שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אולי תהיו, ליום אחד, קצת חכמים?

מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 12 בפבר׳ 2009
מלך הארץ​(לא בעסק) • 12 בפבר׳ 2009
icon_eek.gif

יש בתי קפה בכיכר המדינה,

טוב לא בדיוק על הכיכר עצמה אבל בפינות (נדמה לי קפה קפה וזה שמולו, ואם אני לא טועה טרמיסו )

זה כמעט אותו המרחק בין מגדלי אקירוב ליהודה המכבי אבל ברק אומר שהוא לא טרנדי אז כנראה שיישב בכיכר ואז יש סיכוי שליברמן יעצור בדרך לקפוצ'ינו ביחד (לפחות בתקופת החפיפה על המשרד).

ולהלן קטע מנאום ליברמן המתוכנן לעוד שבוע:

ציטוט: .......
זה לא סוד שהמפתח להקמת ממשלה הוא בידי ישראל ביתנו.

למרות שיכולנו לקבל כל תיק שרצינו מכל אחת מהמפלגות הגדולות, החלטתנו להתעלות על האנטרסים האישיים והסיעתיים ולתמוך רק בממשלה ציונית לאומית רחבה שתכלול את קדימה, הליכוד, ישראל ביתנו וכל מפלגה ציונית שתומכת בקווי היסוד וברפורמות שהצענו. כולל מפלגת העבודה.
ממשלת ימין צרה אינה מתאימה להתמודדות עם האתגרים והסכנות העומדים בפני מדינת ישראל היום ובכלל זה איום הגרעין האיראני וסכנת הטרור מבחוץ ומבפנים.
על כן החלטתנו בישראל ביתנו להמליץ לנשיא המדינה להטיל את מלאכת הקמת הממשלה גם על יו"ר קדימה וגם על יו"ר הליכוד ואנו סבורים שהדרך הנכונה הנה ברוטציה וחלוקת תיקים עפ"י מפתח סיעתי.

אני גם מאמין שליברמן יקבל עוד מנדט מהחיילים מה שיעשה לו עוד קצת תיאבון לתיק הביטחון.

וכאמור הכל ניחוש פרוע.... מי יודע מה ילד יום....
מקבי​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 14 בפבר׳ 2009
מקבי​(מתחלף) • 14 בפבר׳ 2009
ציטוט: אין בתי קפה בכיכר המדינה!

יש. כמה.
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 19 בפבר׳ 2009
מלך הארץ​(לא בעסק) • 19 בפבר׳ 2009
מה קורה כאן, מישהו במינסק שינה את סוף הנאום של ליברמן.

או - שליברמן רוצה להנות משני העולמות - הוא יודע שבלי רוטציה אין ממשלת אחדות וכנראה ששום ממשלה אחרת, אבל ממליץ רק על נתניהו כדי לרצות את רוב מצביעיו.

מסתמן: נתניהו וליבני ברוטציה על תפקיד רוה"מ ושר החוץ, ליברמן ביטחון , בר און אוצר.

.
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 3 במרץ 2009

Re: חשבתם ששכחתי אתכם פאשיסטים חביבים?

מלך הארץ​(לא בעסק) • 3 במרץ 2009
קטסטרופה כתב/ה:

icon_eek.gif

אין בארץ, וגם לא הייתה מפלגה או תנועה פאשיסטית.

הדבר הקרוב ביותר שהיה כאן זו "ברית הבריונים"

http://en.wikipedia.org/wiki/Brit_HaBirionim

להשוות את הטרור החמאסי לפאשיזם זה עלבון לפאשיזם.