמצאו וניתן להתקשר למספר הטלפון
052-2567645 כדי לתאר אותם, או להגיע למועדון No Limit כדי לראות אותם.

לגבי האלכוהול: נפלה טעות בנושא המחירים, ולכן החלטנו לפצות אתכם ובמסיבה הקרובה שתתקים ב-12/1/07 (ביום שישי הקרוב לא תתקיים מסיבה), נפצה אתכם במשקה ראשון חינם: יין אדום/לבן או בירה.

תודה לכל מי שהגיע, תודה רבה לכל מי שעזר ולקח חלק באירוע הגדול הזה. ביום שישי עשינו כולנו ביחד היסטוריה והשתתפנו
באירוע ה-FETISH הראשון הגדול בישראל.

בהחלט משהו שיישאר לספר לנכדים icon_wink.gif

עור ואהבה,
ה-Fמיליה.