בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 29 באפר׳ 2008

רק להביע דעה הפוכה

אלעד(שולט) • 29 באפר׳ 2008
huan כתב/ה:

ניתן להכריח אנשים ללמוד כלים, ניתן להטיל סנקציות על מי שאיננו ישם כללי התנהגות מאוד בסיסיים וכך אכן נוהגים בכל מקום החל מהתהליך שאת עוברת בכדי לקבל רישיון נהיגה ועד לתואר/תעודת בגרות /הכשרה שבעלדיהם לא יתנו לך להתעסק בדברים שאין לך מושג בהם.
.

ואני תוהה, האם עברת הכשרה מיוחדת לקיום מין אנאלי?, או שמישהו העביר אותך סדנת התחלה עם בחורות שללא תעודת מעבר ייאסר עליך ליצור קשר עם בנות המין השני?
לא , נכון ?!
אז למה אתה שש כל כך להיכנס לחיים האישיים הפרטיים של אנשים ולכפות עליהם כלים, טכניקות, השקפות עולם או כל דבר אחר שאולי נראה לך הגיוני ולהם לא.
וצר לי אבל יש הבדל בין רשיון נהיגה לבין בדס"מ בין זוג בגירים.

ולדבר נוסף

huan כתב/ה:

ניתן תמיד לחשוב בקטן ברמת האני והעסק שלי ושכל האשר ילך לעזעזל וניתן לפעול בדרך אחרת ולעשות שינוי כללי שיספק פיתרון כולל, במקום כיבוי שרפות אקראי.
.

אתה יודע מה הלוואי, הלוואי שאנשים פה יחשבו בקטן, שאנשים פה יתעסקו בשלהם ושכל השאר ילכו לעזאזל, שאנשים לא ינסו לעשות שינוי כללי ויתעסקו רק בשינוי של עצמם.
שיצאו פה אחד מהתחת של השני ושיפסיקו לחטט לאחרים בחדר המיטות ולבקר אותם.
(מצד שני אם זה יקרה כמות השרשורים פה תקטן ב 90%)

הבעיה שפה במדינת היהודים כל אחד ראש ממשלה, רב, שופט ופילוסוף.
אנשים שכחו להיום פשוט אנשים.
וזות בדיוק הסיבה לפופלריות של שרשורי אכלו לי שתו לי בואו נמציא את הגלגל מחדש...
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

Re: רק להביע דעה הפוכה

[quote="אלעד(שולט)"

אתה יודע מה הלוואי, הלוואי שאנשים פה יחשבו בקטן, שאנשים פה יתעסקו בשלהם ושכל השאר ילכו לעזאזל, שאנשים לא ינסו לעשות שינוי כללי ויתעסקו רק בשינוי של עצמם.
שיצאו פה אחד מהתחת של השני ושיפסיקו לחטט לאחרים בחדר המיטות ולבקר אותם.
(מצד שני אם זה יקרה כמות השרשורים פה תקטן ב 90%)

הבעיה שפה במדינת היהודים כל אחד ראש ממשלה, רב, שופט ופילוסוף.
אנשים שכחו להיום פשוט אנשים.
וזות בדיוק הסיבה לפופלריות של שרשורי אכלו לי שתו לי בואו נמציא את הגלגל מחדש...[/quote]

הוצאת לי את המילים מהפה. לא יכלתי להגדיר את זה טוב יותר

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 29, 2008 6:18 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
איך זה שכל פוסט גולש לפולוסופיה ברומו של עולם..הגזמתם..אפשר לחשוב..כל הדרמטיות הזאת..

יש לי רעיון,אם מצאת מישהו מסוכן..תעבירי הודעת שרשרת פרטית..זהו...בשביל זה לא צריך 700 עמודים
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 29 באפר׳ 2008
אני לא מצליחה להבין, מה ההבדל בין בחורה שיוצאת לפאב, מכירה בחור שנראה לה חמוד. יוצאת איתו פעם פעמיים ועולה אליו לדירה , לבין בחורה שמתכתבת כאן עם אדם , פעם פעמיים לפני פגישה.
למה אין לכל בחורה בישראל מאגר עם סיסמא סודית , בו מצויינים כל שמות הבחורים המסוכנים שמסתובבים להם ככה חופשיים ברחבי הארץ?
על מה ולמה כל הטרחנות הזו?
אני מתחילה להאמין שמדובר בפטיש "היפיפיה הנרדמת" ושות' שזקוקות להגנה מתמדת כי הן הו כה חלשות וחסרות הגנה.
צאו מזה כבר.
תפתחו את העיניים. כאן יש לכן יותר כלים. כאן אתן יכולות לחקור לו את הנפש , לגעת ולנתח מבפנים , ולא רק לאמוד את הגובה שלו ועד כמה נפוח לו (הארנק!).
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 29 באפר׳ 2008
רוב הסכנות הן בדמיון של הנשלטות.

המקרים החריגים שהם באמת מוצדקים, של אנשים שעדיף
להימנע מהם נבלעים בים התלונות הטיפשיות.

(כתבתי "להימנע". לא זובור. לא צרחות של "הוא מסוכן", לא הודעות טלפון שבור
של אזהרות מפני אנשים, לא סיפורי אלף לילה ולילה, לא כתיבה בכל מקום אפשרי
ובמיוחד בעמודים על גבי עמודים של שירשורים. לא ניתוח ורמת הפעילות של אותו אחד
מעל גבי הפורום. רק להימנע. באופן אישי.)

טיגריס קראה לזה "היפהפייה הנרדמת"
אני קורא לזה OVER "חשיבות עצמית".

לא אוהבים מישהו - לא מדברים איתו.
כל כך פשוט.

אולי הן באמת מאמינות שהן נסיכות.
נוריתE
נוריתE • 29 באפר׳ 2008
אתם יודעים מה?
הכלבים שלי כבר הבינו את הפואנטה,רק מלהסתכל עלי.

נוח לכם להגיד שנשים כאן צועקןת "זאב זאב"
נוח לכם (גם לכן בנות) להגיד שזאת מהומה על לא מאומה
וכל שאר השטויות המיתחמקות שלכם.
בסדר.

כולנו חיים בלה לה לנד של הבטוח והשפוי והבהסכמה ואין פה מופרעים שנכנסים לבידס"מ רק בכדי לפגוע בלישום קשר לנושא בו אנחנו חיים.-ממש לא,חלק מאיתנו חיים במציאות.

תמשיכו לחיות תחת האשליות שהכל בסדר ולספר לעצמכם,שכל ניפגעת היא "מטומטמת
בדיוק כמו כל נאנסת אחרת בוניל" וש"אם זה קרה לה,זה בטח מגיע לה" ושאין בכלל כזה דבר "גבר מסוכן" ושהכל המצאה של ממורמרות חסרות חיים
(הם לא דומים ולא שולטים ולא אזכה אותם בתארים האלו)
הקונספט השובינסטי הנפוץ שהרבה נשים נדבקות אליו כדי למצא חן בעיני הboys של השכונה,חי קיים ובועט.

ובפעם הבאה שתראו באיזו מסיבה ,אישה שחוטפת מכות רצח ונאנסת על ידי קבוצה של גברים כשה"אדון" שלה עומד ליד ומעודד
תמחאו כפיים,תאוננו תגמרו ותמשיכו הלאה.

נימאסלי ממטומטמים.
נימאס לי.

מי שצריכה להזהיר תמצא דרך
ואני אגיד שוב
שכל מי שניפגעה היא גם קרבן של כל מי שלא סיפרה.וגם קורבן שלכם/ן המזלזלים.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 29 באפר׳ 2008
מנגינה,
אני לא מהצד של השולטים, אבל למען האמת יש לזה ניחוח...אפעס, לא כל כך נעים...של סגירת חשבונות אישיים.
לו רצית באמת לעזור, היו לך כמה אופציות, כפי שכבר הוצע לך כאן :
לפנות בפרטי אל סאביות, אל כאלו שהן חברותייך, ואל סאביות אחרות.
לכתוב בבלוג שלך, ללא פרטים מזהים.
אבל איכשהוא,לפתוח שירשור, הנושא את השם הנפוץ כל כך, המעורר אינסוף הסתייגויות, ששמענו והעלינו גרה בלי סוף ( לא ממך ), ניראה, מרגיש ונשמע...ובכן, פשוט, מרגיש רע.
אז לא, זה לא הופך אותך לסאבית מסוכנת.
זה הופך את השירשור הארוךךךךך הזה הזה לעוד משהו מאוס ולעוס, והנה אנחנו שוב מעלים גרה... cow.gif

שנית,
עצם הרעיון הזה, של 'לעזור', מעמיד שוב אותנו, הסאביות, במן קריקטורה מגוחכת ופאתטית משהו.
אנחנו נכות ? מוגבלות?
אז כן, דברים קורים, סיכונים נלקחים, יש אנשים רעים, או מעשים רעים, וזה חלק מהסיכונים שאנו לוקחים בחיים.
דבר רע שקורה לאחת הוא לא בהכרח רע לאחרת ( ואני תיכף מקיאה על עצמי מרוב קלישאות....)
אבל, הנקודה היא שלכולנו יש את חופש הבחירה וכולנו מפעילות שיקול דעת.
ונסיים בקלישאת הקלישאות : אנחנו לא זקוקות לתמרורי אזהרה.
אנחנו יכולות להפעיל את מה שנמצא לנו בין האוזניים, בכוחות עצמנו.

( מילת ביטחון ? מישהו ?? )

חומר נוסף למחשבה...

http://www.thecage.co.il/phpBB/posting.php?mode=reply&t=22791

מעבר לכך,

עצם הרעיון של ''לעזור '' לסאביות אחרות, רעיון שבבסיסו היה יכול להיות חיובי,הופך לסוג של פארסה או קריקטורה עצמית עצובה משהו...

רוב הסאביות שאני מכירה יודעות להפעיל שיקול דעת, וגם כאשר ישנה 'נפילה ' \ 'מעידה ', כמו לרוב בני האדם, אגב, גם בחיי הרגש הואניליים, כולנו אנשים בוגרים וכולנו יודעים להתמודד עם הדברים.

היכולת לשאת באחריות הרגשית,להפעיל שיקול דעת, ללכת עם הלב לפעמים, עם הראש לפעמים, הינה היכולת שלנו כבני אדם.
העזרה כאן איננה עזרה כי אם ניטרול היכולות שלנו כבני אדם.

הכוונות אולי טובות ואולי באות ממקום כן ואמיתי ורצון אמיתי לעזור, אבל סאביות הן בני אדם, והן יודעות להפעיל שיקול דעת ( אני תיכף מקיאה על עצמי מרוב קלישאות ...)

עזרה, לדעתי האישית, היא לתת מקום לאדם להיות הוא. להכיל אותו, בדיוק כפי שהוא, ללא שיפוט ואת זה עושים באינטימיות שבין בני זוג או בין חברים קרובים.

את רוצה לעזור, מנגינה ?

את רוצה למנוע פגיעה ?

את באמת רואה באיש דומסוכן ?

דברי עם חברותייך.
הכילי אותן.
נסי לבדוק איך ה ן מרגישות.

אני אחזור לעניין הקלישאות : דבר שנתפס כרע לאחת, אינו בהכרח רע לאחרת. לעיתים זה דבר שקשה עבורנו לתפוס ברמה הרגשית\ מנטאלית.

ולעיתים, זה המקום שבו אנו יכולים וצריכים להכיל.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
מה שמדהים אותי כל פעם מחדש כמה נשים לא באמת אכפתיות אחת לשנייה אולי ההפך קנאיות.

אני לא מבין על מה התלונות פה? נשים בסיכון פי 10 מגברים וזאת במיוחד בשל אופיין וחוסר היכולת הפיסית שלהן מול הגבר שהוא חזק ולא מעט מנצל לרעה.

הכי מצחיק בעצם עצוב שנשים הופכות לליצניות עבור הגברים שמזלזלים בהם ועוד מקבלים עידוד מחלק מהנשים.

בנוסף הגברים מנצלים אותן במידה לא מועטה וכנראה זה בגלל שאין להן שום אחדות וזה משחק לידיו של הגבר.
ללא קשר לקהילה אני מתכוון בכל העולם.האישה מנוצלת מינית ומנוצלת בפירסום אופנה
ותמיד מנוצלת בשכר.

אני חושב שנשים זה באמת עם לא ברור שבאיזשהו מקום אפשר לראות שנקודת החולשה שלהן בחוסר האיחוד שנותן לגברים המון אפשרויות לניצול בכל המובנים.

זה מצב שנשים אובססביות להרס עצמי או פריריות אין לי מילים אחרות אתן פריריות.
אמוץ,

לא מדובר כאן בקינאה או בהרס עצמי או בכל דבר מסוג זה.
נהפוך הוא.

מגובר פה ביכולת האישה כאדם, קודם כל כאדם, לפני הכל, לפני המין , לפני המיגדר, לפני כל הגדרה אחרת, כ א ד ם , להפעיל שיקול דעת עצמי ועצמאי.

האם אתה באמת סבור שסאבית משוללת יכולות אלו ?