צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 10 בינו׳ 2006

כמה שאלות לאנשי האור

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 בינו׳ 2006
למרות שלא קיבלתי תשובות לשאלות הקודמות שלי, אולי עוד כמה שאלות:

- האם אדון האור לא טועה לעולם בטיפול ובאבחון שלו?

- האם אתם לא מכירים אנשים שהגיעו יחד אתכם, חוו אותם חוויות והלכו ודעכו, ויום אחד נעלמו?

- האם ניסיתם אי פעם לדבא איתם ולהבין מה קרה להם?

ותזכורת קלה, לכל אלו שמספרים לי על מה שהיה לפני שהם הגיעו לכאן
ציטוט:
דאן קאפ , שוב עובדות ועובדות. במסיבה המדוברת הזאת , זאת היתה הפעם השניה שבה מאסטר אור ראה אותה בחייו , בפעם הראשונה זה היה במסיבה אחרת בה היא הציגה את עצמה כשולטת. ובדיוק כמו האחרים גם מאסטר אור לא עלה על הגיל שלה. טקס הקילור של אש זו היתה הפעם השניה בה התראו . מאסטר אור הפך להיות שולט כתוצאה מהכרותו עם אש , לפני כן היה נשלט. לכן כל עניין הטקסים ומנהגים לא היה מודע אליהם עדיין. לכן שוב תבדוק את העובדות.

עלה על דעתך שאני פגשתי אותו אולי קצת לפניך, ששוחחתי איתו, שאולי הוא גם פנה אלי, שאני יודע גם עם מי הוא דיבר ובאיזה תפקיד בדסמי הוא הציג את עצמו?

עלה גם על דעתך לשאול איך זה שאדם פוגש אישה/נערה פפעם אחת כשולטת, ובפעם השניה שהם נפגשים - הוא מקלר אותה כסאבית שלו?
כמי שהתבקש על ידי אנשים אחרים לבצע טקס קילור באותה תקופה, אני יכול לומר לך שקילור לא נחשב למשהו קילי כמו החלפת טלפונים, אלא למחויבות הדדית רצינית.
גם קמי/אדון האור היה מודע לאותה מערכת מוסכמות על הקילור ומשמעותו.
גם קמי/אדון האור היה באותו פורום שבו כולנו היכרנו וסביר להניח שהוא קרא מה שנכתב בנושאים הללו.
קשה לי לקבל את כמות ההנחות שאת נותנת לאדם בן ארבעים ומשהו, רק בגלל שהוא המטפל שלך.

איך אדם שמעיד על עצמו לא טרח לעשות את מה שהעלה את השאלות של מי שהיו באותו אירוע על גילה של אש?

איך אדם שכל כך מכיר נערות ונערים במצוקה לא מזהה את הדפוס?

אני מציע לך לבדוק את מי שמספרים לך סיפור לעוס, שנמצא ליד האמת.

ואם קשה לך לקבל אותו, אני מציע לך לשאול את אדון האור על הפניה שלו אלי, ומי היו הממליצים שהעביר אלי.
גלתיאה
לפני 18 שנים • 10 בינו׳ 2006
גלתיאה • 10 בינו׳ 2006
לי נראה שדווקא לבתי המשפט חסרה הרבה מאוד עבודה בזמן האחרון.

אני חושבת שמסור יכול תוך זמן קצר לספק להם את העבודה.

נכון מסור?

ויפה שעה אחת קודם מסור icon_biggrin.gif
TV_Eye​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 בינו׳ 2006
TV_Eye​(שולט) • 11 בינו׳ 2006
קראתי את השרשור הזה מתחילתו ועד סופו. לא החסרתי מילה ולא חצי מילה
ומה אומר לכם ידידי המלומדים? שאנוכי מרגיש כאילו הייתי מוזלמן שיושב וקורא דיון על הכחשת השואה? או אולי רק כמו שהיצגו איתו כאן בשרשור כמטורף מקציף ריר לשמע שמו של הארור?
או אולי חלק מאותם "זקני השבט" טיפשים שהוזכרו? או סתם כמי שזוכר את הסיפור עוד מתחילתו
עוד שהוא היה עבד. או לאחר שהמקרה התפוצץ אנשים שוכחים שהוא כתב שחור על גבי לבן באחד הפורמים. הוא בעצמו הוא לא שד הוא ולא שטן הוא אור!, אינו רואה בעיה עם קיום יחסי שליטה עם ילדה בת 16.
אין מדובר כאן בשמועות! אין מדובר כאן באוטינג! אין מדובר אפילו בניסיון חיסול חשבונות.
מדובר כאן באמת, בסכנה, באדם בעל הרבה יכולות שכנוע ויכולות חברתיות גבוהות
ואם הזכרנו את המוזלמנים. תנסו לדלות מידע על איש אחר בהיסטוריה שהיה איש שקט ומאוד נחמד מאוד מוסרי לכול הסובבים אותו. אהב כלבים היה צמחוני ואפילו מראה הדם היה גורם לעילפון.
אותו אדם שבוא נגיד שאנחנו חבים הרבה מהמדינה היהודים אליו (ואני לא מתכון לבן גוריון) אלה לנבל אחר בהיסטוריה. אז

אל תבלבלו בין האיש ובין מעשיו
מUחדת

שני דברים.

מUחדת • 11 בינו׳ 2006
TV_Eye כתב/ה:
קראתי את השרשור הזה מתחילתו ועד סופו. לא החסרתי מילה ולא חצי מילה
ומה אומר לכם ידידי המלומדים? שאנוכי מרגיש כאילו הייתי מוזלמן שיושב וקורא דיון על הכחשת השואה? או אולי רק כמו שהיצגו איתו כאן בשרשור כמטורף מקציף ריר לשמע שמו של הארור?
[/size]

אני- מעולם לא הצגתי אותך, טיוי- אלא את הסיפור מנקודת ראותי. אווטינג עצמי זה משונה..

שנית ידידי- האם חשבת לרגע לפני שכתבת את {תסלח לי,כן?} השטות הזאת? הכחשת שואה?
אני מכחישת שואה? אולי אור הוא היטלר?

תתביש איש.
עוגיעוגי​(לא בעסק)

מה קרה ממי?

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2006
מישהי שאתה מנסה להשכיב הראתה כמה ציוצי נגד מאסטר אור ואתה מוכיח איזה גבר אתה?
אז הרגע הוכחת שאתה אפסי להפליא, להשוות את מאסטר אור להיטלר...כמה נמוך עוד יותר אתה מתכוון לרדת?
ואת גלתיאה, נראה לך שפרסמתי כי ביקשת?
נראה לך שאני מונעת ממשהו שאת עושה?
רק כי את לא יודעת לקרוא או לשים לב לפרטים לא הופך אותך לצודקת, זו לא הפעם הראשונה שאני כותבת על מה שקרה לי, אני כותבת על זה בלי סוף ובכל חור אפשרי, רק צריך לרצות לראות, אבל למה לעשות את זה אם אפשר לעוות את המציאות...

עוד כתבתי לך בפרטי שאני מתנדבת במרכז לסיוע, פעילה בפורום סאביות, הופכת עולמות כדי שאחרות לא יפגעו ושאם יש מישהו שהכי רגיש להתעללות זאת אני ואם הייתי רואה כזה דבר אצל אור מייד הייתי עושה משהו בנידון, אבל אין שם ואפילו לא קמצוץ אבל כמה נוח לך לעוות את מה שכתבתי.

עברתם כולכם כל גבול אפשרי, יש כאן רצח אופי של חבורה של אנשים שמנסים לחיות את החיים שלהם ולא פוגעים באף אחד אבל כל כך רע לכם בחיים שלכם שיש לכם כזה צורך להכאיב לאחרים.
אתם עצובים ופתטיים והייתי סתם מרחמת עליכם ולא מגיבה אבל היטלר... זה כבר מבזה לא רק אתכם,
טי וי, אתה כרגע פגעת בזכרם של מיליונים שנרצחו ומיליונים ששרדו,
אתה הכי נמוך וזבל שקיים.
TV_Eye​(שולט)
אין בכוונתי לחזור בי מדברי אלה לחדד.

עוגיפלצת או כול שם אחר שאת משתמשת בו את מעניינת אותי כקליפת השום
סלידתי מהיצור הזה המכנה אור אינה חדשה ואם ברצוני "להשכיב מישהי" אין לי צורך להתרברב בפורמים אז הנך יכולה להמשיך הלאה

ואילו התגובה הזו מכוונת יותר למיוחדת (שממנה דווקא אכפת לי) ולשאר הקוראים

איני משווה כאן איש למכחיש שואה שיהיה ברור,
אני כן משווה כאן את חילופי הדורות. וכאשר מגיע הרגע שבו הולכים ומתמעטים הדור אשר חווה את ההיסטוריה על בשרו.
האמת עובדתית הולכת והופכת למוטלת בספק. פחות אנשים שמכירים את העניין לעומק הקורה מתערבים. ואנשים בעלי אינטרסים הופכים את העובדות למיתוס ואת המיתוס לאגדה עד שהיא נשכחת לגמרי מעל דפי ההיסטוריה.

לי יצא לדבר בזמנו עם יותר מאחת שהייתה עם "אור" ולהיות בקשר קרוב עם אחרת
ששניהם נפגעו מ"הטיפול" של אותו נבל . אז אולי 6 מיליון נערות הוא לא השמיד
אבל את נפשן של לפחות אחת שאני יודע הוא כן
אז זה הופך אותו לפחות נבל? או שמה ההשוואה שיכול להיות אדם נעים הליכות בסיבתו הקרובה
ואדם אכזר ומתועב מחוצה לו חורה לכם?
שוטרת*
שוטרת* • 11 בינו׳ 2006
טיוי, קודם כל , לפני הכל - מהר מהר תוכיח שיש בך ולו מעט של..(קשה לי למצוא את המלה...אנושיות?? לא, זה רך מדי..) , ומהר תחזור בך מההשוואה המטופשת הזו.

דבר שני , זכור לך מה נאמר עליך בכל מיני פורומים סגורים , נכון?
זכור לך שלא אחד ולא שניים שפטו ושופטים אותך עד היום בגלל מה שאותה אחת אמרה,כן?
אתה אמור להיות קצת יותר רגיש ובעל בינה ולהבין ששמועות ברוב המקרים - חסרות כל שחר, מלוות בהמון אינטרסים אישיים.
לא דיברת עם האיש מעולם, לא ראית אותו מעולם , אין לך מושג מי ומה הוא - אין לדברים שאתה אומר תוקף.
alona.
alona. • 11 בינו׳ 2006
TV_Eye כתב/ה:
אין בכוונתי לחזור בי מדברי אלה לחדד.

לי יצא לדבר בזמנו עם יותר מאחת שהייתה עם "אור" ולהיות בקשר קרוב עם אחרת
ששניהם נפגעו מ"הטיפול" של אותו נבל . אז אולי 6 מיליון נערות הוא לא השמיד
אבל את נפשן של לפחות אחת שאני יודע הוא כן
אז זה הופך אותו לפחות נבל? או שמה ההשוואה שיכול להיות אדם נעים הליכות בסיבתו הקרובה
ואדם אכזר ומתועב מחוצה לו חורה לכם?

לא רק שזה מטופש לכתוב ולהשוות זה גם מסוכן.
וה "יצא לי לדבר בזמנו" הוא יופי של משפט כשאין בת'כלס הוכחות חותכות. כשב'תכלס מישהו נואש להוכיח משהו נכון כשהוא מאד לא נכון.

יודע מה טיוי גם אני שמעתי שאתה אדון מאד מסוכן ושאתה מצלם סאביות בסשן ושולח לכל מי שרוצה. ועוד כל מיני שמועות שהשתיקה יפה להן.

עכשיו שני דברים :
הראשון - "לך תוכיח שאין לך אחות"
השני - מי כתב לך את ההודעה הזו ? מי שיכתב אותה והקליד ? (כמדומני אתה דיסלקט לפי הצהרתך)
ואגב לעשות כזו השוואה זה לא פחות גרוע מלהיות כזה.
אתה בכלל יודע איך צמחה ומאיפה נולדה "התקופה "הזו? והחיה הזו בראשה ?
אתה שם לב שמה שאתה כותב ועושה כאן זה בדיוק אותו דבר שקרה בשואה?

ואיפה כלובי נעלם? יש גבול לכל תעלול.
TV_Eye​(שולט)
וזה ההבדל בין שמועות
שהן ללא שום בסיס
(אם מישהי יכולה להגיד שצילמתי אותה בניגוד לרצונה ? לא ! האם מישהו יכול להגיד ששלחתי לו תמונה של סשן שלי בלי רשות? לא!)
לבין עובדות שיש להן בסיס
(האם מישהי יכולה להגיד שהיא הייתה עם "אור" לפני שמלאו לה 18? כן!)

וכן יש אנשים נוראים לאורך ההיסטוריה שעשו זוועות בלתי ניתנות לשיעור. אך על פניו נראו אנשים מאוד אינטליגנטים ואנשי מוסר ושיחה.

ומעולם לא הצהרתי שאני דיסלקטי (והאם דיסלקטים נחשבים לפחות ממך אלונה נעלה?)
צר לי אלונה לאכזבך אך
אני מקליד לעצמי את ההודעות תודה רבה
TS​(נשלט)
TS​(נשלט) • 11 בינו׳ 2006
אישית, אני מכיר את מאסטר אור ואת בנותיו טוב. טוב מאוד אפילו
ואני לא אבוא ואנסה לשכנע אתכם שאין שם אונס ובלה בלה כי לפי מה שאני קורא כאן,
אין טעם בכלל לנסות.אתם רוצים להאמין למה שבא לכם ולא לאמת.
לפני שאתם פותחים את הפה שלכם על אנשים אחרים,תסתכלו קודם כל על עצמכם,על מי שאתם
ומה שאתם.
מאסטר אור, דולפינה,מאיה,אש אל תתנו לרפש האדם,למוצצי הדם ולשחקני "בוליווד" כאן
להפר את שלוותכם ולהרוס לכם את מערכת היחסים הנדירה שיש לכם.

וכאן אני פונה גם להנהלה שצריכה למחוק את השרשור הזה.
אני לא מבין מה הוא תורם לפורום הזה?
מה הוא עוזר?
חוץ מהכפשות וגועל הוא לא עושה כלום.