סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חובתו של דום

doctor strangelove​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006

כל הצרכים מובילים לרומא

doctor strangelove​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
אהלן ממב"ס,
(מזכיר לי שפעם היה הרכב, marc and the mambas, עם מרק אלמונד היצור ועוד כמה),

מאחת מההודעות הקודמות שלך הבנתי שאתה מתגעגע אלי icon_smile.gif
אני גם מתגעגע, אבל פחות ממך.

אז היום אני רק עליתי לשידור פה ברדיו חובתו של דום כדי למסור ד"ש לממב"ס, לבודיגארד, לצ'יטה, לזאלופון, לTV eye, ליהלום ולכל החבר'ה מפלוגה ז' שנשארו בבסיס. אני מקדיש לכם את השיר "בנחל קרנבל" ומאחל לכם שרשור קל ונעים!

אגב, ממב"ס, תפסיק כבר להתחנף לכלובי המב"ס. התחלת את השרשור ב"אם כלובי ירשה לי" המפורסם שלך לגבי הרשימה השחורה, והיום הבאת אותה בפיום ישבן ב"כלובי... תיתן לי פרס?". לידיעתך, חנופה זה לא סקסי וזה משמין יותר מבגדי גוף לבנים. מה השלב הבא, תתחיל לכתוב בפונט ורוד? רבאק, אתה דום, פור דוג סייק!

אני באפטר היום מתגובות ענייניות (מנוחה אחרי הגרפומניה של אתמול), מחר הופעה של דאוס, ודוקא הפינג (צ'יטה) - פונג (זאלופון) שרץ פה עשה לי חשק לומר מחר כמה דברים לגוף הדיון פה, לפני שהוא יהפוך לגופה של דיון. אבל בגלל שאני לא כזה חנפן נימוסי ולא יודע להמתין בסבלנות, אני סתם אזדיין בסבלנות, אולי אפילו בלי סבלנות, עד מחר.

נ.ב.

פה יש חתיכת סופה, ואיזה ירח קטן שמנסה בכל הכח שלו שיראו אותו דרך חשרת העבים ולא כל כך הולך לו. איך המזג אויר אצלכם ברומא?
צ'יטה​(שולט)

לדוקטור

צ'יטה​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
אז אני מבין שאתה אוהב את זה ראף. תתכופף, אני תכף מגיע.
סתם
תהייה חיובי
פור דוק סייק
תגיב עיניינית
להיות דום לא מחייב להיות רשע, רק כפייתי קצת
גרניקה​(נשלטת)

Re: לגרניקה

גרניקה​(נשלטת) • 8 בפבר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
או שלום ידידתי משכבר הימים.
ממלא אותי שמחה שקפצת לביקור פה.
מה שלומך ?

הריני להצהיר בזאת קבל עם ועדה שאין לי מושג ירוק מי הצי'טה ובעיקר אני תמהה על מה ולמה השמחה הזו שקפצה עליו למראה הודעתי. זהו.

נמש, מיוחדת, יוספוס, אלקטרו וענבר - היכונו.
TV_Eye​(שולט)

Re: נחמות קטנות...

TV_Eye​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
גרניקה כתב/ה:
כל כך שמחה שטימטום לא מוגדר כמחלה מדבקת.

תתפלאי שאני התחלתי ליקרא את השירשור הייתי חבר במנזה

תראי אותי עכשיו
גרניקה​(נשלטת)

Re: נחמות קטנות...

גרניקה​(נשלטת) • 8 בפבר׳ 2006
TV_Eye כתב/ה:
גרניקה כתב/ה:
כל כך שמחה שטימטום לא מוגדר כמחלה מדבקת.

תתפלאי שאני התחלתי ליקרא את השירשור הייתי חבר במנזה

תראי אותי עכשיו

icon_smile.gif

עוד כמה דפים וה IQ של כולנו בסכנת הכחדה.

איפה יוספוס, איפה?
מUחדת

לא רציתי להגיד, אבל

מUחדת • 8 בפבר׳ 2006
אמרתי לך, גרניקה!

הכתובת היתה על וגו'!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
אף אחד לא מחייב אף אחד אחר לקרוא את השרשור הזה.
ואם כן, צריך לתלוש לו את היד ולשים בשק, ולהציק לסאבית המקולרת שלו בהודעות פרטיות עד שהיא תעזוב אותו (ואז הוא יישאר לבד ואפילו לא יוכל לעשות ביד).
doctor strangelove​(שולט)

ההרשמה לפרקטיקום נפתחת

doctor strangelove​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
נשאלת השאלה (התיאורטית), כמה אפשר להמשיך עם שרשור תיאורטי.
למעשה, מעשית, זו כבר לא שאלה, כמה אפשר להמשיך, כי היא מקבלת עכשיו מענה.
ויסלח לי איינשטיין (זה מ-E שווה וכו', לא זה שהחמיץ מ-11 מטר לשער של פיטר רוט כי הוא קצר רואי), שאמר שאין דבר יותר מעשי מתיאוריה טובה.

טוב, כמו שבטח הבנתם, החלטתי לפתוח פרקטיקום בנושא.

לצורך הפרקטיקום, אני מארגן קבוצה של דומים חסרי בושה, סאביות מקולרות לחומרה ודומיהן הקווטרבקים בעלי הטיק העצבני בזוית העין.

במסגרת הקבוצה נתרגל פניות של הדומים לסאביות, הן פניות, להלן פניות תמימות, שיסודן דחף שאינו בר כיבוש לשיחות עמוקות ומעניינות אפלטוניות (כי ידוע שכל סאבית שקולרה ישר נהיית יותר חכמה ומעניינת וכוסית במוח) והן פניות, להלן פניות זדוניות, שיסודן דחף שאינו בר כיבוש לכבוש את זו שקולר סביב לה (איסור חמור מדברברנן).
הפרקטיקום יאפשר לנו לבחון ולפתח אסטרטגיות שונות של הגנה והתקפה. החיזורים הגורליים יתועדו בוידאו ולמשתתפים תינתן האפשרות לבחון ולתחקר את התנהגותם בזמן אמת.
כמו-כן, אנו נצפה בסרטו של הבמאי הסלאבי בוגדן קוריצה "cheaty shitty bang bang" ולאחריו יתקיים פאנל cheating בראשות צ'יטה.
הפרקטיקום ינסה לענות על השאלה אם כשדום פיתה סאבית, היא הופכת לסאבית בפיתה.
בשל הסיכונים המלווים כל מחקר מעשי, הפרקטיקום ילווה על ידי הדוקטור.
פרופ' אסא כשר ישמש כמנחה אקדמי בענייני מוסר.
הפרקטיקום מאובטח על ידי בודיגארד (א.ב.ג.ד. יהלום) והגורילות שלו (למעט קינג קונג המשתתף כעת בצילומי "קינג קונג ברומא").

ההירושימה לפרקטיקום ביפן. המחיר לחברי זהב 50 ש"ח ולחברים של כלובי 10 ש"ח.
לא נדרש נסיון קודם.
ההשתתפות אסורה על נשואים ובני משפחותיהם.
ממתין בסבלנות​(שולט)
לפני 18 שנים • 9 בפבר׳ 2006

מר מוזר

כן שמתי לב, שאתה מנסה ליצור רושם של ציניות אינטליגנטית, תחת ההילה של הניק המפוצץ , דוקטור.
ציטטות, או מבואות בלשון העם, אינך מסוגלות לעצור את שטף התחושות, שאתה מנסה להתהדר בנוצות לא לך.

העליתי נושא, אינך מסוגל להתרומם גבוה מספיק להתמודד איתו?

מעבר ללעג?.

אפרופו תאוריות.

אנשים משקיעים חיים שלמים לפתח תאוריות, ומצבים היפוטתיים, היו מאז ומתמיד הבסיס למחקר בכל המוסדות האקדמים. אבל אתה המתהדר בתואר דוקטור, לא אמור לדעת זאת.

ואם אתה רוצה לפתוח פורום לדיון, במצב ההפוך לנושא שאני הצעתי, אז צר לי להודיעך ,
כי שקעת באותה הביצה, ממנה ניסית בכל כוחך להתרומם, ובעצם אינך שונה ולו במאומה ממה שחשבתי עליך עוד קודם.

אופס עברתי לפסים אישיים?

מצטער, לא יכולתי להבליג על הציניות, גם לי לעיתים נגמרת הסבלנות, כאשר אנשים מסוג מסויים מנסים לעשות חוחא ואיטלולא, מכל דבר שעובר סביבם. וזה לא מהיבט של אי קבלת דעתך באופן אישי, המנוגדת או לא לדעותי, אלא בגלל שזו כבר לא הבעת דיעה, אלא....אלוהים יודע מה.

יום טוב לך איש...(או..?)
לא דומה
לפני 18 שנים • 9 בפבר׳ 2006

ממתין בסבלנות (?)

לא דומה • 9 בפבר׳ 2006
פתחת נושא לדיון, אולי מתוך ציפייה לסחוף בדברי חוכמתך ולמצב עצמך כדום נישא ומורם מעם הדואג לאמות המוסר בקהילה הקטנה והביצתית הזאת. רצית להראות ולהישמע.

אנשים הגיבו.... לא בדיוק התגובות להן ציפית?
מרגע ששמת את עצמך על במה כל ילד בקהל יכול לצעוק "המלך הוא ערום". זה המצב, ממתין.
הערום הזה הוא שקוף מכדי להתעלם. אתה אדם שחושש שיאכלו לו וישתו לו (את השפחה) וזה מה שמניע אותך. לא מוסר גבוה משל כולנו.

במקום להצטדק ולתקוף או להסביר ולהסתבך במילותיך באינסוף הודעות, בוא תרד מהעץ עליו טיפסת (עץ הדומים תפוס). שב איתנו פשוטי העם מתחת לעץ, שתה קפה , נגב חומוס ותכיר בעובדה שכולנו אנושיים עם חסרונות וחולשות.
יש לך שפחה, אתה מאושר בקשר, תהנה ממה שיש. אם זה יגמר זה לא בגלל שאחר פיתה את שפחתך, אלא כי זה היה צריך להיגמר.

שיהיה לך רק טוב. באמת.

(ועוד דבר.. תודה לך על שיצרת במה לכל מיני אנשים שנונים לומר את דברם. הנאה גדולה היתה לי לקרוא את חלקם).