אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

חוזרת בתשובה
לפני 10 שנים • 9 ביולי 2013
חוזרת בתשובה • 9 ביולי 2013
חריג, רק שלא תסתגר מעכשיו בבית, ולא תרצה יותר להכיר אף אחת. סתם היה לך מזל רע, יש גם קרוסיות נהדרות icon_biggrin.gif
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 9 ביולי 2013
תפסתי בטלפון את הזקן. הוא בכה והתנצל שלא התקשר אלי קודם אבל טען שהוא נורא פוחד ממנה. אני דקרתי חתולים שהורדמו בכלורופורם ולכן הם דיממו ולא הוציאו הגה. המטורפת שתתה את הדם שלהם והרגה את אלו שנותרו בחיים וגם את הדם שלהם שתתה. עכשיו הזקן נורא פוחד מה המטורפת תעשה לו כשתגלה שהוא ספר לי את הספור האמיתי. הוא פוחד שהיא תשחט אותו ובקש להתארח אצלי. אמרתי לו שאתן לו לגור אצלי למרות שחיי שנינו בסכנה. הוא יגיע אלי בערב בשעה שש וחצי. בזמן זה המטורפת לא בבית והוא יוכל לצאת.
שבי על פני​(אחר)
התקשר אלי הזקן כשהוא בוכה בקול מסכן מאד. הוא ספר למטורפת שגילה לי שהוא חי והיא הכניסה לו בעיטה בפרצוף ששיטחה אותו על הרצפה. הוא אמר לי שהסירו לה את המלתעות והיא מתכננת לסרס אותי בנשיכות ואחרי זה לקרוע לי את הצוואר עם שינייה. אני עוד פעם מרגיש לא טוב. איך יוצאים מהצרה הזאת? חשבתי שחיסלתי אותה והתברר שהיא התחמקה מזה ומתכננת לפגוע בי באופן הכי אכזרי. עד מתי תמשיך סאת סבלי? אני גמור נפשית. הייתי מתאשפז ברצון בבית חולים לחולי נפש אם לא הייתי בטוח ששמה היא תשחט אותי.
שבי על פני​(אחר)
אני לא אחכה לו בבית. אני מניח שהוא זה שספר למפלצת על התוכניות להרוג אותה, כי הוא פוחד נורא ממנה. הוא גם לא התקשר אלי אחרי זה להרגיע אותי מאותה סיבה. מאד סביר שהוא ספר לה שהוא בא לגור אצלי ולכן היא תתלווה אליו ותפרוץ עימו לבית שלי. לכן אני אחכה לו למטה ואסתתר בין השיחים ואראה אם הוא מגיע לבד או איתה.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 9 ביולי 2013
בכוח המוח כתב/ה:
אני חושבת שאלו היו כל החתולים המסורסים. היא קשרה אותם יפה למיטה, לא לפני שעקרה להם את הציפורניים ומיתרי הקול. יכול להיות?

מסתבר שלא רק אני, אלא גם את יכולה לחזות את המהלכים שלו.
בסוף עוד יחשבו שזאת דמות ששנינו המצאנו...
שבי על פני​(אחר)
כמה צדקתי. ממש בסמוך לשש וחצי הגיעה מונית ממנה יצאו הזקן והמפלצת. הם עלו אלי לדירה ועזבו את הבית אחרי דקות ארוכות, כאשר המפלצת צורחת על הזקן ונותנת לו צ'אפחות בפנים. חזרתי הביתה ונעלתי את הדלת היטב. אני חושב להתקשר מחר לחברת אבטחה. אין לי הרבה כסף, אבל אני מוכרח לעשות את זה.
שם מתחתיו

החלום שלי

שם מתחתיו • 9 ביולי 2013
לנהל את הוצאת הספרים שתיקח חסות על העלילה כאן
זה הולך להיות רב מכר פיצוץ!
Moshvnik
לפני 10 שנים • 10 ביולי 2013
Moshvnik • 10 ביולי 2013
בקצב הזה נראה לי שאתר הכלוב יצטרך שרת גדול יותר...