ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

מUחדת
לפני 12 שנים • 6 בפבר׳ 2012

חי-אלוהים, תפסיקו להתאבסס עליו !

מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
האמת? ניראה לי שיולי ניסתה דווקא להוכיח את המום במומו, אך מכיוון שבעליו אינו העיפרון החד בקלמר ויותר תפוח רקוב ומרקיב-הוא נתן לה בלייק, המסכנה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
free spirit כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:

מספיק - זה לא מעניין אף אחד בתכלס

מכל חילופי הדברים שהיו כאן, זה באמת מה שאת בוחרת לצטט ולהאדיר? את היחידי כאן שמתחילת השרשור רק התאמץ בכל כוחו להרוס אותו וגם הצליח?

פריסי קוקי - אני לא עסוק בך, או בלהבה, או בגמד, או במאוחדת. אבל אתם ? - עסוקים בי עד מעל הראש, אני רואה. האמת הבנאלית הזאת הרי כתובה שחור על גבי לבן מול הפרצוף שלך, אבל זה לא מזיז לך
אני אומר לך, אני לא כזה מעניין. ווינק ווינק

אני לא מבין, קוקי, אין לך חיים מענינים משלך ?

אולי תאונני כבר את האובססיה הקטנה שלך בחדר צדדי, בצנעת הפרט, החוצה מהסיסטם, או קחי לך מרשם לסרוקסט ?

והעיקר - הגמד בוכה שאני פניתי אליו, בלי שהוא פנה אלי ? הוא בכיין מקצועי. וזרקן זין על האמת. אני פניתי אליו באותו שרשור אאוטינג, שהיה כולו זלזול מוחלט ? או באיזשהו שרשור ? הוא קובע פה מתי ניתן לפנות אליו ומתי לא ? תעשי לי טובה...
הוא מתאבסס לי כמעט בכל שרשור בלי שפניתי אליו. כנ"ל דוחף את החוטם שלו לעניינים לא לו.
שלא יצטט לי למשל את התגובה שלי לשיר כאב. כבר היינו בסרט. וזה ביני לבינה. שלא יסכסך השטינקר . כל מה שהוא צריך לדעת, שהיא נכתבה ממקום טוב, ובצחוק. זה הכל

פריסבי - הרוח שלך מאד לא חופשייה כרגע, והתגובות שלך צפויות להחריד. חבל קוקי...(:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 06, 2012 2:10 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
שוטרת* כתב/ה:
crazzzy.gif

צחוק צחוק, אבל זה מרגיש לי כמו להרביץ לילד המוגבל של הכיתה, אני אפסיק.
תגיד יפה תודה. כי זה הכי קרוב לסשן שאי פעם תגיע אליו.
walking dead

Re: חי-אלוהים, תפסיקו להתאבסס עליו !

walking dead • 6 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
האמת? ניראה לי שיולי ניסתה דווקא להוכיח את המום במומו, אך מכיוון שבעליו אינו העיפרון החד בקלמר ויותר תפוח רקוב ומרקיב-הוא נתן לה בלייק, המסכנה.

ייתכן ואם פירשתי לא נכון כמובן שאני מתנצלת מכל ליבי. פשוט לפעמים אני תוהה כמה רפש הוא עוד צריך להפריש מהמקלדת שלו כדי שכולם יראו ויריחו את מי שהוא.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 06, 2012 2:15 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
יולי Yuli כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:

מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
Mephisto כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
חי-לוהים, לא נאמס לו אף פעם ?

בואו נחזור לדיון ענייני. יש לשרשור נושא. אתה מסוגל ?

לא, לא נמאס לי כי אני מאמין שאם אני אלמד אותך לקח אחת ותמיד זה יחסוך לי ולאחרים שרשורים דומים נוספים.

ועכשיו אני ממתין שתשיב על שאלותיי

הוא מסוגל?

כשאין ציפיות אין אכזבות.
בטח ההורים שלו למדו את זה מזמן.
walking dead
walking dead • 6 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:

מכל חילופי הדברים שהיו כאן, זה באמת מה שאת בוחרת לצטט ולהאדיר? את היחידי כאן שמתחילת השרשור רק התאמץ בכל כוחו להרוס אותו וגם הצליח?

פריסי קוקי - אני לא עסוק בך, או בלהבה, או בגמד, או במאוחדת. אבל אתם ? - עסוקים בי עד מעל הראש, אני רואה. האמת הבנאלית הזאת הרי כתובה שחור על גבי לבן מול הפרצוף שלך, אבל זה לא מזיז לך
אני אומר לך, אני לא כזה מעניין. ווינק ווינק

אני לא מבין, קוקי, אין לך חיים מענינים משלך ?

אולי תאונני כבר את האובססיה הקטנה שלך בחדר צדדי, בצנעת הפרט, החוצה מהסיסטם, או קחי לך מרשם לסרוקסט ?

והעיקר - הגמד בוכה שאני פניתי אליו, בלי שהוא פנה אלי ? הוא בכיין מקצועי. וזרקן זין על האמת. אני פניתי אליו באותו שרשור אאוטינג, שהיה כולו זלזול מוחלט ? או באיזשהו שרשור ? הוא קובע פה מתי ניתן לפנות אליו ומתי לא ? תעשי לי טובה...
הוא מתאבסס לי כמעט בכל שרשור בלי שפניתי אליו. כנ"ל דוחף את החוטם שלו לעניינים לא לו.
שלא יצטט לי למשל את התגובה שלי לשיר כאב. כבר היינו בסרט. וזה ביני לבינה. שלא יסכסך השטינקר . כל מה שהוא צריך לדעת, שהיא נכתבה ממקום טוב, ובצחוק. זה הכל

פריסבי - הרוח שלך מאד לא חופשייה כרגע, והתגובות שלך צפויות להחריד. חבל קוקי...(:

כל מילה יהלום ענוג. לו האמנתי בגלגול נשמות הייתי נשבעת שאני מזהה כאן איכות שייקספירית שאין לטעות בה.
מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
ואת זה הוא העתיק בזמן הסדיר שלו, באיראן. icon_lol.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 06, 2012 2:21 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:

נ.ב - תפנו כבר לכלובי, חמשתכם, אם משהו יושב לכם כבד על הלב. יש מנהל לאתר. אבל תפסיקו כבר לשעמם את המוח לכולם בכל שרשור עם הקטע האינפנטילי שלכם ( בתגובות רפש אישיות שלא קשורות לנושא בכלום )

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 06, 2012 2:24 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
חי-לוהים, לא נאמס לו אף פעם ?

בואו נחזור לדיון ענייני. יש לשרשור נושא. אתה מסוגל ?

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif