צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

בת אדם
לפני 14 שנים • 21 בנוב׳ 2009

...

בת אדם • 21 בנוב׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
לא שכחתי. זוכרת איך אתה כותב. תחרות הכתיבה שהצעת היא למעשה הרעיון היחידי שאהבתי בכל השרשור הזה. מחכה לה בכליון עיניים.

נו הוא חבר שלך, שכנעי אותו להרים הכפפה...

רציתי לעבור דרך קטה קודם:
אז פשוט אני אכתוב את זה כאן ואם תבחר לקחת את זה הלאה icon_smile.gif

לדעתי:
לפרסם בכל פורום :
הבנים על הבנות
הבנות על הבנים
הבנים על הבנים
והבנות על הבנות הודעה כגון:
החלטנו להרים תחרות כתיבה.
לרשום נושא מסויים אפשר להחליט ביחד על נושא.
לתת משהו כמו שבוע או עשרה ימים לכתיבה.
כל אחד שיבחר להעלות את כתיבתו יבחר:
ובתום התחרות כולם יצביעו.

נפתח בלוג ומשתמש חדשים:
שהם יהיו של המגזין שלנו.

ושם נשים את היצירה של כל אחד שזכה מכל הפורומים השונים.
סך הכל יהיו 4 פירסומים.
כל כמה זמן שנחליט בתור קבוצה להעלות תחרות חדשה,נעשה את זה.

icon_smile.gif
קטה אם אתה בעיניין אפשר להתחילicon_smile.gif
כי זה הרעיון שלך.
אחותופל
אחותופל • 21 בנוב׳ 2009
טוב, בדבר אחד אני מסכימה עם ה"עורך" הדיון הזה אכן נהיה טרחני ומשעמם. אני לא השתכנעתי שהוא נוהג בצורה ראויה, הוא לא השתכנע שהוא נוהג בצורה לא ראויה. והקליקות שומרות אמונים למי ששייך לקליקות.

מכאן יכולים לקרות 2 דברים: או שה"עורך" יפנים משהו מכל מה שהתחולל כאן ויפרסם את עצמו בתדירות נמוכה יותר, או שימשיך לפרסם את עצמו באותה תדירות מטרידה ואז אפילו לנילי ונילי יהיה קשה לעשות את כל האקרובטיקה הדרושה כדי להצדיק אותו (וכנ"ל עבור כל חברות הקליקה התומכת).

אדרבא, עורך יהיר - תמשיך לפרסם באותה התדירות וזו המהירות בה גם תמאיס עצמך על יתר הקוראות.
חלק גדול מהן מוצאות אותך מאוס כבר עכשיו.
לילי ש'
לילי ש' • 21 בנוב׳ 2009
חחח יש כאן יותר עמודים בדיון מאשר סיפורים שג"ג ערך!
walking dead
לפני 14 שנים • 22 בנוב׳ 2009
walking dead • 22 בנוב׳ 2009
גריי-גרין, חרף בקשתך המרגשת לא יכולתי שלא לתת הערה אחרונה מבחינתי בנושא זה, ולו כי גם כך עושה רושם שההיטפלות האובססיבית למגזין רחוקה מלהסתיים.

חתולונת סוררת 1607 כתב/ה:
אולי פעם אחת ולתמיד לא תבוא מנקודה מתגוננת אלא תסביר את המצב לאשורו.

בזמנה של אביגייל, נשלחו חומרים רבים למגזין - איפה הם היום?

האם אתה באמת מאמין שנקנה את הלוקש שאין אנשים אחרים שכותבים ברמה המתאימה למגזין? אתה בעצם גם מודה שאתה מנצל לרעה את המגזין כדי לפרסם את עצמך, וגם מצפה מאיתנו להושיט את הלחי השניה / להגיד שזה גשם (איש איש וגבולותיו...)? אתה חושב שזה בסדר? כבר אמרו לך פה שלא! מאוד לא בסדר! יש הרבה מאוד יוצרים מוכשרים - רד מהבמה ותן להם מקום - לא רק אתה והאגו שלך פה. לא רק אתה כותב טוב. לא רק לך מגיע פרסום במגזין, אתה פשוט לקחת ללא רשות והפקעת אותו.

נ.ב. לדעתי מהיום אפשר לתת שם למגזין: עולמם של גריי גרין / ג'וני קייב וכלובי.

היסחפות כזו לא נראתה מאז השיטפונות בצפון אנגליה.

אני לא יודעת אם מישהו שם לב, אבל בניגוד למושחתים אמיתיים ג"ג לא עוסק כל היום בהשמצות קודמתו בתפקיד (נבלה-דיקטטורית-מפקיעת-זכויות-שכמותו!) וכל השאלות בדבר מה קרה לחומרים שנשלחו פעם למגזין כלל לא רלוונטיות. שלחתם פעם ולא קיבלתם שום מענה? שלחו שוב. אם הסיפור אכן טוב ואיכותי אין לי ספק שהוא יפורסם.

בשום מקום לא ראיתי שג"ג מודה כי הוא מנצל את המגזין כדי לפרסם את עצמו - זו פרשנות שלך לדברים שלו ומוטב יהיה אם תצייני זאת מראש ולא תשימי לו מילים בפה. מה שאני הבנתי מדבריו, (ואגב - יכולת הבנת הנקרא בדרך כלל מעידה גם על יכולת הכתיבה. כמה לא מפתיע) הוא שעד שיגיעו למגזין חומרים באיכות טובה, במקום לתת למגזין שוב לשקוע בתרדמת העורך בוחר להשקיע מזמנו ומרצו כדי להוסיף חומרים משלו. אין לי ספק שג"ג לא מקבל מפרסום חומרים במגזין טובות הנאה אלו ואחרות, הוא לא זוכה להערכה ציבורית רבה יותר, זהו לא סעיף ברזומה שיסייע לו להתמודד על ראשות הממשלה בעתיד ובאמת שהפורשה החונה בחנייתו איננה קשורה בדבר לתפקיד זה (כנראה מדובר בתקלה). השימוש הפראי במילים כגון "שחיתות!", "דיקטטורה!", "הפקעת זכויות!" מוגזם ורק מעיד על תפיסה מעוותת של המציאות.

אם כבר, אני רוצה לפנות למושחתים האמיתיים: מעריב לנוער. שלחתי להם שאלה למדור "על בנים ועל בנות" בשנת 1991 והיא מעולם לא פורסמה. עוולה זו צריך באמת לחקור.

ומילה קטנה אחרונה באמת לסיום - האם מישהו חושב שכל סיפור שמגיע לכל מגזין אחר בעולם אכן מתפרסם? אז מדוע שמגזין הכלוב יהיה שונה מכל מגזין אחר ויסכים לפרסם כל שטות עילגת שמישהו חושב שהיא פאר היצירה שלו? לכל מגזין שמכבד את עצמו יש רף.
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 22 בנוב׳ 2009
לילי שרלילי כתב/ה:

לילי , אני לא מבין את התגובה המזלזלת שלך.
הדיון כאן היה חשוב, עמוק, רציני ומכובד, כיאה למקומותינו, ואני מסכים עם כל מילה שנאמרה בו !

...גם אני!
בת אדם
בת אדם • 22 בנוב׳ 2009
גברים כתב/ה:
לילי שרלילי כתב/ה:

לילי , אני לא מבין את התגובה המזלזלת שלך.
הדיון כאן היה חשוב, עמוק, רציני ומכובד, כיאה למקומותינו, ואני מסכים עם כל מילה שנאמרה בו !

...גם אני!

אני אישית כחדשה באתר הסתכלתי בכמה פירסומים במגזין,
לא מכירה את רובו,ובטח שלא את כולו.

לא הייתי בזמנם של עורכים אחרים,
או שאני אפילו לא יודעת .

סך הכל הצעתי את זה,כמענה לתיסכולם של אלו שהגיבו כאן.
לדעתי אין רע בלפתוח בלוג שיאחסן בתוכו את המנצחים בתחרות כתיבה.
לדעתי זה רעיון מאוד מיוחד וחמוד.
שיכול להצליח.
זה לא מונע מהמגזין להמשיך להתקיים.
זו סך הכל תחרות כתיבה שיכולה לכלול שירים,סיפורים ומאמרים של אנשים שונים.
כל פעם כנושא אחר.
לדעתי זה רעיון חמוד מאוד.
שיכול להצליח לצד המגזין.
מסובב ומושך​(שולט)

פרופורציות?

מסובב ומושך​(שולט) • 22 בנוב׳ 2009
אני באמת לא מקבל את טענת הפרופורציות.
אם יש סיפור טוב ששלחתם והעורך פסל אותו, או שעברו שבועיים מאז ששלחתם אותו והעורך לא טרח להתייחס, אתם מוזמנים להעלות את הטענה.
אתם טוענים שיש חומרים שנשלחו בזמן העורכת הקודמת ולא פורסמו? תשלחו שוב לעורך הזה, לא תמותו מזה וזה גם לא יעלה לכם כסף.

העורך פסל את היצירה שלכם ואתם חושבים שהיא מעולה והוא מעדיף לפרסם יצירות של עצמו?
יאללה, תפרסמו בפורום תחת הכותרת "יצירה שהעורך פסל" והעמידו את שיקול דעתו של העורך למשפט הציבור. צפו שגם היצירה שלכם תעמוד למשפט הציבור.

לעורר ריב ולהתגולל על אדם שנכנס לתפקידו אך לפני זמן קצר בלי שום מידע ממשי?
מצידי שיפרסם רק סיפורים שלו, אם הסיפורים שלכם מעפנים.
עד שלא תביאו סיפור טוב ששלחתם לו והוא פסל, אני לא אשתכנע שאתם לא קטנוניים כפויי טובה שמחפשים קצת דם.
אדם'

Re: סערה בכוס מים

אדם' • 22 בנוב׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
אדם' כתב/ה:
מה שיותר מפריע לי זה דווקא הנסיונות לסתימת פיות כאן על ידי נילי ונילי (הנה, אמרתי נילי ונילי ולא אנשים icon_razz.gif) בדרך של דרישה להתנצלויות. על מה בדיוק להתנצל? על זה שהם התלוננו על משהו שמפריע להם (בשפה נקייה בהרבה מרוב הפעמים שקראתי אותך כותבת בפורומים)?

אדם, אתה מגחיך את הדיון. אתה באמת חושב שהדרישה שלי להתנצלות היתה על עצם השמעת הביקורת? נו בחייאת.

היא היתה על ההתנסחות ועל ההתקפה הלא הוגנת כלפי בנאדם שבסה"כ עושה טובה ומצא את עצמו עומד מול הקיר. אם אתה אכן קורא הודעות שלי בפורומים, אז אתה כבר אמור לדעת שעל אף היותי בהמת פורומים ידועה, הרי שנדיר שאני גוערת בנשים שכותבות ומעזות לתפוס מקום במרחב הציבורי. אם כבר עשיתי את זה, אז לפחות תקרא את השרשור ותחפש את הסיבה ללמה זה קרה.

להלן סיכום ה"שפה הנקייה" שאתה טוען שבה הובעה הביקורת כלפי ג"ג בשרשור:

נתחיל בחתולונת-
"השתלטות על המגזין", "הציף את המגזין", "לשבת על סיר הבשר [!] של המגזין", "התנהגות מפוקפקת",

קטסטרופה-
"ממאיס את המגזין", "תפקיד שולי וזניח", "מחפש זיונים באדומות", "כולה יודע לחבר משפט למשפט", "חושב שהוא מנחם פרי [התכוון למנחם בן?]",

הסושי הגדילה לעשות והשוותה את מעשיו של ג"ג לניצול עובדים זרים וקטינים בהודו [וואט דה פאק?!]

וגם אחותופל היתה רחוקה מביקורת נטולת רפש-
"שחיתות", "התנהלות מסריחה ולא נוחה", "מגלומן", "נלעג ומגוחך", "ניסיון פאטתי לסתימת פיות", "מי אתה חושב שאתה?", "התנהלות עקומה לאללה", "משעמם", "תאוות פרסום [עצמית]"

חוזרת שוב על דעתי, כפי שהובעה לא אחת פה בשרשור- יכול להיות שאתן צודקות בביקורת שלכן, אבל אתן חייבות התנצלות לבנאדם. יש גבול לכמות החרא שאפשר להאכיל אותו.

מה שאת מנסה לעשות פה, ואני מניח שלא בהצלחה יתרה, זה דהוליואציה שלי ושל הדברים שאמרתי כאן. אולי אחרי דרישות ההתנצלויות למיניהן את מנסה לגוון ולמצוא דרך נוספת לסתום פיות.
אני לא מגחיך את הדיון, גם את מבינה זאת היטב, נהפוך הוא, יש כאלו שחשבו שאני ראוי לתואר חותם האשכולות הרשמי של אתר הכלוב (לדורותיו?).
אז התחלת כאמור מ"מגחיך את הדיון", המשכת בהתממות ב- "תקרא את השרשור" (כאילו שלא ברור לך שקראתי אותו) וסיימת בדמגוגיה, במגוון ציטוטים, שאליהם לדעתך התיחסתי (או שהגדרתי אותם) כ"שפה נקיה".
אז קודם כל לדעתי "הציף את המגזין", למשל, זאת שפה נקיה.

אבל זה בכלל לא העניין, כי אלו דברים שכלל לא אמרתי ולך פשוט היה נוח להכניס אותם לפי, כי מה שכן אמרתי הוא שהביקורת שהובעה פה, ועליה דרשת התנצלות פומבית (וחזרת ודרשת, ושוב, וחוזר חלילה), נאמרה בשפה נקיה בהרבה מרוב הפעמים בהם קראתי אותך בפורומים. זה כנראה מה שהפריע לך בדבריי, בעיקר מכיוון שאת מודעת לכך שאני צודק (אני לא הגדרתי אותך "בהמת פורומים ידועה", וטרם ראיתי באשכול זה מישהו/י שיסתור את דברייך אלו).
*אדם, שאינו מתגורר אמנם בבית מזכוכית, אך אילו היה גר באחד כזה, לא היה מיידה שם אבנים.
Grey / Green
Grey / Green • 22 בנוב׳ 2009
ציטוט: בתקופתה של אביגיל נשלחו חומרים רבים למגזין

האמת היא שזה מצריך תשובה רצינית (להבדיל מרוב השאר, שבאמת מצריך בעיקר לעג). נשלחו הרבה חומרים למגזין, חלקם טובים ורובים לא טובים. שום דבר לא נמחק -- כך שאני חופר כמיטב יכולתי בדפים הקודמים ומנסה לדוג מהם דברים טובים שפסחו עליהם. ככה מצאתי את הקטע הפנומנלי של פלונית, שנשלח לפני חודשים ארוכים. אבל האמת היא שרוב החומרים לא טובים, צריך להודות בזה. אני מניח שבמהלך החיפוש (זה תהליך ארוך וגם לא מאוד כיפי) אני אמצא עוד כמה קטעים שראוי לפרסם, אבל אם יש לך סיפור טוב שנשלח ולא פורסם, הדרך הכי טובה היא לשלוח אותו שוב.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 23 בנוב׳ 2009

פרי ספיריט - סתם, רציתי שתדעי:

בלוסום​(לא בעסק) • 23 בנוב׳ 2009
free spirit כתב/ה:

בשום מקום לא ראיתי שג"ג מודה כי הוא מנצל את המגזין כדי לפרסם את עצמו - זו פרשנות שלך לדברים שלו ומוטב יהיה אם תצייני זאת מראש ולא תשימי לו מילים בפה.[/quote]

Grey / Green

הודעה 02:21 13/11/09 תגובה וציטוט

מבקרים יקרים, אחותופל,

דאגתכם הכנה והבלתי מתחסדת לכלוב ולמידות הטובות, האיכפתיות הניכרת לגבי עתידו של המגזין, הצניעות ונועם ההליכות שלכם נגעו לליבי עד כדי כך, שלא נותר לי אלא לחזור מילה במילה על מה שאמרתי לפני שניים או שלושה דפים: המגזין פתוח בפני כל מי שמסוגל לכתוב. ובהרחבה: כל סיפור וכל מאמר שיעברו את רף הביקורת שלי (שהוא אמנם גבוה, אבל באמת לא אסטרונומי) יתפרסמו (ואף יתנוססו "בראש המגזין"). אם לא יימצאו חומרים באיכות שתספק אותי, אני אכתוב את כל המגזין לבד.