שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מירי אלוני

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 22 באוק׳ 2011
Brave Dwarf • 22 באוק׳ 2011
טוב, הספיק לי.

אבל אני לא עוזב! סתאאאם. אל תפחד רב-ניק (-;
תעשה חיים משוגעים. למען האמת אתה מתאים למקום הזה בול קליעה.
ואני לא.
נשיקות.
FOR GOOD

Re: אז אם הנושא באמת חשוב למישהו... חלק א'

FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
כי באופן אישי לא מענין לי את קצה הציפורן לדון כמו קודם על כלום.
אבל מכיון שגם בעיני הנושא חשוב

אז למשל, כיון אחד, רק אחד, שהדיון היה יכול לנוע בו, הוא שישנם קשיים נפשיים משותפים שכל הנשים המוכות מתמודדות איתן בדרכן אל השחרור העצמי שלהן.
ונכון שכל אחת שונה, כמו שכתב שפחון ( אף הוא נשלט, פוג, אבל דעתו קרובה יותר לשלי ), וגם כל אחת לכודה במלכודת קצת אחרת, אבל הן כולן בכל זאת חולקות את הגורל של האישה המוכה.
אז קושי אחד שתמיד יעלה, וגם יחזור על עצמו בחיים הנפשיים של כולן ( ומישהי גם העלתה פוסט מאד אישי על הנקודה הזאת, אז מכיון שהוא אישי, אני לא אציין את הניק שלה, ומי שקרא - קרא ) - הוא שהן למדו מגיל קטן שצומי שלילי ( גערות, צעקות, העלבות, ביקורת, אפילו התאכזרות ורוע, וכל שאר הצורות שיש לאלימות פיזית ונפשית ) הם הסימן היחיד של אהבה ושל דאגה הוריים . כי זה היה כל הצומי שהן קיבלו ( או לפחות מאחד ההורים, או ממי שמילא את המקום ההורי ) ואפילו צומי כזה - עדיף על כלום.

* אבל זהירות. אני לא אומר שהן בהכרח "נדלקות מינית" מכל זה כמונו חובבי הב.ד.ס.מ. זה ממש לא המצב. אבל אני מסכים עם בכוח-המוח שיכולים להיות אצל כל אחת-ואחת גם שטחים אפורים של חפיפה מסויימת... כי המנגנון הנפשי יכול להטעין בערך מיני רגעים כאלו בילדות, והוא גם עושה זאת.

( זו אותה התגובה מעמוד 9 . אבל אולי סוף סוף אפשר יהיה להמשיך לאנשהו. בוא נחזור לנושא השרשור. גם להבה בדעה שזה נושא חשוב. והיא אפילו היתה לכל אורכו קרובה אלי מאד בדעותיה ( היא לא חשבה למשל שאשה מוכה היא במצב שדומה למצבו של גלעד שליט , והיא בודאי לא צריכה להתנצל על כך בפני אף אחד וכו' ) ניתן לשרשור להמשיך)
FOR GOOD

Re: ... חלק ב'

FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
הערה קטנה - המוח ינסה במקרים כאלו להטעין בערך מיני ( או בהנאה מינית ) מה שאין ממנו מנוס. בקטע של: "אם זה חייב לקרות ( הגערות, ההתעלמות, ההזנחה, האלימות הכל ) - אז לפחות ננסה להנות מזה ". קישורים כאלו ( בין כאב ועונג למשל ) הופכים מודעים בדר"כ רק אחרי גיל ההתבגרות, בצורה של פנטזיות ( כמו אצלנו ), או פשוט מניעים את האישה ( או הגבר ) לבחור בקשרים מסויימים מבלי להיות מודעת לסיבה שגורמת לה לעשות זאת...
אבל המרכיב המיני, הוא בטח לא היחיד, והוא גם לא החשוב ביותר, בגורל של אישה מוכה .
למעשה, לפחות לדעתי, אם הוא היה מודע יותר, אולי היא היתה באתר, ולא בתוך קשר חולה כזה

אז בואו נחזור לשרשור
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 22 באוק׳ 2011
אף אחד לא מגיב. זה נורא עצוב! רק בגלל דעת הרוב שבעד חופש ביטוי אני לא פונה לכלובי ומבקש למחוק לו הודעות.
אבל רק שתדעו לכם שאתם כלכך טועים...
FOR GOOD

פוג

FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
פוג, מדי פעם אני קורא אותך, ויש לך הערות מאירות עיניים
אתה רוצה להגיב עניינית, כמו שניסית בפוסט של בכוח-המוח ( אבל רק כי היא אישה ניסית ? ) - או שאתה רוצה להמשיך לשוחח על כלום?
Brave Dwarf
fog כתב/ה:
אף אחד לא מגיב. זה נורא עצוב! רק בגלל דעת הרוב שבעד חופש ביטוי אני לא פונה לכלובי ומבקש למחוק לו הודעות.
אבל רק שתדעו לכם שאתם כלכך טועים...

עם מה מזה אתה לא מסכים, פוג:

Brave Dwarf כתב/ה:
אתה כל כך לא צודק, For Good, כשיכתבו את הגיל שלך ואת המקצוע שלך בכלוב, צעק "אאוטינג", אבל כשמזהים שרימית בשני ניקים שונים שאף אחד מהם לא היה קבור בבלוג, כפי שאתה טוען, אלא שניהם פועלים בפורומים ואפילו מדברים ביניהם, מקבצים קליקה ועורכים בין עצמם הכרות (אלוהים, כמה פסיכי זה יכול להיות?) אז זה לא אאוטינג. ושכלובי ימחק אותי או ברק יכה בי ברגע זה אם לא הגבת אצלי בבלוג מתוך בלבול בניק הכפול שלך וטענת שאתה לא אתה או הוא (הנה, הצלחת לבלבל אותי). אבל להבדיל ממה שנהוג כאן, מחקתי וחסמתי אותך מיד. כי הבלוג שלי לא על כך.

בטי ונילי הגיבו לך יפה ואני שמכיר את נחת זרוען יכול להעיד על כך מכל הלב. הן אמרו דברי טעם עמם אתה יכול להסכים או לאו, אבל לטעון להתלהמות? בוש לך. גם פוג צודק. אתה נמצא בבית של בנות על הבנים. כבד את המארחים. לא רוצה לכבד? פתח שרשור דומה בבנים על הבנות, בכללי, בלא קשור. אבל בזמן שאתה פה, כבד אותם לפחות כל עוד הם מכבדים אותך.

ולפי מה שראיתי, התייחסו אליך בסבלנות לדוגמא. מצד שני, קיים ברוסית פתגם שאני מאוד אוהב - גם מכלב מפורעש ניתן להפיק חופן של פרווה. בגלל שהשתוללת פה (ואתה ממשיך), בטי בום ונילי ונילי ובכח המוח פתחו בפניי עולם חדש, אודותיו לא ידעתי קודם.

IN YOUR MIND כתב/ה:
פור גוד ( אתה מתכוון בניק, ל"תמיד", כמו פור-אבר, או שאתה מתכוון ל"בא-בטוב " ?) -

FOR GOOD כתב/ה:
מיינד, כן - הניק שבחרתי ליי פירושו "לתמיד"

.

icon_rolleyes.gif ממתין לברק.
FOR GOOD
FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
לא אמרת שהספיק לך, חתיכת אובססיבי ?

אתה בטח רוצה שנחזור על הכל?

מצינ וכבר מזמן את הדיון בדמיונות המופרעים שלך להיום, והוא נמשך לצערי במשך שלושה עמודים שלמים .

הנושא הטעון של נשים מוכות לא מזיז לך את קצנ הנעל, הא?

הוא פשוט לא מזיז לך את קצה הנעל ( בניגוד ללהבה )

קח אויר. ועזוב אותי כבר

( פוג -אתה בחברה טובה )
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 22 באוק׳ 2011
גמד - לא הבנת את כוונתי: כשאמרתי "אתם טועים" התכוונתי לזה שרוב באי הכלוב מאמינים בחופש ביטוי מוחלט (אני יודע כי פתחתי על זה שרשור פעם ושאלתי). ואני לא. אני במיעוט שבעד למחוק הודעות מתלהמות כאילו אין מחר.

ובמקרה הזה למשל הפתיחות הנפלאה שלכם גרמה לכך שאדם אחד הביא לסתימת פיות המונית בנושא מאוד חשוב, שהדיעות החלוקות בו היו נורא מעניינות. מזל שהיה לי לפחות את הבלוג של בכוח., אבל זה עדיין לא תחליף לפורום.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 22, 2011 9:59 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave Dwarf
FOR GOOD כתב/ה:
לא אמרת שהספיק לך, חתיכת אובססיבי ?

אתה בטח רוצה שנחזור על הכל?

מצינ וכבר מזמן את הדיון בדמיונות המופרעים שלך להיום, והוא נמשך לצערי במשך שלושה עמודים שלמים .

הנושא הטעון של נשים מוכות לא מזיז לך את קצנ הנעל, הא?

הוא פשוט לא מזיז לך את קצה הנעל ( בניגוד ללהבה )

קח אויר. ועזוב אותי כבר

( פוג -אתה בחברה טובה )

זה לא אובססיבי. בשפה שלכם זה "אבעסיבי". ואתה פוג? פניתי אליך? (מנער את הגב ומרגיש משהו נוזלי וגועלי גולש מטה אל ברכיי ואז ב "פלאק!" נוחת אל הקרקע)
שמישהוXXXבו כבר. בחיי.
FOR GOOD

פוג

FOR GOOD • 22 באוק׳ 2011
ופוג

החברה שלי כללה ( על הרמה של הדיון הענייני ), ואני מתנצל מראש אם אני שוכח שם כלשהו עכשיו -

את קסנדרה, את בכוח-המוח, את להבה חשופה, את הפרפלקסית, את פלאור גירל, את שפחון ( בהמון מובנים )

(ועוד אחרים ואחרות שבחרו לא להגיב )

אני חושב שזו חברה טובה מאד. ויש בה די והותר נשים, כך שאתה יכול להרגיש הכי בנוח להגיב עניינית.

אם, אם הנושא באמת מעניין אותך