בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

אני מכור לזין{זין בתחת ש}
לפני 5 שנים • 1 בינו׳ 2019

Re: טרור מיגדרי?

שיר כאב כתב/ה:

בעוד שהציור אולי מרמז על פעולה אלימה, הפעולה שלהן היתה אלימה ללא ספק.
מעבר לזה היא נותנת לגיטימציה להשחית קלאסיקות עירום רנסנסיות (חטיפת הסאביניות!), ולחרדים להשחית תמונות נשים.

מה דעתכן.ם?

בימים בהם צולמו :

מציצים
מלכת הכביש
הצילו את המציל

הייתה בישראל תרבות אונס

במלכת הכביש מנחם גולן ז"ל
נתן הוראה לאנוס את גילה אלמגור

סרטים הוקדשו להחפצת נשים

תודו שמה שאתן ואתם זוכרות וזוכרים

מ :

אסקימו לימון : סטלה המגמרת

סצינות סקס בסרטים ישראליים

החפצת וביזוי נשים

אי שיוון מיגדרי והפליית נשים

דברים שעדיין מתרחשים בישראל של 2019

כי מה פיתאום ולמה :

אישה היא מפקדת טנק
מגבניקית
לוחמת בקרקל
והרי זה מיקצועות גבריים
והן חס וחלילה נחשפות לאלימות מינית והטרדות בצבא

כי אצל אותם רבנים צדיקים
נשים לא נחשבות סוג ב' ומוחפצות
israelislave
israelislave • 1 בינו׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
מהאתר של קופת חולים כללית:

"
1.
יש אנשים שמרגישים שהמין שבו נולדו, כגבר או כאישה, לא מתאים להם. ההרגשה הזו יכולה להגיע כבר בגיל צעיר מאוד.

2.
אנשים אלו הם טרנסג'נדרים, וחשוב לנו להדגיש: לא מדובר בסטייה, לא צריך לנסות "לתקן" אותם. זכותם להרגיש ולהתנהל כפי שהם רואים לנכון.

3.
רבים מהן ומהם סובלים מקשיים נפשיים, בגלל חוסר קבלה ותגובות קשות מהסביבה הקרובה. אנא, אם זה המצב, פנו לקבל את העזרה שמגיעה לכם.
.
.
.
חשוב לנו מאוד להבהיר: טרנסג'נדריות איננה מחלה או סטייה, זהו פשוט מצב טבעי ורגיל, כן כן. כמו שיש אנשים שיש אצלם הלימה בין המין הביולוגי לזהות המגדרית (ומכונים סיסג'נדרים/יות), כך יש אנשים שאצלם יש חוסר הלימה בין שני אלה (טרנסג'נדרים/יות)"

ציטוט מההגדרה לדיספוריה מגדרית:
האגודה הפסיכיאטרית האמריקאית שאחראית לפרסום "המדריך לאבחון וסטטיסטיקה של הפרעות נפשיות" (DSM-5: Diagnostic and Statistical Manual) מבהירה כי "אי-נוחות מגדרית, אינה בפני עצמה הפרעה נפשית. המרכיב הקריטי בדיספוריה מגדרית הוא נוכחות קלינית של מצוקה שמשויכת למצב זה"

ארגון הבריאות העולמי קבע כי טרנסג'נדריות אינה מחלה נפשית.

אז לא בחורה בת 22, אלא ארגון הבריאות העולמי, המדריך הפסיכיאטרי לאבחון וקופת חולים כללית. לא ניסיון חיים אישי, אלא גופים גדולים שכל מטרתם מחקר וטיפול, שניים מהם מוקדשים לחלוטין למחלות נפשיות.

אז היות ורובו המוחלט של העולם המדעי חושב אחרת, והיות ואנשים שמטפלים בתופעה חושבים אחרת, והיות ורק חמור לא משנה דעה, אולי תשקול את האפשרות שאתה טועה?

אז הלכתי ובדקתי את הטעון, ומה התברר?

שאכן הגדרת הDSM השתנתה אבל למה השתנתה?

בגדול בגלל לחץ פוליטי ולא בגלל ממצאים אמפירים חדשים שמשנים את המידע המדעי. רבות דובר על השינוי הלא ברור מבחינה מדעית של ההגדרה הזו, אגב אחת משתים ששונו אי פעם מסיבות פוליטיות\חברתיות

מכל החומר שקראתי בנושא אני מצרף קישור לספר שכתב רונלד באייר והוצא לאור ע"י אוניברסיטת פרינסטון.

הומוסקסואליה והפסיכיאטריה האמריקנית - הפוליטיקה של הדיאגנוסטיקה

https://books.google.co.il/books?id=L-M9DwAAQBAJ&pg=PA236&lpg=PA236&dq=homosexuality+removed+from+mds&source=bl&ots=h68UPBZWgL&sig=_ipHpU2-ZxyBOgkn3C06eVR5Ogc&hl=iw&sa=X&ved=2ahUKEwjfm9XwnMrfAhUEmbQKHf6RBV8Q6AEwCXoECBEQAQ#v=onepage&q=homosexuality%20removed%20from%20mds&f=false

ובאשר לטרנסג'נדרים, אני חושב שאם היית מכיר את הנתונים המדעיים שנאספו טרם עידן הPC היית מתחלחל נוכח המציאות העגומה של הפוליטיזציה והטרור החברתי שהנושא הקשה הזה עבר עד שהבשיל למה שהוא היום.

הנה דוגמה למה שקורה כאשר מכניסים פוליטיקה ולחץ חברתי לשיקולים מדעיים

n any event, the events of 1973 did not immediately end psychiatry’s pathologizing of some presentations of homosexuality. For in “homosexuality’s” place, the DSM-II contained a new diagnosis: Sexual Orientation Disturbance (SOD). SOD regarded homosexuality as an illness if an individual with same-sex attractions found them distressing and wanted to change [56,57]. The new diagnosis legitimized the practice of sexual conversion therapies (and presumably justified insurance reimbursement for those interventions as well), even if homosexuality per se was no longer considered an illness. The new diagnosis also allowed for the unlikely possibility that a person unhappy about a heterosexual orientation could seek treatment to become gay [61].

SOD was later replaced in DSM-III [9] by a new category called “Ego Dystonic Homosexuality” (EDH) [57]. However, it was obvious to psychiatrists more than a decade later that the inclusion first of SOD, and later EDH, was the result of earlier political compromises and that neither diagnosis met the definition of a disorder in the new nosology. Otherwise, all kinds of identity disturbances could be considered psychiatric disorders. “Should people of color unhappy about their race be considered mentally ill?” critics asked. What about short people unhappy about their height? Why not ego-dystonic masturbation [62]? As a result, ego-dystonic homosexuality was removed from the next revision, DSM-III-R, in 1987 [10]. In so doing, the APA implicitly accepted a normal variant view of homosexuality in a way that had not been possible fourteen years earlier [63

ממליץ לקרא, חומר מעניין:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4695779/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ובעניין הטרנסגנדרים

אלא העובדות

Individuals who identify as transgender tend to experience higher rates of mental health issues than the general population. While approximately 6.7 percent of the general United States population suffers from depression and 18 percent grapple with some iteration of an anxiety disorder, nearly half of all individuals who identify as transgender experience these issues. What's more, over 41 percent of trans men and women are estimated to have attempted suicide — a rate that's nearly nine times as high as the rate of cisgender Americans.

התירוץ למספרים הללו הוא שהם חווים אפליה, ניכור, אלימות בעיות כלכליות ועוד מה שמגביר את המעמסה הנפשית.

אבל כמו שאומר מורי ורבי שפירו, אחוז כזה של התאבדויות נחזה רק בקרב יהודים בשואה, האם מצבם של טרנסגנדרים מתקרב למצבם של יהודים תחת השלטון הנאצי?

ההגדרה בDSM5 שונתה כדי "לבטל את הסטיגמה", לא בגלל מידע חדש, לא בגלל מחקרים פורצי דרך אלא בגלל "הסטיגמה".

בא נוציא את הפדופיליה מה DSM5 בגלל ה"סטיגמה".... או את הסכיזופרניה...

והנה לך שתי הגדרות ששונו מהסיבות הלא רלוונטיות למדע, דעת קהל. הומוסקסואליות וטראנס.

אתה תסיק את המסקנות שלך, ואני את שלי.

אגב, אולי כדאי שתצפה בסרטון שאני מצרף, השתלשלות המחקר המדעי על טראנסים משורשיו ועד היום. איך זה התחיל ומה נהיה ממנו בימינו.

https://www.youtube.com/watch?v=6mtQ1geeD_c&t=0s&list=FLU7jsTYNde7Ji2YVvoSSi1A&index=8

שנה טובה

נ.ב - באתר של קופת חולים גם כתוב שנשים אלימות < לפחות > כמו גברים בתא המשפחתי , גם עם זה אתה מסכים?
israelislave

Re: טרור מיגדרי?

israelislave • 1 בינו׳ 2019
שיר כאב כתב/ה:

בעוד שהציור אולי מרמז על פעולה אלימה, הפעולה שלהן היתה אלימה ללא ספק.
מעבר לזה היא נותנת לגיטימציה להשחית קלאסיקות עירום רנסנסיות (חטיפת הסאביניות!), ולחרדים להשחית תמונות נשים.

מה דעתכן.ם?

כאשר משנים הגדרות ב DSM בגלל "סטיגמה" או "דעת קהל" ללא שום ממצא אמפירי שמאשר שינוי - זה טרור מגדרי
porcupine
porcupine • 1 בינו׳ 2019
"והנה לך שתי הגדרות ששונו מהסיבות הלא רלוונטיות למדע, דעת קהל. הומוסקסואליות וטראנס."

אבל למה בעצם הם היו שם מהתחלה?
לא גם מדעת הקהל?
porcupine
porcupine • 1 בינו׳ 2019
שיר, בלי לערב הורים!
חחח
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שיר כאב כתב/ה:
פורקי: כנראה כי מפלצת הספגטי המעופפת החליטה icon_smile.gif

רגע, מה המגדר של מפלצת הספגטי? והאם היא טרוריסטית?
בוורלי
בוורלי • 1 בינו׳ 2019
אם אני אישה ויש לי זין מפלסטיק , לא חודרים אליי ורק אני חודרת האם אני מייקל ג'קסון?
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 1 בינו׳ 2019
מונה כתב/ה:
אם אני אישה ויש לי זין מפלסטיק , לא חודרים אליי ורק אני חודרת האם אני מייקל ג'קסון?

אם מישהי מכריחה אות לחדור אליה בזמן שלא עומד לי, אז היא מציקה ומציקה ומוצצת לי ממש טוב עד שעומד לי, בסוף מתוך אי נעימות אני חודר אליה, ואז באמצע האקט היא מתחרטת ואומרת לי להפסיק, אני ממשיך לפמפם למשך 40 שניות נוספות ואז מפסיק.

האם אני אנס?