סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיקיות.ים וחנוניות.ים בכלוב התפקדו!

Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 3 שבועות • 23 באוג׳ 2024
sweet seraphina כתב/ה:
אני הרבה זמן חושבת איך לארגן מאנצ' של גיקים!
מנסה לחשוב מה יביא רק גיקים למפגש. ומצד שני יש ככ הרבה סוגים שונים. למשל לא כולם בקטע של דנ"ד..
מה היה המאנצ' הגיקי המושלם מבחינתכם?

משחקי קופסה / קלפים
מעגל שיח ו/או מעגל שירי גיקים
אופציה להגיע עם קוספליי
לפני 3 שבועות • 23 באוג׳ 2024
כמהת-יער כתב/ה:
sweet seraphina כתב/ה:
אני הרבה זמן חושבת איך לארגן מאנצ' של גיקים!
מנסה לחשוב מה יביא רק גיקים למפגש. ומצד שני יש ככ הרבה סוגים שונים. למשל לא כולם בקטע של דנ"ד..
מה היה המאנצ' הגיקי המושלם מבחינתכם?

פוסט אייקון, או אפטר פארטי אייקון.

פוסט אייקון!
קיטיארה​(נשלטת){זאלוטוסים}
לפני 3 שבועות • 25 באוג׳ 2024

המלצה

Sirene כתב/ה:
חובבת פאנפיקים, ערפדים, פולקלור, מיתולוגיות, אגדות, ולעיתים סמאט של פיות (תלוי מצב רוח).

יצא לך לקרוא את "court of thorns and roses" זה ספר ראשון בסדרת פיות מעולה?

או את סדרת THE FEVER? גם מצוינת

אן רייס כותבת הערפדים המושלמת!

Sirene כתב/ה:
Purple Phoenix כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
גיקית לייט
לא אובססיות לדברים אבל נהנת מספרי פנטזיה טובים, ערפדים גם הולך (לא. דמדומים זה לא נחשב.) במיוחד אם הם סקסים או פסיכים (תלוי בעשור בו נכתב הספר), הארי פוטר, סנדרסון בעברית כי אני באה להנות מהספר ולא לשבור שיניים, רובין הוב, ועוד כמה נהדרים...
קומקיסמים כבר לא קוראת אבל נהנת מהסרטים.
משחקי קופסא זה תמיד כיף, ויום אחד אעשה משחק d&d פמדומי בדסמי But not today...

בתור ערפדית - מסכימה כל כך לגבי דמדומים!
ביום שתעשי משחק כזה, אני אשמח להצטרף!

תנו לי אן רייס כל יום כל היום 🖤
וכמובן הקלאסיקות.

קראתי את כל הספרים שלה. אפילו את הספר על הערפד אראמאן (שלמרות אהבתי לאנטוניו באנדרס לטעמי הוא שיחק אותו מזעזע בראיון עם הערפד. ואולי אני גם נוטרת לו שהוא לא הסכים להתנשק עם בראד פיט)

סליחה שאני אומרת אבל

Purple Phoenix כתב/ה:
פניקס סגולה, בת 37

בתמונה השנייה בפרופיל שלי רואים אותי עם קוספליי של רוג מאקס מן בתנוחת "superhero landing" בקולונוע בחיפה רבע שעה לפני שהתחילה ההקרנה לסרט השלישי של דדפול (זאת היתה הפעם השנייה שהלכתי אליו בקולנוע, מתכננת ללכת עוד פעם, מי רוצה?)

אז כאמור, אני אוהבת קומיקסים (למרות שמלא זמן לא קראתי) בעיקר מארוול וDC אבל לא רק (מישהו.י מכיר.ה את אסטריקס וטינטין?)
אנימה
סדרות וסרטי מד"ב ופנטזיה
משחקי תפקידים שולחניים וחיים (למרות שעבר הרבה זמן מאז שהייתי בלארפ)
ומסיבת החתונה שלי היתה מסיבת קומיקס שבה הרבה מהאורחים.ות הגיעו בקוספליי והיה מטורף למדי (כן, התחתנתי עם שולט מושלם שהוא גיק, הרווחתי בגדול)

לפחות מהתמונה בפרופיל שלך אני לא בטוחה שאת מבינה את ההבדל בין קוספליי לבין תחפושת...

Re: סליחה שאני אומרת אבל

קיטיארה כתב/ה:
Purple Phoenix כתב/ה:
פניקס סגולה, בת 37

בתמונה השנייה בפרופיל שלי רואים אותי עם קוספליי של רוג מאקס מן בתנוחת "superhero landing" בקולונוע בחיפה רבע שעה לפני שהתחילה ההקרנה לסרט השלישי של דדפול (זאת היתה הפעם השנייה שהלכתי אליו בקולנוע, מתכננת ללכת עוד פעם, מי רוצה?)

אז כאמור, אני אוהבת קומיקסים (למרות שמלא זמן לא קראתי) בעיקר מארוול וDC אבל לא רק (מישהו.י מכיר.ה את אסטריקס וטינטין?)
אנימה
סדרות וסרטי מד"ב ופנטזיה
ומסיבת החתונה שלי היתה מסיבת קומיקס שבה הרבה מהאורחים.ות הגיעו בקוספליי והיה מטורף למדי (כן, התחתנתי עם שולט מושלם שהוא גיק, הרווחתי בגדול)

לפחות מהתמונה בפרופיל שלך אני לא בטוחה שאת מבינה את ההבדל בין קוספליי לבין תחפושת...

התמונה בפרופיל שלי היא קוספליי של רוג מאקס מן (הקומיקס והסידרה משנות ה - 90 ולא הסרטים).
אמנם לא תפרתי בעצמי אלא קניתי מחו"ל אבל זה עדיין לא הופך את זה לפחות קוספליי.
אפשר גם לשאול מבלי לזלזל icon_smile.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוג' 25, 2024 6:39 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים

Re: סליחה שאני אומרת אבל

קיטיארה כתב/ה:
Purple Phoenix כתב/ה:
פניקס סגולה, בת 37

אנימה
סדרות וסרטי מד"ב ופנטזיה

בהמשך לתגובה האחרונה שלי,
אם אנחנו נכנסים לדקויות של מה זה קוספליי:
"Cosplay, a portmanteau of "costume play", is an activity and performance art in which participants called cosplayers wear costumes and fashion accessories to represent a specific character."
Master Bruce

Re: המלצה

Master Bruce • 25 באוג׳ 2024
קיטיארה כתב/ה:
Sirene כתב/ה:
חובבת פאנפיקים, ערפדים, פולקלור, מיתולוגיות, אגדות, ולעיתים סמאט של פיות (תלוי מצב רוח).

יצא לך לקרוא את "court of thorns and roses" זה ספר ראשון בסדרת פיות מעולה?

או את סדרת THE FEVER? גם מצוינת

אומג, אחות של רייסטלין וקראמון!
Okami​(אחרת){בדימוס}
Okami​(אחרת){בדימוס} • 25 באוג׳ 2024
היי, אני קאמי, בת 43 ואני קומבינציה בין גיקית לבולי, תלוי באיזה יום תופסים אותי. אני אוהבת לקרוא שירה בעיקר, במגוון שפות, אבל גם ספרי מד"ב וסדרות מד"ב. מתה על מרוואל, פחות על די.סי, ואוהבת לחקור דברים. מעבר לזה? אני אוהבת משחקי MMORPG וסימולציה, ואוהבת ליצור NPC סתם כי זה כיף.